ΦΥΛΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34939
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34939

Γνωρίζουμε ποιές φυλές θα παίξουν στον κ58;
 

DeletedUser31334

Οι ¨BEST OF THE BEST¨ φιλε θα μπουνε σιγουρα...
Τωρα θα λες ποιοι ειναι αυτοι και ονομασαν 1 φυλη με τετοιο ονομα..?
Ποιοι νομιζουν οτι ειναι?
Για να σε προλαβω δεν νομιζουμε αλλα πιστευουμε οτι ειμαστε μεσα στους καλυτερους και απλα θελουμε να το αποδειξουμε!!!
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Καλή επιτυχία και καλές μάχες σε όσους μπουν..
 

DeletedUser23832

απο οσο ξερω θα μπουνε μποξερ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Οι ¨BEST OF THE BEST¨ φιλε θα μπουνε σιγουρα...
Τωρα θα λες ποιοι ειναι αυτοι και ονομασαν 1 φυλη με τετοιο ονομα..?
Ποιοι νομιζουν οτι ειναι?
Για να σε προλαβω δεν νομιζουμε αλλα πιστευουμε οτι ειμαστε μεσα στους καλυτερους και απλα θελουμε να το αποδειξουμε!!!


Οι δουριοι ιπποι ειναι ετοιμοι να πιασουν δουλεια

Επιχειρηση αττιλας

Τικ τακ τικ τακ τικ τακ
 

DeletedUser34939

Προσκαλουμε ολες τις "εμπειρες" φυλες να μας αντιμετωπισουν..

Φιλικα παντα,

Πετρος αλλος χαρακτηρισμενος μαιμουδα..
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα σε όλους, ήρθε η ωρα να γίνει μια κριτική στο κόσμο για τις φυλές που έχουν παίξει.

Αρχικά αξίζει να αναφερθεί οτι η φυλή B.O.B. έχει λογκάρει με 40 μέλη και με μια ακόμα ακαδημία, τοποθετημένη σε 2 ηπείρους του βορρά. Παρόμοιο στήσιμο έχει και η Μποξέρ που ωστόσο έχει μπει με μεγαλύτερο δυναμικό (σε αριθμό γιατί παικτικά είναι νωρίς να φανεί αν και έχουν κάποια γνωστά ονόματα βλέπε Zlatan Ibrahimovic .

Τέλος μια φυλή που έχει κερδίσει το θαυμασμό μου είναι η O.P. η οποία αν εμπαινε με 40 μέλη όλα με ονόματα του ONE PIECE. Βέβαια εδώ δεν χωράνε οπαδικά ΜΟΝΟ PORTGASD.ACE...

Η Πρόβλεψη μου για τον κόσμο 58 είναι οτι όποια φυλή μεταξύ B.o.B Η Μποξέρ καταφέρει να επικρατήσει στις 2 βόρειες ηπείρους θα κερδίσει εν τέλει το κοσμο...

ΥΓ. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στον εκπρόσωπο μιας άλλης εποχής που ακούει στο όνομα DTOXIC
~ Γιατί να φαρμάρεις, αφού μπορείς να νομπλάρεις.. ~
Η φράση που έγινε σύνθημα στο κόσμο 51 απο τους φανατικούς οπαδούς της μεγαλύτερης φυλετικής υπερσυμμαχίας που συστήθηκε στους κόσμους των φυλετικων
ΥΓ.2 Η λύτρωση θα έρθει απο τον συνονόματο ενός μεγάλου επιθετικού που οδεύει στη δύση της καριέρας του...Το μυαλό πολλών πάει στο αναμενόμενο αλλά μετά την παρέλαση το σωστό ακκάουντ θα κάνει παρέλαση..

ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ...
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Τέλος μια φυλή που έχει κερδίσει το θαυμασμό μου είναι η O.P. η οποία αν εμπαινε με 40 μέλη όλα με ονόματα του ONE PIECE. Βέβαια εδώ δεν χωράνε οπαδικά ΜΟΝΟ PORTGASD.ACE...


Πες τα γιατι κανω αγωνα να βαλουν ολοι εικονα one piece αλλα δεν ακουνε :p rip ace
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εχω την αμυδρα εντυπωση οτι αυτος ο κοσμος ειναι για τα σκουπιδια .Θα χτισουμε και θα φυγουμε χωρις μαχη.
 

DeletedUser5686

Aγγελική μου είσαι η τελευταία, της μεγάλης σχολής καλών παικτών του ελληνικού σερβερ.

Είναι λογικό να μην σε χωράει ο τόπος εδώ.

Πολύ χαμηλό το επίπεδο δυστυχώς
 
Κορυφή