Στατιστικα&αναλυση πολεμου Boxeur vs MAO

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλησπερα και καλως σας βρισκω 1 χρονο μετα,θα ξεκινισω με μερικα στατιστικα μποξερ vs μαο αν και ξερω πως θα βγουν οι αχνιστες σφολιατες του βορρα να κραξουν

Αλλα τι να περιμενεις μετα απο την λασπολογια στην μετριοτατη κυρηξη πολεμου


Πλευρά 1:
Φυλές: ΜΑΟΜΑΟ, ΜAOΜΑΟ, ΜΑΟMAO, MAOMAO
Πλευρά 2:
Φυλές: boxeur, bοxeur

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 966
Πλευρά 2: 572
Διαφορά: 394

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 30
Πλευρά 2: 53
Διαφορά: 23

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 2,230,693
Πλευρά 2: 1,970,624
Διαφορά: 260,069

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 172,688
Πλευρά 2: 270,920
Διαφορά: 98,232

chart
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπερα φίλε, θα έλεγα οτι τα ''ΜΟΝΟ ΑΕΚ'' σου έλλειψαν αρκετά απο το φόρουμ

Τώρα πάμε στο ψητό. Καλή στατιστική ανάλυση,αλλά καλό θα ήταν να βγαίνουν στατιστικά ανα εβδομάδα η μετά τα πλάνα και ακόμα καλύτερο θα ήταν να γίνονται στατιστικά με τις συμμαχίες.

Τώρα απο τα λίγα που έχω δει θεωρώ οτι ο κόσμος θα κρατησει πολύ και για να γίνουν ρήγματα εκατέρωθεν πρέπει να βγουν πολύ τεχνικα και αρτια εκτελεσμενα πλανα ( πως τα λεω :p:p:p) εκτος και αν καποια φυλη μείνει ανενεργή.
Αυτό σύμφωνα και με οσα ειδα στον κ48 που είχε παρόμοιες ρυθμίσεις.


Εκτος συγκλονιστικου απροόπτου ο κόσμος θα κριθεί μετά το καλοκαίρι...

ΥΓ. Ζen Master '' Οι φυλετικές δεν είναι αγώνας 100 μέτρων, είναι ένας μαραθώνιος...'' :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser34627

Τι εγινε ρε παιδια,μπηκε ο ΛΕΤΣΑΣΚΝΟΥΜΠ σε κοσμο χωρις συμμαχιες και παιρνει απο τα 3 το μακρυτερο?
Τωρα δεν εχει συμπαικτες να τους στελνει μυνημα να του επιτεθουν σε στακαρισμενο να ανεβασει τις απολειες του ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ?
Α ρε ξεφτιλα
ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
μαλιστα, και ποιος εισαι εσυ στο παιχνιδι κυριε zz13zz που κανεις τον παικταρα?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τον άλλον τον έβγαλαν εσωτερικό στον κ39 και ακόμα βγάζει κόμπλεξ με μποξερ... Έλεος ρε φίλε αν πιστεύεις ότι είσαι παίχτης αξιας και άδικα σε έβγαλαν εσωτερικό μπες απέναντι να πυξίδιασεις μποξερ αν μπορείς βέβαια.
Το να κάθεσαι και να κραζεις απλά δύναμη δίνεις και δεν κερδίζεις Τπτ.

Υ. Γ Αντέ βγες τώρα να με πεις λουμπι
 

DeletedUser34627

Κατσε ρε φιλε
Υπαρχουν αυτα τα μυνηματα ναι η οχι?
Απλα απαντα μου σε αυτο
Κανενας 39
Παρακολουθω απλα και λεω την αποψη μου
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
δεν χρειαζεται η αποψη σου φιλε
σε ευχαριστουμε ομως
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Κατσε ρε φιλε
Υπαρχουν αυτα τα μυνηματα ναι η οχι?
Απλα απαντα μου σε αυτο
Κανενας 39
Παρακολουθω απλα και λεω την αποψη μου

Μεχρι να βρεις τα κοτσια να καθίσεις απεναντι σε μποξερ με λογαριασμο και ονομα συγκεκριμενο και να χασεις ή να κερδισεις δεν νομιζω να εχεις δικαιωμα αποψης, διαφορετικα βαλε υπογραφη να δουμε ποιος εισαι και τι εχεις κανει στο παιχνιδι αν θες να σεβαστουμε την αποψη σου.
 

DeletedUser34627

Και μονο που δεν απαντας μου δειχνεις οτι λεω αληθεια η οτι αποφευγεις να απαντησεις
Τωρα,αποψη εχω,θα εχω και δεν θα μου πει κανεις αν μετραει η οχι
Μια αποψη δεν μετραει σε φασιστικα η οπισθοδρομικα γεγονοτα
Αν εσενα δεν σε ενδιαφερει αλλο αυτο,αλλο αν μετραει

Τελειωνοντας με 0 πολεμους στο ενεργητικο σας σαν φυλη δεν αξιζει καν να μιλαμε
Εναν κοσμο μπηκατε και ειχατε αντιπαλο και πατε για μεγαλο καζο
Καλα με φυλες τυπου σολ αστο
Ουτε 15ημερο δεν θα κλεινατε
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Να σε ενημερώσω ότι αυτή η φυλή που λες πάμε για καζο κέρδισε την σολ που λες δεν βγάζουμε 15πενθημερο.
Ακόμα αυτή η φυλή που πάμε για καζο λες μόλις είδε ότι λόγκαρε μποξερ έπιασε όλο τον χάρτη για συμμαχία.

Πριν μιλήσεις πρώτα κοιτάζε να είσαι ενημερωμένος πλήρως τουλάχιστον αφού θες να κρατήσεις την ανωνυμία σου.

Υ. Γ Αντέ η μποξερ δεν βγάζει 15πενθημερο με φυλή τύπου σολ, εσύ με το λογαριασμό σου βγάζεις 15πενθημερο πριν σε πάνε εσωτερικό; Τροφή για σκέψη, λέτε ονόματα φύλων όλοι οι ανωνυμοι και σας πάνε εσωτερικό ακόμα και οι ξεμπαρκες φυλές όχι να υπαρξετε στις σοβαρές πρεμεντ φυλές .

Υ.Γ2 όταν φάμε το καζο τότε βγες να κραζεις για την πρώτη πυξίδα της μποξερ μέχρι τότε η μποξερ θα έχει 3 στα 3.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά!!!

Καταρχάς @noesis αν γινεται να δωθεί κάποια τιμωρία στον κύριο zz13zz που εχει κάνει 5 ποστ στο φόρουμ χωρίς να αναφερθεί στο κόσμο 55,μπορεί να σας διέφυγε λόγω εορτών αλλά οι εκπρόσωποι των ΜΑΟ,ΜΠΟΞΕΡ και ΣΙΑ που σχολίασαν παραπάνω δεν αναφέρθηκαν αλλού.

Τώρα όσον αφορά το κόσμο βλέπω απο όλες τις φυλές να νομπλάρουν βάρβαρα προκειμένουν να στηθούν τα μέτωπα για τον τελικό πόλεμο. Ο χάρτης παρουσιάζει τεράστιον ενδιαφέρον και συνεχίζω να πιστεύω οτι θα κριθεί μετά το καλοκαίρι,μπορεί και με το 2020...

Η ΜΑΟ έκανε ενα μικρό πυρηνάκι στα νότια σύνορα της 54-55 ενώ ενδιαφέρον παρουσιάσει και το βόρειο μετωπο ΝΜ-ΜΑΟ/ΠΑΛΤΑ στα σύνορα της 44-45 που η μια φυλή είναι μεσα στην αλλή. Αναμένουμε οταν ολοκληρωθεί η βαρβαροφαγία και των 4 φυλών να πέσουν τα πρώτα φυλετικά πλάνα :cool::cool::cool:
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Μαζεύτηκαν όλοι άσχετοι άγιες μέρες να πουν ότι η μπόξερ είναι φυλή της προκοπης...

Χρόνια πολλά καλή χρονιά αδερφια
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μαζεύτηκαν όλοι άσχετοι άγιες μέρες να πουν ότι η μπόξερ είναι φυλή της προκοπης...

Χρόνια πολλά καλή χρονιά αδερφια

Α ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΩΝ

Χρονια πολλα αγορινα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
O νουλης επισκεφτηκε anac0nda?ενημερωστε με λιγο γιατι ελειπα 3 μερες.
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Δεν κατάλαβες το χιούμορ μου αλλά δεν πειράζει κάποια στιγμή θα το καταλάβεις...
 

DeletedUser35840

ρε μην γραφεις εδω περα...θα φας κανενα μπαν για ωθηση μυνηματος...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή