SOL vs TEZA & BRAVOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35556

καποιος κανει τον νεκρο σε κατι καδους...και αυτην την φορα δεν ειναι ο τσουκαλας :D :D
 

DeletedUser33851

o κυριος karafloBelos που βρισκεται?????king silva θελω τη τοποθετηση σου στην ερωτηση μου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οι Σολες πάντως, έχουν αποδειχτεί τα καλύτερα όπλα κατά των κατσαρίδων σαν εσένα.Rip

.
nea-epikoinonia-teza-apo-tin-bold-ogilvy-medet.jpg
 

DeletedUser1292

Ναι για ρώτα κ τον Ιούδα περί αυτού... Τεζα
 

DeletedUser1292

Κ ο ντιφακος δεν πάει πίσω πάει η φουλ νιουκ τρενάκι ακλαφτη στο τσακ τ σώσε .. Την επόμενη όμως θα τον φάει η μαρμαγκα.. Σι γιου φιλάκια αγορινες
 

DeletedUser35943

Όταν βγάζεις κεφάλι από τον κάδο μόλις παίρνεις ένα χωριό... πίσω στον κάδο σου... τραςςςς..
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1531736566810.jpg
    FB_IMG_1531736566810.jpg
    77,8 KB · Προβολές: 27

DeletedUser1292

Εγώ αλλά έμαθα ότι στακαράτε μπροστινά χωριά.. Ούτε καταλάβατε απ που σας ήρθε .. Φαντάσου ν τρωγατε κ κάνα σοβαρό πλάνο .. Θα σκορπιζατε σαν τις ανεμώνες.. Εδώ με ένα μικρούλι τόσο δα χάσατε τον μπούσουλα κ τρεχάτε ..
 

DeletedUser1292

ο ντιφ λεει ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ
Μπααα άστο κρίμα είναι . Απλά θα τ τρώω συνέχεια την φουλ νιουκ κ τ τρενάκι πάντα στο αρχικό τ να τ θυμίζω οτι είναι γερός κ ξεχνάει . Κ μ αρέσει ν γκρινιάζει στο φόρουμ σας . Ξετρελενομαινοταν μ έρχονται ποσταρισματα του να κλαιγεται
 

DeletedUser34549

Μπααα άστο κρίμα είναι . Απλά θα τ τρώω συνέχεια την φουλ νιουκ κ τ τρενάκι πάντα στο αρχικό τ να τ θυμίζω οτι είναι γερός κ ξεχνάει . Κ μ αρέσει ν γκρινιάζει στο φόρουμ σας . Ξετρελενομαινοταν μ έρχονται ποσταρισματα του να κλαιγεται
χαμογελα οσο μπορεις τωρα, διοτι οταν θα ερθει η ωρα της πυξιδας οπως στον 52 θα κρυφτεις παλι στην τρυπα σου!!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Η φυλή έχει εμπλακεί σε πόλεμο με τη φυλή IRON BANK OF BRΑAVOS!

Τίτλος πολέμου: ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ

Επεξήγηση:
ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΤΩΝ BRAVOS KAI ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΤΗΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΦΥΛΗ ΤΩΝ SOL.

ΣΑΣ ΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΑΣ ΕΑΥΤΟ.
ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΝΙΚΗ. ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΗ ΦΥΛΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΡΒΕΡ.

ΣΑΣ ΣΥΝΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΣ, ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΨΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΣΑΝ ΦΥΛΗ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ. ΔΩΣΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΔΕ ΘΑ ΑΙΤΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΣΤΕΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ .

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΕΟΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΤΡΟΠΟ , ΟΤΙ Η SOL ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ Κ56 ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΛΙΒΕΡΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟΙ.

ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΙΑΙΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΗ ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΤΕΖΑ , ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΣΕΒΟΝΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ 100ΔΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΥΧΑΘΗΚΑΝ ΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ.

ΚΑΙ ΣΕ 5 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ...
ΚΑΙ ΣΕ 5 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ...

ΟΚ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.

Η ΦΥΛΗ ΤΩΝ BRAVOS ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΤΗΣ .

Αφηνω αυτο εδω για να το βλεπουμε στο τελος και να γελαμε

ΑΦΗΝΩ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ Da νiNci ...

ΥΓ. Ενδιαφέρουσα κύρηξη πολέμου. Θα την αναλύσω σιγά σιγά. Καταρχάς λες να επιστρατεύσουμε οποιαδήποτε τακτική μπορούμε, του ''ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ'' πιστεύω αρκεί για να κάνει τη διαφορα...
Τα περι θλιβερής φυλής και αυτά τα θεωρω τρολ οπότε δεν τα σχολιάζω :p:p:p
Τώρα θα σταθώ στα σχολια περι πολέμου των πραγματικων παιχτων ενάντια στη φυλη που εξαιτιας της πολλοι παιχτες σταματησαν τις φυλετικες. Μαλλον τρολ σχολιο ειναι και αυτο αλλα η SOL είναι η μονη φυλη του κ56 που παιζει φυλετικες

http://prntscr.com/lyh5fa

σε αυτο το σκρινσοτ φαίνεται οτι δεν φαρμαρετε καθολου, ΕΙΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ που παιζετε ΜΟΝΟ με πρεμιουμ εκτός του Μανιασμένη Βoυβoυζέλα και του King Silva , αυτά τα λένε τα στατιστικά δεν τα βγάζω απο το μυαλό μου.

http://prntscr.com/lyh689

Σε αυτό το σκρινσοτ φαίνεται οτι αλλοι βαράνε και άλλοι σαν εσάς μαζεύουν εσωτερικά και άλλα ευκολα χωριά.

Για τους μπασκετικούς γνώστες παίζετε μπάσκετ Λιμόζ επι Μάλκοβιτς και παίζουμε μπάσκετ Showtime α λα Lakers... Lakers και Zen Master πάνε πακέτο :cool::cool::cool:

Τέλος πάντων, αρκετά μιλήσαμε, θα σας δούμε και εσάς στη πίστα,ελπίζω να μην τραβήξετε καλώδιο όσο γρήγορα έγινε στον 53, οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος σας αλλά όπως έχω ξαναπεί

K56 Where amazing happens... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser35834

Καλημέρες Ζεν. Βλεπω εβαλες στατιστικα φαρμ και δεν ειμαι στην τοπ20 λιστα, στειλε μια το ****ακι να ξεκινησω να φαρμαρω και εγω γιατι ειμαι μονος στον λογαριασμο και δεν προλαμβαινω :((((((((((((((((
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλημέρα άσχετε φίλε μου. Φαίνεται το παικτικό σου επίπεδο απο το γεγονός οτι σου βάζω επιθετικές απώλειες και φαρμ και μου λες για ****ες και ιστορίες, αν μου έλεγες για λεηλατητη θα είχαν μια βάση αυτά που λες. Δεν είμαι ο ειδικός του φαρμ αλλά είμαι απίστευτα οξυδερκής παίχτης έτσι όποτε θες μπορώ να σε διδάξω και αυτό :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Για την ωρα πάρε και τούτο σαν φιλική συμβολή :oops::oops::oops:

 

DeletedUser35834

Μα σου ζητησα το ****ακι μοναχα, γιατι μου το αρνεισαι? :(((
 

DeletedUser33851

ουτε τα ****ακια που θελεις τοσο πολυ δε σας σωζουν
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
ΖΕΝ μην εισαι τοσο καλος, γιατι διδαξες στον κ53 και δεν ειδα καμια προοδο στους μαθητες σου ,απλα απο κουνελια εγιναν λαγοι .Ζεν ηθελαν να μαθουν, Ζεν μπορουσαν ,Ζεν ξερω .Ποσες φορες πρεπει να τους πυξιδιδασεις για να καταλαβουν τα αυτονοητα?Και κατι ακομα η οξυδερκεια ΖΕΝ κληρονομητε δεν διδασκετε .
 
Κορυφή