Γάτοι nsg VS Peru

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser36009
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34963

Στον Κ52, όπως λες και εσύ, έδειξες πόσο αναποφάσιστος ήσουν. Έχεις μάλλον την αξιοπρέπεια να λες ότι φταίς, μην μιλάς όμως για πικρία των Birds όταν πούλησες την φυλή, δεν έκανες απλό abandon. Οι Birds παίξαμε όσο παίξαμε και χάσαμε σταράτα, η μοναδική φυλή που έμεινε μέχρι τελικής πτώσης, ούτε έσπασε ούτε αποδώσαμε ευθύνες, οπότε θα σέβεσαι. Παιχνίδι είναι και όποιος ντρέπεται να χάσει είναι άσχετος. Tο ότι υπάρχουν άτομα σαν και εμένα που παίρνουν βαριά την "προδοσία" είναι άλλο θέμα. Μπορεί να είσαι καλός παίχτης, αλλά έπαιξες βρώμικα τότε. Δεν θα πω άλλα άσχετα του Κ57.

Εκτιμω το γεγονος οτι βγαινεις να μιλησεις μπροστα μου γιατι αρκετα γατακια των omg που παιξανε birds κελαηδουν πισω απο την πλατη μου στην nsg...δεν ημουν premade με καποιον στην birds δεν χρωσταγα να φαω πυξιδα σε μια φυλη που δεν επαιξα ουτε μηνα αν η φυλη σου ηταν σημαντικη για τους δικους σου λογους καταλαβαινω την σταση σου...( αν δεν κανω λαθος στρατολογησατε ολη την τοτε O.P η οποια ηταν premade φυλη απο irl φιλους μου)...κ44 τσιμπησαμε πυξιδουλα απο Boxeur και προφανως δεχθηκαμε την ηττα και πηγαμε για μπανια,δεν ειναι οτι φοβαμαι να χασω ειναι οτι για μενα ο κ57 θα ειχε ενδιαφερον εναντια σε PERU οταν πηρα την αποφαση να βγω απο THL(δεν σημαινει οτι εχω προβλημα μαζι τους οπως και παιδια απο την omg τα εχω βρει αντιπαλους σε αλλους κοσμους και τωρα ειστε συμμαχοι)
 

DeletedUser29954

Η O.m.G δεν έχει άλλον Bird από κ52, παρά εμένα. Ας μην σπάμαρουμε για άλλο κόσμο.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
οκ λεγε οτι θες μπας και το ευχαριστηθεις
πισω απο μια οθονη ευκολα τα λες μπροστα προσωπο με προσωπο θα θελω να σε δω αν θα ελεγες τα ιδια


Τι μας το παιζεις τώρα βρε τενεκέ;
Τραμπούκος και τσαμπουκας;
Και μονο που αναφέρεις οτι απο κοντα θα ηταν αλλιώς... και ο ίδιος βρίσκεσαι πισω απο μια οθόνη δηλώνει οτι ειναι τουλάχιστον μηδενικο.

Ενα online game ασχετε παίζεται πίσω απο μια οθόνη!!! Δεξου την προπαγάνδα και μη μας το παιζεις ήρωας εδω μεσα. Αντε μπράβο χαχανουλη.
 

DeletedUser23832

Τι μας το παιζεις τώρα βρε τενεκέ;
Τραμπούκος και τσαμπουκας;
Και μονο που αναφέρεις οτι απο κοντα θα ηταν αλλιώς... και ο ίδιος βρίσκεσαι πισω απο μια οθόνη δηλώνει οτι ειναι τουλάχιστον μηδενικο.

Ενα online game ασχετε παίζεται πίσω απο μια οθόνη!!! Δεξου την προπαγάνδα και μη μας το παιζεις ήρωας εδω μεσα. Αντε μπράβο χαχανουλη.


μιλα πιο ομορφα φιλαρακι
να δεκτω κατι που ισχυει κρητηγιαννη οχι κατι που απλα αιωρειται και δεν ισχυει καν
 

DeletedUser34939

Παρατηρω οσο περνανε τα χρονια αυξανονται οι ψευτομαγκες του πληκτρολογιου..

Εχουν μερικοι μια Α εμπειρια και παιζουν τους ωραιους σε κατι παιχνιδια οπως για παραδειγμα εδω.

Παιξτε για την παρτυ σας, για την παρεα σας και οχι να ερχεται ο καθε "παικταρας" και να κανει τον ωραιον.

