Γάτοι nsg VS Peru

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser36009
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33851

ακομη και να μας αρεσει οπως λες χαχα εσεις τα κανετε μεχρι τωρα αρα καλα θα ηταν να μεινεις μπουκωμενος..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

ακομη και να μας αρεσει οπως λες χαχα εσεις τα κανετε μεχρι τωρα αρα καλα θα ηταν να μεινεις μπουκωμενος..


Τοτε πως ειδες τι στρατο εφαγες με τα 35 κριαρια αφου δεν υπαρχουν ρουφιανοι δεξια κι αριστερα; Ουτε να κρυφτειτε δεν μπορειτε πλεον
 

DeletedUser33851

http://prntscr.com/mt1g82 μπουκωσε και εσυ τωρα μονος εσεις παιζετε με ρουφιανους και ειστε βρωμικοι παικτες

εσυ θα κρυφτεις σε κατι καδους οταν σ παρω τα χωρια
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Συγγνώμη σε παρεξηγησα, αυτό δεν αναιρεί ότι δεν έχετε ρουφιανους όμως
 

DeletedUser33851

καλα εσυ μιλας με αερολογιες και εγω με επιχειρηματα η διαφορα μας
 

DeletedUser23832

ακομη και να μας αρεσει οπως λες χαχα εσεις τα κανετε μεχρι τωρα αρα καλα θα ηταν να μεινεις μπουκωμενος..


θελω να σε δω τι θα λες οταν θα χασεις τo χωριουδακι σου .Και το πιο ωραιο καντε και αλλες συμμαχιες με οτι υπαρχει στο χαρτη μπας και κλεισετε κανα κοσμο ακομα με αυτο το τροπο
 

DeletedUser33851

αν νομιζεις οτι ειμαι μονο αυτο το χωριουδακι εισαι γελασμενος...
 

DeletedUser23832

χαχα δηλαδη εχεις και αλλους λογαριασμους στο παιχνιδι οκ για αυτο ειμαι σιγουρος
 

DeletedUser33851

προσπαθεις να το παιξεις εξυπνος αλλα εχεις περισσοτερες συμμαχιες και αλλαζεις θεμα το πηγαινεις εκει π νομιζεις οτι σε συμφερει η μονη ηπειρος π δεν εχει παιξει πολεμο ειναι οι συμμαχιες σας ρικ και τραστ π εχουν μοιραστει την ηπειρο με την υπερσυμμαχια μικρουλη
 

DeletedUser23832

με εξυπνος με τιποτε βρε παρεα παρα να σχολιαζετε και να μαθενετε τις συμμαχιες των υπολοιπων φυλων καλυτερα να παιξεται μια φορα στα ισα μηπως φανει και η πραγματικη σας αξια
οσο για το μικρουλη δεν θα το σχολιασω τοσα ξερεις τοσα λες
με οσα λες συνεχιζεις να αποδεικνυεις ποσο χαμηλο επιπεδο βρισκεσαι και κατι τελευταιο συνεχιστε να μας στελνετε κυκλικα μπας και παραπληροφορησετε τους μικρους ηλικιακα μας φτιαχνεται την μερα οταν τα διαβαζουμε χαχα
τα καλυτερα ερχονται!
 

DeletedUser33851

με εξυπνος με τιποτε βρε παρεα παρα να σχολιαζετε και να μαθενετε τις συμμαχιες των υπολοιπων φυλων καλυτερα να παιξεται μια φορα στα ισα μηπως φανει και η πραγματικη σας αξια
οσο για το μικρουλη δεν θα το σχολιασω τοσα ξερεις τοσα λες
με οσα λες συνεχιζεις να αποδεικνυεις ποσο χαμηλο επιπεδο βρισκεσαι και κατι τελευταιο συνεχιστε να μας στελνετε κυκλικα μπας και παραπληροφορησετε τους μικρους ηλικιακα μας φτιαχνεται την μερα οταν τα διαβαζουμε χαχα
τα καλυτερα ερχονται!
οσες ασυναρτησιες και να γραφεις θα σε κανω exposed δημοσια εγραψες για ρουφιανος τον ηπιες πηγες στις συμμαχιες τον ηπιες τωρα το πας στα κυκλικα και στα παιδακια δυστυχως εσυ μ χαλας τη μερα γτ οσο μιλαω μαζι σου καταλαβαινω οτι το iq σου ειναι μεταξυ πιθηκου και σαυρας....
 

DeletedUser23832

οκ λεγε οτι θες μπας και το ευχαριστηθεις
πισω απο μια οθονη ευκολα τα λες μπροστα προσωπο με προσωπο θα θελω να σε δω αν θα ελεγες τα ιδια
 

DeletedUser23832

οσες ασυναρτησιες και να γραφεις θα σε κανω exposed δημοσια εγραψες για ρουφιανος τον ηπιες πηγες στις συμμαχιες τον ηπιες τωρα το πας στα κυκλικα και στα παιδακια δυστυχως εσυ μ χαλας τη μερα γτ οσο μιλαω μαζι σου καταλαβαινω οτι το iq σου ειναι μεταξυ πιθηκου και σαυρας....


λυπαμε πραγματικα που οι αληθειες πονανε
πραγματικα δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις μαζι σου
 

DeletedUser33851

εγω παντως δεν απειλω μαγκακο αν θες να στα πω προσωπο με προσωπο πολυ ευχαριστως παντως...
 

DeletedUser33851

εσυ παντως ξερεις τι θα παρεις....φιλακια
 

DeletedUser23832

αυτο θα το δουμε ποιος ξερει και τι ξερει
 

DeletedUser34963

οι ρουφιανοι δεν εχουν λογο σε βλεπω να γινεσαι ενας μικρος gkratsiani και αυτος τετοιες ασυναρτησιες εγραφε...

Το οτι επελεξα να μην συνεχισω με sk8 & Glad1 (δεν θα μιλησω καν για την THL η την STAR οπου επαιζα για prem οπως ειχα πει και σε ατομο της φυλης σου οταν ειχατε πρωτομπει σε κοσμο και ηταν να παιξουμε μαζι) τους οποιους οντως θεωρω αξιους τοσο σαν ανθρωπους οσο και παικτικα(με τον sk8 να διαφωνει καθετα λογω πικριας προφανως) δεν με κανει ρουφιανο...η αληθεια ειναι οτι οι αποψεις ειναι σαν τις κωλοτρυπες ολοι εχουν απο μια,αλλα κανεις δεν θελει να ακουσει για την δικη σου και ειδικα οταν δεν εχεις στοιχεια για να υποστηριξεις του ισχυρισμους σου!

Το οτι δεν σεβεσαι ατομο που δεν γνωριζεις δεν θα το σχολιασω καν γιατι εχω δει πως ποσταρεις.Μην γινεσαι φερεφωνο οσων ακους.Εχω παιξει τοσο με Δογμα οσο και με Ιουδα και γενικα μεχρι στιγμης στο παιχνιδι δεν εχει να μου πει κανεις τιποτα για θεματα συμπεριφορας και τιμιοτητας οποτε προφανως και θιγομαι οταν ανοιγει το στομα του ο καθε πουθενας...

Υ.Γ Κ52 ειχα βγει απο τους Birds(αλλοι πουθεναδες....εγω φταιω βασικα που μπαινω γιολο χωρις premades) και επαιξα με PERU οπου και παρατησα γιατι ο κοσμος ηταν υπερβολικα ευκολος και ggwp σε praxis που εκλεισαν...Πιθανοτατα αν ρωτησεις ατομα απο τους birds που πηγαν πυξιδα μετα,θα συμμεριζονται την ιδια αποψη γιατι και αυτοι πικραμενοι ειναι...

Υ.Γ 2. Εχεις δικιο για τις αγκαλιτσες στην 55 ο κοσμος θα μπορουσε να ειναι πιο ενδιαφερον αν δεν επαιζε τοσο γαλαζιο σε καθε ηπειρο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29954

Υ.Γ Κ52 ειχα βγει απο τους Birds(αλλοι πουθεναδες....εγω φταιω βασικα που μπαινω γιολο χωρις premades) και επαιξα με PERU οπου και παρατησα γιατι ο κοσμος ηταν υπερβολικα ευκολος και ggwp σε praxis που εκλεισαν...Πιθανοτατα αν ρωτησεις ατομα απο τους birds που πηγαν πυξιδα μετα,θα συμμεριζονται την ιδια αποψη γιατι και αυτοι πικραμενοι ειναι...

Στον Κ52, όπως λες και εσύ, έδειξες πόσο αναποφάσιστος ήσουν. Έχεις μάλλον την αξιοπρέπεια να λες ότι φταίς, μην μιλάς όμως για πικρία των Birds όταν πούλησες την φυλή, δεν έκανες απλό abandon. Οι Birds παίξαμε όσο παίξαμε και χάσαμε σταράτα, η μοναδική φυλή που έμεινε μέχρι τελικής πτώσης, ούτε έσπασε ούτε αποδώσαμε ευθύνες, οπότε θα σέβεσαι. Παιχνίδι είναι και όποιος ντρέπεται να χάσει είναι άσχετος. Tο ότι υπάρχουν άτομα σαν και εμένα που παίρνουν βαριά την "προδοσία" είναι άλλο θέμα. Μπορεί να είσαι καλός παίχτης, αλλά έπαιξες βρώμικα τότε. Δεν θα πω άλλα άσχετα του Κ57.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή