SOL vs TEZA & BRAVOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 119632

Χάχα έλιωσα.... Αυτό που ριχνανε κατάρες πρέπει να είναι στάνταρ στρατηγική... Τσ Τσ Τσ ντροπή....
 

Deleted User - 119632

Άσχετο να βάλω ένα κουίζ? Ποιος παίκτης της "καλύτερης" wanabe φυλή του γαλαξία έκοψε τρένο στο χωριό του μετά τον πρώτο άριστο.... Ηθικό στο 77 και επειδή νόμιζε ότι θα το έχανε είπε να πάει για ρεκλαιμ... Πολύ σωστό.... Και βάζει 4 άριστους..... Κι κατακτάει το χωριό του οπότε πάει το ηθικό στο 25 οεο?

Αυτά κάνατε εκεί στον hp
 

DeletedUser36053

Και σε gr και σε net ίδιες ακριβώς τακτικές. Άρα το συμπέρασμα είναι αρχικά ότι δεν υπάρχει καν ικανότητα προσαρμογής στις εκάστοτε συνθήκες. Επίσης, όλως τυχαίως όποτε χάνει η σολ φταίει η διαχείριση φταίει ο ανάδρομος Ερμής. Και αν πριν υπήρχαν δικαιολογίες ότι το επίπεδο στον gr είναι τόσο χαμηλό που "απλά κατηγορούν" τους σολ γιατί δεν μπορούν να τους φτάσουν, τώρα γυρνάμε στο κλασικό "όλοι νουμπάδες,η διαχείριση εναντίον μας".

A Lesson to the Greeks (Why Nibiru lost HP)
Στον φίλτατο που έκανε το συγκεκριμένο ποστ, του προτείνω να ακολουθήσει όλα τα παιδιά της ΜΑΟ ΜΑΟ στον uk, στους οποίους όταν δήλωσαν οι της μαομαο ότι θα παίξουν εκεί τα σολάκια κοροιδευαν.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Αρχικα οταν πολλοι απο εμας κλειναμε κοσμο στον νετ (βλεπε w86) εσεις ακομα δεν ξερατε οτι υπαρχουν. Για τον hp λοιπον, οταν παιξετε κοσμο με ταχυτητα 4 και οριο μελων φυλης 15 και σας μπαναρουν 5 λογαριασμους με μονιμα μπαν χωρις να σας λενε τον λογο και μετα απο 4 μερες οπου ο ενας εχει παει πυξιδα κ οι αλλοι εχουν καταστραφει σας πουν συγγνωμη ηταν λαθος του συστηματος ελατε να μας το πειτε. Σε συνδυασμο βεβαια με το να μας χτυπανε ολες οι φυλες του κοσμου γιατι τους ειχαμε double score απο το σταρτ απ ακομα.
Για τον κ56 τωρα, οπως εχουμε ξαναπει πολλες φορες το παιχνιδι ειναι πολεμικο αν δεν αντεχεις τον ψυχολογικο πολεμο μην παιζεις ή μην εχεις επαφη μαζι μας. Τα δικα σας μελη ηταν αυτα που απειλησαν εντος παιχνιδιου.

«Οι ηττοπαθείς, τα παρατάνε μόλις αποτύχουν, οι νικητές αποτυγχάνουν μέχρι να επιτύχουν.» Ρητό του Ρόμπερτ Κιγιοσάκι

Διαβαστε αυτο το ρητο καλά και ισως καποτε να φτασετε στο σημειο να σας θεωρουμε ανταξιους εστω διαλογου.
 

Deleted User - 119632

Ο ψυχολογικος πόλεμος είναι να απειλείς με σεξουαλικα υπονοούμενα μάνες και αδερφές? Δεν στα έχουν πει καλά νεαρέ. Ξέρεις υπάρχουν και οι εγκληματίες πολέμου. Ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα ούτε στον πόλεμο όλα επιτρέπονται όλα. Όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε.
 

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ο ψυχολογικος πόλεμος είναι να απειλείς με σεξουαλικα υπονοούμενα μάνες και αδερφές? Δεν στα έχουν πει καλά νεαρέ. Ξέρεις υπάρχουν και οι εγκληματίες πολέμου. Ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα ούτε στον πόλεμο όλα επιτρέπονται όλα. Όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε.


Μην ασχολείσαι με τυπακια που δεν ξέρουν να κάνουν τίποτα άλλο από το να βρίζουν και να νιώθουν ότι είναι παικταραδες μέσα από αυτό! Όταν υπάρχει έπαρση (ύβρις) επέρχεται η νέμεσις κι αργότερα η τισις... Οπότε θα γίνει κι αυτό ... Από λογάκια χορτάσαμε τόσα χρόνια... :)

Φιλάκια
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ο ψυχολογικος πόλεμος είναι να απειλείς με σεξουαλικα υπονοούμενα μάνες και αδερφές? Δεν στα έχουν πει καλά νεαρέ. Ξέρεις υπάρχουν και οι εγκληματίες πολέμου. Ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα ούτε στον πόλεμο όλα επιτρέπονται όλα. Όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε.

Αρχικα εσυ θα επρεπε αν ντρεπεσαι που προσπαθεις να κανεις καριερα με κλεμμενο ονομα. Ο panoik ειναι ενας και μοναδικος.

Αμα νιωθεις οτι σου πεταμε τετοια υπονοουμενα να κανεις αναφορα, αν στα λεμε στο skype μην ξαναλογκαρεις εκει. Απλα τα πραγματα

Ταραμενη συγγνωμη που ξερουμε μονο να βριζουμε οπως λες, δεν ειχαμε ολοι την ιδια ευκαιρια να βγαλουμε το δημοτικο, η τισις ερχεται για τις υβρεις που εγραψες παραπανω
 

DeletedUser36053

Εγώ ξέρω ότι πήγα ταμείο. Αργήσατε βέβαια να πάτε πυξίδα αλλά σημασία έχει ότι βγήκα σωστός. Χαιρετίσματα από τον φίλο και συμπαίκτη Purely. Το αστείο είναι ότι μετά το ομολογουμένως καλό σταρταπ κάποιοι από δω που δεν γνωρίζουν καν ότι υπάρχουν και άλλοι servers θεώρησαν ότι είστε όντως η καλύτερη φυλή o_O

Δεν αργεί η στιγμή που οι τακτικές που χρησιμοποιείτε κι εδώ θα αποκαλυφθούν. That's a promise fellas.
Σας ευχαριστώ που με πήγατε ταμείο και μου χαρίσατε έναν εύκολο ΗΡ.

Alpha.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

Theotsak21 δεν καταλαβαίνω τι εννοείς... Εξάλλου φαίνεται από την ημερομηνία εγγραφής και τονιστορικο. Εχω κάποιες γνώσεις πληροφορικής αλλά όχι τόσες... Έκανες φάουλ φίλε να είσαι πιο προσεκτικός....πάντως σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια είμαι μοναδικός όντως..

Τα υπονοούμενα δεν ήταν σε μένα... Αν ήταν θα το χειριζομουνα αλλιώς... Το θέμα αυτό είναι? Είδα τι ειπώθηκε από τον DaVinci. Δηλαδή εσύ διαβασες αυτό και είσαι οκ? Φίλε αν ναι τότε ειλικρινά τι να πω. Χάλασε ο κόσμος αν ακόμα και εσύ παίκτης με τετοια εμπειρία....φανταζομαι θυμάσαι τι κάναμε στον έξι εναντιον της δων και της γκεττο... Μήπως τότε τα ίδια δεν έκαναν? Τότε δεν μας ενοχλούσε? Μπες στο φόρουμ του 6 να θυμηθείς. Τεσπα τι να πω..... Ειλικρινά λυπάμαι...
Όσο για τον blacko αν και είχα ακούσει πολύ καλά λόγια πριν μπω τελικά μάλλον φήμες ειναι. Το ποσό καλός παίκτης είναι κάποιος φαίνεται και στο πως αντιπετωπιζει τους αντιπάλους και τι ήθος εκπροσωπεί η φυλή στη. Οποία ηγείται...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Εγώ ξέρω ότι πήγα ταμείο. Αργήσατε βέβαια να πάτε πυξίδα αλλά σημασία έχει ότι βγήκα σωστός. Χαιρετίσματα από τον φίλο και συμπαίκτη Purely. Το αστείο είναι ότι μετά το ομολογουμένως καλό σταρταπ κάποιοι από δω που δεν γνωρίζουν καν ότι υπάρχουν και άλλοι servers θεώρησαν ότι είστε όντως η καλύτερη φυλή o_O

Δεν αργεί η στιγμή που οι τακτικές που χρησιμοποιείτε κι εδώ θα αποκαλυφθούν. That's a promise fellas.
Σας ευχαριστώ που με πήγατε ταμείο και μου χαρίσατε έναν εύκολο ΗΡ.

Alpha.
Όχι ότι αξίζει να σου απαντήσω αλλά επειδή τα γράφεις δημόσια θα σου απαντήσω .
Προφανώς και είμαστε η καλύτερη φυλή και αυτό το δείξαμε και στον hp μπαίνοντας μόνο 10 άτομα από Sol , έπαιξε το 1/4 της φυλής μας δηλαδή και δεν μπορούσαν 2 φυλές να μας κάνουν καλά χωρίς την εύνοια της διαχείρισης .
Και μέχρι και ο τελευταίος τροχός της αμάξης γνωρίζει ότι σε κόσμο με 4 ταχύτητα που τα επιθετικά βγαίνουν σε 3 μέρες και μάλιστα όταν σε κοπαναει ολόκληρος ο χάρτης το να φας σαν φυλή 3 άδικα μόνιμα Μπαν και.να σου βγαίνουν μετά από 4 μέρες ότι και καλά έκαναν λάθος ενώ ο ένας λογαριασμός είχε πάει ήδη πυξίδα . Και σαν να μην έφτανε αυτό να πέφτουν και 2 μονοήμερα στοχευμένα μπαν .

Για να χάσει λοιπόν αυτή η φυλή που δεν έβλεπε την 2η ούτε με κιάλια στο start up χρειάστηκε να πέσουν 5 ban και έναν ολόκληρο χάρτη να τη βαράει .

Σταθήκατε τυχεροί γτ ήταν λάθος επιλογή το στήσιμο της Nibiru το να στηθεί σε 2 ηπείρους και τελικά όπως αποδείχθηκε γιατί αν είχε στηθεί σε μια δεν είχατε καμία τύχη .
Αλλά προφανώς δεν γνωρίζαμε τον πόλεμο που θα δεχόμασταν από την Οδ του νετ .

Αυτά τα λίγα , ξέρω ότι δεν αφορούν κανέναν απλά το ποια ήταν η καλύτερη φυλή στον hp φαίνεται και από τα στατιστικά και από τις απώλειες και από όλα τα.σημεια του παιχνιδιού.

Μπορείτε να συνεχίσετε να βγάζετε όσο κόμπλεξ θέλετε , θα παραμείνετε άσχετοι και ανίδεοι από το παιχνίδι .
Να θυμάστε ότι υπονομεύοντας τους καλύτερους δεν έχετε να κερδίσετε τίποτα , παρά μόνο να χάσετε .

Φίλε Συνοριακε φύλακα μια ερώτηση όμως .
Εφόσον έχεις τόσο μένος με τη SOL για ποιο λόγο ζήτησες να μπεις μαζί μας στον κ56 στις αρχές του κόσμου και έφαγες πόρτα;
 

DeletedUser36053

Last off-topic.

Δεκτά και σεβαστά όλα όσα αναφέρεις αγαπητέ μπλακο. Εγώ μαζί σου. Αλλά το πρόβλημα ξέρεις ποιο είναι; At the end of the day όλα όσα έγραψες, είναι απλά δικαιολογίες. Στο τέλος του ΗΡ θα χω να θυμάμαι ότι νίκησα και σε πληροφορώ κανείς δεν θα θυμάται την nibiru. Γιατί πολύ απλά αν εξαιρέσεις ελάχιστους της σολ δεν έχετε ιδέα από σωστή νοοτροπία πάνω στο παιχνίδι. Αναφέρομαι στην νοοτροπία αυτή καθεαυτή και όχι στο να κολλάτε επιθέσεις στα ms. Εδώ μπορεί να κάνεις τσαλιμάκια γιατί σε παίρνει αλλά στον νετ αυτή η έπαρση, πληρώνεται και το κατάλαβες μια χαρά. Χρησιμοποιείς τις ίδιες δικαιολογίες που χρησιμοποιούν οι αντίπαλοι σου στον .gr. Άρα να υποθέσω είτε οι αδικημένοι του gr έχουν και αυτοί δίκιο όπως ίσως έχεις κι εσύ ή απλά είσαι λίγο μέτριος για έξω από το gr. Tι από τα 2 ισχύει; Αλήθεια ποια η σχέση σας με τους μαομαο; Σαν κάτι να λέτε ίδιο...

Κομπλεξ; Κανένα! Εγώ ίσα ίσα θα θελα πολύ να ξαναπαίξουμε μαζί καλέ μου φίλε μπορώ να πω πως οι τελευταίες μέρες ήταν αρκετά διασκεδαστικές. Πιο εύκολος ΗΡ δεν υπήρχε μέχρι τώρα και σε ευχαριστώ πολύ γι'αυτό αλήθεια.

Alpha.
 

DeletedUser27712

Το θέμα δεν είναι ποιος την έχει μεγαλύτερη και ούτε μας νοιάζει,το θέμα είναι να είμαστε άνθρωποι και να συμπεριφερόμαστε κόσμια.
Μπούλινγκ εδώ ή στο σκαιπ ή όπου αλλού θέλετε απλά δεν είναι αποδεκτό.
Το να αγνοείς το πρόβλημα δεν είναι λύση!Κάντε κάτι για αυτό...
 

Deleted User - 119632

Παίξτε μόνοι σας... Η καλύτερη φυλή και τα ρέστα.... Όποιος έχει παίξει φυλετικές καταλαβαίνει.... Μετά λέμε γτ φεύγει ο κόσμος από το παιχνίδι... Είπα μήπως μετά από χρόνια εχουν Αλλάξει ήθη και πρακτικές αλλά μπα.... Παίξτε με τα Βαρβαρα
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269

Καλα τα λες, αλλα γιατι δεν τα λες με τον δικο σου λογαριασμο; δεν ειναι σωστο να κρυβεσαι ;)

Η κυβίστηση (κοινώς αποκαλούμενη και κωλοτούμπα) είναι άσκηση γυμναστικής αλλά και είδος ακροβατικού.

Κατά την κωλοτούμπα ο δρων στηρίζεται αρχικά με το κεφάλι και τα χέρια στο έδαφος σε πρόσθια θέση και στη συνέχεια δίνει ώθηση ώστε το κάτω μέρος του σώματος να περάσει πάνω από το κεφάλι -το οποίο πάντα βρίσκεται σε επαφή με το έδαφος- και να καταλήξει στο έδαφος σε ύπτια θέση.
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
διπλοποσταρισμα και ζητω συγγνωμη γι αυτο, αλλα θελω να αναφερθω λιγο και στα του 56, καθως εξαιτιας της αποχης μου απο το φορουμ δεν ειχα δει τι γραφετε. Γενικα οσα λετε ειναι απολυτως αποδεκτα. Δεν καταλαβαινω ομως απο ποιο σημειο και μετα θεωρουμε πως το να βριζεις καποιον ειναι κακο, μηνυσιμο, ελλειψη μορφωσης, αλλα οταν τον απειλεις οτι θα τον σκοτωσεις ειναι οκ, ειναι αντιδραση, ειναι ελλειψη ανοχης.
 

DeletedUser33703

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ενοχλούν κάποιους τα ''μπινελικια'' ενώ είναι και αυτά κομμάτι της γλώσσας μας .
Τόσο πολύ ενοχλούνται; Έλλειψη χιούμορ ; Έλλειψη νοημοσύνης; Η απλά κάποιοι το παίζουν υπερβολικά καθώς πρέπει τύποι ;
Εδώ ο κόσμος καίγεται ......
Αυτό έχω να πω μόνο

Όσο αφορά στα του 56 τα είπαμε , ο χρόνος σας τελείωσε
Όσο παίξατε , παίξατε
Ελπίζω να περάσατε καλά και να μας ξανάρθετε .
 

DeletedUser27712

Γιατί να πρέπει να είναι αποδεκτό να σε προσβάλλουν,να σε ταπεινώνουν και να σε απειλούν δηλαδή;
Κάτι είναι αστείο όταν και οι δύο πλευρές το εκλαμβάνουν ως αστείο.Τι χιούμορ υπάρχει να βρίζεις την οικογένεια του άλλου και γενικά το όποιο ευαίσθητο θέμα έχει;
Οτιδήποτε και αν ειπώνεται και από τις δύο πλευρές ειναι κακοπροέραιτο που μόνο στόχο έχει να βλάψει .
Και ναι όλα αυτά κυρίως πάνε στους γνωστούς άγνωστους της σολ αλλά και προφανώς και σε όποιον άλλο προάγει την βία με τον οποιοδήποτε τρόπο.
 

DeletedUser33703

Καλό το σχόλιο σου αλλά όχι για εδώ
Για να πάρεις κανένα ψήφο , κατέβα δημοτικός σύμβουλος τώρα που γυρνάει .

Προσβάλλουμε , ταπεινωνουμε, απειλουμε και ασκούμε λεκτική βία , μάλιστα .
Ξέρεις αυτές οι κατηγορίες διώκονται νομικά , γιατί δεν κάνεις μια δοκιμή να απαλλαχτείτε από εμάς μια και καλή;
Απλά μη ξεχάσεις να μου φέρνεις κανένα τσιγάρο .
 

Deleted User - 119632

Καταρχάς το κάπνισμα κάνει κακό. Επίσης για όλα τα παραπάνω αν κάνει μυνηση μια νύχτα στο αυτόφορο είναι μην μασάς. Μισό πακέτο το έχεις μαζί σου φαντάζομαι.

Τελος θα μιλήσω για μένα δεν θέλουμε να απαλλαγούμε...στον 58 πάει πολύ αργά βαριόμαστε.
 
Κορυφή