Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34601

72VLobvgKPpPWdXB6
tenor.gif
 

DeletedUser36069

... είναι ένας λογαριασμός που θυμάμαι στον Κ15, που όταν κάποιες Μπαμπούσκες με κάτι νουμπάδες που έκαναν ένωση πλησίασαν, εξαφανίστηκε, ίσως τον ξέρεις ... beret λέγεται!

Εντάξει μη τα λέμε και όπως θέλουμε. Στον 15 έγινε η αποχώρηση από τη LiUn γιατί χάθηκε η παρέα. Ως γνωστόν φυλετικές χωρίς παρέα, είναι τσίπουρο χωρίς μεζέ. ;)

Τα υπόλοιπα είναι να 'χαμε να λέγαμε. Ένα παιχνίδι είναι και πρέπει να το απολαμβάνουμε και να μη μας "χαλάει".
 

DeletedUser35410

Οι παρέες εντελώς τυχαια χάνονται όταν χαθεί και ο κόσμος ... χρόνια τώρα! :)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πως παραμυθιζεις τα πιτσιρικια ετσι βρε autojam ,σε κανει να νιωθεις καλυτερα ,σε κανει να νιωθεις σπουδαιος ?

Στον κ15 φυσικα και θυμαμαι τι εγινε , σου πηραν την φυλη και εγινε δουκας ο ΕΔΩ και μετα αποχωρησε η LiUn εκαναν ενωση και εκλεισαν μαζι με τους δικους μου . Ποιος λογαριασμος πλησιαζε οσο ημουν εκει ?Τρωγατε το ξυλο της αρκουδας καθε μερα και τσακωνωσουν με ολους και με ολα ,για αυτο και σου εβγαλαν τα προνομοια ,γιατι αυτοι ηθελαν απλα να κλεισουν με ενωση οπως και εγινε ,κανενα σεβασμο δεν σου ειχαν και ο κοσμος εκλεισε κανενα εξαμηνο αφου σε ειχαν διωξει . Εγω ειχα φυγει γιατι ηρθε ο "πελαργος " και ειχα δωσει τον λογαριαμο σε εναν Liun ο οποιος εφαγε μπαν ,και δεν με ενοιαζε κι ολας ,ουτε που θα τον εδινα ουτε τι θα γινοταν στις φυλετικες ,ολοι το ξερουν χαχαχαχαχα την ιδια περιοδο παρατησα και τον κ16 και βγηκα απο την φυλη και δεν με χτυπουσε κανεις γιατι ολοι ηξεραν και ολοι σέβαστηκαν και γεγονος και πολλα μυνηματα ειχα με ευχες απο ολους.

Ειναι γελοια αυτα που λες και θα επρεπε να ντρέπεσαι γιατι προσπαθεις να κοροιδεψεις τα πιτσιρικια της ΟΡ τα στατιστικα ειναι εδω και μπορουν να τα δουν , θα επρεπε να ντρεπεσαι γιατι ενω σ εειχαν διωξει απο δουκα και στραβωσες και εδωσες επιτηρηση προσπαθεις να πεις οτι κερδισες κοσμο στον οποιο δεν επαιζες και δεν υπηρχε νικητης αφου εκλεισε με ενωση των φυλων αλλα μεγαλύτερη ντροπη ειναι οχι πλεον σαν παικτης αλλα σαν ανθρωπος να προσπαθεις να εκμεταλλευτεις το λογο για τον οποιο εφυγα απο τις φυλετικες ...αι στα σιχτιρια .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35410

Είναι γελοία αυτά που λες ... ας απαντήσω με μια δικιά σου ατάκα!
Με διαγραφή έφυγα γιατί διαφωνούσα με την ένωση, εκεί είναι το αρχείο πήγαινε δες το. Ρίξε και μια ματιά στο δικό σου με την ευκαιρία! :)

Ποια επιτήρηση μωρέ; Τόσα χρόνια πέρασαν τις ίδιες αρλούμπες πετάς. Έγινε η ένωση μετά από ψηφοφορία, διαφωνούσα, το άφησα. Θα σε βάρεσαν οι ορμόνες στην μνήμη ή στον τρόπο λειτουργίας του μυαλού σου ... ψάξτο λίγο!

Επίσης δεν έχω γράψει πουθενά ότι έχω κλείσει τον κόσμο 15. Μίλησα για 7 και 11!
Κόσμος 7;; χμμμμμ πυξίδα σε μισό πλάνο, καλά τα πήγες πάντως!
https://gr.twstats.com/gr7/index.php?page=player&mode=conquers&id=58020&type=&pn=-1

Όσο για το ξύλο που λες, σε καμία μέρα του κόσμου αυτού δεν ήμασταν πίσω στις κατακτήσεις χωριών από καμία φυλή. Ψάξου λίγο στο αρχείο ... κάνε και κάτι πιο χρήσιμο από το να κάνεις ώθηση λογαριασμού, πετώντας τους έξω από Μποξέρ, φτιάχνουμε άλλη φυλή ότι να ναι και τους κανιβαλίζουμε. Θυμάσαι το δυνατό μου σημείο όμως ... αίτηση υποστήριξης λέγεται! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
ΧΑΧΑΧΑ με λαθος ανθρωπο τα εβαλες .Στον κ15 σε πεταξαν απο την φυλη 24th July 2012 - 04:05:53 https://gr.twstats.com/gr15/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=690204 εμεινες 2 μηνες εκτος φυλης (εδω μαλλον εισαι σε επιτηρηση )και το τελευταιο νομπλαρισμα του κοσμου εγινε https://gr.twstats.com/gr15/index.php?page=ennoblements 2013-03-01 - 14:03:05 οκτω μηνες μετα ,τι διαφωνιες μας λες χαχαχαχαχα
Πες τα αυτα στα παιδια που δεν ξερουν να διαβαζουν στατιστικα ,αν και τωρα τους εμαθα ουπς!!!!

Στο κ11 ποιον λογαριασμο επαιξες ,δεν νομιζω να ησουν με τον Ντουβλι χαχαχαχαχα

Στο κ7 ποιον λογαριασμο επαιζες? Γιατι εγω επαιζα κ2 ακομα ,ναι εκει που ειχες φαει πυξιδα ,και οταν δεν υπηχρε πολεμος μπηκαμε για να βοηθησουμε κ7 ,οταν αρχισε ο πολεμος κ2 επιστρεψαμε αφου ο καθενας ειχε 1000 χωρια εκει .Στο σημειο αυτο γατακι δινω τα χωρια στην φυλη και τον λογαριασμο επιτηρηση http://prntscr.com/nfti9g.Οταν χτυπησαν τον λογαριασμο ηταν 60 μερες επιτηρηση και κλειδωμενος και σε ασχετη φυλη για να χτυπαει καποιους που ειχαν ΣΕ (αλλα που να ξερις εσυ απο αυτα τα κολπα ).Οταν παλι ειχαμε περιοδο ειρηνης, στο κ2, και βαριμομουν επεστρεψα στον κ7 με τον λογαριασμο Victorius ,οπως ολοι ξερουν γιατι ημουν και ο δουκας εκει https://gr.twstats.com/gr7/index.php?page=player&mode=conquers&id=25687&type=&pn=-1 που και παλι δινω τα χωρια μου οταν ξεκιναει ο πολεμος στο κ2 .

ΣΤΟΝ Κ57 μπαινεις τρως την πυξιδα σου με το καλημερα σας και φευγεις απο τον κοσμο https://gr.twstats.com/gr57/index.php?page=player&mode=conquers&id=7793950

Τελος οι ιστορικες αναδρομες ,οσοι θελουν και αλλες εξηγήσεις εφημερεύω στο skype

ΣΤΟΝ Κ58 τωρα γιατι εδω εχει το γελιο πλεον .Μιλας εσυ για κανιβαλισμο που γελανε και οι πετρες μαζι σου ?Τα τρια πρωτα νομπλαρισμα ειναι κανιβαλισμος απο τα 7 χωρια τα 4 ειναι κανιβαλισμος .https://gr.twstats.com/gr58/index.php?page=player&mode=conquers&id=7793950 .Δυο φορες εχεις νομπλαρει σε αυτο τον κοσμο προ και βγαινεις στο εξωτερικο να μας το παιξεις παικτης και να μας πει για κανιβαισμους ?
Ελεος αυτο ειναι καταντια !!!.Τι μουρη να πουλησεις με 4 κανιβαλισμους και 2 νομπλαρισμα ?

Κανε οσες αιτησεις υποστηριξης θες ...μπας και σωθεις ,αλλα εισαι τοσο γατακι που αντι να πεις θα σας παιξουμε δυνατα κτλ κλτ λες θα σας κανουμε αιτησεις χαχαχαχαχα .

Και ολα αυτα γιατι εφαγες την πυξιδα σου απο τον LETS και ακομα κλαις .Δεν μπορω να ασχοληθω αλλο μαζι σου ,αν εχεις να αποδειξεις κατι στις φυλετικες καντο μην μας πρήζεις τα συκωτια με τις φαντασιωσεις σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35410

Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου ... και αυτό το λίγο ήταν αρκετό. Έχω ξαναμπεί σε αυτό το τριπακι στο παρελθόν και είσαι ικανή να γράφεις αρλούμπες για ολόκληρα έτη. Τα λέμε στα decks Αγγελικούλα, μια χάρη μόνο ... μην μείνεις έγκυος, μην πάθεις κανένα πρόβλημα υγείας και μας φύγεις ξαφνικά ... μόνο αυτό!

ΥΓ: Πες και στα παιδιά, έτσι για την τιμή των όπλων, ποιος έκανε το πρώτο login με το acc που παίζεις τώρα και κάνεις την καριερίστρια! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αρλουμπες παραθετοντας τα στατιστικα δεν γινεται. Ασε μας μωρε προ ,παρε κανενα εσωτερικο εκει περα απο τα εικοσαχρονα και ξεφορτωσου μας .Επαιξες και εσυ ενα φεγγαρι σαν κο μου και χαιρεσαι .

Ασε με να γελασω και με τα αλλα νουμπακια λιγο ,πηρες τα 15 λεπτα δημοσιοτητας που σου αναλογουν .


Ο elapoueisai νουμερο ενα λογαριασμος με απειρο πριμιουμ ,με αμετρητους κανιβαλισμους και βαρβαρα ,με γλωσσα μεγαλη , χανει χωριο στην νυχτερινη .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
μην μείνειέγκυος, μην πάθεις κανένα πρόβλημα υγείας και μας φύγεις ξαφνικά ... μόνο αυτό
  • Μια χαρα ειμαι και δεν εχω ποτε σταματησει σε κοσμο που παιζω ,δεν εχω χασει ποτε κοσμο επισης,αν μεινω εγκυος τοσο το καλύτερα γιατι θα μεινω σπιτι και θα παιξω σε 2-3 κοσμους ταυτοχρονα παλι χαχαχαχαχαχαχα . Κανε μου και εσυ μια χαρη μην φας παντοφλα και τα παρατησεις παλι γιατι ποτε δεν εχεις τελιωσει κοσμο ή πυξιδα τρως ή παντοφλα ,κρατα λιγο αντισταση.

ΒΟΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ρε ταγαροβλαχε τα προβατα στα βαρβαρα να προσεχεις ,δαγκανε ρειιιιι http://prntscr.com/ngf2v4
 

DeletedUser

Ρε παιδιά, τίποτα πιο εποικοδομητικό δεν έχει να πούμε, μπας και μάθουμε και μεις οι καινούργιοι και άπειροι, στο παιχνίδι, κάτι από τους παλαιότερους?

Μισό χρόνο τώρα παρακολουθώ το εξωτερικό φόρουμ και είναι λες και παρακολουθώ μεσημεριανή εκπομπή: ποιος είπε τι και για ποιον, ποιος είναι ο καλύτερος, ποιος ειναι νουμπας και ποιος δεν είναι, ποιος πήρε και πόσα εσωτερικά, κλπ.

Μια συζήτηση για τα οχυρά δεν είδα, ούτε για τα παρατηρητήρια, για τη χρησιμότητα της κάθε μονάδας, την εξέλιξη του παιχνιδιού, τη σάρωση και ούτω καθεξής.

Δε ξέρω για τον μεγάλο παίκτη, αλλά σίγουρα μια μεγάλη προσωπικότητα δε νομίζω ότι αναλώνεται σε συζητήσεις ποιός τρώει ποιόν. Εντάξει, έχει κι αυτό το χαβαλέ του καμιά φορά, αλλά έχει παραγίνει το κακό.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
  • Like
Αντιδράσεις: Grey79

DeletedUser

Τα έχω δει όλα αυτά, ναι. Εδώ και καιρό ασχολούμαι με το φόρουμ του νετ που έχει πολύ υλικό. Απλά είναι κρίμα να τρωγομαστε όλη μέρα εδώ.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Φιλε μου το **** δεν ειναι οτι τρωγομαστε ολη μερα εδω, το **** ειναι οτι τρωγομαστε αναφεροντας συνεχεια τους αλλους κοσμους ποιος εφαγε πυξιδα και ποιος πηγε εσωτερικό. Ακομα απλα λεμε ο ενας τον αλλον νουμπα διχως λογο και αιτία.

Εχω ξαναπει καποτε οταν ξεκινησα και εγω το παιχνίδι μου εμαθαν το φορουμ μετα απο λίγο και αυτο ηταν φιλε μου που με εκανε να κολλήσω στο παιχνίδι, γιατι τοτε απλα ξυπνουσα εκανα καφε και καθομουν και διαβαζα αναλυσεις με τα πλανα που εσκασαν και επιθετικες και αμυντικες εβλεπα να παραδεχονται αντιπαλοι τα πλανα τα αμυντικα και τα επιθετικα. Εχεις δικιο που κραζεις και ναι οι παλιοι δεν κανουν πλεον τπτ που να κανει εναν εξωτερικό παρατηρητη να ασχοληθει με εναν κοσμο εστω διαβαζοντας το φόρουμ.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω θελω να γραφω σοβαραα αλλα ερχονται τα νουμπακια και με ενοχλουν ,


Κατα ρυπας τα βαρβαρα http://prntscr.com/nh0aqu ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ .Βαλε πριμ Χαρε δεν τα θελουμε άχτιστα, παρε τον χρονο σου
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser36069

Οι παρέες εντελώς τυχαια χάνονται όταν χαθεί και ο κόσμος ... χρόνια τώρα! :)


Δεν αντιλέγω ότι είναι συχνό φαινόμενο και αυτό. Ωστόσο η LiUn του κ3 που έπαιζε ένα ποσοστό κάπου στο 70-80% παικτών με την πλάτη στο τοίχο και με αντίπαλο την τότε GENESIS, 6-7 φορές μεγαλύτερη φυλή έδειξε τι πραγματικά αξίζει. Για την ιστορία οι ίδιοι παίκτες είχαν μπει και στον 15. Μόνο που λόγω κρίσης και αλλων συγκυριών είχαν αφήσει το παιχνίδι, δυστυχώς. Τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε. Και επειδή ήμουν μεσα στους co που έπαιξαν το λογαριασμό της Αγγελικής μετά την αποχώρησή της απλά κάποια στιγμή είχαμε ξενερώσει γιατί δεν υπήρχε ούτε παρέα, ούτε φόρουμ.

Και το μπαν δεν έγινε ούτε γιατί ήταν ο λογαριασμός παράνομος ως προς οποιαδήποτε δραστηριότητα, ούτε για κάποιον άλλον λόγο. Έγινε για να τελειώσει ο λογαριασμός χωρίς να έχει χάσει χωριά και ήταν 100% φτιαχτό. Δυστυχώς δεν υπήρχε χρόνος λόγω προσωπικών ασχολιών τότε.

Τέλος, όσοι έχουν παίξει στους κόσμους που βρέθηκε η LiUn ξέρουν ότι πρόκειται για μια από τις πιο ξηγημένες φυλές και για τα πιο ξηγημένα άτομα που έχει περάσει από το παιχνίδι. Μόνο τον Σωκράτη(sok81) να ήξερες, δεν ήθελες και τίποτε άλλο. :)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Xαρε τι Πασχα εκανες?Πρωτα σφάχτηκες και μετά σουβλίστηκες ,να ξέρεις εμείς δεν είχαμε καμιά πρόθεση Αγιες μερες .https://gr.twstats.com/gr58/index.php?page=player&mode=conquers&id=155245.

Σαν να κλεβουμε εκλλησια ειναι αυτος ο κοσμος ,βρε καημενο εχασες 5 χωρια ενω εκανες πλανο?Αν φας πλανο ποσα θα χασεις?
Αυριο να παμε καμια επισκεψη σε φιλους και συγγενεις ή θελεις να χασεις και αλλα?
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
https://prnt.sc/neqh07
neqh07

μπραβο OP
με scriptakia???
θα παρετε ban τελικα ?
μπερδευτηκαν τα παιδια μαλλον και ετρεξαν ιδιους χρονους στο script
μεγαλο παραδειγμα π τρεχει αυτο το script ο GrAveDiGGeR
εστελνε σε συμπαικτη μ τρενακι σε διαφορετικο second(ουτε στο ιδιο δεν μπορεσε ενω ειναι αυτοματο) του εριξα ταπα και τωρα εμαθε ξαφνικα να χωνει σφηνες σε 200 ms με διαφορα 30 ms
καλοι παικτες

πωπωπω μας ξεσκεπασες,εσυ πρεπει να εισαι μεγαλο λαγωνικο
 
Κορυφή