Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31334

Kαλησπέρα και καλή βραδιά . Με μια πρόχειρη ματιά στο κοσμο και έπειτα απο ανάλυση στατιστικών

http://prntscr.com/n17nlt
http://prntscr.com/n17ns0
http://prntscr.com/n17nxk
http://prntscr.com/n17ry9 - http://prntscr.com/n17s60

βλέπω 4 οικογένειες φυλών να βάζουν άμυνες σε 4 παίχτες των Β.Ο.Β.



Aπο άλλο ποστ το συγκεκριμένο ποστ, αλλά συμφωνα με τα λεγόμενα του χαρος31 και τα παραπάνω σκρίνσοτ η αλήθεια είναι οτι με τοσες συμμαχίες μαλλον ψάχνει για αντιπάλους γιατι τα έκανε όλα μπλε :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Απο την άλλη πλευρά βέβαια υπάρχει και η Μποξερ με 4 φυλές αλλά για την ώρα δεν έχω διακρίνει κάποια αλλαγή φυλών απο παίχτες.. αυτά τα ολίγα και απο εμένα

ΥΓ. @Red-Haired Shanks XAROS31 και μποξερ σαν να λέμε Sanji και αδέρφια του; :p:p:p
ΥΓ2. Εσύ που ονομάζεσαι ένας και μοναδικός θα συναντήσεις την οργή του Original :p:p:p
YΓ.3 Πλησιάζει η παρέλαση και η λύτρωση τικ τακ τικ τακ


Αν αναγκαστικα να κανω 3 συμμαχιες ειναι γιατι ποτε του ο φιλος ο κωστας δεν επεξε ενα κοσμο στα ισια!!!
Εκλεισε με στρατολογιση μια ολοκληρη ηπειρο και μπηκε στον κοσμο με 4 ακαδημιες και 6 κρυφες(4 boxeur, 5 grants, 2 shooters) και κατηγοριτε εμενα που εκλεισα 3 συμμαχιες(vikking,op,prg);




Οταν εφυγα απο τον ελληνικο σερβερ το εκανα γιατι ηξερα οτι ειχατε ιντρικες, επεστρεψα στον κ55 και ειδα οτι οι ιντρικες οχι μονο δεν εξαφανιστηκαν αλλα τα πηρατε και ποιο βαθια οπως τον φιλο μου τον ανθελληνα και ρατσιστη let....man που αποκαλει το δικο μου κρατος το οποιο αν ηξερε ιστορια θα ηξερε οτι εμεις εχουμε κατοχη απο τους τουρκους εδω και 40 χρονια και οτι στηριξαμε, στηριζουμε και θα στηριζουμε την μανα Ελλαδα οσο υπαρχει!!!!

http://prntscr.com/n1en4i

Μετα απο αυτο τα λογια ειναι περιττα!!!
n0zajw
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλα και εσυ λες του Παοκτζηδες Βουλγαρους αλλα δεν το κάνουμε θέμα .Αν νομιζεις οτι θα κερδισεις κανοντας τοση φτηνη προπαγανδα κανεις μεγα λάθος .Εχετε κανει ολο τον χαρτη μπλε και κλαιγεστε κι ολας !!!Τι να κανουμε δηλαδη να μην παιξουμε ?
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν αναγκαστικα να κανω 3 συμμαχιες ειναι γιατι ποτε του ο φιλος ο κωστας δεν επεξε ενα κοσμο στα ισια!!!
Εκλεισε με στρατολογιση μια ολοκληρη ηπειρο και μπηκε στον κοσμο με 4 ακαδημιες και 6 κρυφες(4 boxeur, 5 grants, 2 shooters) και κατηγοριτε εμενα που εκλεισα 3 συμμαχιες(vikking,op,prg);




Οταν εφυγα απο τον ελληνικο σερβερ το εκανα γιατι ηξερα οτι ειχατε ιντρικες, επεστρεψα στον κ55 και ειδα οτι οι ιντρικες οχι μονο δεν εξαφανιστηκαν αλλα τα πηρατε και ποιο βαθια οπως τον φιλο μου τον ανθελληνα και ρατσιστη let....man που αποκαλει το δικο μου κρατος το οποιο αν ηξερε ιστορια θα ηξερε οτι εμεις εχουμε κατοχη απο τους τουρκους εδω και 40 χρονια και οτι στηριξαμε, στηριζουμε και θα στηριζουμε την μανα Ελλαδα οσο υπαρχει!!!!

http://prntscr.com/n1en4i

Μετα απο αυτο τα λογια ειναι περιττα!!!
n0zajw

Τωρα που μπηκε το μεγαλο κεφαλι ειναι ωρα για εξηγησεις γτ αφηνει τον αρχηγο της παρασιτοφυλης που ζητιανευουν αμυνες να μιλαει για λογου τους

δειξε μας τις αγκαλιτσες μας και τις 15 φυλες μας

Βλεπεις φαντασματα μηπως και δν μπορεις να συγκεντρωθεις?εχεθς δεχτει πολλαπλα χτυπηματα απο γκραντς και σοοτερς μηπως?

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ

αντιθετως ειμαστε 4 φυλες ενεργες στον πολεμο που πολυ πιθανον μας εχετε φυτεψει και ρουφιανους(μικρη σημασια εχει) που σας εχουν γλεντησει μεχρι στιγμης

Απο εκει και επειτα προχωραμε στην υπερσυμαχια bob τετραγωνοπαντελωνιδες χαλουμοφαηδες (bob,bob,vking,vking2,ac,ac2,prg,op,op.a) συγνωμη αν ξεχασα καποια.

Απο ολες αυτες της φυλες ζητας καθημερινα αμυνες καθως οι μισοι σου παικτες ειναι φαρμες μας, επισης ολες αυτες οι φυλες ειναι στις 2 ηπειρους μας αν εξερεσεις του op απο τους οποιους πρεπει να εχεις παρει τις μισες τους αμυνες

Οποτε αν αυτο αποκαλειτε αγκαλια εσεις τοτε ΝΑΙ κυριοι κανατε μια τεραστια αγκαλια και η μποξερ ανταποκριθηκε στο ερωτικο σας καλεσμα ;)
 

DeletedUser34601

Τωρα που μπηκε το μεγαλο κεφαλι ειναι ωρα για εξηγησεις γτ αφηνει τον αρχηγο της παρασιτοφυλης που ζητιανευουν αμυνες να μιλαει για λογου τους

δειξε μας τις αγκαλιτσες μας και τις 15 φυλες μας

Βλεπεις φαντασματα μηπως και δν μπορεις να συγκεντρωθεις?εχεθς δεχτει πολλαπλα χτυπηματα απο γκραντς και σοοτερς μηπως?

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ

αντιθετως ειμαστε 4 φυλες ενεργες στον πολεμο που πολυ πιθανον μας εχετε φυτεψει και ρουφιανους(μικρη σημασια εχει) που σας εχουν γλεντησει μεχρι στιγμης

Απο εκει και επειτα προχωραμε στην υπερσυμαχια bob τετραγωνοπαντελωνιδες χαλουμοφαηδες (bob,bob,vking,vking2,ac,ac2,prg,op,op.a) συγνωμη αν ξεχασα καποια.

Απο ολες αυτες της φυλες ζητας καθημερινα αμυνες καθως οι μισοι σου παικτες ειναι φαρμες μας, επισης ολες αυτες οι φυλες ειναι στις 2 ηπειρους μας αν εξερεσεις του op απο τους οποιους πρεπει να εχεις παρει τις μισες τους αμυνες

Οποτε αν αυτο αποκαλειτε αγκαλια εσεις τοτε ΝΑΙ κυριοι κανατε μια τεραστια αγκαλια και η μποξερ ανταποκριθηκε στο ερωτικο σας καλεσμα ;)

Βάλε και την ΑΡΗΣ και την prem μπας και μεγαλώσεις αρκετά την λίστα σου...χαχαχαχα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Βάλε και την ΑΡΗΣ και την prem μπας και μεγαλώσεις αρκετά την λίστα σου...χαχαχαχα


Με γιουσαφακια χωρις επιχειρηματα η κατι χειροπιαστο για να πουν δεν θα ανοιξω κουβεντα

Μεινε στα χαχαχα χουχουχου και στα ανουσια ποστ για να προσβαλεις υποληψεις αλλων συνομιλιτων
 

The Great Ntaf

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Με γιουσαφακια χωρις επιχειρηματα η κατι χειροπιαστο για να πουν δεν θα ανοιξω κουβεντα

Μεινε στα χαχαχα χουχουχου και στα ανουσια ποστ για να προσβαλεις υποληψεις αλλων συνομιλιτων

χμμμ κάποιος δεν βλέπει τα screenshot που ανεβαίνουν
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μπλα μπλα μπλα...

Καθιστε να μαθαινετε πρωτα καποια βασικα πράγματα στο παιχνίδι οπως τεχνικες και να διαβαζετε λιγο χάρτη και μετα μπείτε να κανετε προπαγάνδα.

Το μονο που εχετε μαθει και σας παραδεχομαι ειναι να βλεπετε αν διπλα σας ειναι κοκκινα ή μπλε χωρια.

Σε καθε κόσμο οταν μπαίνει μια πρεμεντ φυλη που εκλεισε κόσμους η ιδια ακριβως κλαψα... Ενας ακομα σοβαρος λογος που πέθανε το παιχνίδι αντι ν καθισετε να εξελιχθητε και να βρείτε τα λάθη σας καθεστε και παπαγαλιζετε τα ιδια σε καθε κόσμο διάφοροι.

Αυτο συμβαίνει εδω και πολλους κόσμους τωρα. Καποτε διαβαζα εξωτερικό και εκανα καφε για να διαβασω λες και θα διαβαζα αθλητική εφημερίδα... Γινοντουσαν καποτε αναλύσεις πλανων σε σελιδες. Π. Χ εχανε η φυλή που επαιζα καποτε 50 χωρια σε πλανο και εβγαινε ο τοτε αρχηγος Βουβουζελας και εκανε τοποθέτηση λες και πηραμε τα χωρια εμεις και οντως η τοποθέτηση του επειθε... Τωρα τπτ λενε οι μικροι παιχτες για τα φαντάσματα που βλεπουν και οι μεγαλοι απλα τους λενε άσχετους.

Οπως ελεγε και ορκος των ασσασσιν, τα παντα επιτρέπονται τπτ δεν ειναι αληθινό.

Υ. Γ Τικ........ Τακ
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
χμμμ κάποιος δεν βλέπει τα screenshot που ανεβαίνουν

Δεν με απασχολει η διπλωμτια καμιας φυλης ουτε η φθηνη προπαγανδα απο μελλοντικα χωρια μου

Απαντησεις στα ποστ μ δν περνω γτ πολυ απλα θα ειναι δυσκολο να σκεφτει καποιος ενα καλο ψεμα και να το πασαρει τοσο καλα ωστε να γινει πιστευτο

Σας λεω ανεξαρτητα διπλωματιας στον πολεμο μεχρι τωρα βλεπω βαση ανταλαγων επιθεσεων και αλλαγων φυλων για αμυνες ,4 φυλες μποξερ(και οχι 5 οπως θελετε να πιστευετε) εναντια ολων οσων ανεφερα απο πανω με εξερεση τις op + κατι φυλες πολυ πιθανον προσκυμενες σε εσας που μας κυρηξαν πολεμο αλλα δν περνω το ρισκο να υιοθετησω αυτη την αποψη

Καμια κινηση απο σοοτερς καμια απο γκρατς

Τι θα γινει?φανταζομαι μουγκα για το 7v4

Αλλα δεν πειραζει χερομαι γτ οσο περΝαει ο καιρος ολο και περισσοτερη κλαψα θα πεφτει γτ οσο θα μειονονται τα χωρια σας τοσο θα γιγαντονετε και η υππερσυμαχια μας :confused:

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Συνολικα εχετε 52 εχθρικα χωρια στην ηπειρο σας ,απο τα οποια τα 5 ειναι πανω απο 1000 ποντους γιατι κλαίγεστε δεν εχω καταλαβει .Χτίστε με την ησυχια σας και ερχομαστε .


Κατάταξη φυλής για την ήπειρο 55

Θέση
Όνομα φυλής Πόντοι Χωριά
1 O.P. 90.584 41
2 O.P.a 55.425 39
3 VKG 2 29.170 28
4 R.N.B 27.293 32
5 D.K 21.159 25
6 prem 20.716 31
7 DP 17.058 19
8 A.C. 16.707 25
9 shoot 14.782 7
10 VIKING 9.780 12
11 gkrat4 6.058 7
12 gkrat2 5.702 9
13 ΑΡΗΣ 5.423 9
14 DSVT 4.503 7
15 gkrat3 3.879 4
 

DeletedUser35948

http://prntscr.com/n1en4i

Μετα απο αυτο τα λογια ειναι περιττα!!!
n0zajw

Ναι ειναι περιττα φιλε μου. Αντι να κατσεις να αποδειξεις με την παικτηκη σου αξια ρουφιανευεις σε αλλους κοσμους για να βρεις αμυνες. Στο τελος της ημερας αν και ειμαι και εγω Κυπριος, καλα τα λεει ο Λετσακμαρ, οχι για ολους αλλα για μερικους ρουφιανους απο την BoB οπως εσενα και τον Αντωνιο εχει δικαιο.

Κατα τα αλλα θα χαρω παρα πολυ οταν σας ξεφτυλισουν γιατι δυστηχως οι ρουφιανιες σας δινουν κακο ονομα και στους υπολοιπους.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μια απορία μόνο στην συμμαχία bob, o.p, 17N και ολες τις υπόλοιπες που τις καταχραζονται οι bob για αμυνες και κρατα τις δικες του καβατζα, ποιος ειναι αρχηγος ολου αυτου; Υπάρχει αρχηγος ή επικρατεί το χάος και ζητιανεμα αμυνων απο Αντωνιο και xaro;
Τροφη για σκέψη και την επόμενη φορά που θα λογκαρετε απέναντι σε πρεμεντ φυλή κοιταξτε και λιγο χάρτη. Κριμα το χρημα και χρονος να χαραμιζονται και να μην γουσταρετε κιόλας;.
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
1. Μερικοί είστε πολύ τυχεροί που δεν μπήκε η Ντρινκ στον Κ58. Αν και θα ήταν πολύ εύκολο απέναντι σας, επιλέξαμε να μεγαλώσουμε το player base μας και περιμένουμε τη κατάλληλη στιγμή για να δοκιμάσουμε τις δυνάμεις μας ως αουτσαιντερ απέναντι σε κάποια σοβαρή φυλή ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ. Όταν μιλάμε για τη ΝΤΡΙΝΚ μιλάμε για μία φυλή που βρίσκει το υλικό της στον κόσμο και το εκπαιδεύει άλλοτε καλά άλλοτε όχι, για μία όχι πριμειντ φυλή(το ακριβώς αντίθετο από τη BOB), που μπήκε στον 49 και στον 51, με μία μικρή βάση παικτών απέναντι σε 2 πριμειντ και έπαιξε το δικό της καθοριστικό παράγοντα αναμφίβολα. Ξεκινήσαμε λίγοι και φτάσαμε να έχουμε πάνω από 15 πιστά κομμάντο της Ιδέας ΝΤΡΙΝΚ μέσα σε 1 χρόνο. ΕΣΑΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΟΥ ΣΑΣ ?!?
Εσείς και με στρατολογήσεις δεν θα καταφέρετε να κλείσετε ήπειρο. ΣΕΒΑΣΜΟ σε αυτούς που το κατάφεραν.:cool:

2. Με την Αστυνομία του dodge τι έγινε τελικά; Σας συνέλαβε;
http://prntscr.com/n1uuy9

3. ΟΛΑ για τον Πάμπο γίνονται, θα την πάρουμε πίσω την σύγχρονη Ωραία Ελένη.
 

DeletedUser34601

Μια απορία μόνο στην συμμαχία bob, o.p, 17N και ολες τις υπόλοιπες που τις καταχραζονται οι bob για αμυνες και κρατα τις δικες του καβατζα, ποιος ειναι αρχηγος ολου αυτου; Υπάρχει αρχηγος ή επικρατεί το χάος και ζητιανεμα αμυνων απο Αντωνιο και xaro;
Τροφη για σκέψη και την επόμενη φορά που θα λογκαρετε απέναντι σε πρεμεντ φυλή κοιταξτε και λιγο χάρτη. Κριμα το χρημα και χρονος να χαραμιζονται και να μην γουσταρετε κιόλας;.

Ναι άστα...είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα για εμάς τις παρασιτοφυλές του 58... Σκέψου άμα δεν στείλουμε άμυνες μας μαστιγώνουν μας κλείνουν στα δωμάτιά μας και δεν μας ταίζουν για την υπόλοιπη μέρα...καθόλου δεν το απολαμβάνουμε δηλαδή να βάζουμε άμυνες στους συμμάχους μας και να τρώτε τα μούτρα σας...ποτέ δεν προσφερθήκαμε εμείς... :(

Υ.Σ: Μοοοονο οι μποξερ είναι καλά παιδιά!! Ζητήστε καμια αναφορά αμυντικών απο την 54 και αφήστε την κλάψα ;) Α ναι βλέπω εδω πέρα πολλές τράμπες παικτών στην 54...θα λέγε κάποιος τρελός οτι κάπου βάζουν άμυνες αυτοί...αποκλείεται λέω εγω να ζητάνε οι μποξερ άμυνες απο άλλες φυλές...εξάλλου έχουν και 4 φυλές μόνοι τους σωστά; :p
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Και πάει κάπως έτσι

Εφιάλτες
Στοιχειώνουν το μυαλό σου
Ιδρώνεις γιατί πάλι με βλέπεις στο όνειρό σου
Έχω μπει για τα καλά στο σάπιο σου τον εαυτό σου
Και η σκέψη εγκλωβισμένη έχει γίνει βάσανό σου
Δεν μπορείς πια να κρυφτείς
Η ώρα έχει περάσει
Τα λεπτά έχουν τελειώσει
Η λογική σου έχει χάσει
Φώτα όλα έξω σβησμένα
Περαστικοί κοιτάνε με μάτια τρομαγμένα
Βλέπουν μια τεράστια απειλή
Των boxeur η συμμορία είναι πάλι στη σκηνή
Κάντε πίσω
Πάρτε δρόμο
Έχω αρχίσει και θολώνω
Τα μάτια μου έχουν γυαλίσει
Θα γκρεμίσω ότι έχεις χτίσει
Και σ' όλα αυτά δεν είμαι μόνος
Έχω letsakmar
Είμαι Βαρώνος
Μας κοιτάς και αλλάζεις δρόμο
Μυρίζω πάνω σου το τρόμο
Όχι ένας, ούτε πέντε, ούτε δέκα, ούτε εκατό
Οι boxeur είναι χιλιάδες και σε βρίσκουν στο λεπτό
Πού θα πάς?
Πού θα τρέξεις?
Ποιό μονοπάτι θα διαλέξεις?
Κοίτα πίσω κοίτα 'μπρός σου και αποδέξου τον χαμό σου
Ο κόσμος μου ανήκει
Κάτσε μέσα θα τις φας
Αλλιώς ρίχνω τον διακόπτη και τις τρως κατά ριπάς
Κόκκινο σαν αίμα
Λευκό σαν συννεφιά
Των boxeur το σήμα είναι χαραγμένο στην καρδιά
Βάψε τοίχους, γράψε κίνημα, γράψε στίχους με ψυχή
Οι boxeur είναι ιδέα στου Los Santos τη σκηνή


Οι boxeur είναι ιδέα στου Los Santos τη σκηνή
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή