Κατάντησε αηδία πλέον

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 57' που ξεκίνησε από το μέλος Constantine88, στις 7. Μαρ 2019.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. ΝΙΚΗΤΑΡΑC

ΝΙΚΗΤΑΡΑC Member

Ιούδα για την αρχή του κόσμου που λες, αυτόν τον πόλεμο κύρηξες https://prnt.sc/nbz1n8 . Λείπει μια αποτυχημένη προσπάθεια φυλής στην μεριά σας που λεγόταν ROX και μετά η Drink έγινε RNS; και μετά ήρθε η Prop αδελφική της RNS; Ούτε που θυμάμαι ακριβώς, θυμάμαι σίγουρα ότι στην άρχη για 1 μπλέ υπήρχαν 4 κόκκινα. Συγχαρητήρια απο μένα για την μέχρι τώρα προσπάθεια σας, δεν πειράζει που αποτύχατε, συμβαίνει. Να δούμε τι μέλλει γενέσθαι. Μπράβο που κρατάς αρχείο με τις πυξίδες που μας έχετε ρίξει, εμείς δεν κρατάμε, γιατί θα φάτε όλοι σας απλά.

2. ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΒΟΛΑΡΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΒΟΛΑΡΑ Member

χαχαχαχα ποσο αστειος μπορεις να γινεις ακομα! ιουδα αχ ιουδα!!! ποσο κολλημενος εισαι!!!!!!!!!!!
    ξεχασες να πεις οτι σε αυτον τον μεγαλο λογαργιασμο σου!!!! ακουσον ακουσον! λογαργιασμος του!!! χαχαχα
    σε αυτον τον λογαργιασμο σου ξεχασες να πεις σε ολους οτι δεν τον αφηνες να παρει εσωτερικο!!
    δεν τον αφηνες να παρει μπονους βαρβαρα να κανει αμυνες!
    4 το πρωι ενα τσιρακι σου του πηρε χωριο ενω τον ειχε φιλο!!!!
    και ξεχασες να πεις οτι τον ειχες πρωτο στην λιστα για να τον κανιβαλισεις!
    αλλα δεν μπορουσες!

ο λογαργιασμος σου!!!!!!!!!!! ειναι ο λογαργιασμος μου! και εγινε μεγαλος απενατι σε γατους! κουρσαρους! και απεναντι απο την ιδια του την φυλη!!!!!!

οταν περνεις καποιον απο αλλη φυλη ειναι μια χαρα ειναι συμπαικτης! οταν φευγει καποιος ειναι ρουφιανος!!!
    ξυπνατε!!!
    αν ημουν ρουφιανος θα εμπενα γατους και θα ετρωγα τα παντα διπλα μου σε ενα πρωινο!!!! και ειδικα αυτον τον συμπακτη μου που μου πηρε χωριο νυχτα!!!!

δεν το εκανα γιατι τοτε θα ημουν ενας με εσας!!! οταν καταλαβα με τη ανθρωπους εχω κανω σταματησα γιατι αηδιασα!!!!!!!!!
    ευτυχως για μενα η αποψη που εβγαλα για σας και την κλικα σου ηταν αληθινη! και μου το αποδειξατε και μετα με αυτα που μου ειπατε!
    εγω σε αντιθεση με σας που θελετε να πεθανω εγω τα παιδια μου και ολοι μου η οικογενεια εγω θα σας πω να ειστε καλα! και ευχομαι να αλλαξετε προς το καλυτερο!
    οσο για ολους τους αλλους εχω να τους πω μεχρι να αλλαξετε...... μακρια πολυ μακρια!!!!!!!! παιδια πολυ μακρια!!!!!!
    αν για ενα παιχνιδι κανουν και λενε τετοια!!!! απλα μακρια!!!!!!!

Οι joka, DonJim, ΝΙΚΗΤΑΡΑC και 2 άλλοι έχουν κάνει like
  3. Bazinga

Bazinga Member

Ιούδα εδώ με **** το έκοψα ?
    https://s.nimbusweb.me/share/2719961/nrxq319udqwwuqlwen26
    Και αν ναι εσύ πως τις κολλησες τέτοιες επιθεσεις ? Και να ήταν μια φορά . 3 φορές σε έχω κόψει κάτω από τα 10 μς. Πόσα πλάνα μου ριξατε και φαγατε φαπα από έναν παίκτη που ξεκίνησε να παίζει στον 43 ?
    Εγώ έφαγα τα Μπαν μου όπου έβαλα το ****άκι στον 107 .νετ και στον 58 .
    Και όπως ξανά ρωτησα, ο φίλος σου που μπήκε στο φόρουμ του **** για εγκυκλοπαιδικες γνώσεις μπήκε έτσι ?

4. Bazinga

Bazinga Member

Δεν ξέρω γιατί κάνει censor γραφω
    "Μπ.οτ"

5. demichelis1

demichelis1 Member

δεν πρέπει να γράφονται τέτοιες λέξεις καλύτερα να μπινελικώνεις η΄ να απειλείς που λέει ο λόγος παρά να ξαναγράψεις αυτήν την κακιά λέξη.

6. ΝΙΚΗΤΑΡΑC

ΝΙΚΗΤΑΡΑC Member

22ms τρένο με 1ms snipe εκκαθαριστική από Ιούδα. Γιατί ο Ιούδας, είναι το παιδί prodigy κυρίες και κύριοι, που είναι το περίεργο; Χαραμίζεται στις φυλετικές μάχες, καρδιοχειρουργός έπρεπε να γίνει!!!! Ιούδα μην πας ιατρική θα σκοτώσεις κόσμο!!!

Όσο για την προπαγάνδα σου που λέγεται πλάνο προς NSG με πυξίδα Hot Sauce, όλοι γνωρίζουμε ότι ο παίκτης είναι τρολλ και κάνει ότι του καπινίσει, με γεια του με χαρά του, σας έδωσε τα χωριά του γιατί σας λυπήθηκε, να ξέρεις. Δεν βρίσκω και το προφίλ του στον 57 να τσεκάρουμε τα στατιστικά τι έκανε, μπορεί να ήταν ρουφιάνος σας από την αρχή όπως ήταν στον 52. Όπως και να έχει δεν αλλάζει κάτι.

Τελευταία επεξεργασία: 15. Απρ 2019
  7. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Hot Sauce τα χωρια του καθαριστηκαν το πολυ με 2 επιθετικα το καθενα, εξου και οι τοσοι λιγοι αμυνομενοι συγκριτικα με την πυξιδα που πηγε το παιδι

8. Ιούδας

Ιούδας Active Member

Νιαου βρεεε γατούλαα

9. joka

joka Member

Ιούδα θα μου δείξεις και μένα πως να κάνω snipe σε 5 ms ?

Ο/Η OLD REPAINER έχει κάνει like
  10. OLD REPAINER

OLD REPAINER Member

να μας δειξει και ο δογμα ο κυριαρχος της κοκκινης πως μπαινουν με αμυντικα σε χωριο...μπουυαχαχαχαχαχχααχα

Ο/Η joka έχει κάνει like
  11. Ιούδας

Ιούδας Active Member

Το γυρνάει σε επιθετικό χαχαχαχα

12. xukotako1

xukotako1 Member

την ειδανε ολοι xukotako......

13. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Καλά αν χρησιμοποιείτε παράνομα λογισμικά και δεν ξέρετε ούτε να κολλάτε απο αυτά πατήστε διαγραφή καλύτερα

14. kritigiannis

kritigiannis Well-Known Member

Θα μας κανεις κανενα σεμινάριο εσυ που ξέρεις απο παράνομα λογισμικά;
    Εκτός και αν δεν ξερεις και απλα θες να το παίξεις έξυπνος, συγνωμη αν κανω λάθος ναι; ...

Σταματήστε την κλάψα και παίξτε, ετσι ειναι το γκέιμ.. αποδεχτείτε τις αλλαγές.

15. Bazinga

Bazinga Member

Καλησπερα. Διαβαζωντας αυτο το ποστ, ειδα τοσες ασυναρτησιες και ψεματα μαζεμενα ολα σε ενα ποστ, που με αναγκασες να βρω λογαριασμο στο φορουμ για να μπω και να απαντησω. Ας ξεκινησουμε λοιπον αγαπητε φιλε Ιουδα...

Για αρχη, στο ποστ σου απαντησες στα μισα απο οσα εχουνε ειπωθει στην αναφερομενη απαντηση σου στον γατο, εαν τα παρουμε ενα ενα με την σειρα. Οτι σε συμφερει απαντας προφανως...

Εχεις αναρτησει τοσες εικονες, δειχνοντας μας τις πυξιδες που εχεις ριξει σε omg (15 χωρια, αξιοσημειωτος αριθμος)... Ποσο αξιολυπητος παιζει να εισαι να κρατας αρχειο ενα ενα τα χωρια που κατακταει η φυλη σου ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Για πες φιλε Ιουδα, τις πυξιδες που εσεις τρωτε τοσους μηνες γιατι δεν τις ανεβαζεις? Α ναι ξεχασα, δεν σε συμφερει, θα υποτιμηθει η περου... Οταν χανεται ενα χωριο, τους διωχνουμε απο την φυλη για να μην φαινονται στα στατιστικα μας, πολυ εξυπνο εχω να πω...

Συνεχιζουμε... Κατηγορας αλλους για ελλειψη τιμιοτητας, ενω εσεις ειστε τα καλα παιδια και ολοι αλλοι απανθρωποι...Μαλιστα.
    Εχουμε εδω ενα πρωην παικτη απο ακαδημια της Περου που εχασε το χωριο του, με τον πιο "αναμενομενο"¨τροπο, απο επιτηρηση...Σε περου αναφερομαστε τι αλλο να περιμενουμε εξαλλου :)

http://prntscr.com/ncn9ll

Θα ειχατε λιγη τιμιοτητα εαν του απαντουσατε στα ισια τι συνεβηκε αφου του πηρατε το χωριο, οχι να το παιζετε ανηξεροι... Υπαρχουν και αλλοι τοσοι, αυτος ο παικτης ητανε ενας απο τα μηνυματα που εχω ακομη στο ταχυδρομειο...

Συνεχιζουμε αγαπητε φιλε ιουδα... Αναφερθηκες σε nsg που εβαλε αμυνες σε kanel12 (εμενα γιατι με ξεχασες βρε? Και εμενα με βοηθησαν τα παιδια, συμμαχοι ειμασταν εξαλλου). Δηλαδη σε προηγουμενα ποστ, κατηγορας της Nsg οποτε σε συμφερει, και τωρα την χρησιμοποιας σαν επιχειρημα εναντια της omg (http://prntscr.com/ncnep2). Γλυψε κι' αλλο Ιουδα, το φιλι σου δεν ειναι αρκετο...

Περναμε στο επομενο θεμα μας αγαπητε Ιουδα... Μιλας για nsg vs peru και πιο συγκεκριμενα οτι πηρατε χωρια απο nsg (Hot sauce). Καποια πραγματα δεν τα βγαζετε στην φορα, οποτε ας τα βγαλω εγω...

Το ιδιο βραδυ οταν χτυπουσατε τον Hot Sauce, εμεις τρεξαμε να βοηθησουμε σαν γατοι βαζωντας τον στην φυλη (http://prntscr.com/ncnl3r). Επισης μας προτρεπε να παρουμε και χωρια του αφου ο ιδιος δεν θα τα κρατουσε (https://prnt.sc/n9av4f), πραγμα που δεν συνεβηκε ποτε. Προφανως ο κυριος, μας εδινε λαθος στοχους να βαζουμε αμυνες και αριστους, για να μας καθυστερησει και για χαρτογραφηση των δικων μας χωριων.

Το αποκορυφωμα ειναι εδω, η κοροιδια στο μεγαλειο της ( https://prnt.sc/n9fl21 ) . Φυσικα και το χωριο δεν ητανε αδειο, αλλα ανηκε ηδη στον εχθρο πριν καν φτασει η επιθεση... (http://prntscr.com/ncnony) Χαρτογραφηστε οσο προλαμβαινεται ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Οντως Ιουδα, κατι δεν παει καλα με τις πληροφοριες που μας δινεις φιλε...Τωρα ποιανου πιονι ητανε ο παικτης αυτος, ενας θεος ξερει...

Δεν τελειωσαμε...Κατηγορας αλλους για χρηση μπ0τ, με @@ το παραδεχτηκε οτι χρησιμοποιησε σε αλλους κοσμους. Εσυ αγαπητε, ποτε θα το παραδεχθεις δημοσια?

http://prntscr.com/ncnsqj

Πρεπει να νιωθεις παικταρας που κολλας σε καθε πλανο στο 1 ms. Να το κανεις μια φορα, να το κανεις 2 φορες νταξει...Αλλα σε καθε πλανο παραπαει δεν νομιζεις? Το χωριο οπως και τα υπολοιπα φυσικα κρατηθηκαν, τοσο ασχετος εισαι τελικα

Για να τελιωνουμε, καιρος να μαθετε ολοι με τι ******ιοζη εχετε να κανετε

Ο Ιουδας φιλουσε υπεροχα...ή μηπως οχι?

Προπελλα

Οι demichelis1, -lucid dreams-, -Sweetest Love x3 και 1 άλλο μέλος έχουν κάνει like
  16. yiannnnos

yiannnnos Member

κολλημα στο 1 μς...... λογικα πρεπει να εχει καλη συνδεση!!!

:p:p:p

Ο/Η joka έχει κάνει like
  17. dark tornado

dark tornado Well-Known Member

Τσαμπα μαλωνετε απ οτι καταλαβαινω και οι μεν και οι δε εχετε παικτες με ****s......καλως η κακως τα μπ oτ βοηθανε εναν παικτη που ξερει τα βασικα στο παιχνιδι να νομπλαρει τον καθε ασχετο χωρις να του αφηνει πολλες επιλογες αντιδρασης.

Τωρα με παρατηρητηρια και διαπιστονωντας οτι οι πιο πολοι που ξεκατινιαζεστε εδω ειστε κατψ του μετριου αναμενετε ντερμπυ για μερικους μηνες ακομα......εκτος αν εχουμε φενομενα ΑΝΤΩΝΙΟΥ-hot sauce

18. xukotako1

xukotako1 Member

λογικα κβαντο υπολογιστη και συνδεση με δορυφορο

19. xukotako1

xukotako1 Member

τελειως λαθος το επιχειρημα σου.... απο τοσες αποψεις .........αφου βοηθανε ενα παικτη που ξερει τα βασικα να νομπλαρει τον καθε ασχετο....αφου ο αλλος ειναι ασχετος τι το θελει εξ αρχης?

Ο/Η joka έχει κάνει like
  20. Bazinga

Bazinga Member

Εγώ πάντως τα Dodge cancel χειροκινητχ τα έκανα , για αυτό κιόλας επέλεξα να τα κάνω στον αντίπαλο που με νομπλαρει . Τα 7ms τα έπιασα μετά από 15 λεπτά προσπάθεια όλες οι προσπάθειες στον αντιπαλο και έπαιζα στα 100μς όχι στα 15 με κάθε προσπάθεια , μέχρι που το πετυχα . Φαίνεται κιόλας ποτέ πρέπει να ακυρώσω την επίθεση