Κατάντησε αηδία πλέον

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35197
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35120

χαίρομαι που ασχολείσαι μαζί μου αυτο σημαίνει οτι με ΑΓΑΠΑΣ...χαχαχαχαχ
 

DeletedUser34336

Πόση βρωμιά πια ? Έλεος! Τι άλλο θα κάνετε για να πάρετε τον κόσμο? Λίγη τιμιότητα δεν βλάπτει.. Φορέστε παντελόνια επιτέλους και παίξτε στα ίσια. NSG κρυφή συμμαχία εδω και καιρο με PERU και PRΑXIS...

...ήθελαν να χτυπήσουμε και ομαδικό πλάνο πάνω σε Περου οι nsg πριν 2 μέρες! Μας έκαναν κλήση και θέλανε να χτυπήσουμε μαζί για να σπάσουμε τα επιθετικά μας και έχουν κρυφή συμμαχία εδώ και καιρό.. ΠΙΟΝΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΟΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΟΥΔΑ.

Eδω είναι MHNYMA TOY Mr dogma σε παίχτη των TRUST ( [player]frigos13[/player]) που είναι στην κ54 (omg kanel12-ΠΑΓΩΤΑ ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ-arest). Σχέδιο να μας χτυπήσουν πισώπλατα μπαίνοντας σε Περού και μετά να μπει για κάλυψη σε Νsg.

http://prntscr.com/nbcp2p
http://prntscr.com/nbcpc4
και αυτο για τον ταζμαν
http://prntscr.com/nbcrhm

ολα αυτα γιατι τα κάνετε επειδή τηρήσαμε την υπέρ συμμαχία που είχαμε κλήση απο την αρχή του κόσμου για να φαμε ολοι την περου -πραξης?
ΔΕΝ τα βρήκατε με τραστ και είστε κόκκινοι ΟΚ εμείς σας είπαμε οτι θα είμαστε ουδέτεροι στο πόλεμο αυτο και θα ασχοληθούμε μονο με περου που χτυπιόμαστε απο την αρχή του κοσμου και εσείς κανονίζετε πουστιές πισω απο την πλάτη μας.


Τον Κομη Μοντεχρηστο (πρώην Νsg), γιατί 2 φορές του ακύρωσαν το χτύπημα σε Mr dogma που ηταν δίπλα του ;;; (Όταν ο κομης ειχε 15 χωρια και ο Mr dogma 2-3) ...και αναγκάστηκε και έδωσε τα χωρια του εκεί στην nsg και βγήκε στο ριμ για να μπει να παίξει στην Omg..

Πώς γίνεται οι NSG να έχουν κόκκινους τους περου-πραξις και να έχει τώρα 20 χωριά εκεί ο Mr dogma?

Πώς και στρατολόγησαν τον Donkey*Donkey -original παίκτη PRΑXIS- οι nsg ?

ο ιούδας πως και έχει ενα χωριό εκει στους nsg στην 54 και δεν χτυπιέται (ειναι γεμάτο άμυνες)?

...και άλλα πολλά ερωτήματα! Βγάλτε συμπέρασματα μόνοι σας ΣΕ ΤΙ ΦΥΛΕΣ ΠΑΙΖΕΤΕ

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΚΑΤΑΛΗΛΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ
ΓΙΑΤΙ?

1ον στη συμαχια που ειχαμε απο την αρχη του κοσμου ηταν μονο απο τη μερια μας χωρις τις δικες μας αμυνες τωρα θα ησουν στον 58 τωρα που μιλαμε
2ον μολις πατησες στα ποδια σου αντι να βοηθησεις εσυ τον συμαχο κρατησες ουδετοροτητα (και αυτο νομιζω πουστια το λενε στο χωριο μου)
ΧΩΡΤΑΣΕ Η ΨΕΙΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΣΤΟ ΓΙΑΚΑ (και αυτο στο χωριο μου το λενε)
3ον δεν εχει φυγει απο οσο ξερω ουτε δορι για βοηθεια σε περου
Ο Υ Δ Ε Τ Ε Ρ Ο Τ Η Τ Α απλα (αυτο δεν εκανες και εσυ)

οσο για το πως εφτασε ο δογμα εκει και αν χτυπησαμε η δεν χτυπησαμε πραξις και αυτο μπορεις να το δεις στα στατιστικα γιατι και αυτοι ετοιμοι για διαγραφη ηταν νομιζω μετα το δικο μας χτυπημα και οχι τον ΤΡΑΣΤ

τωρα οσον αφορα τον μοντε χριστο που αναφερεις πιο πανω αν δεν μπορουσε να περιμενει και δεν ειχε παρεα απο εδω και φοβοταν οτι πηγε διπλα του ο τασουλης δεν θα ασχοληθο γιατι δεν του ακυρωσε κανεις τιποτα αυτος ηθελε να ακυροθει πλανο για να χτυπησουμε διπλα του

πως γινετε να εχει ο δογμα 20 χωρια εκει ρωτα τους τρστ που χτυπησανε ξαφνικα και παντελονατα (ξεκινησανε βραδυ ενω ηταν μπλε)
για αυτο και ο DONKEY ειναι απο εδω ηθελε το παιδι να παιξει και να χτυπησει τραστκαι επιδει η πραξις τα παρατησανε του δοσαμε την ευκαιρια (και οχι οτι τα κανονισε ο τασουλης μη λεμε Μ@Λ@ΚΙΕς)

οσο για το πριντ που εβαλες για εμμενα πες τον τασουλη οτι δεν εβαλε και δεν μπορει να βαλει κανεναν να με μαζεψει επιλογη μου θα ειναι αν με μαζεψει καποιος, και για αν σταματησα και δεν χτυπησα δες στα στατς


οποτε ας δουν και οι δικοι σου πεχτες σε ποια φυλη παιζουν μην τους τραβας τους καημενους και σε αλλους κοσμους γιατι χωρις βοηθεια αλλων δεν μπορεις να τους στιρηξεις

και υποψην εγραψα γαιτι ειναι η δευτερη φορα που μιλησες για πουστια μια στο κοινο φορουμ και μια εδω
 

DeletedUser35859

καλημερα

λες

πως γινετε να εχει ο δογμα 20 χωρια εκει ρωτα τους τρστ που χτυπησανε ξαφνικα και παντελονατα (ξεκινησανε βραδυ ενω ηταν μπλε)

μη λεμε τα ιδια συνεχεια, κουραζει, σας ειχαμε ενημερωσει οτι αν δε τους διωξετε μεχρι το πρωι τους ρικκανους θα ειστε κοκκινοι, αν δε θελατε να το πιστεψετε δικο σας προβλημα, αν παλι η ηγεσια σας δε σας ενημερωσε για το τελεσιγραφο, παλι δικο σας προβλημα, εμεις οτι λεμε το εννοουμε, εσεις πιστεψατε οτι θα κανουμε πισω

για αυτο και ο DONKEY ειναι απο εδω ηθελε το παιδι να παιξει και να χτυπησει τραστκαι επιδει η πραξις τα παρατησανε του δοσαμε την ευκαιρια


η φυλη των ευκαιριων ειστε, αχου το παιδι μωρε, ηθελε να παιξει και το μαλωσανε? κουπεπεε κουπεπεεεε
 

DeletedUser36009

καλημερα

λες

πως γινετε να εχει ο δογμα 20 χωρια εκει ρωτα τους τρστ που χτυπησανε ξαφνικα και παντελονατα (ξεκινησανε βραδυ ενω ηταν μπλε)

μη λεμε τα ιδια συνεχεια, κουραζει, σας ειχαμε ενημερωσει οτι αν δε τους διωξετε μεχρι το πρωι τους ρικκανους θα ειστε κοκκινοι, αν δε θελατε να το πιστεψετε δικο σας προβλημα, αν παλι η ηγεσια σας δε σας ενημερωσε για το τελεσιγραφο, παλι δικο σας προβλημα, εμεις οτι λεμε το εννοουμε, εσεις πιστεψατε οτι θα κανουμε πισω

για αυτο και ο DONKEY ειναι απο εδω ηθελε το παιδι να παιξει και να χτυπησει τραστκαι επιδει η πραξις τα παρατησανε του δοσαμε την ευκαιρια


η φυλη των ευκαιριων ειστε, αχου το παιδι μωρε, ηθελε να παιξει και το μαλωσανε? κουπεπεε κουπεπεεεε


Ρε φίλε εσύ ποιος είσαι που θα δώσεις τελεσίγραφο ; και στέλνεις τελεσίγραφα;; δεν έχεις ενημερωθεί ότι υπάρχουν και τα e-mail ;;

ΥΓ. έχω δει ηλίθιους και ηλίθιους αλλα εσείς σπάσατε όλα τα ρεκόρ αλλά τόσοι πολλοί μαζεμένοί παγκόσμιο κάνατε!

ΥΓ2 κανενα τελεσίγραφο θα μας στείλεις ;;
 

DeletedUser35197

καλημερα

λες

πως γινετε να εχει ο δογμα 20 χωρια εκει ρωτα τους τρστ που χτυπησανε ξαφνικα και παντελονατα (ξεκινησανε βραδυ ενω ηταν μπλε)

μη λεμε τα ιδια συνεχεια, κουραζει, σας ειχαμε ενημερωσει οτι αν δε τους διωξετε μεχρι το πρωι τους ρικκανους θα ειστε κοκκινοι, αν δε θελατε να το πιστεψετε δικο σας προβλημα, αν παλι η ηγεσια σας δε σας ενημερωσε για το τελεσιγραφο, παλι δικο σας προβλημα, εμεις οτι λεμε το εννοουμε, εσεις πιστεψατε οτι θα κανουμε πισω

για αυτο και ο DONKEY ειναι απο εδω ηθελε το παιδι να παιξει και να χτυπησει τραστκαι επιδει η πραξις τα παρατησανε του δοσαμε την ευκαιρια


η φυλη των ευκαιριων ειστε, αχου το παιδι μωρε, ηθελε να παιξει και το μαλωσανε? κουπεπεε κουπεπεεεε


Εσύ πρέπει να είσαι του πυροβολικού,σωστά? Αν κρίνω από τα βλήματα που πετάς...
Αν οι παίχτες μετά την ένωση δεν ήθελαν να παίξουν μαζί σας, είναι δικό τους θέμα, δεν θα επιβάλεις σε κανέναν πως και τι θα κάνει, και να στο πω και αλλιώς μπλε τα είχες και πριν και μετά, όσο για τα τελεσίγραφα ξέρεις που να τα βάλεις, όλο πυροτεχνήματα είσαστε αλλά βόμβα κάνεις ...
Πείτε το στα ίσα τα βρήκαμε με γάτους από την αρχή και ψάχναμε ευκαιρίες να σας τη φέρουμε και να τελειώσει όλο αυτό το πανηγύρι...
Την καλημέρα μου, κύριε του πυροβολικού ..
 

DeletedUser36069

Ρε φίλε εσύ ποιος είσαι που θα δώσεις τελεσίγραφο ; και στέλνεις τελεσίγραφα;; δεν έχεις ενημερωθεί ότι υπάρχουν και τα e-mail ;;

ΥΓ. έχω δει ηλίθιους και ηλίθιους αλλα εσείς σπάσατε όλα τα ρεκόρ αλλά τόσοι πολλοί μαζεμένοί παγκόσμιο κάνατε!

ΥΓ2 κανενα τελεσίγραφο θα μας στείλεις ;;

Επειδή δεν φαίνεται να τα πηγαίνεις καλά με την ελληνική, θα σου παραθέσω λίγη wiki.

https://el.wikipedia.org/wiki/Τελεσίγραφο

Καλή μελέτη.


Όσο για το ηλίθιοι, οι πραγματικοί είναι όσοι σε υποστηρίζουν και είναι σύμμαχοί σου. Ήδη έκαψες πραξις φλεξ και πας και για άλλους.
 

DeletedUser35859

Να μας εξηγήσει ο Ιούδας αυτό με το εμαιλ. Χαχαχα απίστευτο.τι είπε ο θεος
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Constantine στο ποστ που ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ριχνεις σποντες για τον τωρινο σου συμμαχο και τον τροπο που λειτουργει, τοτε ηταν ωθηση λογαριασμου, τωρα ειναι συμμαχος; Θα κανετε αιτησεις για δογματικους τυπους με την ιδια συχνοτητα;
floufli σας συμφερει να αποκαλειτε τους αλλους τρολ(αναθεμα και αν ξερεις τι ειναι το τρολ). Βεβαια δε σε κατηγορω γιατι σε εξεθεσε η ιδια η διοικηση της φυλης σου.

Πρωτη φορα θυμαμαι οτι συμμαχουν 2 φυλες που η μια υποτιμουσε τοσο πολυ την αλλη απο την πρωτη μερα του κοσμου. Καλες μαχες!
 

DeletedUser35197

Το θέμα που λες, ότι δημιούργησα δεν έχει καμία σχέση με την εξέλιξη με όσα γράφονται τις τελευταίες ώρες...
Βλέπεις ο γατόπαρδος έγραψε το θέμα εδώ για να δημιουργήσει εντυπώσεις,το ποιος έκανε πλάτες και ποιος τα είχε συμφωνήσει μην τα λες σε εμένα παλικαράκι μου ...
Και δεν υποστηρίζω Κανέναν,όποιος παίζει π@)(=@+4@κα ακόμα και από τη φυλή μου να είναι τον βγάζω εγώ ο ίδιος στη σέντρα. .. Εμείς ειμασταν οκ σε όλα από την πρώτη μέρα. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες και να ταισουμε σανο στα πρόβατα...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Θα συνεχίσεις να κάνεις αιτήσεις για τους πρωην εχθρούς σου με την ίδια συχνότητα τώρα που γινατε συμμαχοι άραγε;
 

DeletedUser35197

Το πως θα κινηθώ από εδώ και πέρα είναι δικό μου θέμα, εσύ δεν έχεις άλλη δουλειά να ασχοληθείς???
 

DeletedUser29954

Ιούδα για την αρχή του κόσμου που λες, αυτόν τον πόλεμο κύρηξες https://prnt.sc/nbz1n8 . Λείπει μια αποτυχημένη προσπάθεια φυλής στην μεριά σας που λεγόταν ROX και μετά η Drink έγινε RNS; και μετά ήρθε η Prop αδελφική της RNS; Ούτε που θυμάμαι ακριβώς, θυμάμαι σίγουρα ότι στην άρχη για 1 μπλέ υπήρχαν 4 κόκκινα. Συγχαρητήρια απο μένα για την μέχρι τώρα προσπάθεια σας, δεν πειράζει που αποτύχατε, συμβαίνει. Να δούμε τι μέλλει γενέσθαι. Μπράβο που κρατάς αρχείο με τις πυξίδες που μας έχετε ρίξει, εμείς δεν κρατάμε, γιατί θα φάτε όλοι σας απλά.
 

DeletedUser34647

Μιλάς για τιμιότητα ενώ στρατολόγησες μέλη από την φυλή μου νύχτα! (ρουφιάνοι) έφαγες έναν από τους ποιο μεγάλους μου λογαριασμούς ένα πρωινό ( ΡΟΥΦΙΑΝΑΡΑΣ http://prntscr.com/nbkdgq ).

χαχαχαχα ποσο αστειος μπορεις να γινεις ακομα! ιουδα αχ ιουδα!!! ποσο κολλημενος εισαι!!!!!!!!!!!
ξεχασες να πεις οτι σε αυτον τον μεγαλο λογαργιασμο σου!!!! ακουσον ακουσον! λογαργιασμος του!!! χαχαχα
σε αυτον τον λογαργιασμο σου ξεχασες να πεις σε ολους οτι δεν τον αφηνες να παρει εσωτερικο!!
δεν τον αφηνες να παρει μπονους βαρβαρα να κανει αμυνες!
4 το πρωι ενα τσιρακι σου του πηρε χωριο ενω τον ειχε φιλο!!!!
και ξεχασες να πεις οτι τον ειχες πρωτο στην λιστα για να τον κανιβαλισεις!
αλλα δεν μπορουσες!

ο λογαργιασμος σου!!!!!!!!!!! ειναι ο λογαργιασμος μου! και εγινε μεγαλος απενατι σε γατους! κουρσαρους! και απεναντι απο την ιδια του την φυλη!!!!!!

οταν περνεις καποιον απο αλλη φυλη ειναι μια χαρα ειναι συμπαικτης! οταν φευγει καποιος ειναι ρουφιανος!!!
ξυπνατε!!!
αν ημουν ρουφιανος θα εμπενα γατους και θα ετρωγα τα παντα διπλα μου σε ενα πρωινο!!!! και ειδικα αυτον τον συμπακτη μου που μου πηρε χωριο νυχτα!!!!

δεν το εκανα γιατι τοτε θα ημουν ενας με εσας!!! οταν καταλαβα με τη ανθρωπους εχω κανω σταματησα γιατι αηδιασα!!!!!!!!!
ευτυχως για μενα η αποψη που εβγαλα για σας και την κλικα σου ηταν αληθινη! και μου το αποδειξατε και μετα με αυτα που μου ειπατε!
εγω σε αντιθεση με σας που θελετε να πεθανω εγω τα παιδια μου και ολοι μου η οικογενεια εγω θα σας πω να ειστε καλα! και ευχομαι να αλλαξετε προς το καλυτερο!
οσο για ολους τους αλλους εχω να τους πω μεχρι να αλλαξετε...... μακρια πολυ μακρια!!!!!!!! παιδια πολυ μακρια!!!!!!
αν για ενα παιχνιδι κανουν και λενε τετοια!!!! απλα μακρια!!!!!!!
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Ιούδα εδώ με **** το έκοψα ?
https://s.nimbusweb.me/share/2719961/nrxq319udqwwuqlwen26
Και αν ναι εσύ πως τις κολλησες τέτοιες επιθεσεις ? Και να ήταν μια φορά . 3 φορές σε έχω κόψει κάτω από τα 10 μς. Πόσα πλάνα μου ριξατε και φαγατε φαπα από έναν παίκτη που ξεκίνησε να παίζει στον 43 ?
Εγώ έφαγα τα Μπαν μου όπου έβαλα το ****άκι στον 107 .νετ και στον 58 .
Και όπως ξανά ρωτησα, ο φίλος σου που μπήκε στο φόρουμ του **** για εγκυκλοπαιδικες γνώσεις μπήκε έτσι ?
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Δεν ξέρω γιατί κάνει censor γραφω
"Μπ.οτ"
 

DeletedUser29954

22ms τρένο με 1ms snipe εκκαθαριστική από Ιούδα. Γιατί ο Ιούδας, είναι το παιδί prodigy κυρίες και κύριοι, που είναι το περίεργο; Χαραμίζεται στις φυλετικές μάχες, καρδιοχειρουργός έπρεπε να γίνει!!!! Ιούδα μην πας ιατρική θα σκοτώσεις κόσμο!!!

Όσο για την προπαγάνδα σου που λέγεται πλάνο προς NSG με πυξίδα Hot Sauce, όλοι γνωρίζουμε ότι ο παίκτης είναι τρολλ και κάνει ότι του καπινίσει, με γεια του με χαρά του, σας έδωσε τα χωριά του γιατί σας λυπήθηκε, να ξέρεις. Δεν βρίσκω και το προφίλ του στον 57 να τσεκάρουμε τα στατιστικά τι έκανε, μπορεί να ήταν ρουφιάνος σας από την αρχή όπως ήταν στον 52. Όπως και να έχει δεν αλλάζει κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Hot Sauce τα χωρια του καθαριστηκαν το πολυ με 2 επιθετικα το καθενα, εξου και οι τοσοι λιγοι αμυνομενοι συγκριτικα με την πυξιδα που πηγε το παιδι
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή