Κατάντησε αηδία πλέον

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35197
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλα, ουτε πριν εγραφα σοβαρα συμφωνα με σενα αλλα ξεφτυλιστηκες μονος σου.
Επειδη εχω λιγο ορεξη σημερα μετα απο μαγειριτσες, κοκορετσια κλπ θα κανω ακομα μια προβλεψη για το μελλον του κοσμου.
Αν συνεχισουν να κυλουν τα πραγματα οπως τωρα οι PERU θα πατησουν διαγραφες και οι NSG με τη διοικηση που εχετε θα φαγωθειτε συνοπτικα απο OMG και TRUST. Κλασικα 5-10 παικτες θα ζητησετε στρατολογηση και ο Θεος βοηθος. ΟLD, θα θελα μια στρατολογηση σε floufli, οπως κανει κωλοτουμπες για PERU η ξεχναει οσα ελεγε θα ηθελα να βγει να πει "ο OLD ειναι καλο παιδι, καλος αρχηγος κλπ"....
 

DeletedUser29736

Καλα, ουτε πριν εγραφα σοβαρα συμφωνα με σενα αλλα ξεφτυλιστηκες μονος σου.
Επειδη εχω λιγο ορεξη σημερα μετα απο μαγειριτσες, κοκορετσια κλπ θα κανω ακομα μια προβλεψη για το μελλον του κοσμου.
Αν συνεχισουν να κυλουν τα πραγματα οπως τωρα οι PERU θα πατησουν διαγραφες και οι NSG με τη διοικηση που εχετε θα φαγωθειτε συνοπτικα απο OMG και TRUST. Κλασικα 5-10 παικτες θα ζητησετε στρατολογηση και ο Θεος βοηθος. ΟLD, θα θελα μια στρατολογηση σε floufli, οπως κανει κωλοτουμπες για PERU η ξεχναει οσα ελεγε θα ηθελα να βγει να πει "ο OLD ειναι καλο παιδι, καλος αρχηγος κλπ"....
Βασικά και να θες να γράψεις σοβαρά λίγο δύσκολο...
Όταν σου λέω ότι λες βλακείες και είσαι άσχετος, εσύ παρεξηγείσαι ! Αντε βρε κάνε καμιά άσκηση θάρρους και βγάλε την κουκούλα. Πρήχτη. Σε κάθε ποστ και γνώμη.
Πάντως για να σε βοηθήσω...well known member...και τα χωριά να αδειάσουμε, οι trust πάλι δεν θα μπορούν να τα πάρουν.
Ξέρεις πότε οι trust μπήκαν στο παιχνίδι του κόσμου; Οταν οι γάτες αποφάσισαν να ενεργοποιήσουν την αχαριστία τους ( ούτε που θα υπήρχαν τώρα αν δεν βάζαμε άμυνες σε βασικά ακκ τους, θα τους είχαν φάει οι Περού και θα έπαιζαν στον κ58 )και αποφάσισαν να υποκειψουν στο έξοχο γλύψιμο των ανεκδιήγητων trust.
Και επειδή και εσύ και οι υπόλοιποι όμοιοί σου είστε πολύ λίγοι, δεν θα ξανακάνω τον κόπο να ξαναλογκάρω για 20 μέρες εδω, γράψτε ότι θέλετε να ξεχαρμανιάσετε και τα ξαναλέμε...το χάλασες το ποστ με το πρήξιμό σου. Καλά είχαμε τον -ήθελα να ήμουν ψυχολόγος αλλά δεν διάβαζα στο σχολείο και δεν πέρασα, μπήκα όμως στα ΤΕΙ- και μας διασκέδαζε, εσύ η μια βλακεία μετά την άλλη μας κούρασες.
Αν ποτέ ανοίξει καινούργιο θέμα trust-nsg, μην αρχίσεις πάλι τα ίδια και μας ζαλίσεις τα μυαλά.
 

DeletedUser6298

Δεν απαντάς όμως τώρα
Πως παει το παιχνιδι με κατι δογματικους? Τους κραζεις ακομα? Ή μηπως καθεσαι παναγιτσα και δεν μιλας πια μετα την ενωση?

Κοιτά δεν σε αδικώ που ψάχνεις να πιαστείς από παλιές αναρτήσεις για να την πεις σε κάποιον πονάς πολύ αλλά δεν πειράζει !! Πάντως εγώ θα πρότεινα να δούμε τον δικό σου λογαριασμό για ώθηση τόσους πόντους τόσα εσωτερικά και τόσες λίγες απώλειες . Σίγουρα η ώθηση πάει καλά από ότι βλέπω !!
 

DeletedUser6298

Οι δικός μου? Μια χαρά, ξεκίνησα με καφέ, έχω 30 επιθετικά τα όποια απλά κάθονται και δεν βαράω και έχω κάνει κολώνες τα 7 χωριά στο μέτωπο. Μου αρέσει που ασχολείσαι μαζί μου εδώ πέρα και στα πμ παρακαλας τους συμπαιχτες μου να με μαζέψουν. Φιλιά στον Ιούδα και στον πυξιδιαρη. Ασχετε. Εγώ θα συνεχίσω να σας γλενταω

Εσυ μάλλον δεν ξέρεις τι σου γίνεται για να λες ότι μας γλεντάς κιόλας . Κανα βάρβαρο γλεντάς και κανα εσωτερικό μέχρι εκεί είσαι !! Από εκεί και πέρα το τι επιθετικά έχεις ούτε που μας ενδιαφέρει το ότι έχεις στακαρει με όλα τα αμυντικά σου στο μετωπο και δεν στελνεις ούτε μια βοήθεια το ξέρουμε και αυτό τόσους κόσμους τώρα .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή