Κατάντησε αηδία πλέον

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 57' που ξεκίνησε από το μέλος Constantine88, στις 7. Μαρ 2019.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. cockNdose

cockNdose Member

Και εδώ έρχεται η πραγματικότητα. Εμένα μου έχει δοθεί η εντύπωση ότι μπανς επέρχονται μόνο σε κραυγαλέες περιπτώσεις, γεγονός άδικο και ενθαρρυντικό σε παίκτες να ωθηθούν λίγο και να τις σκαπουλάρουν. Δεν χρειάζεται να συγκριθεί αν ένας παίκτης ωθείται με 100 μήλα και ένας άλλος με 10, ας είμαστε ρεαλιστές, μια ματιά στο προφίλ κάποιου αρκεί για να ελεγχθεί αν ωθείται σε ενοχλητικό επίπεδο και αυτό εν συναρτήσει των δικών του κατακτήσεων, έτσι; Η πλειονότητα των πόντων του από που προέρχεται; Προέρχεται από έτοιμα εσωτερικά; Προέρχεται από χαμηλά εσωτερικά που τα ανεβάζει έπειτα; Το prem είναι δωρεάν ή πληρωμένο; Προέρχεται από αντρικό gameplay/skill; (Τελειώς διαφορετικό να έχεις 100 χωριά εκ των οποίων τα 20 είναι εσωτερικά με το να έχεις 10 χωριά εκ των οποίων τα 5 είναι εσωτερικά, το δεύτερο το θεωρώ αρκετά μεγαλύτερη ώθηση αφού είναι early game).Λοιπόν, τουλάχιστον να πέφτουν μπανς σε αυτούς που ωθούνται αρκετά και δεν έχουν την παραμικρή τσίπα να το κρύψουν. Δηλαδή αν δεν φάνε μπαν αυτοί, ποιοί θα φάνε; έτσι; Να μου πεις όμως μετά, παίζει και το prem μπαλίτσα, έτσι; Τέλος πάντων, τι α κάεινς στην τελική να κάειτς να σκάεις; Let me make this clear, ούτε καν.

Καλημέρες...

Τελευταία επεξεργασία: 13. Μαρ 2019
  2. kritigiannis

kritigiannis Well-Known Member

Ναι ναι ναι... πάντως ο αγαπητός Don Jim το τερμάτισε εντελώς... πηρε την ώθηση που χρειάζεται πιστεύω... περιμένουμε με αγωνία τις εξελίξεις...

Ποσα χωρια ειχε ο kiler aoe ο μεγας παιχτουρης; σκούπα ολα απο Don Jim...

3. DonJim

DonJim Active Member

Μαρεσει ετσι οπως τα λες, Killer aoe ο μεγας παιχτουρης . ετσι ειναι

Την επομενη φορα θα σε ρωτησω πριν βαλω coplay και τι θες να κανουμε με τα χωρια του

να τα παρω? ποσα να παρω? ή να τα μοιρασω ολα στην φυλη , ή να τα μοιρασουμε στους εχθρους ?

Βλεπεις ειμαι προσεχτικος μαζι σου, μην ζοριστεις πολυ , κανεις καμια αιτηση στον εαυτο σου και φας κανενα μπαν :p
    χαχαχαχα

Ο/Η -Sweetest Love x3 έχει κάνει like
  4. kritigiannis

kritigiannis Well-Known Member

Αναμεσα σε χίλιους...
    Παλι εσενα θα διάλεγα.

Τι εννοώ;
    Οτι δεν παιζεις με co-play φιλε μου.
    Αλλα και αυτο ακομα απαγορεύεται σύμφωνα με τους νέους κανονισμούς. Οσο για αίτηση, οχι δεν εκανα ακομα. Ισως κανω αύριο.

Πάντως προτιμώ εσενα που εισαι αμπαλος παρα τον αοε μεσα στα ποδια μας χαχαχαχαχαχαχαχα
    Οποτε καλα να περάσουμε :p

5. Artur-king

Artur-king Well-Known Member

kritigiannis σ'αγαπάμε,
    kritigiannis είσαι ο ενας
    Τα χωριά του killer aoe
    Δεν τα ζήλεψε κανένας

Συνεχίστε, μια παρένθεση από κακοπαιχτη

Ο/Η kritigiannis έχει κάνει like