Υ.Γ. Οσο για αυτο με το απο κοντα, τι θιγεστε; Σας ποναει η αληθεια;
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ετσι που το πατε... μετα απο καθε κλείσιμο κόσμου θα καταντήσουν τα νεα παιδια να δίνουν ραντεβού για τη ρεβάνς στους δρόμους για ξύλο με ρόπαλα και σιδηρογροθιες.

Η διαχείριση να λαβει τα μετρα της.
Απαράδεκτη αυτή η συμπεριφορά...
Μαφιόζοι είστε ρε; σοβαρευτείτε μερικοι μερικοί αλλιώς πατήστε διαγραφή. Αποκτήσατε και άποψη και θετε και ραντεβού μαϊμούδες.

Υ.Γ: Δεν εχω κατι με τις μαιμουδιτσες, ειναι υπεροχα πλασματα :D

Υ.Γ-2: εχω κανει αναφορα μηχανημάτων απο τζιμης και φονιάς. Γιατι εδω θέλουμε εντιμο παιχνίδι χωρις προσβολές και εκτός game προκλήσεις.

Η διαχείριση να λαβει τα μετρα της παρακαλώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34939

Ετσι που το πατε... μετα απο καθε κλείσιμο κόσμου θα καταντήσουν τα νεα παιδια να δίνουν ραντεβού για τη ρεβάνς στους δρόμους για ξύλο με ρόπαλα και σιδηρογροθιες.

Η διαχείριση να λαβει τα μετρα της.
Απαράδεκτη αυτή η συμπεριφορά...
Μαφιόζοι είστε ρε; σοβαρευτείτε μερικοι μερικοί αλλιώς πατήστε διαγραφή. Αποκτήσατε και άποψη και θετε και ραντεβού μαϊμούδες.

Υ.Γ: Δεν εχω κατι με τις μαιμουδιτσες, ειναι υπεροχα πλασματα :D

Υ.Γ-2: εχω κανει αναφορα μηχανημάτων απο τζιμης και φονιάς. Γιατι εδω θέλουμε εντιμο παιχνίδι χωρις προσβολές και εκτός game προκλήσεις.

Η διαχείριση να λαβει τα μετρα της παρακαλώ.


Τωρα σοβαρομιλας; Οτι να ναι δηλαδη..

Τι αρπακτηκες κατευθειαν εσυ;

Εγω προσβαλα κανεναν; Ειδες πως αποκαλεις καποιους; ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ; Ποιοι ειναι οι μαιμουδες και εχεις το θρασσος να κανεις μεσω των μηνυματων σου και τον ωραιο δηλαδη; Βλεπεις τα μηνυματα μερικων, κατευθεια αρπαζεσαι και χαρακτηριζεις ΕΜΕΝΑ ΜΑΙΜΟΥΔΑ;

Εσυ ξεφυγες αγαπητε μου φιλε και ασε τις γλυκες και τα σαλια προς την διαχειριση να κρινει η ιδια ποιος μιλαει ομορφα εδω μεσα και ποιος οχι.

Καντε ομαδικα αναφορα και αν κρινει η διαχειριση οτι δεν εχω σωστους τροπους συμπεριφορας θα κριθει η μεταξυ μας συνομιλια!

Υ.Γ. Καλες πυξιδες αγαπουλες μου!
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Ήδη από εχθές στο συγκεκριμένο θέμα, μας χαιρέτησαν μόνιμα δύο άτομα. Για να μην τους ακολουθήσουν κι άλλοι, ρίξτε τους τόνους, σταματήστε τους χαρακτηρισμούς, αφήστε το ζωικό βασίλειο που τόσο λατρεύετε στην ησυχία του, κρατήστε τις αναφορές που έχετε ή δεν έχετε κάνει για τον εαυτό σας και σταματήστε τις υποδείξεις
Αν πάλι δεν έχετε να πείτε τίποτα για το συγκεκριμένο θέμα ή σας αφήνει παγερά αδιάφορους, υπάρχουν δύο λύσεις: ή σταματάτε να γράφετε ή το κλειδώνουμε και πάμε παρακάτω. Κρίμα είναι να φεύγουν αποκλεισμοί ένθεν κι ένθεν γιατί κάποιοι επηρεαστήκατε από την άνοιξη με αποτέλεσμα άλλα να θέλετε να γράψετε και άλλα να καταλήγετε να γράφετε.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Κρίμα είναι να φεύγουν αποκλεισμοί ένθεν κι ένθεν γιατί κάποιοι επηρεαστήκατε από την άνοιξη με αποτέλεσμα άλλα να θέλετε να γράψετε και άλλα να καταλήγετε να γράφετε.


Εχεις μπει στο κλιμα της εποχης βλεπω :p


Φονιας και τζιμης,
Εσεις το αρχίσατε με απειλές του τυπου να τα πειτε απο κοντα με παραδεισενιο. Μην τα γυρνάτε τωρα..
Ελα καλη συνέχεια.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Εχεις μπει στο κλιμα της εποχης βλεπω :p

Μπα, δεν θα έλεγα πως πέρασα τόσο βαρύ χειμώνα για να με επηρεάσει η άνοιξη. Ανοιξιάτικος ήταν ο χειμώνας μου ως επί το πλείστον :)
Τουναντίον άλλοι φαίνεται πως επηρεάστηκαν από τις μελισσούλες που πετούν, τις αμυγδαλιές που ανθίζουν, τα πουλάκια που κελαηδούν και τα ρυάκια που κελαρύζουν, και φάνηκε από ορισμένα γραφόμενα.
Γι' αυτό παρακαλώ επιστρέψτε όλοι στο θέμα (ή όσοι μείνατε τέλος πάντων) και οι αντεγκλήσεις να περιοριστούν μόνο σε οτιδήποτε αφορά τον κ57.
 

DeletedUser34939

χαχαχα ναι ναι μικρα παιδακια ειμαστε να λεει ο ενας του αλλου εσυ το αρχισες :D

Δεν αξιζει καν να συνεχισω αλλο γιατι ο καθενας παιρνει την συζητηση εκει που τον βολευει :p

Καλη συνεχεια σε ολους!

Υ.Γ. Ελπιζω να χαρειτε τις γιορτινες μερες που ερχονται και να μπειτε λιγο στο πνευμα του καρναβαλιου ;)
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Πω πω πω... ανατρίχιασα ρε φιλε.
Μιλας για γιορτινές μερες καρναβαλιού. Απο εορτολόγιο βλέπω σκιζεις.

Εν πάσει περιπτώσει, την Τσικνοπέμπτη ξεσαλωσατε με τις φεικ. Καντε και τωρα το ιδιο... και μην ξεχνατε, μη χαλάσετε την παράδοση... θελω τις μισες να σκανε μεσα στη νυχτερινή, μη μας ξεσηνιθησετε τωρα στα καλα του εργου ε;
 

DeletedUser34939

Την Καθαρα Δευτερα που την πας ρε φιλε; Οτι θελουμε καταλαβαινουμε; Αντε αραξε..

Απο ενα μηνυμα σοβαρου αστειου θιχτηκαν μερικοι και ακομα το συνεχιζουν..

Μην συνεχιζεις αλλο αγαπητε μου..κουρασες..
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Την Καθαρα Δευτερα που την πας ρε φιλε; Οτι θελουμε καταλαβαινουμε; Αντε αραξε..

Απο ενα μηνυμα σοβαρου αστειου θιχτηκαν μερικοι και ακομα το συνεχιζουν..

Μην συνεχιζεις αλλο αγαπητε μου..κουρασες..


Ειναι προαιρετική αργία και μάλιστα ανεπίσημη. Ο ιδιωτικός τομέας εργάζεται κανονικα, οσοι δεν πανε για δουλειά η μερα ειναι άνευ αποδοχών.

Γιατί σε κουρασα;
Τρείς μερες που σπαμαρεις τωρα ήτανε καλά; η σου τελείωσαν τα επιχειρήματα; ελα, σε αφηνω να ξεκουραστείς ταλαίπωρο νιατο. Καληνύχτα!
 

DeletedUser34939

Ειπα και εγω με την σειρα μου να κανω λιγη πλακιτσα αλλα καποιους δεν τους αρεσε..

Εχω αρκετα επιχειρηματα να αναφερω αμαν θελω..

Καθρεφτακι "μεγαλε"! χα χα χα :p
 

DeletedUser35948

Εκτιμω το γεγονος οτι βγαινεις να μιλησεις μπροστα μου γιατι αρκετα γατακια των omg που παιξανε birds κελαηδουν πισω απο την πλατη μου στην nsg...δεν ημουν premade με καποιον στην birds δεν χρωσταγα να φαω πυξιδα σε μια φυλη που δεν επαιξα ουτε μηνα αν η φυλη σου ηταν σημαντικη για τους δικους σου λογους καταλαβαινω την σταση σου...( αν δεν κανω λαθος στρατολογησατε ολη την τοτε O.P η οποια ηταν premade φυλη απο irl φιλους μου)...κ44 τσιμπησαμε πυξιδουλα απο Boxeur και προφανως δεχθηκαμε την ηττα και πηγαμε για μπανια,δεν ειναι οτι φοβαμαι να χασω ειναι οτι για μενα ο κ57 θα ειχε ενδιαφερον εναντια σε PERU οταν πηρα την αποφαση να βγω απο THL(δεν σημαινει οτι εχω προβλημα μαζι τους οπως και παιδια απο την omg τα εχω βρει αντιπαλους σε αλλους κοσμους και τωρα ειστε συμμαχοι)

Δεν χρειαζεται να πεφτεις τοσο χαμηλα για ενα παιχνιδι φιλε. Εξηγησες απο την αρχη γιατι μπηκες στην Περου στον 52 και απο εκει ξερουμε και γιατι μπηκες NSG στον 57. Δεν το εκανες γιατι θα "ειχε ενδιαφερον" το εκανες ακριβος για αυτον τον λογο


δεν ημουν premade με καποιον στην birds δεν χρωσταγα να φαω πυξιδα σε μια φυλη που δεν επαιξα ουτε μηνα

Αμα αλλαξει το birds σε THL καποιος θα δει οτι εχω δικαιο και δεν υπαρχει θεμα. Σωστα το ειπες απλα μην λες οτι δεν φοβασαι την πυξιδα. Εγω ειμαι μαζι σου φυσικα, λαθος σε ειπανε ρουφιανο καπιοι, απλα εισαι συμφεροντολογος και καμαρι σου. Πηγες NSG για να μην πας πυξιδα οπως πηγες Peru για να γλιτωσεις στον 52.

θελω να σε δω τι θα λες οταν θα χασεις τo χωριουδακι σου .Και το πιο ωραιο καντε και αλλες συμμαχιες με οτι υπαρχει στο χαρτη μπας και κλεισετε κανα κοσμο ακομα με αυτο το τροπο

Jimmys φιλε εσυ παιζεις στην NSG η οποια εχει πιο πολλες συμμαχειες. Δεν λεω οτι οι αντιπαλοι σας εχουν λιγες συμμαχιες και αυτοι οτι κινητε το κανουν μπλε, αλλα αυτο μου θυμηζει το ρητο "ειπε ο γαιδαρος τον πετινο κεφαλα"

Ο κοσμος παει σχεδον 2 μηνες οποτε ηρθε καιρος γα προβλεψει σωστη. Το στοιχημα λεει περου-γατοι ασσο πρωτο ημιχρονο και διπλο για τους γατους μεχρι το τελος της κανονικης περιοδου. "ενωση" NSG-TRUST (οταν λεω ενωση εννοο οτι καποιο θα μπουν στην nsg και οι υπολοιπη θα φαγοθουν. H ricc για καπιο λογο χανει μες την εδρα της αλλα δεν κανει τιποτα και οι flex δεν μπορουσαν να νικησουν τους Κουρσαρους δεν τους βλεπω να κλεινουν ηπειρω αν και μου αρεσει το team τους.

Ο τελικος πολεμος δηλαδη ειναι O.m.G vs NSG-TRUST ( αυτοι που θα μεινουν) και η O.m.G θα βγει νικητρια με ευκολια γιατι δεν βλεπω καποιον απο NSG-TRUST που να εχει ελπιδες και φυσικα δεν υπαρχει η καταλληλη διοικηση , αλλο να παιζεις πολεμο με τους THL και αλλο με τους Γατους. Ο τελικος πολεμος Θα κρατησει πιο λιγο και απο το Περου-Γατοι.
 

DeletedUser35859

Η nsg σε ένα μηνα θα είχε ξεμπερδεψει με πράξις στην Ήπειρο της. Σε εξι μέρες κλείνει ένας μήνας. Για να δουμε. Σίγουρα κάτι δυνατό ετοιμαζουν
 

DeletedUser35948

Να κανω μια ερωτηση? Σιγουρα οι NSG παιζουν φαπες με τους Νοτιαμερικανους? Ληγει η προθεσμια οπως λεει και ο γερος απο πανω

Απο οτι βλεπω απο τα στατς οι ΝΣΓ παιζουν φαπες με τους Τραστ. Μηπως παιχτηκε κι αλλη κολοτουμπα απο τους Τραστ? Ηδη εσπασαν συμφωνιες με ΡΙΚ και Περου απο οσο ξερω, λογικα εκαναν το ιδιο και σε ΝΣΓ...
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
με την συμμαχια που ειχαν trust , omg , NSG η μονες κερδισμενη φυλη ηταν η NSG

γτ omg peru παιζουνε ξυλο απο την 1η μερα του κοσμου

τωρα απλα φαινετε οτι εχει περισσοτερο ενδιαφερον ο κοσμος :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή