Κατάντησε αηδία πλέον

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35197
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Να κρυφτείς για τον τρόπο που κολλάτε τις επιθέσεις όχι για τις φαπες αυτές ναι είναι μέσα στο παιχνίδι θα φας θα φάω και πάει λέγοντας εγώ δεν είδα κανέναν να μην το πετυχαινει με την πρώτη και επίσης οι νιουκς ήταν από μακρια και οι σφήνες ήταν με αριστο οπότε δεν υπάρχει δεύτερη προσπάθεια
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Δεν ξερω ποιος με κραζει και δεν με ενδιαφερει εγω το δικο σου ονομα ειδα στο εξωτερικο στο δικο σου σχολιο απαντησα . Ωστοσο για να κολλησεις σφηνα κανεις μεγαλο λαθος οτι χρειαζεσαι μια προσπαθεια για να το πετυχεις μπορεις να κολλησεις με κριο με ξιφος με τσεκουρι με ελαφρυ με οτι θες . Ποσες ευκαιριες εχεις λοιπον ? Επισης να κρυφτω για ποιον λογο επειδη φαγαμε "φαπα" οπως λες? Μεσα στο παιχνιδι ειναι αυτα !
Εδώ νομίζω δεν μπορουμε να συνεχίσουμε την συζητηση ότι θες στο σκαιπ ενώπιος ενώπιον αλλά ξέρετε ότι ξέρω ότι λέτε μπαρουφες περί καλής συνδεσης και προπονησης σε βάρβαρα .
Όταν αποφασίσετε να ενηλικωθειτε ελάτε να με βρειτε
 

DeletedUser36009

OLD REPAINER μήπως θέλεις να σου φέρω μυξομάντηλα;;;

http://prntscr.com/ncty18

Παίξτε ρε φίλε μην μας ζαλίζεται τα μάτια με μηνύματα ,σας βαρεθήκαμε .. Φυλετικές μαχες παίζουμε όχι φυλετικές αγκαλίτσες! ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ!

ΑΗΔΙΆΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕ
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
OLD REPAINER μήπως θέλεις να σου φέρω μυξομάντηλα;;;

http://prntscr.com/ncty18

Παίξτε ρε φίλε μην μας ζαλίζεται τα μάτια με μηνύματα ,σας βαρεθήκαμε .. Φυλετικές μαχες παίζουμε όχι φυλετικές αγκαλίτσες! ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ!

ΑΗΔΙΆΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕ

ιουδα εσυ γιατι ανησυχεις απο ενα μηνυματακι τοσο δα......; παικτης που ειναι ενταξει η ηγεσια του δεν θα δωσει καν σημασια...εσυ γτ αγχωνεσαι;
 

DeletedUser35859

ιουδα συνεχισε τη προπονηση να κοψεις το ms στη μεση και ασε τα φιλοσοφικα
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
εγω μια χαρα χαλαρα μας ακουω καθε μερα, και τα ποτα μας πινουμε και το κουκους μας κανουμε, και τις μουσικες μας βαζουμε και τα ανεκδοτα μας λεμε πιο χαλαρα δεν γινεται....10 ατομα που ακουω στο σκαιπ καθε μερα δεν μ ακουγονται πιεσμενοι και αγχωμενοι παντως αντιθετως ριχνουμε και κανενα ζεμπεκικο ετσι για να γουσταρουμε...αλλος με την ζιβανια του αλλος με το τσιπουρο τους και αλλος με το ουισκι του αυτα ειναι....α ναι γινεται και κανενα κοψιμο που και που αν την δουμε λιγο παικτες
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εγώ παλι αγχώνομαι τα τρία τελευταία πλάνα των NSG έχουν μεγάλη επιτυχία
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
να ζει κανεις η να μην ζει....ιδου η απορια
 

DeletedUser36069

Μπορεί να κατάντησε αηδία, μπορεί και όχι προχωράμε.
 

DeletedUser29954

Όχι δεν κατάντησε αηδία, εδώ θα είμαστε πάντα να τσακωνόμαστε σαν 5χρονα. Άντε τώρα μη γράψω κανένα κατεβατό.

Καλό ξημέρωμα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Που ειναι ο δημιουργος του ποστ να ασχοληθει με τον Silver κατι;
 

DeletedUser35859

Γιατί φίλε; Πήρε μόνο είκοσι χωριά της φυλής του μέσα σε πέντε μερες. Ούτε τριάντα δηλαδή. Δε σε καταλαβαίνω
 

DeletedUser35197

Ο δημιουργός του ποστ είναι σε διακοπές ....!!! Για κάποιους ήρθε πιο γρήγορα το καλοκαίρι για κάποιους άλλους πάλι δεν ήρθε τίποτα ούτε θα έρθει ..αντε γειά

Να κλείσει το θέμα παρακαλώ !!
 

DeletedUser35859

Να κλείσει αλλά σαν δημιουργός του θέματος τελικά δε μας είπες..τελικά κατάντησε αηδία η ώθηση δογματικών τύπων ή όχι; Μετά από τόσες σελίδες τι συμπέρασμα έβγαλες πάνω στο θέμα;
 

DeletedUser35197

Ο John Wick αυτή τη στιγμή γλενταει κάτι περίεργους, χμμμμ απορώ πως δεν είσαι και εσύ εκεί. Θες να του πω κάτι?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Θα του ζηταγα πρόσκληση για NSG αλλά μπορεί να με πάει εσωτερικό
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή