μάθημα από τούς μεγαλύτερους

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13738
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser13738

αν θες πραγματικά να μάθεις ποίος είναι ο άλλος τότε δεν έχεις παρά να του δώσεις εξουσία .
ότι θα έφτανα στο σημείο να πω α ρε mad18 και που είσαι δεν το φανταζόμουν καν .
σε ένα θολό τοπίο από νέους κανονισμούς που δεν ξεκαθαρίζουν τι θεωρείτε ώθηση και τι όχι, αφήνουν εργαλείο στον εκάστοτε διαχειριστή να ερμηνεύει την ώθηση όπως αυτός γουστάρει .
και εμάς ( τούς παίχτες ) έρμαια του κάθε βλαμμένου που βγάζει τα κόμπλεξ κατωτερότητας του σε ένα παιχνίδι .
μια ξεκάθαρη απάντηση για το τι είναι ώθηση και τι δεν είναι δεν λάβαμε ποτέ . παρά μόνο μια ξερή απάντηση , ξέρουμε εμείς .......
οφείλω δε να πω ότι σε αυτόν τον κόσμο φάγαμε μπαν για τούς πιο ευφάνταστου λόγους , με κερασάκι και αποκορύφωμα αυτό του ανακοντα .
γελάω ακόμα με το γεγονός ότι έφαγα εγώ μπαν για παράνομο σκρπτ μια και όπως όσοι με ξέρετε ,ξέρετε και πολύ καλά πως ούτε έχω δει ποτέ μου , όχι να χρησιμοποιήσω κιόλας .
μπαν ο σπυριδης για πριμιουμ .
μπαν ο κασταμερ για ώθηση .
μπαν ο ταραχή για ξέρω γω τι .
μπαν ο σναιπερ για παράνομο σκριπτ .
μπαν ο iliasmanik για ώθηση
τελικά είμαστε οι πιο παράνομοι του ελληνικού σερβερ .

ένταξή βρε παιδιά τόσος κόπος και σαματάς για να καταφέρετε να σπάσετε την ΜΑΟ ??
τι νομίζετε πως είναι η ΜΑΟ καμιά φυλή της οκάς ? αυτό νομίζετε ??
η ΜΑΟ αδέλφια είναι ιδέα , και όλοι εμείς οι εκφραστές της αυτό δεν καταλαβαίνετε όλοι εσείς ..
όπως επίσης δεν καταλαβαίνετε κάτι πολύ σημαντικό που αφορά το παιχνίδι ολόκληρο .
όσο θόρυβο κάναμε όταν ήρθαμε , όσο θόρυβο κάναμε όσο ήμασταν , άλλο τόσο θα κάνουμε και όταν φύγουμε .

ΜΑΟ ΕΊΣΑΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ
ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

STATISS
 

DeletedUser34290

Εδω βγαινουν παιχτες και κραζουν τους αρχηγους τους που τους μαζευουν με το ετσι θελω. Εμας μας λενε ελατε παρτε τα δεν μπορω να παιξω και τρωμε και μπαν απο πανω. Επιλεκτικη κριση και καταχρηση εξουσιας. Αλλα οχι αυτη ειναι η αποψη της ΜΑΟ που για να την κερδισουν πρεπει να φανε ΑΔΙΚΑ μπαν 10 λογαριασμοι, ενω οι απεναντι που ειναι μανουλες και εχουν κανει τη κλεψια ολυμπιακο σπορ δεν τρωνε τιποτα γιατι αραγε...

Καλουμε ολους τους υγιεις παιχτες να φυγουν απο αυτο το τσιρκο που ονομαζεται gr και να αφησουν το πανηγυρακι που εχει στηθει και να πανε σε καποιον αλλο server με τη παρεα τους. Μην τους αφηνετε να παιζουν με το χρονο και τα χρηματα σας αξιζουν πολλα για αυτα τα κατακαθια.
 

DeletedUser35834

Το αστειο ειναι οτι πολυ πιθανον το ποστ αυτο να σβηστει απο τα παλικαρια μας στην διαχειριση οπου να σαι... Την αληθεια ολοι μας την ξερουμε, και κυριως αυτοι που κρυβονται πισω απο τις βρωμιες αυτες. Ολοι βλεπουμε την καταντια του ελληνικου server και δυστυχως ουτε η ιδια η εταιρεια δεν γνωριζει πως να βγαλει λεφτα πλεον. Συντομα θα βλεπετε 4 ηπειρους βαρβαρα να παλευουν μεταξυ τους.
Noesis, θα μου δωσεις και 10 ποντους ποινης για το ποστ αυτο, η μηπως θες καμια-δυο μπαλες να σε γλυκανω? :)
 

DeletedUser34915

Ουστ ……



Λαμόγια βγάλατε και πακέτο αριστοκρατών σήμερα μπας και μας δελεάσετε να μαζέψουμε τον ανακοντα…..



Ουστ ρε



Μονο ΜΑΟ
 

DeletedUser35904

Άμα βλέπεις τον κόσμο 2 με 218,766 χωριά συνολικά και τώρα οι κόσμοι πλέον να προσπαθούν να αγγίξουν τα 9000 χωριά είναι πολύ λυπηρο για το πόσο ξενερώνει ο κόσμος με ορισμένα πράγματα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
αν θες πραγματικά να μάθεις ποίος είναι ο άλλος τότε δεν έχεις παρά να του δώσεις εξουσία .
ότι θα έφτανα στο σημείο να πω α ρε mad18 και που είσαι δεν το φανταζόμουν καν .
σε ένα θολό τοπίο από νέους κανονισμούς που δεν ξεκαθαρίζουν τι θεωρείτε ώθηση και τι όχι, αφήνουν εργαλείο στον εκάστοτε διαχειριστή να ερμηνεύει την ώθηση όπως αυτός γουστάρει .
και εμάς ( τούς παίχτες ) έρμαια του κάθε βλαμμένου που βγάζει τα κόμπλεξ κατωτερότητας του σε ένα παιχνίδι .
μια ξεκάθαρη απάντηση για το τι είναι ώθηση και τι δεν είναι δεν λάβαμε ποτέ . παρά μόνο μια ξερή απάντηση , ξέρουμε εμείς .......
οφείλω δε να πω ότι σε αυτόν τον κόσμο φάγαμε μπαν για τούς πιο ευφάνταστου λόγους , με κερασάκι και αποκορύφωμα αυτό του ανακοντα .
γελάω ακόμα με το γεγονός ότι έφαγα εγώ μπαν για παράνομο σκρπτ μια και όπως όσοι με ξέρετε ,ξέρετε και πολύ καλά πως ούτε έχω δει ποτέ μου , όχι να χρησιμοποιήσω κιόλας .
μπαν ο σπυριδης για πριμιουμ .
μπαν ο κασταμερ για ώθηση .
μπαν ο ταραχή για ξέρω γω τι .
μπαν ο σναιπερ για παράνομο σκριπτ .
μπαν ο iliasmanik για ώθηση
τελικά είμαστε οι πιο παράνομοι του ελληνικού σερβερ .

ένταξή βρε παιδιά τόσος κόπος και σαματάς για να καταφέρετε να σπάσετε την ΜΑΟ ??
τι νομίζετε πως είναι η ΜΑΟ καμιά φυλή της οκάς ? αυτό νομίζετε ??
η ΜΑΟ αδέλφια είναι ιδέα , και όλοι εμείς οι εκφραστές της αυτό δεν καταλαβαίνετε όλοι εσείς ..
όπως επίσης δεν καταλαβαίνετε κάτι πολύ σημαντικό που αφορά το παιχνίδι ολόκληρο .
όσο θόρυβο κάναμε όταν ήρθαμε , όσο θόρυβο κάναμε όσο ήμασταν , άλλο τόσο θα κάνουμε και όταν φύγουμε .

ΜΑΟ ΕΊΣΑΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ
ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

STATISS


Δεν θα μπω καν στον κοπο να σχολιασω και να κρινω μπαν παικτων και αν ειναι δικαια η αδικα απο την ομαδα διαχειρησης καθως ειναι ενα θεμα που την ΣΟΛ την εχει πονεσει στο παρελθον και εχει πολεμηθει οσο καμια αλλη φυλη απο τον κυριο που δοξαζετε εσεις σημερα ενω σε αλλον κοσμο σας εχει αφερεσει μπαν

Οσο για το τι ειναι οι μαο το ξερουμε ολοι,ειστε μια φυλη και μια καλη παρεα μπορω να παραδεχτω με ενα μετριο συνολο που με γνωμονα το χρημα μετα τις φαπες στους πρωτους κοσμους καταφερε να κανει και καποιο ονομα στους τελευταιους.

Οσο για ιδεες αφηστε την μεγαλη ΣΟΛ να ξερει καλυτερα τι παει να πει ΙΔΕΑ.οσο και να θες να δειξεις το παρεακι σου εδω,οσο και να θες να δειξεις ποσο ενωμενοι ειστε,ουτε προκειτε να φτασετε την παρεα που εχει δημιουργησει η μεγαλη ΣΟΛ ουτε φυσικα και το παικτικο συνολο δεν συγκρινετε με κατι

Αποδειχτηκατε λιγοι και εσεις οπως και η υποτιθεμενη βασιλισα των φυλετικων και ο κοκοκο αρχηγος της

επισης θορυβο κανανε μονο τα κεφαλακια σας απο τις σφαλιαρες οταν ηρθατε,οσο ησασταν θορυβο κανανε μονο τα ΑΤΜ απο τις αναληψεις και οταν θα φυγετε δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι σας γιατι δεν αξιζει καν ο κοπος για μια φυλη που δεν εχει να αποδειξει τιποτα πρακτικα σε οποιοδηποτε κοσμο

Υ.Γ ΜΟΝΟ SOL(ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιον)
Υ.Γ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ
Υ.Γ2 ΜΑΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ................ ΜΑΣ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα σε όλους, ειμαι απλός άνθρωπος, βλέπω νέο θέμα στο εξτέρναλ, πετάγομαι να πω τη γνώμη μου και ας μην ξέρω λεπτομέρειες απλά και μόνο γιατί είμαι Ο ΖΕΝ.

Δεν θα σχολιάσω τα περι ban του κ55 γιατί δεν ξέρω πολλά αλλά Στάθη το σχόλιο ''α ρε mad18 που είσαι'' το θεωρώ λάθος και άτοπο καθώς στο τελευταίο κόσμο που ο mad18 ήταν επικεφαλής (βλ.κ49) η φυλη μου δέχτηκε πολλά ΑΝΑΙΤΙΑ μπαν χωρίς καμία σοβαρή αιτιολογία απλά και μόνο για να καθυστερήσει η ανάπτυξη ορισμένω παιχτών (Equalizer,5forwards,Lmao,Uppercut..). Και να τονίσω οτι τα μπαν ήταν ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ. :confused::confused::confused:

Τώρα θα σχολιάσω με κάθε επιφύλαξη τα του κ55, η αλήθεια είναι οτι η ΜΑΟ έχει φάει πολλά μπαν αλλά και οι άλλες φυλές έφαγαν μπαν,δηλαδή δεν ήταν μονόπλευρα όπως στον προηγούμενο κόσμο που ανέφερα. Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα αποτελεί το μπαν του Daltons στις αρχες του κόσμου που ήταν ο αρχηγός της φυλής ενώ και απτους Μποξερ εφαγαν ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ μπαν καμποσα ακκαουντ.

Αναμένω να δω τη συνέχεια του κόσμου απο ολες τις φυλες :cool:


ΥΓ. ''Η ΑΕΚ είναι ιδέα και εσείς δεν έχετε ιδέα απο ιδέες ανίδεοι''
ΥΓ.2 ''Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου! Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά και έχασες.. Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ΥΓ.3ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΖΩ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ,
ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΣΠΑΝΙΑ

 

DeletedUser1431

Εσυ εισαι τυχερος που δεν εχεις φαει μπαν ακομα για ωθηση λογαριασμου με τον λογαριασμο insane77
, τωρα αυτα τα παπατζιλικια που μας γραφεις εδω μας ειναι αδιαφορα , δεν ασχουμαστε μαζι σας αλλα με τα σκουπιδια της διαχειρησης δεν σε ρωτησαμε ουτε σου ειπαμε να σχολιασεις καποιο ban , Αν σαν ανθρωπος ειχες λιγο ηθος μεσα σου δεν θα τα ελεγες αυτα , αλλα βολεβεστε με την κατασταση αυτη , συγχαρητηρια , θα κλεισετε εναν κοσμο και θα μπει στα στατιστικα σας μπραβο , καντο κορνιζα και βαλτο στον τειχο σου, αραξε τωρα εδω με την μιζερια σου και καλη συνεχεια!!

Ριξτε μου ενα μπαν και εδω να γουσταρετε , Αντιο ελληνικο community !
 

DeletedUser34250

Δεν θα μπω καν στον κοπο να σχολιασω και να κρινω μπαν παικτων και αν ειναι δικαια η αδικα απο την ομαδα διαχειρησης καθως ειναι ενα θεμα που την ΣΟΛ την εχει πονεσει στο παρελθον και εχει πολεμηθει οσο καμια αλλη φυλη απο τον κυριο που δοξαζετε εσεις σημερα ενω σε αλλον κοσμο σας εχει αφερεσει μπαν

Οσο για το τι ειναι οι μαο το ξερουμε ολοι,ειστε μια φυλη και μια καλη παρεα μπορω να παραδεχτω με ενα μετριο συνολο που με γνωμονα το χρημα μετα τις φαπες στους πρωτους κοσμους καταφερε να κανει και καποιο ονομα στους τελευταιους.

Οσο για ιδεες αφηστε την μεγαλη ΣΟΛ να ξερει καλυτερα τι παει να πει ΙΔΕΑ.οσο και να θες να δειξεις το παρεακι σου εδω,οσο και να θες να δειξεις ποσο ενωμενοι ειστε,ουτε προκειτε να φτασετε την παρεα που εχει δημιουργησει η μεγαλη ΣΟΛ ουτε φυσικα και το παικτικο συνολο δεν συγκρινετε με κατι

Αποδειχτηκατε λιγοι και εσεις οπως και η υποτιθεμενη βασιλισα των φυλετικων και ο κοκοκο αρχηγος της

επισης θορυβο κανανε μονο τα κεφαλακια σας απο τις σφαλιαρες οταν ηρθατε,οσο ησασταν θορυβο κανανε μονο τα ΑΤΜ απο τις αναληψεις και οταν θα φυγετε δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι σας γιατι δεν αξιζει καν ο κοπος για μια φυλη που δεν εχει να αποδειξει τιποτα πρακτικα σε οποιοδηποτε κοσμο

Υ.Γ ΜΟΝΟ SOL(ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιον)
Υ.Γ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ
Υ.Γ2 ΜΑΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ................ ΜΑΣ
εσυ τελικα κοιμασαι 6-8 το πρωι η και μετα απο της 8 να ξερουμε την αλλη φορα να σου παρουμε περισσοτερα χωρια και οχι μονο 14 παιχταρα χαχαχαχα
 

DeletedUser34290

Τορνειντο τη λογική ποιος την έχει μεγαλύτερη την αφήσαμε στο δημοτικό. Όσο για τη λέξη με τα 3 γράμματα θα ήταν καλύτερο να μην τη προφέρουν άτομα σαν εσενα και τον ικουαλαιζερ. Είναι πολύ βαριά για το σάλιο σας.

Υγ1 Δεν ασχολούμαστε μην την ανυπαρξία σας.
Υγ2 Λευτεριά στο Νουλη
 

DeletedUser34250

εσυ τελικα κοιμασαι 6-8 το πρωι η και μετα απο της 8 να ξερουμε την αλλη φορα να σου παρουμε περισσοτερα χωρια και οχι μονο 14 παιχταρα χαχαχαχα
βασικα απο το κοντρολ με ενημερωσαν οτι ηταν 17...εσυ εχεις το ρεκορ απο ενα πλανο να χασεις τοσα χωρια....αλλα ειπαμε SOL εισαι τι θα κανεις χαχαχαχα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εσυ εισαι τυχερος που δεν εχεις φαει μπαν ακομα για ωθηση λογαριασμου με τον λογαριασμο insane77
, τωρα αυτα τα παπατζιλικια που μας γραφεις εδω μας ειναι αδιαφορα , δεν ασχουμαστε μαζι σας αλλα με τα σκουπιδια της διαχειρησης δεν σε ρωτησαμε ουτε σου ειπαμε να σχολιασεις καποιο ban , Αν σαν ανθρωπος ειχες λιγο ηθος μεσα σου δεν θα τα ελεγες αυτα , αλλα βολεβεστε με την κατασταση αυτη , συγχαρητηρια , θα κλεισετε εναν κοσμο και θα μπει στα στατιστικα σας μπραβο , καντο κορνιζα και βαλτο στον τειχο σου, αραξε τωρα εδω με την μιζερια σου και καλη συνεχεια!!

Ριξτε μου ενα μπαν και εδω να γουσταρετε , Αντιο ελληνικο community !


καταρχας ατοπα οσα λες και αν ειχες λιγο αισθηση του χιουμορ θα με εκανες αιτηση για ωθηση με εσενα σε 2 κοσμους ;)

απο εκει και περα μονο και μονο που το κανεις προσωπικο αμεσως δειχνει ποσο λιγος εισαι απο επιχειρηματα
χωρια χανονται και περνονται σε εναν κοσμο αλλα για να το ξερεις πρεπει να εχεις παιξει σοβαρα εστω και σε εναν

ΟΛΟΙ εσεις που πεζετε για την <<ιδεα>> να ξερετε εχω φαει 2 μπαν στον 42 το ενα αδικο κιολας και χωρις καμια λογικη και ομως εμεινα γτ ετσι ακολουθεις τις ιδεες και μενεις πιστες σε αυτες,να δω εσενα τωρα θα το κανεις η ηταν πολλα τα λεφτα και τωρα σου βγαινουν νευρα

ΜΑΟ ΜΑΟ?ΞΕΡΕΤΕ

ανακοντα κριμα γιατι σε συμπαθω και ας εισαι βαζελακος

δεν πειραζει θα σου περασει ηρεμια

ΜΟΝΟ ΣΟΛ ΑΣΧΕΤΟΙ
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Ενα σχολιο και απο εμενα, συγνωμη για την παρεμβαση μου.

-Δεν εχετε αποδειξει παικτικα τιποτα.
-Κλεισατε τον 49 φουλ ευνοημενοι απο ομαδα διαχειρησης, ολοι γνωριζουμε πως βγηκε το μπαν του ταραχη και πως επεσαν τα μπαν στην μερια της ΣΟΛ.
-Δεν ξερετε τι θα πει ωθηση και κλαιγεστε.
-Οσον αφορα τα παρανομα λογισμικα που χρησιμοποιειται δεν πειθεται κανεναν, το να κολλας στα 3 μς μια φορα ειναι τυχερο το να κολανε 3-4 ατομα συνεχεια δεν το λες και τυχερο.

Βγηκατε εδω στο εξτερναλ σαν αλλοι παικταραδες να μας πειτε οτι αδικηστε κιολας. Γελαει ο σερβερ ολος.

Συγνωμη κυριοι ποιοι ειστε? Δεν θα λειψετε σε κανεναν.

ΥΓ. ΜΟΝΟ ΣΟΛ
 

DeletedUser35840

θα παρακαλεσω την οδ να ριξει μπαν στους castamere, painter smurf και φυσικα τον ανακοντα για ωθηση του θεματος....ειπαμε δεν ξεφευγουμε απο το θεμα του ποστ...εδω μονο οδ κραζουμε οχι τους παικτες του 55
 

DeletedUser33011

1.05 απόδοση ότι ρίξανε μπαν στους εαυτούς τους για να γίνει τώρα αυτό σα δικαιολογία επειδή τρώνε καρότο.

Πάντως ομολογώ ότι όσο πιο πολύ κλαίτε τόσο πιο πολύ το απολαμβάνει το κοινό. Όντως συμπεριφέρεστε σα μάο μάο τώρα.

Συγνώμη για τη παρέμβαση, συνεχίστε.
 

DeletedUser35840

ειμαι αυτος που εχω πει οτι ειμαι....δεν αλλαξα
 

DeletedUser13738

χαχαχαχα έχετε πολύ πλάκα .
ποιος ασχολείται μαζί σας βρε πικραμένοι απ την μαο ??
μόνο να δουν πγοι μίλησαν και να ρίξουν μια ματιά στα στατιστικά θα δουν ότι οι μαο τούς πήγε πιξιδουλα ενώ εσείς την μαο ποτέ ..
ο λογαριασμός που σε πλάνο που ήμασταν για 14 χωριά και του φάγαμε 17 βγήκε πρώτος λογικό . λογικότατο .
αλήθεια πόσο πριμ έφαγε ο λογαριασμός αυτός ???
τέλος πάντων δεν ασχολούμαι καν μαζί σας ..
και αφού τον θέλετε τόσο πολύ αυτόν τον σερβερ σας τον χαρίζουμε όλος δικό σας .
και εκεί κολα ακριβός το μάθημα .
θα το δείτε στην πορεία . εμείς σήμερα παίζουμε το βιολί την μουσική που βγάζει θα την ακούσετε αύριο εσείς .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή