μάθημα από τούς μεγαλύτερους

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13738
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35840

χαχαχα τι εγινε προσωπικο ροομ θα το κανετε το φορουμ?? κυρια νοησησ θελω και εγω να βγω εκτος του ροομ...
 

DeletedUser16728

ΗΡΘΑ ΑΣΧΕΤΕ...
ΥΠΑΡΧΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΩ...ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΞΕ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ...ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ....
ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ Π@Π@ΡΙΑ...ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ...
ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΦΟΡΑ...ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ...Α΄ΛΛΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ BAG ΤΟΥ ΠΑΙΓΝΙΔΙΟΥ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ...
Ο LETSAKMAR ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΣΒΗΣΕΣ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΟΥ....
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΡΘΑ ΑΣΧΕΤΟΙ...
ΧΑΧΑΧΑΧΑ....
 

DeletedUser35294

εκει στην μαο πρεπει να μαθετε οτι το ΧΑΧΑΧΑΧΑ που γραφεται ολοι δεν ειναι καποιος τροπος που ενισχυει την δυναμικη του λογου σας..ειστε 40 χρονων οι περισσοτεροι και ακομα γραφετε σαν παιδακια..οσο για την αναφορα δεν εχω κανενα θεμα να με συνοδευει..δεν βρισκομαι σε παικτικο επιπεδο που πρεπει να αποδειξω εαν ειμαι καλος η οχι..δεν σε ξερω καθολου ουτε σαν ατομο ουτε σαν παικτη γτ δεν σε εχω πετυχει πουθενα,μην στεναχωριεσαι για το ηρθα ασχετοι που γραφω εαν θες να μου αποδειξεις το αντιθετο βγες μπροστα μου και παρε μου ολα τα χωρια εγω εδω ειμαι δεν παταω διαγραφες.Ασχοληθηκα μαζι σου αρκετα πιστευω,εαν καποιος μετωπικος θελει να γραψει κατι που παιζει πανω απο 10 ωρες την ημερα εδω ειμαι

Υ.Γ ΜΟΝΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 

DeletedUser6740

You are the support team's leader dear Noesis, or you just think you are so? Lmao , you are nothing like that, I can assure you, pretending you have control on gr server's players. You don't have any power to anyone I inform you. You don't even have power to your own life. You are just an employee of the company and as any other employee you are expendable. You might think you destroyed a good company of friends, but you would only have succeeded if our friendship was as shallow as the bonds between the support team's members. If only you might wish ;)
 

DeletedUser35840

γιατι σβηστικε το ποστ του summergift....κηρια νοησης?
 

DeletedUser33693

αδελφια καλησπερα..χρονια πολλα σε ολους καλη χρονια υγεια και ευτυχια σε ολον τον κοσμο...!!!

ενα γεια θα πω και θα αποχωρησω....σε φιλους και εχθρους σε εισαγωγικα στο παιχνιδι και μονο...ευχαριστουμε για τις στιγμες που μας χαρισατε ,στιγμες αγωνιας,ιντριγκας,αγαπης,εχθρας και ολα τα συναισθηματα που μπορει να βγαλει ενα συναπαρστικο παιχνιδι στρατηγικης!!......καλη συνεχεια ελληνικε σερβερ...!!!
 

DeletedUser33703

Τελικά φανηκατε λίγοι και αυτό φάνηκε από το παιχνίδι σας .
Για να είστε ενήμεροι η οδ επί mad μας κυνηγούσε από κ30 μεχρι και τη μέρα που έφυγε , ήμασταν κόκκινο πανί για 3 ολόκληρα χρόνια .
Στον κ42 έπεσαν 4 ban 2 σε δούκες και φυσικά ήταν μόνιμα και ήταν σε πολύ κρίσιμο στάδιο του παιχνιδιού .

Όταν λοιπόν νιώθεις ότι αδικεισαι δεν εγκαταλείπεις , πισμωνεις και παίζεις μέχρι τελικής πτώσης .
Αυτή είναι η μεγάλη διαφορά μας , δεν έχετε νεύρο και άντερα για το παιχνίδι .
Μπορεί στο ΝΕΤ να κάνετε καριέρα μιας και το παικτικο επίπεδο είναι πολύ χαμηλό .

Η Sol μέσα σε αυτά τα 5 χρόνια που συμπληρώνει ξέρει ότι τα έχει βάλει με θεούς και δαίμονες , με όλο το Ελληνικό community και αποχωρεί τελευταία , κατάφερε και έβγαλε όλους τους εχθρούς της off , η μεγαλύτερη νίκη όμως είναι η παρέα που έχει δημιουργηθεί , το δέσιμο της φυλής που δεν το έχει καταφέρει καμία άλλη φυλή .

Μετά το τέλος του κ56 λοιπόν η SOL κλείνει την αυλαία των Ελληνικών servers μιας και το παιχνίδι πέθανε και δεν θεωρώ ότι έχει κάτι άλλο να δείξει .
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
μπαν ο σπυριδης για πριμιουμ .
μπαν ο κασταμερ για ώθηση .
μπαν ο ταραχή για ξέρω γω τι .
μπαν ο σναιπερ για παράνομο σκριπτ .
μπαν ο iliasmanik για ώθηση

Η ξεφτιλα σας συνεχιζετε,ο διασυρμος δεν εχει ορια. Ειστε η πιο αθλια φυλη στον ελληνικο σερβερ.

Αποδειχτε μας με πριντ σκριν οτι ο σπυριδης δεν πηρε παρανομο prem. Οπως και ο ταραχη και ο ξυλοκαστρο και ολοι οι αλλοι στον κοσμο 49, για να μην σου πω απο τον κοσμο 45. Το οτι δεν τιμωρουσασταν τοτε δεν σημαινει οτι θα συνεχιζατε για παντα με 100 ευρω να παιρνετε 15000-20000 prem.
Ωθησεις εννοειτε πως κανατε, οπως και στον 49 κανατε που δεν τιμωρηθηκατε. Ρωτα τον ταραχη ποσους διπλους φαρμαρε στον 49 που βαραγε 700.000 φαρμ οταν ο δευτερος ειχε 200.000. Ρωτα και τον HEDRIX για διπλους που φαρμαρε
Τωρα το οτι θελετε να μας πεισετε οτι ο ταραχη δεν εχει **** που ολοι του οι αριστοκρατες οπου εχει παιξει ειναι κατω απο 10 μσ;
Θες να μας πεισεις οτι ειναι παραλογο που ο λογαριασμος του snipers εφαγε μπαν για **** που αυτος και η coplay του dark seeker απο τον κοσμο 15 σχεδον μεχρι σημερα παιζει αν χουν μπει σε 10 κοσμους και στους 9 εχουν φαει μπαν για ****;
Επισης οταν εφαγε μπαν ο στατις επαιζα και εγω στον κοσμο και εβλεπα οτι κολλουσε συνεχως σε κατω απο 10ms

Συνεχιστε να διασυρεστε μονοι σας. Ησασταν,ειστε και θα ειστε μια ανικανη φυλη που προσπαθει μεσω αθεμιτων παραγοντων οπως bot,ωθησεις να αναδειχθει και να προσπαθησει να πεισει τον εαυτο της οτι ειναι καλη φυλη.

Σαλονικα οπως ειχες πει εσεις παιζετε για τον χαβαλε, για την παρεα και οτι σας νοιαζει μονο το τραπεζι της φυλης που καλως κανετε. Γιατι επιτρεπεις τοτε στα μελη σου να παιζουν τοσο βρωμικα αφου δεν σας νοιαζει η νικη και θελετε μονο να περνατε καλα;

Καθιστε παιχτε τιμια να χαρειτε πραγματκα το παιχνιδι και αφηστε τα ολα αυτα στην ακρη ειναι αχρειαστα.Η δικαιολογια σταματαμε το παιχνιδι λογω μπαν δεν υφισταται.Ολοι ξερουν οτι φαγατε δικαια μπαν. Οπως ολοι ξερουν ποια φυλη στον 42 εφαγε 3 αδικα μπαν (τα 2 ηταν απο δουκες) σε κοσμο 10 φορες πιο δυσκολο απο τον 55 και καταφερε και νικησε πανευκολα.


Συνεχιστε ελευθερα το σοου μπας και νιωσετε καλυτερα, ολος ο σερβερ ομως ξερει ποιοι ειστε

ΜΑΟΜΑΟ ξερετε
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
εεε ρε κλαμα εκει στην μαο..
ετσι ειναι αγορινες πηρατε 2 κοσμους με το ιδιο νομισμα τωρα ειναι ο καιρος να το πληρωσετε..
που ειναι ο φιλος μου ο φαπαχη;
 

DeletedUser6740

Dear jackal just behave. I'm sure I've never appointed you as my accountant therefore you are not in a position to know whether I've ever paid for any premium points. As I never mentioned you in any of my comments just ignore me as I totally ignore you
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σας ειχα πει ΜΑΟ οτι σε αυτο τον κοσμο θα φατε ψαροσουπα στο τελος .Οσο για τα μπαν εκλαψα απο τα γελια.Ολοι ενας ενας μπουμπουκια που και χωρις ελεγχο θα επρεπε να τρωνε ποινες γιατι σε καθε κοσμο κανουν τα ιδια .Επιτελους δικαιωση ,μπραβο Νοεσις .

μπαν ο ταραχή για ξέρω γω τι .
μπαν ο σναιπερ για παράνομο σκριπτ .

Τι ξερω εγω τι? Ξερεις και παρα ξερεις χωρις **** ουτε που ειναι το κουμπι επιθεσης δεν ξερει.
Σναιπερ ααααααααααα καλα ασχετοι μεχρι αηδιας ,σε καθε κοσμο μπαν για **** ,ντροπη πια.

Προτινω να τρωνε global ban οι λογαριασμοι που "τρωνε"3 φορες μπαν για **** ,για να ξεμπερδευουμε με αυτους.

ΥΓ .Το Ξυλοκαστρο τι επαθε κατάπιε αγγλικο λεξικο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6740

Σας ειχα πει ΜΑΟ οτι σε αυτο τον κοσμο θα φατε ψαροσουπα στο τελος .Οσο για τα μπαν εκλαψα απο τα γελια.Ολοι ενας ενας μπουμπουκια που και χωρις ελεγχο θα επρεπε να τρωνε ποινες γιατι σε καθε κοσμο κανουν τα ιδια .Επιτελους δικαιωση ,μπραβο Νοεσις .

μπαν ο ταραχή για ξέρω γω τι .
μπαν ο σναιπερ για παράνομο σκριπτ .

Τι ξερω εγω τι? Ξερεις και παρα ξερεις χωρις **** ουτε που ειναι το κουμπι επιθεσης δεν ξερει.
Σναιπερ ααααααααααα καλα ασχετοι μεχρι αηδιας ,σε καθε κοσμο μπαν για **** ,ντροπη πια.

Προτινω να τρωνε global ban οι λογαριασμοι που "τρωνε"3 φορες μπαν για **** ,για να ξεμπερδευουμε με αυτους.

ΥΓ .Το Ξυλοκαστρο τι επαθε κατάπιε αγγλικο λεξικο?


Elisisi do you know FCUK cloths Logo???
https://www.independent.co.uk/life-...cuk-the-logo-that-became-a-no-no-7704257.html

Try them, FCUK You might like them,
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
2 απορίες έχω:
Οι σολίστες γτ πετάγονται εφόσον δεν τους απασχολεί άμεσα το θεμα;
Τόσα χρόνια δεν λέγαμε ότι δεν υπάρχουν άδικα μπαν, παρά μόνο μπαν από ανοησία; Τώρα το αλλάξατε το τροπάριο;
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Λοιπόν αντε να πεταχτω και εγώ σαν μη σολιστας και σαν άτομο που πήγε πυξιδα την μαο, σας είχα πει στις αρχές του κόσμου ότι από μια τίμια φυλή σε όλους τους τομείς και παρανομιας και διπλωματιας καταλήξατε μια φυλή μέσα στην παρανομία.

Μεχρι τον 37 που έπαιζα απέναντι σας, σας σεβομουν όπως και μεγάλο μέρος των φυλετικων γιατί μπορεί να μην είχατε κλεισιματα είχατε όμως ηθος και @@@ παίζοντας τον κόσμο μέχρι το τελευταίο δορυ σας.

Κάνατε μερικές προσθήκες σας έδωσαν κάποια βρώμικα κλεισιματα αλλά βλέπετε τώρα ήρθε η ξενερα γιατί νομίζατε ότι τα αυγά τα αλονιζουν.

Καλή συνέχεια αν παρατήσετε τον κόσμο αλλά γνώμη μου είναι λάθος από το σκεπτικό που είχατε κάποτε... Μπαίνουμε σαν παρέα και δεν μας νοιάζει να κλείσουμε κόσμο, αυτή την μαο σεβαστήκαμε κάποτε.
 

DeletedUser33011

2 απορίες έχω:
Οι σολίστες γτ πετάγονται εφόσον δεν τους απασχολεί άμεσα το θεμα;
Τόσα χρόνια δεν λέγαμε ότι δεν υπάρχουν άδικα μπαν, παρά μόνο μπαν από ανοησία; Τώρα το αλλάξατε το τροπάριο;

Ελεύθερο φόρουμ είναι άσχετε, όποιος θέλει πετάγεται και λέει ό,τι γουστάρει αρκεί να αφορά το ποστ.

Το καλό με αυτό είναι ότι μπορούν να πούνε την άποψη τους και παράσιτα σαν εσένα, οπότε να λες ευχαριστώ.
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Ελεύθερο φόρουμ είναι άσχετε, όποιος θέλει πετάγεται και λέει ό,τι γουστάρει αρκεί να αφορά το ποστ.

Το καλό με αυτό είναι ότι μπορούν να πούνε την άποψη τους και παράσιτα σαν εσένα, οπότε να λες ευχαριστώ.

Ευχαριστώ λοιπόν, κι ευχαριστώ εσένα κυρίως που υπάρχεις για να ρίχνεις το επίπεδο ώστε να μπορώ να πω κι εγώ την άποψη μου.

Κλείνει η παρένθεση, συνεχίστε κανονικά.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Λοιπόν αντε να πεταχτω και εγώ σαν μη σολιστας και σαν άτομο που πήγε πυξιδα την μαο, σας είχα πει στις αρχές του κόσμου ότι από μια τίμια φυλή σε όλους τους τομείς και παρανομιας και διπλωματιας καταλήξατε μια φυλή μέσα στην παρανομία.

Μεχρι τον 37 που έπαιζα απέναντι σας, σας σεβομουν όπως και μεγάλο μέρος των φυλετικων γιατί μπορεί να μην είχατε κλεισιματα είχατε όμως ηθος και @@@ παίζοντας τον κόσμο μέχρι το τελευταίο δορυ σας.

Κάνατε μερικές προσθήκες σας έδωσαν κάποια βρώμικα κλεισιματα αλλά βλέπετε τώρα ήρθε η ξενερα γιατί νομίζατε ότι τα αυγά τα αλονιζουν.

Καλή συνέχεια αν παρατήσετε τον κόσμο αλλά γνώμη μου είναι λάθος από το σκεπτικό που είχατε κάποτε... Μπαίνουμε σαν παρέα και δεν μας νοιάζει να κλείσουμε κόσμο, αυτή την μαο σεβαστήκαμε κάποτε.

Τα παιδια δεν εχουν καν την αξιοπρεπεια να κατσουν να πολεμησουν σαν η φυλη με τα περισσοτερα χωρια στον κοσμο

Αλλα δεν περιμενα και καμια σοβαροτητα απο την φυλη του θοδωρα που νομιζε πως παιζει μονος με τα βαρβαρα στηνοντας την φυλη με προεγγραφες γυρω γυρω στον σταυρο νομιζοντας πως θα κλεισει κοσμο σε 1 μηνα.κανατε το πιο ηλιθιο στησιμο φυλης εβερ αφηνοντας μια ολοκληρη ηπειρο χωρις καμια φυλη και με μια κατσε 2 βδομαδες αργοπορημενη να κατεχει το 70% της ηπειρου και το 50% των ενεργων χωριων αυτης και να μοιραζεστε μιση ηπειρο με τα τσιρακια σας τα παλτα,αρχηγος για σεμηναριο

Pay to win.........Or not?!

Τελευταιο ποστ που ασχολουμε με αυτο το τσιρκο που εχετε.....παιξτε σαν παρεα να το χαρειτε οσο κρατησει γιατι με το να πατησετε διαγραφες μονο ρεζιλι γινεστε και γελαει και ολος ο σερβερ μαζι σας.....φυγετε απο τον κοσμο σαν φυλη με @@@@ και οχι σαν @@@@ φυλη
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
iliasjame7 ΑΝΟΗΣΙΑ ειναι οταν κανεις κατι και δεν εχεις καταλαβει την συνεπειες, οταν κανεις κατι και ξερεις οτι ειναι παρανομο τοτε ειναι κουτοπονηρια.
Εγω δεν ειμαι Σολ αλλα ειμαι σνομπ σε νουμπια που τον παιζουν παικτες τυπου ΜΑΟ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή