Κ57

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34887
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35120

ΜΙΚΡΕ παρανταης βάλτε στο κάθε ακοαουντ 5-6 λογαριασμούς να παίξετε ΤΙΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...όλοι η τιμιότητα πάνω σας είναι πάνω στο συγκεκριμένο παιχνίδιι...έχετε βρομήσει το ελληνικό σερβερ, και να μην υπήρχαμε τι έγινε ρε συ παιχνίδι είναι κάποιος θα κερδίσει και κάποιος θα χάσει...εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα σε ενα τέτοιο παιχνίδι 3000 ευρώ το λιγότερο για να λογκαρο και να κερδίσω μια φυλή...εσάς αφού την βρίσκετε με τα παιχνιδάκια για να αποδείξετε ότι είστε παιχταράδες χαλάστε και άλλα λεφτά χαλάλι σας είστε όντως προ φυλές και η ΣΟΛ και Η ΠΕΡΟΥ.ΕΜΕΙΣ δεν είπαμε οτι είμαστε καμιά υπέρ φυλή απλά παίζουμε για το χαβαλέ μας και ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...Στο εξτερναλ δεν πρόκειται να ξανά γράψω τελευταίο μήνυμα ειναι γιατι δεν θέλω να απαντάω σε ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΗΝ OMG θα πούνε οι άλλες φυλές εισατε η καλύτερη φυλή ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΟ ΜΠΡΑΒΟ για να ανεβείτε περισσότερο στην κατάταξη σαν μεγάλη φυλή ΜΠΡΑΒΟ,,,
 

DeletedUser34963

Έπειτα γράφεις οτι δεν αντέχεις το αδικο τη πουστιά και τη ρουφιανια που επικρατεί στον ελληνικό σέρβερ αλλά όταν αυτά είναι υπέρ σου στο να κλείσεις κόσμο δεν βλέπω να αντιδράς :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Βλέπω να συνεχίζει το παρασιτικό της έργο όπως ξέρει να κάνει καλύτερα απο τον καθένα :cool::cool::cool:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ! δε συγκρινεστε με μας, RNS Πρωταθλητες, μη τα βαζετε με μας, RNS Πρωταθλητες, βγαινουμε νικητες, RNS ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ RNS! ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ RNS!

Λιγοτερο ΖΕΝ απο ποτε ψυχουλα μου,γιατι ετσι;...Αν και ολυμπιακος εδω δεν χωρανε οπαδικα μονο RNS!!!...(ισως και λιγο ΜΟΟΝ)

Mr.dogma σε μια ηπειρο,PERU και ξαντερφια σε αλλες 2 δυσκολα τα πραγματα xD

Γιατι εχει γινει τοσο μοδα η sol...μπλακο μετα τα μπλουζακια ΖΕΝ απαιτω και αφισες SOL να προμηθευτει καθε 18χρονος παικτης φυλετικων για να διακοσμησει καταλληλα το δωματιο του

Εν κατακλειδι αρκετα ποσιμπολ να τον κλεισουν οι PERU...rip
 

DeletedUser36009

ΜΙΚΡΕ παρανταης βάλτε στο κάθε ακοαουντ 5-6 λογαριασμούς να παίξετε ΤΙΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...όλοι η τιμιότητα πάνω σας είναι πάνω στο συγκεκριμένο παιχνίδιι...έχετε βρομήσει το ελληνικό σερβερ, και να μην υπήρχαμε τι έγινε ρε συ παιχνίδι είναι κάποιος θα κερδίσει και κάποιος θα χάσει...εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα σε ενα τέτοιο παιχνίδι 3000 ευρώ το λιγότερο για να λογκαρο και να κερδίσω μια φυλή...εσάς αφού την βρίσκετε με τα παιχνιδάκια για να αποδείξετε ότι είστε παιχταράδες χαλάστε και άλλα λεφτά χαλάλι σας είστε όντως προ φυλές και η ΣΟΛ και Η ΠΕΡΟΥ.ΕΜΕΙΣ δεν είπαμε οτι είμαστε καμιά υπέρ φυλή απλά παίζουμε για το χαβαλέ μας και ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...Στο εξτερναλ δεν πρόκειται να ξανά γράψω τελευταίο μήνυμα ειναι γιατι δεν θέλω να απαντάω σε ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΗΝ OMG θα πούνε οι άλλες φυλές εισατε η καλύτερη φυλή ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΟ ΜΠΡΑΒΟ για να ανεβείτε περισσότερο στην κατάταξη σαν μεγάλη φυλή ΜΠΡΑΒΟ,,,

Ολα στο πρόγραμμα είναι και τα λεφτά και οι πυξίδες εσύ κέρδισες μια πυξίδα! καλοφάγωτη
 

DeletedUser33851

ΜΙΚΡΕ παρανταης βάλτε στο κάθε ακοαουντ 5-6 λογαριασμούς να παίξετε ΤΙΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...όλοι η τιμιότητα πάνω σας είναι πάνω στο συγκεκριμένο παιχνίδιι...έχετε βρομήσει το ελληνικό σερβερ, και να μην υπήρχαμε τι έγινε ρε συ παιχνίδι είναι κάποιος θα κερδίσει και κάποιος θα χάσει...εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα σε ενα τέτοιο παιχνίδι 3000 ευρώ το λιγότερο για να λογκαρο και να κερδίσω μια φυλή...εσάς αφού την βρίσκετε με τα παιχνιδάκια για να αποδείξετε ότι είστε παιχταράδες χαλάστε και άλλα λεφτά χαλάλι σας είστε όντως προ φυλές και η ΣΟΛ και Η ΠΕΡΟΥ.ΕΜΕΙΣ δεν είπαμε οτι είμαστε καμιά υπέρ φυλή απλά παίζουμε για το χαβαλέ μας και ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...Στο εξτερναλ δεν πρόκειται να ξανά γράψω τελευταίο μήνυμα ειναι γιατι δεν θέλω να απαντάω σε ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΗΝ OMG θα πούνε οι άλλες φυλές εισατε η καλύτερη φυλή ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΟ ΜΠΡΑΒΟ για να ανεβείτε περισσότερο στην κατάταξη σαν μεγάλη φυλή ΜΠΡΑΒΟ,,,


εβαλα κανεις 3000 ευρω??? και τι εχουμε βρωμησει??

εσυ παιζεις για τη παρεα και καλα
βαραμε ολη τη παρεα σου εσυ και ο αλλος αρχηγος voyage δεν εχετε δει ουτε σπαθακι και πηρατε μονο εσεις οι 2 αμυνες απο την αλλη ηπειρο

επισης εσυ παιζεις ΤΑΧΑ ΜΟΥ για τη παρεα

εγω παιζω για να κερδιζω το κακο που ειναι?
 

DeletedUser33851

Η καταντια σας ειναι αυτη http://prntscr.com/mjaiqy επανεκκινηση 5 λεπτα πριν πατε πυξιδα
ανικανοι να βγαλετε αμυνα... στακ στη κλικα σου και 2-1 πυξιδουλα ομορφη η υπολοιπη παρεα χαιρετω το παρεακι
γατοπαρδε ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥΣ
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Γατόπαρδε, όλα είναι ρόδα φίλε μου!

Πρώτος απέδειξες ότι με την τιμιότητα κόσμο δεν κερδίζεις.

Μας είχατε μπουκώσει ρουφιάνους στον κ46 + τα καλά παιδιά που πήρατε μαζί σας βάζοντας μπροστά ό,τι πρακτική μπορείς να φανταστείς (μόνο πλάνα δεν βλέπαμε, βασικά βλέπαμε αλλά γίνονταν σε μέλη μας, τα οποία ήταν δικά σας).
Ανά μια εβδομάδα ξεπήδαγε και από ένας ρουφ.
Και όχι τόσο εσύ και η φυλή σου, αλλά τα μέλη της ENVY που με το που εφαγε μπαν ο uppercut,o the snipers, και ο koylis, αρχισαν να βγάζουν φτερά και να πατάνε διαγραφή.

Μπαίνουμε σε αυτό το κόσμο και βλέπω μέλη της τότε ENVY να εχουν μπει γατους.... Μμμμμμ.....

Χαίρομαι, λοιπόν, που έπαιξα με τιμιότητα απέναντι στη σαπίλα σας, όπως και εξακολουθώ.
Χαίρομαι με κάτι άσχετους που έτρεξαν να σωθούν στην αγκαλιά της μαμάς γάτας και τελικά πήγαν στη πυξίδα (βλ. φτυάρι)
Χαίρομαι που παθαίνετε τα ίδια.

Λούσου τα λοιπόν και έξω από δω.
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
και βάλε τα παιδιά να μαζεύουν πρεμ γι αλλο κόσμο, ο κ57 έχει τελειώσει για εσάς,
τους δήθεν μπήκα για να χαρώ το παιχνίδι
ο Εριστικός θα έκλαιγε σε εμβρυική στάση μεσα στο μπάνιο του σπιτιού του όταν θα έπρεπε να επιλεξει βορρα, νοτο, δυση, ανατολη
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Πυξίδα στους omg ακούω, πυξίδα στους omg δε βλέπω.Ρε μάγκες μήπως σκάσατε τα πυροτεχνήματα λίγο νωρίς;
 

DeletedUser6298

Μιλήσατε για υπερσυμμαχίες μιλήσατε για "15 ακαδημίες της PERU ". Τα αποτελέσματα τα βλέπουμε όλοι . 3 Φυλές εναντίον της PERU που υποτίθεται είχε τόσες συμμαχίες και στρατολογήσεις μέχρι αηδίας. Μιλήσατε για μη έντιμο παιχνίδι απο πλευράς μας μιλήσατε για στρατολογήσεις . Ρωτάω εγω λοιπόν ποιος στρατολόγησε σε ενα βράδυ την FLEX ? Η Peru ή η OMG? Ποιος στρατολόγησε τους κουρσάρους? Ποιος έκανε συμμαχια με TRUST και NSG μπας και καταφερετε και κερδίσετε λιγο έδαφος στην 44? Μήπως αυτά έγιναν απο την πλευρά σας? Λέω εγω τώρα . Αναστηθήκατε και βγήκατε να μιλήσετε ?
 

DeletedUser36069

3*flex + 3*praxis + 3*peru + sms ναι δίκιο έχεις όχι 15, αλλά 10

Η flex στρατολογήθηκε σε ένα βράδυ από τις γείτονες φυλές. Περίεργο που στρατολογήθηκε και ένα μεγάλο μέρος της από peru. Δεν ήταν όλοι πρόβατα φαίνεται όμως.

Όταν έχεις χτίσει ένα όνομα σε ένα ολόκληρο σέρβερ, είναι λογικό να μη θέλει να παίξει κανείς μαζί σου. Οπότε αφού είστε τόσο γ@μ@τοι παικτικά και το μυρίζετε, σταματήστε την κλάψα, και γυρίστε τα πράγματα. Έτσι κι αλλιώς εμείς άσχετοι είμαστε, θα είμαστε εύκολη λεία.

Αναπολώ τις μέρες που έβλεπα στο φόρουμ λαλίστατους Ιούδα, djparadise και κάνανε εφέ.

Που είναι τώρα άραγε ?
 

DeletedUser6298

3*flex + 3*praxis + 3*peru + sms ναι δίκιο έχεις όχι 15, αλλά 10

Η flex στρατολογήθηκε σε ένα βράδυ από τις γείτονες φυλές. Περίεργο που στρατολογήθηκε και ένα μεγάλο μέρος της από peru. Δεν ήταν όλοι πρόβατα φαίνεται όμως.

Όταν έχεις χτίσει ένα όνομα σε ένα ολόκληρο σέρβερ, είναι λογικό να μη θέλει να παίξει κανείς μαζί σου. Οπότε αφού είστε τόσο γ@μ@τοι παικτικά και το μυρίζετε, σταματήστε την κλάψα, και γυρίστε τα πράγματα. Έτσι κι αλλιώς εμείς άσχετοι είμαστε, θα είμαστε εύκολη λεία.

Αναπολώ τις μέρες που έβλεπα στο φόρουμ λαλίστατους Ιούδα, djparadise και κάνανε εφέ.

Που είναι τώρα άραγε ?

3*OMG + 2*NSG +2*TRUST + Στρατολόγηση flex + Στρατολόγηση κουρσάροι. Θες να σου βάλω και τις πιο μικρες συμμαχιες μεσα ή δεν σε ενδιαφερει? Το μεγαλο μερος της flex ποιο ειναι 2 παιχτες? γιατι στρατολογηθηκε απο τους γατους σχεδόν όλη η ηπειρος. Κάνε την σούμα και απάντησε μου γιατι μάλλον με τα μαθηματικά έχετε τσακωθεί ορισμένοι. Δεν υπαρχει καμια κλαψα αλλα μην λεμε και τα πραγματα οπως τα ονειρευομαστε αλλα οπως ειναι . Επισης το οτι βαφτιζεται προβατα οτι δεν σας συμφερει να το κοιταξεται. Θέλω πολύ να δω ποσοι απο τις στρατολογήσεις της flex θα κλεισουν στο τέλος αυτον τον κόσμο εαν καταφέρουν να τον κλείσουν οι γάτοι .
 

DeletedUser36069

Σε περίπτωση που σου διαφεύγει εγώ σαν TRUST παίζω φάπες με nsg. Επομένως αυτό που έγραψες είναι άτοπο.

Εν συνεχεία, για να τα δούμε λίγο καλύτερα τα πράγματα... rose+pexnidiaris+andreass + antwnhsvoo + miecel09 + τεοο + nickjon και πολλοί άλλοι που βαριέμαι να ψάχνω είναι δύο παίκτες? Μάλλον κάποιος άλλος έχει θέμα με τα μαθηματικά του. Δεν κρίνω ωστόσο.

Και μη μου πεις ότι είναι μικροί παίκτες και τα σχετικά. Προφανώς και κάποιοι μεγάλωναν εις βάρος τους...

Επιπλέον, το πρόβατα ειπώθηκε για να διαχωρίσει αυτούς που παίζουν αυτόνομα το παιχνίδι από αυτούς που δρουν με δάχτυλο από τους "ανώτερους". Διότι μεταξύ μας όταν είσαι στη 45 δεν πας ούτε σκοτωμένος να είσαι με περου. Άρα προφανώς κάτι άλλο παίζει... Τι? Δε θα μάθω ποτέ μάλλον. Το αφήνω στον αναγώστη...

Τέλος αδιαφορώ για το ποιος θα είναι εκεί, όταν θα κλείσει ο κόσμος, από όποιον κι αν κλείσει.
 

DeletedUser36069

Πλάκωσαν οι φίλοι μας οι ΟΧΙΣΗΜΑ στα ρουνοχώρια.

Ευχαριστούμε οχισημα!!! Πάρτε τα, να τα μεγαλώσετε, να τα πάρουμε έτοιμα.

Έχουμε και στη 55 κάποια.

Αν θέλετε πρινομπλάρω;)
 

DeletedUser6298

Καλαμαρακι η περου έχει πάει εσωτερικό την μισή φυλή, όταν παίζετε με κλίκα συγκεκριμένων παικτών λογικό είναι να γίνονται αυτά. Όταν είχατε την φλεξ για μαξιλαρακι μεταξύ των δύο φυλων μας και στην ουσία ήταν κρέας λογικό να μην πάνε σε εσάς, άσχετα ότι παίζατε τις επιτηρησεις τους και δινατε παίχτες για φαγωμα στον κυρίαρχο (οποίος κατάλαβε κατάλαβε). Εμείς πχ που δεν παίζουμε ξύλο είμαστε προς τοίχο στο ODA και ο αντίπαλος μας πρώτοι στο ODD. Μάθετε πρώτα να βλέπετε τον παίχτης ως άτομο και μετά ως λογαριασμο, γιατί με την διπροσωπη συμπεριφορά σου και μερικών άλλων ατόμων που ανήκουν στην μαφία το μόνο που σας θα απομείνει είναι η πυξίδα εις το... χέρι σας, ενω κριμα είναι γιατί έχετε παίχτες που είναι καλά παιδιά.
Ιούδας φιλάει ωραία

Ρε αρθουρακο το να μιλανε ολοι το δεχομαι αλλα να μιλαει ενα εσωτερικο σε καθε κοσμο ειναι λιγο τραγικο δεν νομιζεις ? Μιλας εσυ που σε καθε κοσμο εισαι αφαντος σε ενα ριμ δεν εχεις κανενα μετωπο και βγαινεις συνεχεια στο εξωτερικο και μας το παιζεις και παιχταρας ! Και τωρα τι βγηκες να κανεις τον δικηγορο της OMG ? Θες να μου πεις οτι η TRUST δεν εχει παει εσωτερχαχαχαχα. Εχεις και αλλα αστεια να πεις ? Γιατι μου εφτιαξες την διαθεση μεσημεριατικα . Αντε βαλε κανα πρεμ να πουσαρεις μπας και παιξεις λιγο γιατι αλλιως εισαι δυσκολα . Οσο για το "κλίκα" θα σου απαντησω γιατι πολυ καραμελα το εχεις κανει εσυ και καποιοι αλλοι παιχτες εδω μεσα . Εγω αθρουρακο δεν εχω καμια κλικα να περναω καλα θελω με τα ατομα που ειμαι στην φυλη μου και δεν χρειαζομαι τιποτα αλλο! Ξερεις πολυ καλα και εσυ και αλλοι παλιοι μου συμπαιχτες σου απο την TRUST οτι ειχατε στις αρχες ανοιχτη προσκληση για τον κοσμο το οτι δεν την δεχτηκατε ή θελατε να παιξετε αλλου ειναι δικο σας θεμα δεν ειναι θεμα "κλικας" απλα ετσι θελετε να το λετε. οποτε για ποια κλικα μου μιλας ? Αλλοι παιξανε τις κωλοτουμπες στον κοσμο και υπαρχουν και συνομιλιες . Για αυτο αμα δεν ξερεις να μην βγαινεις και να πετας αερολογιες ασχετε.
 

DeletedUser36069

Καλαμάρι κρίμα και φαινόσουν πιο έξυπνος σαν άνθρωπος. Είναι καλό να υποστηρίζεις την ομάδα σου είναι κακό να εθελοτυφλείς,δε.

Τα "εσωτερικά" όπως τα ονομάζεις της TRUST είναι στην συντριπτική πλειοψηφία περιπτώσεις co play και συνεργασιών. Πράγμα που δεν νομίζω ότι ισχύει για το παρεάκι σου. Οι διαθέσεις της παρέας σου για τον 57 φάνηκαν από την αρχή σχεδόν. Βάλατε λυτους και δεμένους να παίξουν για σας προκειμένου να έχετε πιο εύκολο έργο. Αλλά λογαριάζατε χωρίς τον ξενοδόχο. Αν δεν είχαμε και την αναξιόπιστη μέχρις εσχάτων διπλωματικά nsg θα είχατε φύγει από το χάρτη. Θα σας κυνηγάμε παντού, μέχρι να καθαρίσει το παιχνίδι από τη βρωμιά(όχι απαραίτητα τη δική σου αλλά περισσότερο της παρέας σου). Και αν δεν ξέρεις τι έχουν κάνει και πως δρουν ρώτα την παρέα σου. Σίγουρα θα είναι περήφανη για την έκπτωση αξιών και ηθικών φραγμών που παρουσιάζει.
 
Κορυφή