Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Και οι κατσαριδες θα επιβιωσουν σε περιπτωση πυρηνικου πολεμου αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αξιζουν ,παρασιτο των φυλετικων .
Αντε να ζητιανεψεις καμια αμυνα γιατι εισαι αχρηστος για κατι περισσότερο και παρε κανενα χωριο 300 ποντων απο κανενα παιδακι που μπηκε να χαζεψει και χτιστω σε μια μερα .


Αυτο που κανεις δεν ειναι στρατατηγικη ειναι ενα συστημα που ονομαζεται "Τρεμω απο τον φοβο μου"


Που ειναι η OP να μας γραψουν την αποψη τους περι Ακαδημιων ???Χαχαχαχαχαχαχα

Ακουω κακαρισματα
 

DeletedUser31334

χαχαχααχαχα.εδώ γελάει το παρδαλό κατσίκι.γιατί δεν μας λες και το όνομα σου στο παιχνίδι για να ξέρω πότε θα σου στείλω μύνημα την ώρα που θα πας πυξίδα και εσύ όπως οι φίλοι σου οι μποξ?πάρτε και άλλα εσωτερικά να δυναμωσετε και να ερθουμε να πάρουμε έτοιμα χωριά γιατί κόκκινα δεν βλέπω να παίρνετε...πηγαίνετε να πάρετε και άλλες άμυνες από τους σκουτερς και τους αδερφούς γκρατσιάνη και σία.
 

DeletedUser29954

Elisisi έλα να σου κάνω ένα φρεντο εσπρέσσο μέτριο με μαύρη να στρώσεις μάνα μου. Και ξεκινάμε μετά Christmas μαργαρίτες.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
.

Γιατι σας ενοχλει που γελαμε ?Ασε τους καφεδες και φερε νερακια ,εδω στον Χαρο να ενυδατωθει φιλε ,δεν τον βλεπω πολυ καλα ,ηρθε να παιξει και εχει γινει ρακος απο τα γεγονοτα ,τρεμει η καρδια του ,θα εχουμε θεματα ,φροντιστε τον επιμελως παρακαλω .


Χαρε δεν ντρεπεσε να εχεις κανει 7 Ακαδημιες και 5 συμμαχιες και να βγαινεις και στο εξωτερικο να γραφεις?

και δεν ντρεπεσαι που δεν ξερεις ποια ειμαι ?
 

DeletedUser31334

Tribal Troubles το ξέρω ότι είναι αυτό το όνομα σου ingame.απλώς για να ξέρουν και οι υπόλλοιποι φίλοι μας εδώ ποιά είσαι.ούτε καν ίδρωσα γιατί βλέπω ότι γίνετε το 1 νομπλ μετά το άλλο σε άτομα της box.γράφω εδώ γιατί λετε ότι θέλετε και όπως θέλετε και για να μαθαίνει ο κόσμος που δεν παίζει την αλήθεια και να βλέπει και από τις 2 πλευρές τι γίνετε ενώ αν τα γράφατε με το όνομα τους τότε ούτε καν θα έγραφα και θα τα έβλεπα απλά
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
[

Πρωτα λες "οτι θες το ονομα μου για να ξέρω πότε θα σου στείλω μύνημα την ώρα που θα πας πυξίδα" και μετά "οτι το ξέρεις το ονομα μου απλως για να ξερουν και οι υπολοιποι φιλοι μας εδω ποια εισαι " και ερωτω εγω ,τι στα κομμάτια γινεται μεσα στο μυαλο σου ?

Μαθε λοιπον νουμπακα οτι για να πας εμενα πυξιδα πρεπει οταν βαζεις το χερι στην τσεπη και να μην πιανεις το πορτοφολι σου ( ο νοών νοειτω )γιατι οσο πριμιουμ και να ριξεις παικτης δεν γινεσαι και δευτερον οτι εδω ειμαστε μια μικρη κλειστη κοινοτητα που ολοι ξερουμε ποιος ειναι ποιος και δεν χρειαζονται διευκρινησεις και οτι κατι τετοιους σαν εσενα (βλεπε ΜΑΟ ) τους αναγκαζουμε να αποδημήσουν εις βορραν πχ uk γιατι εδω τα πορτοφολια και οι Ακαδημιες μας χαλανε το game .Γκεγκε ή να τα ξανα πω ?
 

SOFA1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Γεια σου @elisisi φοβερή! Συνεχίζεις βρε θηρίο, απτόητη βλέπω!

Από τα λίγα οκ άτομα που έχω κρατήσει από τον Ελληνικό..

Κατά τα άλλα, για να γελάς και να κλαις μαζί..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Για να περναει η ωρα :p
Τους μαθαινω να παιζουν και μετα βγαζουν και γλωσσα ,στον κ29 αν δεν τον κουβαλουσα τον Χαρο θα ετρωγε μια πυξιδαρα ναααααα και κατι ακομα παικτουρα Χαρε.... κοψε λιγο με τις λεηλασιες γιατι θα πηγαινουν οι αιτησεις τρενο, γιατι το σηκωνει ο οργανισμος σου .
Κοιτα εδω καταντια :


https://gr.twstats.com/gr58/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=7770400


και


https://gr.twstats.com/gr58/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=155245


images
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31334

ποιον κουβαλησες στον Κ29?
Αχ ρε αγγελικη φαφλατας εισουν πάντα....
Δεν φταιει κανεις εγω φταιω που δεχτηκα να κανω ενωση μαζι σου για να τελειωσει ο κοσμος!!!
Τα υπολοιπα τα λενε τα στατιστικα!!!
Οσο για τις αιτησεις κανε οσες θες ετσι και αλλιώς ετσι σας εμαθε ο κωστας, εξαλλου εγω κανω φαρμ σε βαρβαρα και οχι σε ατομα της φυλης μου...(ο νοών νοείτο)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εσυ σκουπιδι των φυλετικων δεν ειχες προνομοια ουτε για καθαριστρια φορουμ .,τσακωνοσουν με ολους και με ολα το ιδιο θα κανεις και εδω βεβαια οταν ο κοσμος προχωρησει . Θεση 4 εγω, θεση 29 εσυ ουτε στην δεκαδα δεν εισαι παικτουρα.https://gr.twstats.com/gr29/index.php?page=rankings&mode=players&searchstring=&pn=1 και επαιζα και επιτηρηση τον πρωην αρχηγο σας που σας παρατησε επι ενα μηνα .

Ποιους παικτες μας φαρμαρουμε βρε φαντασιοπληκτε?Τι παραμυθια φανταζετε το δυστυχο μυαλο σου .Αντε κανε το γιουσουφακι στους ΟΡ πας και σου δωσουν κανενα δορυ για να σωθεις.
 

Deleted User - 119632

Αγαπητή elisis είσαι δηλαδή εναντίον αυτών που ξοδεύουν πρεμιουμ για να χτίσουν, να πάρουν πόρους κτλπ? Θέλω να πω ότι φαίνεται βάση των παραπάνω ότι δεν θεωρείς καλούς παίκτες αυτούς που το κάνουν. Σωστά?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αυτο που με ενοχλει ειναι οτι το παιζουν παικταραδες δινοντας 200 ευρω για ενα χωριο .Ας χαλαρωσει και ας παιξει το παιχνιδι του οπως μπορει.
 

Deleted User - 119632

Ελπίζω οι συμπαίκτες σου να ξέρουν τις απόψεις σου. Γτ αλλού που έχουμε παίξει αντίπαλοι αρκετοί που εκθειαζετε το κάνουν κατά κόρον. Τεσπα. Εγώ μαζί σου είμαι....
 

DeletedUser34601

Ελπίζω οι συμπαίκτες σου να ξέρουν τις απόψεις σου. Γτ αλλού που έχουμε παίξει αντίπαλοι αρκετοί που εκθειαζετε το κάνουν κατά κόρον. Τεσπα. Εγώ μαζί σου είμαι....

Ρεε συ μοοονο οι μποξερ ειναι καλά παιδιά...!!! Αποδοκιμάζουν εννοείται αυτούς που σπρώχνουν πρεμ ΚΑΙ τις ακαδημίες/συμμαχίες!! Δεν κάνουν τίποτα απο αυτά οι μποξερ...αφού είναι υπερπαίχτες!! Μπαίνουν μόνοι στον κόσμο με μια φυλή (ή με τέσσερις) και τα περνάνε όooλα κόκκινα! (κάνουν υπερσυμμαχία με αλλες 7 φυλες)...:rolleyes:

Προς την γλυκιά φίλη μας ελισισι
απο την One Piece :D
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Το εχετε κουρασει, παιξτε το παιχνιδι και αφηστε τα λογια παιδες..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Red κάτσε πίσω από τα μέτωπα και παίξε με τα playmobil σου .
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
οι γυναικες που λενε ψέμματα δεν βρίσκουν αντρα να το ξέρεις αυτό!!


τωρα κατάλαβα τι εννοεις οταν λες στους άλλους οτι τους πηγες πυξιδα!!!
ωραιο κόλπο, τους αφηνεις να μοιρασουν τα χωριά τους και μετά πας και περνεις το τελευταίο τους :)) έξυπνο !!
 
Κορυφή