Κατάντησε αηδία πλέον

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35197
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35197

Μήπως να έκανε κάτι κάποιος για τις ωθήσεις λογαριασμών , γιατί μερικοί (δογματικοί) τύποι το παραξήλωσαν???
 

DeletedUser29736

Έλα τώρα, μην γίνεσαι υπερβολικός.
Κάποτε θα φτάσεις και εσύ σε αυτό το επίπεδο...του ΚΥΡΙΑΡΧΟΥ...

Δηλαδή...χωρίς στρατό ( γιατί τη μια φορά τα αφήσε μέσα σε " φεικ" αλλά δεν ήταν φεικ, την άλλη στουκάρε πάνω σε τείχο) καταφέρνει κάποιος να πάρει από την φυλή που μόλις μπήκε, όλο τυχαία 4-5 εσωτερικά νομπλαρίσματα γιατί οι παίκτες κουράστηκαν σε αυτό τον κόσμο , τόσο πολύ καιρό που παίζουν(έναν ολόκληρο μήνα) και είπαν να το παρατήσουν...και περίμεναν αυτόν.
Αλλά φυσικά το κάνεις άνετα όταν εκ των προτέρων και με σιγουριά ξέρεις ότι κανείς δεν θα σε αγγίξει, ούτε καν θα το θεωρήσει ώθηση.

Δυστυχώς, καταλαβαίνουμε ότι υπάρχει άπειρη ανοχή σε κάποιους αλλά ας κρατήσουμε και λίγο τα προσχήματα.
 

DeletedUser35948

Αμα λες δογματικοι τυποι εννοεις τον KizasCy η τον RagnarL? Ισως τον Repainer η καποιον απο TRUST? Καλα τα παιδια απο TRUST λογικο να παιρνουν μονο εσωτερικα και βαρβαρα, αφου δεν εχουν πολεμο με κανενα και ας μοιραζοντε 2 ηπειρους με την Νουμερο 3 και νουμερο 6 φυλη στον Κοσμο, αλλα τι εχεις να πεις για KizasCy που εχει παει εσωτερικο 2 φυλες και οτι εμεινε το εδωσε στους O.m.G?

Εγω θα συμφωνησο με τον φιλο φλουφλι οτι γινεσαι υπερβολικος η απλα βλεπεις οτι σε συμφερει.

Και τελος παλι θα συμφωνησω με τον Φλουφλι που τα λεει ωραια σιγουρα υπαρχει ανοχη προς καποιους αλλα ας κρατησουμε τα προσχηματα.

Η τακτικη "τα δικα μας, του γειτονου μας" δεν πιανει αμα τα στατιστικα ειναι εκει για οποιον θελει να τα δει...
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Μάλλον εννοει τους ω μαϊ γκοτ χαχαχαχ

Τωρα που ειπες ραγκαλ ειδα πως εχει ριμαξει τη φυλη στα εσωτερικα... η μηπως δεν ηταν ακριβώς εσωτερικα αλλα ώθηση λογαριασμου;

Τι να πει κανεις με τη φυλη της αλληνης.
Μιλανε για ώθηση τη στιγμη που ανετα μπορεις να φτιαξεις χωριο απο 500 πόντους να το πας 9κ με πρεμ... υποτίθεται οτι έχετε και πειρα κατι φλουφληδες...

Ημερα της γυναικας σημερα...
Χρονια πολλα σε ολες τις γυναίκες.
Εμεις ειπαμε σημερα ουτε καν να φαρμαρουμε και να ασχοληθούμε λιγο με τα μαναρια μας. Κανουμε μονο αναγνωρισεις και βλέπουμε που μπαίνουν τρενα. Χαλοου αλανια :D


Θα σας πρότεινα να κάνετε το ιδιο μερα που ειναι... φορ νοτ κλαψ λιγμ του ταραντ :p
 

DeletedUser29736

Επειδή λοιπόν είμαι ακόμα πιο έμπειρος απ' ότι φαντάζεσαι και επειδή όταν εγώ έστελνα τρένα οι πιο πολλοί από εδώ με μεγάλη γλώσσα έπαιζαν pacman...σου λέω ότι αυτό δεν είναι απλά ώθηση λογαριασμού... αυτό είναι ξεφτίλα.

Αφού λοιπόν μπορείς να ανεβάσεις χωριό βαρβάρων με πρίμιουμ, μαζέψτε βάρβαρα και ανεβάστε τα.

Εσύ δηλαδή προσωπικά, άσχετα με το ποιος είναι ο παίκτης που ωθείται, άσχετα εάν είναι στην φυλή σου ή σε αντίπαλη φυλή δεν ενοχλείσαι ;;; ! Το θεωρείς κανονικό και προπάντων σύμφωνο με τους κανονισμούς !


Η ώθηση είναι ώθηση και ότι και να λέτε είναι ιστορίες.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Αγαπητέ γιατι πρεπει να ειναι απαραίτητα ώθηση και οχι ξεκαθάρισμα ανενεργών; αποκλειεις το γεγονός οι παικτες που νομπλαριστηκαν να μπαίνουν τις νύχτες, τις μερες η οποιαδήποτε ωρα και να φαρμαρουν-μαθαινουν το παιχνιδι;

Μιας και ειπες για βαρβαρα ομως...
Βλεπω στα στατιστικα σας κατι βαρβαρα 36 πόντων που εγιναν πληρη επιθετικα μεσα σε μια βδομάδα.

Μη λετε οτι να ναι γιατι εκτίθεστε!

Παραθέτω το λινκ να σε βοηθήσω λιγακι
http://gr.twstats.com/gr57/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=63&type=gain&pn=-1
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29736

Τα βάρβαρα επιτρέπονται, η ώθηση απαγορεύεται...μην μπερδεύεσαι, άλλο είπα.
Αλλά βασικά επειδή όλα τα έχεις μπερδέψει, μου έβαλες στατιστικό από omg...
Δεν είμαι omg καρντιά μου
 

DeletedUser35948

Επειδή λοιπόν είμαι ακόμα πιο έμπειρος απ' ότι φαντάζεσαι και επειδή όταν εγώ έστελνα τρένα οι πιο πολλοί από εδώ με μεγάλη γλώσσα έπαιζαν pacman...σου λέω ότι αυτό δεν είναι απλά ώθηση λογαριασμού... αυτό είναι ξεφτίλα.

Αφού λοιπόν μπορείς να ανεβάσεις χωριό βαρβάρων με πρίμιουμ, μαζέψτε βάρβαρα και ανεβάστε τα.

Εσύ δηλαδή προσωπικά, άσχετα με το ποιος είναι ο παίκτης που ωθείται, άσχετα εάν είναι στην φυλή σου ή σε αντίπαλη φυλή δεν ενοχλείσαι ;;; ! Το θεωρείς κανονικό και προπάντων σύμφωνο με τους κανονισμούς !


Η ώθηση είναι ώθηση και ότι και να λέτε είναι ιστορίες.

Όπως είπα και πιο πάνω αν το θεωρείς ξεφτιλα αυτό γιατί δέχεσαι η φυλή σου να κάνει πλάτες στην φυλή που το κάνει. Είσαι σύμμαχος με αυτούς που το κάνουν και τους στέλνεις και άμυνες άρα δεν ξέρω το πρόβλημα σου στο εξωτερικό πιο είναι. Αυτά έπρεπε να τα λύσετε εσωτερικά μεταξύ σας σαν φυλή, αν δεν σου αρέσει τόσο η "ώθηση" τότε μπορείς να βγεις από την φυλή και να κάνεις αίτηση υποστήριξης στους συμμάχους σου.

Πρώτη φορά βλέπω άνθρωπο να λέει τους συμμάχους του ξεφτίλες στο εξτερναλ πάντως. Αυτά στο εξτερναλ δεν γίνονται φιλε.
 

DeletedUser35948

http://gr.twstats.com/gr57/index.php?page=player&mode=conquers&id=7772077 Μπορει να εννοει κι αυτο το λογαριασμο ο φιλος μας η παικτη τριτης φυλης αυτη τη στιγμη που φιλουσε υπεροχα

Μπορεί να εννοεί και αυτόν άλλα από την στιγμή που υπάρχουν άλλοι παίχτες που το κάνουν πιο πολύ και πολύ πιο ανοιχτά όπως ο Κιζας, τότε αν έχει πρόβλημα με τον παίχτη που έβαλες εσύ και όχι με τον Κιζα η τον ρεπαινερ η τον Ραγκναλ τότε δεν έχει πρόβλημα με τα εσωτερικά άλλα με τον συγκεκριμένο παίκτη εκείνο και την φυλή του. Δεν ξέρω τον Φλουφλη άλλα θέλω να πιστεύω ότι δεν λέει αναλήθειες στο εξωτερικό για προπαγάνδα γιαυτό φυσικά πίστεψα ότι πραγματικά έχει θέμα με τα εσωτερικά και τον ενημέρωσα ότι αν έχει θέμα με τα εσωτερικά η την "ώθηση" όπως την αποκαλεί τότε αναλώνει το χρόνο του σε λάθος στόχους και καλύτερα θα ηταν να στρέψει στο ενδιαφέρον του σε αυτούς που το έχουν πραγματικά ξευτελίσει.

Είπαμε αφού τα στατιστικά είναι εκεί και τα βλέπουν όλοι μην λέτε ****μάρες. Αν θα φάει κάποιος μπαν για ώθηση τότε πρώτη θα φύγουν οι Γάτοι μετά οι Τραστ και μετά οποιοσδήποτε άλλος. Βγες άμα θες και πες ο τάδε είναι ****ς η ο άλλος είναι κουτός , αυτό είναι στην κρίση του καθενός τα στατιστικά όμως είναι εκεί και δεν αλλάζουν.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Φλουφλη το πρώτο σου χωριο 300 πόντοι.. του aggelosdelta.. δεν θα πω οτι ειχες προηγούμενα απο 47, αλλο καπελο αυτο.
Το δεύτερο χωριο σου δεν ξερουμε προέλευση... χωρις φυλη παντως, θα μπορουσε ευκολα να θεωρηθεί ώθηση.

Και το τριτο;;; να το παρει το ποταμι;
Εσωτερικο απο τον συμπαικτη σου Minotaur οποτε τι καθεσε και λες δεν ξερω... και σε ειχα και σε εκτίμηση πασακα μου.
 

DeletedUser29736

Το πρώτο του Δέλτα, που και 26 πόντους να ήταν θα το μάζευα...δεν χρειάζεται να εξηγώ, όποιος κατάλαβε- κατάλαβε.

Το δεύτερο τι έπρεπε να ήταν ; άλλη φορά θα σας ρωτάω πρώτα ποιο να νομπλάρω μέσα στην εκκλησία μου.

Για το τρίτο...απλά έλεος...το παραχώρησα σε άλλον, με βλέπεις να το κράτησα;

Το να πάρεις εσωτερικό είναι πολλές φορές λύση ανάγκης ( εγώ δεν κράτησα κάποιο αλλά το κατανοώ, δεν γινεται διαφορετικά όταν κάποιοι το παρατάνε). Εσύ μου λες λοιπόν ότι ο Δογμα...ως μέλος της φυλης ΤΗL( κλαίω!), μαζεύει εξ ανάγκης τα χωριά παικτών που το παρατάνε...από την φυλή του ( ξανακλαίω)...την THL.

Αν προσπαθείς να μου πεις ότι ο δόγμα δεν κάνει ξεκάθαρη ώθηση στο ακκ του...αλλά κάνω εγώ στο δικό μου, ε τότε κρίμα που πιάσαμε και την κουβέντα.

Νόμιζα -λάθος μου- ότι μπορεί να γίνει μια αντικειμενική συζήτηση ( πέρα από την αυτονόητη προπαγάνδα).

Για τον Paul Von... α) άλλο η ώθηση και άλλο τα εσωτερικά, δεν θα εξηγήσω, υπάρχουν οι κανονισμοί...
β) συμψηφισμούς του τύπου, αφου το έκανες -θα το κάνω κι εγώ κι ας είμαστε παράνομοι, προσωπικά δεν κάνω.
Οποιος κάνει ώθηση, απλά κλέβει.
 

DeletedUser35948

Το πρώτο του Δέλτα, που και 26 πόντους να ήταν θα το μάζευα...δεν χρειάζεται να εξηγώ, όποιος κατάλαβε- κατάλαβε.

Το δεύτερο τι έπρεπε να ήταν ; άλλη φορά θα σας ρωτάω πρώτα ποιο να νομπλάρω μέσα στην εκκλησία μου.

Για το τρίτο...απλά έλεος...το παραχώρησα σε άλλον, με βλέπεις να το κράτησα;

Το να πάρεις εσωτερικό είναι πολλές φορές λύση ανάγκης ( εγώ δεν κράτησα κάποιο αλλά το κατανοώ, δεν γινεται διαφορετικά όταν κάποιοι το παρατάνε). Εσύ μου λες λοιπόν ότι ο Δογμα...ως μέλος της φυλης ΤΗL( κλαίω!), μαζεύει εξ ανάγκης τα χωριά παικτών που το παρατάνε...από την φυλή του ( ξανακλαίω)...την THL.

Αν προσπαθείς να μου πεις ότι ο δόγμα δεν κάνει ξεκάθαρη ώθηση στο ακκ του...αλλά κάνω εγώ στο δικό μου, ε τότε κρίμα που πιάσαμε και την κουβέντα.

Νόμιζα -λάθος μου- ότι μπορεί να γίνει μια αντικειμενική συζήτηση ( πέρα από την αυτονόητη προπαγάνδα).

Για τον Paul Von... α) άλλο η ώθηση και άλλο τα εσωτερικά, δεν θα εξηγήσω, υπάρχουν οι κανονισμοί...
β) συμψηφισμούς του τύπου, αφου το έκανες -θα το κάνω κι εγώ κι ας είμαστε παράνομοι, προσωπικά δεν κάνω.
Οποιος κάνει ώθηση, απλά κλέβει.

Οκαυ καταλαβα εχεις καποιο κομπλεξ με τον παιχτη εκεινο γιατ ειναι αντιπαλος σου. Εγω παρεξηγησα νομιζα οτι πραγματικα ησουν εντιμος παιχτης και σε ενοιαζε το παιχνιδι σου, τωρα βλεπω οτι απλα κανεις προπαγανδα.

Λοιπον εγω με ψευτες δεν μιλαω, οταν βγεις πρωτα να πεις ο Κιζας, ο Ραγκναρ και σχεδον ολοι οι ΤΡΑΣΤπρεπει να φανε για μπαν για ωθηση τοτε θα ξερω οτι μιλας σοβαρα μεχρι τοτε απλα θα επρεπε να ντρεπεσε και να μιλας.

Και αφου δεν κανεις συμψιφισμους γιατι παιζεις με ολους τους παρανομους και σε πειραξε ο ενας που ειναι απεναντη, εισαι λιγο ψευτρακος και κολοτουμπας ισως?
 

DeletedUser29736

Πόσο εύκολοι προσωπικοί χαρακτηρισμοί! Εσύ θα πας πολύ μπροστά, με τη μια τα καταλαβαίνεις όλα!
Σπίρτο- σπίρτο που λένε
καλά κρασιά...
 

DeletedUser33933

σχεδον ολοι οι ΤΡΑΣΤπρεπει να φανε για μπαν για ωθηση

τι σχεδον ολοι οι τραστ ρε νουμερο;;βλεπεις κατι που δεν βλεπω στα στατιστικα;ωθηση ο repainer επειδη εχει παρει 3 εσωτερικα;με αυτη τη λογικη πρεπει να φανε μπαν οι μιση παικτες μεσα στην πρωτη 25αδα με τα εσωτερικα που εχουν παρει.αφηστε τα πολλα λογια στο εξωτερικο φορουμ και παιξτε το παιχνιδι επιτελους.
 

DeletedUser35948

Πόσο εύκολοι προσωπικοί χαρακτηρισμοί! Εσύ θα πας πολύ μπροστά, με τη μια τα καταλαβαίνεις όλα!
Σπίρτο- σπίρτο που λένε
καλά κρασιά...

Πρωτον φιλε αν κοιταξεις πιο πανω εγω σου εδωσα το "benefit of the doubt" που λενε και στην Αγγλια εσυ ομως συνεχισες να κατηγορεις εναν παικτη απο την στιγμη που πολλοι φιλοι σου το κανουν πολυ πιο ανοιχτα. Και μετα απο εκεινο το μυνημα αντι να βγεις να πεις " Ναι πρεπει και οι γατοι να φανε μπαν γιατι το ξεφυλισαν πιο πολυ και απο του αντιπαλους μας" βγαινεις και αλλαζεις το θεμα. Κριμα.

τι σχεδον ολοι οι τραστ ρε νουμερο;;βλεπεις κατι που δεν βλεπω στα στατιστικα;ωθηση ο repainer επειδη εχει παρει 3 εσωτερικα;με αυτη τη λογικη πρεπει να φανε μπαν οι μιση παικτες μεσα στην πρωτη 25αδα με τα εσωτερικα που εχουν παρει.αφηστε τα πολλα λογια στο εξωτερικο φορουμ και παιξτε το παιχνιδι επιτελους.

Φιλε το ιδιο λεμε, με παρεξηγησες. Οπως ειπα και πιο πανω ασχολιστε με εναν παικτη επειδει ειναι αντιπαλος σας αλλα εσεις το κανετε πιο πολυ. Αμα ειναι να φανε μπαν ολοι , να φανε μπαν ολοι δεν ειπα το αντιθετο. Αλλοι μιλησαν για 1 παικτη συγκεκριμενα. Εγω ειπα με την ιδια λογικη του Φλουφλις θα εφευγε και ο ρεπαινερ και πολλυ απο τους γατους πολυ πριν τον παικτη εκεινο.

Οταν βγει ο φλουφλης εδω και πει "ναι ο κιζας πρεπει να φαει μπαν" τοτε θα του πω "οκαι φιλε εκανα λαθος δεν το κανεις για προπαγανδα το κανεις γιατι ειναι καθαρος παικτης και δεν σου αρεσουν τα εσωτερικα".
 

DeletedUser29954

Εγώ πιστεύω οτι οι συζητήσεις περί ώθησης είναι άσκοπες. Ώθηση θα υπάρχει πάντα σε κάθε παιχνίδι και παντού στη ζωή, όσο και αν αλλάξουν ή προστεθούν κανόνες. Θεωρώ ότι οι τιμωρίες των ωθήσεων είναι σχετικές, αν η απόδοση του άλλου ξεφύγει πολύ, τότε επέρχεται ban. Όσοι περισσότεροι όμως ωθούνται, τόσο πιο δύσκολο γίνεται να θεωρηθεί ότι κάποιος έχει ξεφύγει υπερβολικά και είμαι πεπεισμένος ότι η Ομάδα Διαχείρισης προσπαθεί όσο μπορεί να ρίξει δίκαια bans, και τα bans είναι λίγα όχι επειδή δεν θέλουν να τιμωρήσουν παίχτες αλλά επειδή δεν θέλουν να αδικήσουν τους ίδιους με το να μην μπανάρουν και άλλους που ωθούνται. Για να ήταν πιο δίκαιο το παιχνίδι με το θέμα της ώθησης, θα χρειαζόντουσαν εξονυχιστικές έρευνες εφόσον ο όρος σχετίζεται τόσο πολύ με το ''εσωτερικό'', που δεν μπορούν να γίνουν, που και να γινόντουσαν σίγουρα θα υπήρχαν και άδικα bans (Νούμερο 1 προτεραιότητα της Διαχείρισης - να μην ρίξει άδικα bans). Το παιχνίδι έχει αντέξει τόσα χρόνια (και ας υπήρχαν διαχειριστικά λάθη όπως η ελεύθερη μεταφορά του δωρεάν prem) επειδή είναι απόλυτα εφικτό μια ομάδα ατόμων να κερδίσει χωρίς χρήμα ενάντια σε οποιαδήποτε λαμογιά. Φυλετικές μάχες παίζουμε και σε κάθε πολέμο οι συνθήκες θα είναι άνισες και μεταβαλλόμενες, νόμος. Όσο περνάει ο καιρός, τόσο μειώνεται το community, αυξάνοντας τον φανατισμό. Κοιτάξτε να απολαύσετε την παιχνιδάρα μας στην οποία γίνομαστε καλύτεροι καθημερινά, περάστε καλά και μην χαλιέστε. Αυτά είναι τα δικά μου συμπεράσματα. Η αληθινή συνεργασία υπερτερεί της λαμογιάς.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Ξέφυγε παλι το θεμα,
Αφήστε τις ωθήσεις και τις διακηρύξεις και καντε κανενα πλανο :p

Απο τις ταινίες που βλεπουμε και τη μυθολογια-ιστορια, εχουμε διαπιστώσει οτι τους καλούς μαχητές τους έκαναν ιππότες!!!
Οποτε ενα μπαν για ώθηση ειναι οτι πιο φαιλ κανόνας εχει υπάρξει σε αυτο το παιχνίδι.

Ας επανέλθει καποιος στο θεμα και αφηστε τις εξυπνάδες.
Ηδη εγινε μια καλη αρχη, βγηκε παικτης της τραστ και μιλησε. Αναμενουμε δηλώσεις του γκουσπολιδη, να μας πει για τα σχεδια του και πως εχει σκοπο να κινηθεί στο χαρτη...

Βέβαια αν εχει σκοπο να κινηθεί βορειοανατολικά θα καταφέρει να χαρει παιχνιδι δυο μηνες παραπανω, αν συνεχισει προς τα νοτιοδυτικα συντομα θα καταλάβει πως κινήθηκε πολυ λάθος :cool:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Χαχαχαχαχα, ο άλλος έλεγε μας βαρατε Τσικνοπεμπτη και κατι για αγγούρια και ο συμπαίκτης του σήμερα Κυριακή της αποκριας ξύπνησε 6 το πρωί για να νομπλαρει, χαχαχαχαχαχαχα.
 

DeletedUser35948


Συμφωνώ με τον φίλο cockndose ότι σε ένα τετοιο παιχνίδι είναι δύσκολο το μπαν για ώθηση. Η πραγματικοτητα είναι ότι ένα τετοιο παιχνίδι στρατηγικής το χαλάνε λίγο οι κανόνες. Η διαχείριση δεν θα έπρεπε να ασχολείται με τέτοια θέματα.

Η διαχείριση έπρεπε να ασχολείται μόνο με παράνομα λογισμικά, το πρεμ που τους ενδιαφέρει για τα λεφτα φυσικά και την αστυνόμευση τις γλωσσάς για μερικούς που βρίζουν στο παιχνίδι η έχουν άλλα πράγματα στο νου. Το παιχνίδι έχει γίνει αρκετά εύκολο πλέον , και με κάθε καινούργιο κανόνα το μόνο που γίνεται είναι να χάλα πιο πολύ το παιχνίδι.

Όπως είπε ο cockndose , μιας και η διάφορα ώθησης και εσωτερικού είναι τόσο μικρή μένει στην κρίση του Διαχιρηστη που ίσως δεν είναι και ότι καλύτερο μιας και αυτοί άνθρωποι είναι.

Γενικά όμως δεν βλέπω κάποιο λόγο για το μπαν για ώθηση. Εφόσον δεν είναι διπλός λογαριασμός, άμα κάποιος θέλει να μπει σε ενα κόσμο να δώσει τον δικό του χρόνο για να μεγαλώσει ένα χωρίο και μετά να το δώσει γιατί βαριέται να παίξει όλη την διάρκεια τότε δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα.

Πρέπει όμως να δούμε και καποια παραδείγματα όπως στον 55 με τα μπαν ώθησης ότι ο κάνονας πρέπει να ισχύσει για όλους είτε πήραν 1 χωρίο η 100. Δύστυχος το πρόβλημα είναι ότι το μπαν για ώθηση είναι καθαρά στην κρίση του διαχειριστεί ο οποίος δεν είναι υπόλογος σε κανέναν και στις πολύ σπάνιες περιπτώσεις ( στον γρ απειροελαχιστες) που παραδέχτηκε κάποιο λάθος ένας διαχειριστής το κακό έχει γίνει ήδη.

Κλείνοντας να πω ότι ακόμα να δω δίκαιο μπαν για ώθηση, και στον 55 είχα δει και μηνύματα από παίχτες που τα παρατούσαν και παίχτες ανενεργούς που πήγαν άπλα εσωτερικό. Ίσως θα έπρεπε να γίνει ένα tribunal με διαχειριστές από όλα τα σερβερς για να είναι και η ΟΔ υπολογοι καπου.

( και για οποίον εξυπνάκια πεταχτή να πει ότι η ΟΔ είναι υπόλογος στην εταιρία, όχι πότε η εταιρία δεν θα ασχοληθεί για ένα μπαν ωθήσεις και το πιο σίγουρο είναι ότι δεν θα φτάσει πότε σε αυτούς η περίπτωση γιατί οι παίχτες δεν έχουν πως να αποταθούν κάπου άλλου)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή