SOL vs TEZA & BRAVOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Καλησπεριζω την όμορφη παρέα .
Μιας και έχουμε νεότερα στον κόσμο μετά την ένωση των φυλών B.P. , Squad και PRB είπα να ανοίξω ένα ποστ να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον το external .
Η κίνηση της διαγώνιας ένωσης υποδηλώνει ότι ο King Sylva θα κοιτάξει απλά να καθυστερήσει την κ45 για να πάρει τον χρόνο του στην κ54 , λίγο παρτακιστικο σκεπτικό αλλά οκ .

Γνώμη μου ότι δεν θα βγει κάτι από αυτή την κίνηση μιας και οι 3 φυλές δεν συναντιούνται στον χάρτη , θεωρώ ότι η ΤΕΖΑ θα λειτουργήσει ως ανάχωμα της BRAVOS στην τελική και όχι ανάχωμα του Sylva .
Αν η BRAVOS δεν αξιοποιήσει τον ελάχιστο χρόνο που θα κερδίσει και δεν σαπορταρει τους ΤΕΖΑ τότε θα χάσει πολύ γρήγορα .

αρχείο λήψης.png

SOL
TEZA
BRAVOS


Ελπίζω να δω κάτι καλό από απέναντι και να παιχτεί ένας ωραίος κόσμος .
Πάντα μου άρεσαν οι αλλαγές στον χάρτη , δείχνουν τουλάχιστον προσπάθεια .

Παραθέτω κάποια πολεμικά στατιστικά χωρίς να γίνει ακόμα κάποιο πλάνο και από τις 2 μεριές .

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, Αλεπού
Πλευρά 2:
Φυλές: TEZA, TEΖA, TΕZA, TEZΑ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 26
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 23

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 107,179
Πλευρά 2: 7,496
Διαφορά: 99,683

chart
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.png
    αρχείο λήψης.png
    33,5 KB · Προβολές: 40

DeletedUser1292

Ωραία μας παραθέτεις τα στατιστικά φίλτατε μπλακο.. Αλλά μιας κ οι αλλαγές έγιναν απ χτες.. Καλό είναι ν αρχίσεις ν τ μετράς απ χτες.. Εσείς ως γνωστών είστε πριμειντ φυλη..εμεις ένα ραντομ συνολακι χωρίς τις δικές σας περγαμηνές κ δοξασίες που μαζεύτηκε να σας παίξει μπαλίτσα.. Τώρα αν θα πετύχει η όχι η συνταγή η πορεία θα δείξει.. Σι γιου ινγκειμ
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
@King Silva Σου εχουμε μια προταση , βγαινετε εσυ και ο dif113 απο τις φυλες , διωχνετε ολες τις φυλετικες αμυνες με κοινη χρηση οθονης στο σκαιπ και παιζετε 1v1 μεχρι τελικης πτωσης. Οσο γινεται αυτο δεν θα δεις κανενα σπαθακι απο αλλο μελος της σολ και ο dif113 το ιδιο απο εσας.

Ο dif113 ειναι μεσα , εξαρταται απο σενα πλεον.
 

DeletedUser1292

@King Silva Σου εχουμε μια προταση , βγαινετε εσυ και ο dif113 απο τις φυλες , διωχνετε ολες τις φυλετικες αμυνες με κοινη χρηση οθονης στο σκαιπ και παιζετε 1v1 μεχρι τελικης πτωσης. Οσο γινεται αυτο δεν θα δεις κανενα σπαθακι απο αλλο μελος της σολ και ο dif113 το ιδιο απο εσας.

Ο dif113 ειναι μεσα , εξαρταται απο σενα πλεον.

Κ ποιος εγγυάται ότι σε χρονικό όριο 30 δευτερόλεπτα μπει πάρει άμυνες ξαναβγεί απ κάποια φυλή σας? Κανείς βέβαια.. Κ ούτε στο twstats περνιεται.. Άρα πως στηρίζεις το 1 vs 1 ότι θα ναι όντως ντιφ εναντίον Σίλβα? Και απάντησε μ σε αυτό κ ευχαρίστως ν δεκτό την πρόταση σας φιλτατε
 

DeletedUser33851

το κοινο εχει ξεσηκωθει και περιμενει μια δικαιη αναμετρηση!!!!!!!!!
 

DeletedUser33703

Ωραία μας παραθέτεις τα στατιστικά φίλτατε μπλακο.. Αλλά μιας κ οι αλλαγές έγιναν απ χτες.. Καλό είναι ν αρχίσεις ν τ μετράς απ χτες.. Εσείς ως γνωστών είστε πριμειντ φυλη..εμεις ένα ραντομ συνολακι χωρίς τις δικές σας περγαμηνές κ δοξασίες που μαζεύτηκε να σας παίξει μπαλίτσα.. Τώρα αν θα πετύχει η όχι η συνταγή η πορεία θα δείξει.. Σι γιου ινγκειμ

Φιλτατε ακόμα δεν βλέπω ουσιαστικές αλλαγές , ένα νέο όνομα φυλής δεν φέρνει την Άνοιξη .
Ας κάνατε νέες φυλές να μετραγαν τα στατιστικά από εχθές όπως λες .
Για την ώρα βλέπω ακόμα μια B.P , μια Squad και μια PRB απλά με.κοινο όνομα.

Μη γίνεται σαν το ΠΑΣΟΚ και την Ελια .
Είπαμε να παίξουμε λίγο ...
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Κανεις δεν το σκαει απο τα δοντια του Μελετη. King Silva αναβαθμισε ποραδικα 30 για να τα βρει ετοιμα ο dif
 

DeletedUser1292

Ο ντιφ των 2.5 αμυντικών χωριών σύνολο vs των 7 δικών μ φουλ προσωπικων? Πρώτη μέρα θα χάσει ολατ επιθετικά τ δεύτερη μέρα όλα τ αμυντικά τ κ Τρίτη θα παρακαλάει να τον μαζέψετε ξανά στην φυλη
 

Grumpy Bill

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Έτσι όπως τα λες δεν έχεις κάτι να φοβηθείς τότε. Μήπως τον λυπάσαι βρε ψυχάρα;
 

DeletedUser1292

Έτσι όπως τα λες δεν έχεις κάτι να φοβηθείς τότε. Μήπως τον λυπάσαι βρε ψυχάρα;
Τι να φοβηθω απ τ ντιφ .. Απλά μυρίζει λίγο πουστια τ θέμα όλο.. Κατά πόσο θα τήρησετε το δεν βαράει η σολ.. Κ π ξέρω γω μόλις φύγουν τ φυλετικά στακαρισματα δεν βαρέσει δίπλα ο Ιούδας? Κ κατά δεύτερον η πρόταση αυτή έρχεται αμέσως μετά απ την διημουργια της τέζα.. Δλδ παίρνεται τ αρχηγό τον απασχολείται σε μια υποτίθεται 1 vs 1 κόντρα κ εσείς βαράτε κανονικά τους υπόλοιπους? Σε ποιον θα ακουγόταν κάτι τέτοιο φυσιολογικό κ όχι ύποπτο.. Απλά λέω μερικές εικασίες...
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα και απο εμένα. Καλή κίνηση η δημιουργία της υπερσυμμαχίας ΤΕΖΑ θεωρητικά, θυμίζει τη δημιουργία της SIT+KAΤΣΕ στον κόσμο 55,δηλαδή διαγώνια συμμαχία. Δεν νομίζω να αλλάξει κάτι δραματικά κόντρα σε μια ανώτερη PREMADE φυλή όπως η SOL αλλά τουλάχιστον δείχνει κίνηση προς τη καλή κατεύθυνση για εσάς...

Τώρα όσον αφορά το 1vs1.. Μιλώντας καθαρά αντικειμενικά δεν έχεις παρά ελάχιστες θεωρητικές ελπίδες να κερδίσεις τη SOL ως ΤΕΖΑ VS SOL. Η πρόταση που σου έγινε θα έπρεπε να εκληφθεί απο σένα σαν σωσίβια λέμβος. Κερδίζεις και ηθικά είσαι νικητής,χάνεις και δεν τρέχει τίποτα ούτως η άλλως πυξίδα θα πήγαινες.
Σκέψου οτι η ΣΤΟΠ πολύ πιο εύκολα έκανε έξοδο Μεσολογγίου απο τον κ42. Οπότε αν γίνει κάποια τέτοια περίεργη ενέργεια θα μπορείς να κράξεις στο εξτέρναλ και νάσαι ηθικά καλυμμένος

Έχεις την ευκαιρία να γίνεις ότι ο Αιβερσον για τους σίξερς στο τελικό με τους Λέικερς,ηττημένος μεν, με καθολική αποδοχή δε :p:p:p

Its up to you που λενε και στην πέρα όχθη του Ατλαντικού.

K56 WHERE AMAZING HAPPENS

ΥΓ, Ενδιαφέρουσα εικόνα η φυλή ΤΕΖΑ..
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Τι να φοβηθω απ τ ντιφ .. Απλά μυρίζει λίγο πουστια τ θέμα όλο.. Κατά πόσο θα τήρησετε το δεν βαράει η σολ.. Κ π ξέρω γω μόλις φύγουν τ φυλετικά στακαρισματα δεν βαρέσει δίπλα ο Ιούδας? Κ κατά δεύτερον η πρόταση αυτή έρχεται αμέσως μετά απ την διημουργια της τέζα.. Δλδ παίρνεται τ αρχηγό τον απασχολείται σε μια υποτίθεται 1 vs 1 κόντρα κ εσείς βαράτε κανονικά τους υπόλοιπους? Σε ποιον θα ακουγόταν κάτι τέτοιο φυσιολογικό κ όχι ύποπτο.. Απλά λέω μερικές εικασίες...


δικαιολογημενο να φοβασαι φιλε εγω δεν σε κατηγορω,ο καθενας θα λυγιζε σε αυτη την προκληση,δεν μπλεκεις με τετοιους θρυλους των φυλετικων ετσι για πλακα

Δυο 3αδες σου σημαδευουν την ζωη σαν ανθρωπο

Μια το M S N messi-suarez-neymar
Και η αλλη το D I D dif113-Ιουδας-dj paradize

Dont mess with the best little silva

MONO AEK!!!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τι να φοβηθω απ τ ντιφ .. Απλά μυρίζει λίγο πουστια τ θέμα όλο.. Κατά πόσο θα τήρησετε το δεν βαράει η σολ.. Κ π ξέρω γω μόλις φύγουν τ φυλετικά στακαρισματα δεν βαρέσει δίπλα ο Ιούδας? Κ κατά δεύτερον η πρόταση αυτή έρχεται αμέσως μετά απ την διημουργια της τέζα.. Δλδ παίρνεται τ αρχηγό τον απασχολείται σε μια υποτίθεται 1 vs 1 κόντρα κ εσείς βαράτε κανονικά τους υπόλοιπους? Σε ποιον θα ακουγόταν κάτι τέτοιο φυσιολογικό κ όχι ύποπτο.. Απλά λέω μερικές εικασίες...
Αγορι μου νομιζεις οτι χρειαζομαστε κατι απ ολα αυτα για να σας παμε πυξιδα? Απο πανω σας θα περασουμε ετσι και αλλιως με συνοπτικες διαδικασιες. Ειχες μια ευκαιρια να κανεις κατι στον κ56 αλλα τελικα ο Dif113 εχει απολυτο δικιο, εκτος απο αιωνιος νουμπας εισαι και δειλος.
 

Grumpy Bill

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Τι να φοβηθω απ τ ντιφ .. Απλά μυρίζει λίγο πουστια τ θέμα όλο.. Κατά πόσο θα τήρησετε το δεν βαράει η σολ.. Κ π ξέρω γω μόλις φύγουν τ φυλετικά στακαρισματα δεν βαρέσει δίπλα ο Ιούδας? Κ κατά δεύτερον η πρόταση αυτή έρχεται αμέσως μετά απ την διημουργια της τέζα.. Δλδ παίρνεται τ αρχηγό τον απασχολείται σε μια υποτίθεται 1 vs 1 κόντρα κ εσείς βαράτε κανονικά τους υπόλοιπους? Σε ποιον θα ακουγόταν κάτι τέτοιο φυσιολογικό κ όχι ύποπτο.. Απλά λέω μερικές εικασίες...

Άρα έχουμε και λέμε. Μας λες ότι η σολ για να σε φάει, έχει ανάγκη ύποπτων τακτικών και ότι στα ίσια δεν μπορεί. Μας λες ότι είσαι ο αρχηγός και ότι όλο αυτό θα σε απασχολεί.
Για κάποιον που δεν ξέρει τι παίζει,θα είχες δίκιο αλλά για όσους ξέρουν τι εστί king silva ξέρουν πως η σολ δεν χρειάζεται τέτοια κόλπα,τουλάχιστον όχι στον κ56 έτσι όπως είναι και επίσης ξέρουν πως μπορεί να "φαίνεσαι" αρχηγός αλλά δεν έχεις πρόβλημα να βάζεις άλλους να μιλάνε για σένα και να ασχολούνται με την φυλή ενώ εσύ απερίσπαστος παίζεις το παιχνίδι σου βλέπε κ52.
Σάκη καλό το troll δεν λέω αλλά έχεις πολύ ψωμί ακόμα για να το κάνεις πραγματικά καλό. Προς το παρόν κάτι πούπουλα βλέπω.

p.s δεν είμαι sol ούτε έχω ανάγκη την σολ or something απλά επειδή σε έμαθα στον κ52 δεν μπορώ αυτά που λες
 

DeletedUser35784

Βασιλη βλεπεις εφτιαλτες με το θειο νωντα;
 
Κορυφή