Κατάντησε αηδία πλέον

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35197
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35859

Ακούσατε ακούσατε! Με πήραν σκαιπ και μου πρότειναν να πάρω πέντε άτομα και να παμε Περού! Θα κλείσουν λέει κόσμο και πρέπει να πάμε με τους νικητές..

Ερώτηση. Κανέναν άλλον θα στρατολογήσετε; Στρατολογήστε και από τον 58 αν δε βγαίνουν τα νουμερα

Ρε αδιόρθωτοι ανθρωποι, σε ποιους νομίζετε ότι απευθύνεστε πια;
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
νεκρωσιμος ακολουθια των Περου σημερα στις 22:30
Νιαου
 

DeletedUser6298

Ακούσατε ακούσατε! Με πήραν σκαιπ και μου πρότειναν να πάρω πέντε άτομα και να παμε Περού! Θα κλείσουν λέει κόσμο και πρέπει να πάμε με τους νικητές..

Ερώτηση. Κανέναν άλλον θα στρατολογήσετε; Στρατολογήστε και από τον 58 αν δε βγαίνουν τα νουμερα

Ρε αδιόρθωτοι ανθρωποι, σε ποιους νομίζετε ότι απευθύνεστε πια;


Πριν λιγες μερες εβλεπες μονο κοκκινα στις αναφορες σου και βγαινεις να μας πεις τι ? Κουρασες οταν αποφασισεις να παιξεις απο το να μιλας βγες και στο εξωτερικο να το παιξεις μαγκας .

Υ.Γ.: Κοκκινο απο ποτε εχεις να νομπλαρεις ρε ασχετε ? http://prntscr.com/nhbsc7 .
 

DeletedUser35859

Με το διαμοιρασμό που είχα στον αρχιρουφιανο σας τον hawk τι περίμενες να τρώω πράσινες;
 

DeletedUser29736

Πριν λιγες μερες εβλεπες μονο κοκκινα στις αναφορες σου και βγαινεις να μας πεις τι ? Κουρασες οταν αποφασισεις να παιξεις απο το να μιλας βγες και στο εξωτερικο να το παιξεις μαγκας .

Υ.Γ.: Κοκκινο απο ποτε εχεις να νομπλαρεις ρε ασχετε ? http://prntscr.com/nhbsc7 .
Mη νομίζεις ότι είναι εύκολο με τα βάρβαρα...έχω τύχει σε βάρβαρο να βρω τείχος 2, με δυσκόλεψε το άτιμο
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλά εσύ άστο, από τότε που σε ξεφτυλισα στο φόρουμ τότε που σου έλεγα το μέλλον της NSG δημόσια ότι θα γίνετε γιουσουφακια των PERU έχεις εξαφανιστεί. Για πες μας την εμπειρία σου με τους νέους σου φίλους τώρα, σας εκμεταλλευονται πολύ ή λίγο; Νιώθετε ότι σας χρησιμοποιουν;
 

DeletedUser36069

Εσύ πάλι τίνος είσαι;
29 Μαρτίου 2019 ακκ για να πετάς ανώνυμα καμιά βλακεία να γελάμε

Είμαι αυτός που σε έπαιζα μπαλίτσα χθες όλη μέρα με μισό επιθετικό.

Φλουφλη σαγαπω φλουφλη είσαι ενας
4 αριστονουκ και 3 αριστους απο πίσω (σε χωριο με 25 ηθικό)
δεν έβαλε κανένας!

http://prntscr.com/nib5zc
θα γελάνε μέχρι και οι περού


Σκέψου να είχα και χρόνο να παίξω σοβαρά. Παραλίγο να μου αρπάξει το κοντοσούβλι.

ΥΓ Άλλαξε όνομα, κινδυνεύεις με μόνιμη ταύτιση...
 

DeletedUser29736

δεν περίμενα να καταλάβεις ότι πρώτος εγώ έστειλα ανακατάληψη και οι υπόλοιποι έστειλαν μετά από πιο κοντά απλά για να προλάβουν να σκάσουν πιο νωρίς, πριν μπουν άμυνες.

Ούτε ασχολήθηκες με το γεγονός ότι μετά σφάζαμε ότι άμυνα έμπαινε μέσα, ρώτα και τους συμπαίκτες σου, που τις έχαναν στο δευτερόλεπτο, τους πήρες στο λαιμό σου, μέχρι τις 10 το βράδυ σκοτώναμε άμυνες ( δεν χρειάζεται να βάλω πριντ σκριν, στα είπανε).

Το μόνο λάθος μου είναι που δεν συνδύασα ότι ο ελαφρόμυαλος , που γράφει εδώ, είναι το ίδιο άτομο που έστειλε να νομπλάρει στις 7 το πρωί την ημέρα του Πάσχα. Πόσο ξεφτίλας άραγε;....και τελικά δεν μπόρεσες και να το κρατήσεις ρε καημένε.
Εσύ γλυκούλη, δεν είσαι καμμένος με τις φυλετικές, εσύ είσαι καημένος. 'Εχεις την αμέριστη συμπαράσταση όλων μας.

ΥΓ. Ωραίο το εργαλείο που στέλνεις τις επιθέσεις, πολλοί ρωτούσαν αν το πήρες από τον γνωστό στις φυλετικές πωλητή και πόσο! Κάντε όμως ρε παιδιά και καμιά χεοροκίνητη επίθεση, στο τέλος θα ξεχάσετε πως γίνεται
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29736

Καλά εσύ άστο, από τότε που σε ξεφτυλισα στο φόρουμ τότε που σου έλεγα το μέλλον της NSG δημόσια ότι θα γίνετε γιουσουφακια των PERU έχεις εξαφανιστεί. Για πες μας την εμπειρία σου με τους νέους σου φίλους τώρα, σας εκμεταλλευονται πολύ ή λίγο; Νιώθετε ότι σας χρησιμοποιουν;
Εσύ έχεις μόνιμη απάντηση...
"δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιός είσαι"

(κανένας παικταράς θα είσαι κι εσύ και από σεμνότητα φοράς κουκούλα)
 

DeletedUser36069

δεν περίμενα να καταλάβεις ότι πρώτος εγώ έστειλα ανακατάληψη και οι υπόλοιποι έστειλαν μετά από πιο κοντά απλά για να προλάβουν να σκάσουν πιο νωρίς, πριν μπουν άμυνες.

Ούτε ασχολήθηκες με το γεγονός ότι μετά σφάζαμε ότι άμυνα έμπαινε μέσα, ρώτα και τους συμπαίκτες σου, που τις έχαναν στο δευτερόλεπτο, τους πήρες στο λαιμό σου, μέχρι τις 10 το βράδυ σκοτώναμε άμυνες ( δεν χρειάζεται να βάλω πριντ σκριν, στα είπανε).

Το μόνο λάθος μου είναι που δεν συνδύασα ότι ο ελαφρόμυαλος , που γράφει εδώ, είναι το ίδιο άτομο που έστειλε να νομπλάρει στις 7 το πρωί την ημέρα του Πάσχα. Πόσο ξεφτίλας άραγε;....και τελικά δεν μπόρεσες και να το κρατήσεις ρε καημένε.
Εσύ γλυκούλη, δεν είσαι καμμένος με τις φυλετικές, εσύ είσαι καημένος. 'Εχεις την αμέριστη συμπαράσταση όλων μας.

ΥΓ. Ωραίο το εργαλείο που στέλνεις τις επιθέσεις, πολλοί ρωτούσαν αν το πήρες από τον γνωστό στις φυλετικές πωλητή και πόσο! Κάντε όμως ρε παιδιά και καμιά χεοροκίνητη επίθεση, στο τέλος θα ξεχάσετε πως γίνεται


Δεν θα σου πω πάλι την ίδια ατάκα γιατί κούρασε...

Από τους συμπαίκτες μου τσόφλια έφαγες. Την μεγαλύτερη "ηττα" (θεωρητικά πάντα) την έφαγα εγώ που άφησα κάτι άμυνες μέσα για να φάω στρατό από ένα φουλ επιθετικό που ήταν 3000κάτι πόντους[ομολογώ δεν το περίμενα]. Καλά για τις κηδείες των επιθετικών σας δεν κάνω λόγο καν. Διότι λες ό,τι σε συμφέρει.

Είμαι ξεφτίλας επειδή παίζω το παιχνίδι ?
Κάναμε κάποια συμφωνία για ΣΕ και δεν το ξέρω?
Έδωσε το ίδιο το παιχνίδι υποχρεωτική ειρήνη?
Για σταμάτα την κλάψα φλουλφη...
Ο ύπνος με πήρε και το κρατήσατε, για να τα λέμε και όλα. Έχασα σχεδόν δύο ώρες.

Τώρα για την καραμέλα με το εργαλείο. Επειδή είστε παντελώς άσχετοι. πως γίνεται να χρησιμοποιώ εργαλείο, όπως λες και 3/5 επιθεσεις να είναι απόστασης ίσης η μεγαλύτερης των 100 Ms και μάλιστα η μία >200ms. Το millisecond στη μέση το κόβει αυτός που πήρατε αγκαλιά γιατί πιστεύετε ότι θα κλείσετε κόσμο[χαχαχαχαχαχαχα]. Oι 2 επιθεσεις που πήγαν καλά, κάπου στα 20 ms και μαλιστα η μια ήταν fake. Αλλά τόσα ξέρετε τόσα λέτε.

Επειδή όσα λέω τα τεκμηριώνω, πάρε να έχεις φλούφλη.
http://prntscr.com/nid90g

Δε θα παραβγώ περαιτέρω στη σαχλαμάρα, γιατί θα κερδίσεις λόγω εμπειρίας.
 

DeletedUser33933

οπα για μισο λεπτο γιατι γραφετε εδω εσεις απο την nsg,χανοντας χρονο και δεν παιρνετε κανα εσωτερικο μπας και προσπαθησετε να σωθειτε; αργα ή γρηγορα θα τιμωρηθειτε εσεις οι ασχετοι της nsg,κριμα που εχετε 3-4 λογαριασμους που νιωθουν το παιχνιδι,αλλα δεν αρκει αυτο.τα πολλα λογια ειναι φτωχια φλουφλη(και οποιος απο εσας γραφει εδω).σταματηστε να γραφετε οτι σας ερχεται στον εγκεφαλο και παρουσιαστε τουλαχιστον τα πραγματα οπως πραγματικα εγιναν,οχι μονο οτι συμφερει την καθε πλευρα ξεχωριστα.
 

DeletedUser29736

οπα για μισο λεπτο γιατι γραφετε εδω εσεις απο την nsg,χανοντας χρονο και δεν παιρνετε κανα εσωτερικο μπας και προσπαθησετε να σωθειτε; αργα ή γρηγορα θα τιμωρηθειτε εσεις οι ασχετοι της nsg,κριμα που εχετε 3-4 λογαριασμους που νιωθουν το παιχνιδι,αλλα δεν αρκει αυτο.τα πολλα λογια ειναι φτωχια φλουφλη(και οποιος απο εσας γραφει εδω).σταματηστε να γραφετε οτι σας ερχεται στον εγκεφαλο και παρουσιαστε τουλαχιστον τα πραγματα οπως πραγματικα εγιναν,οχι μονο οτι συμφερει την καθε πλευρα ξεχωριστα.


'Εσυ το έχεις ψάξει το θέμα με τα εσωτερικά ή ακους τους πιο μεγάλους και ανακυκλώνεις;
Τώρα που τελειώσατε με yoki και three colors, αν θέλετε ελάτε από εδώ να συνεχίσετε τα εσωτερικά.
Πάντως τα δικά μας εσωτερικά ,πιο πολύ αντίσταση κρατάνε από ότι εσείς.
 

DeletedUser29736

Δεν θα σου πω πάλι την ίδια ατάκα γιατί κούρασε...

Από τους συμπαίκτες μου τσόφλια έφαγες. Την μεγαλύτερη "ηττα" (θεωρητικά πάντα) την έφαγα εγώ που άφησα κάτι άμυνες μέσα για να φάω στρατό από ένα φουλ επιθετικό που ήταν 3000κάτι πόντους[ομολογώ δεν το περίμενα]. Καλά για τις κηδείες των επιθετικών σας δεν κάνω λόγο καν. Διότι λες ό,τι σε συμφέρει.

Είμαι ξεφτίλας επειδή παίζω το παιχνίδι ?
Κάναμε κάποια συμφωνία για ΣΕ και δεν το ξέρω?
Έδωσε το ίδιο το παιχνίδι υποχρεωτική ειρήνη?
Για σταμάτα την κλάψα φλουλφη...
Ο ύπνος με πήρε και το κρατήσατε, για να τα λέμε και όλα. Έχασα σχεδόν δύο ώρες.

Τώρα για την καραμέλα με το εργαλείο. Επειδή είστε παντελώς άσχετοι. πως γίνεται να χρησιμοποιώ εργαλείο, όπως λες και 3/5 επιθεσεις να είναι απόστασης ίσης η μεγαλύτερης των 100 Ms και μάλιστα η μία >200ms. Το millisecond στη μέση το κόβει αυτός που πήρατε αγκαλιά γιατί πιστεύετε ότι θα κλείσετε κόσμο[χαχαχαχαχαχαχα]. Oι 2 επιθεσεις που πήγαν καλά, κάπου στα 20 ms και μαλιστα η μια ήταν fake. Αλλά τόσα ξέρετε τόσα λέτε.

Επειδή όσα λέω τα τεκμηριώνω, πάρε να έχεις φλούφλη.
http://prntscr.com/nid90g

Δε θα παραβγώ περαιτέρω στη σαχλαμάρα, γιατί θα κερδίσεις λόγω εμπειρίας.

Τελικά είσαι πολύ λίγος για διάλογο ή και προπαγάνδα...και για το "πάρε να έχεις" με ψάρωσε η πολύ μαγκιά (όπως νομίζεις ότι έκανες). Να σκέφτεσαι πριν πατήσεις τα κουμπιά στο πληκτρολόγιο....στρατόκαυλοι του διαδικτύου
 

DeletedUser35859

Φλουφλη τελικά τι γίνεται με τις δογματικές ωθήσεις; Το έψαξες το θέμα; Λύθηκε;
 

DeletedUser36069

'Εσυ το έχεις ψάξει το θέμα με τα εσωτερικά ή ακους τους πιο μεγάλους και ανακυκλώνεις;
Τώρα που τελειώσατε με yoki και three colors, αν θέλετε ελάτε από εδώ να συνεχίσετε τα εσωτερικά.
Πάντως τα δικά μας εσωτερικά ,πιο πολύ αντίσταση κρατάνε από ότι εσείς.


Ο YOKI και ο 3 colors θα συνεχίσουν να σου μοιράζουν αγάπη όπου σε βρουν. Υπομονή, έχει για όλους. Είμαστε πολύ αγαπησιάρηδες!
 

DeletedUser29736

Φλουφλη τελικά τι γίνεται με τις δογματικές ωθήσεις; Το έψαξες το θέμα; Λύθηκε;

για να καταλάβεις την διαφορά μας...που δεν θα την καταλάβεις αλλά δεν πειράζει, καμιά φορά δεν ξέρεις...ίσως

φυσικά και είχε κάνει ώθηση και φυσικά και είχα κάνει αναφορά στην ομάδα διαχείρισης γιατί το θεώρησα άδικο για τους υπόλοιπους παίκτες που προσπαθούν να κάνουν δυνατό ξεκίνημα..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τώρα δεν κάνεις αιτήσεις, έγινε νομιμος ξαφνικά;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή