ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33851
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 119632

Είχα να μπω πολλά χρόνια. Νομίζω ότι το παιχνίδι έχει χάσει λίγο την αίγλη του. Error και τα μυαλά στα κάγκελα.

Πάντως η εμεπιεμπβεχει δείξει ότι δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος αλλά πιο διπλωμάτης και η φυλή με τα πιο ενεργά μέλη. Από εκεί και πέρα Πρεμ κτλπ είναι μες στο παιχνιδι
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
http://prntscr.com/lt3njx , εδώ είναι η απάντηση στο γιατί ποτέ δεν θα φτάσετε στο επίπεδο παικτών όπως tourloubouki, 1a2a3a, fumal, κλπ κλπ . Δεν υπήρχε περιπτωση ποτέ κάποιος απο τους παραπάνω να στήλει τέτοιο μήνυμα .
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
οταν πας πυξιδα οπως στον 53 να δεις τι μηνυματα θα σου στελνω, ΑΣΚΕΤΕ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ

Φιλικα Στεφανος
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Όλοι οι μαμιαδες στη σολ μαζεύτηκαν.
Λυλ
 

DeletedUser1292

οταν πας πυξιδα οπως στον 53 να δεις τι μηνυματα θα σου στελνω, ΑΣΚΕΤΕ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ

Φιλικα Στεφανος
Το φιλικά Στέφανος γιατί το βάζεις κ ινγκειμ κ στο φόρουμ? Για να μας υπενθυμίζει ότι είσαι παράσιτο στο λογαριασμό του uppercat?

Δλδ τώρα σκηνικό
Στέλνει ο τάδε κοπλαει τ ΑΠΕΡΚΑΤ μύνημα σε κάποιον τον γράφουν..
Στέλνεις εσύ αμέσως τρέχουν να δείξουν σεβασμο
-Παιδια ο κυρ Στέφανος π παίζει στο ΑΠΕΡΚΑΤ θα μας πάει στο ριμ μπρρρρρρ

Υ. Γ. Στα τρένα αδερφια αα ερχετε ο λιμπερτα ο είκοσι ένα... Μάο Μάο ταο κ τα μυαλά στα καγκελα
 

Συνημμένα

  • καψ.jpg
    καψ.jpg
    59,8 KB · Προβολές: 30

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
http://prntscr.com/lt3njx , εδώ είναι η απάντηση στο γιατί ποτέ δεν θα φτάσετε στο επίπεδο παικτών όπως tourloubouki, 1a2a3a, fumal, κλπ κλπ . Δεν υπήρχε περιπτωση ποτέ κάποιος απο τους παραπάνω να στήλει τέτοιο μήνυμα .

Ελα ντεμικελη σου ελειψα; Μπορεις να λες οτι θες αλλα μεγαλυτερο παρασιτο απο σενα δεν εχω ξαναδει.

Οντως δεν θα φτασουμε το επιπεδο του φουμαλ και του τουρλουμπουκι. Ο ενας ειναι αιωνιος ηττημενος και ο αλλος ειναι κοτα.

Ντεμικελη μπορεις να παιζεις ελευθερα Simcity στον 56 παιρνωντας βαρβαρα και καφε και να μας τα κανεις 10.000αρα χωρια. Ετσι και αλλιως σε αυτο εισαι ασσος και το παραδεχομαστε ολοι
 

DeletedUser33851

αγωνιστικους χαιρετισμους στο κυριο king silva
Υ.Γ. καλες πυξιδες
 

DeletedUser33851

το παρασιτο σε εχει 1-0 σε κοσμους και μαλλον εδω θα φας και δευτερο γκολακι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
demichelis1 δεν χορταινεις πυξιδες και εχεις και αποψη για αυτους που στις ρίχνουν. Εγω που εχω κερδισει tourloubouki k16
και fumal κ24 μέτριους τους βρήκα. Η Σολ ειναι νεο αιμα ,αλλη φαση και αλλες τακτικες και στρατηγικες. Πηρες την πρωτη πικρα σου αλλα θελεις κι αλλη,χτίσε και ερχονται και δυστυχως για εσενα δεν εχει και παρατηρητηρια για να κρυφτεις μεσα.
 

DeletedUser1292

το παρασιτο σε εχει 1-0 σε κοσμους και μαλλον εδω θα φας και δευτερο γκολακι
1-0? Εσύ προσωπικά με έχεις μόνος σου? Η είστε πολύ μαζί? Άντε ρε πιτσιρίκο παραπέρα
Μία τρίχα μ είσαι χαλάρωσε.. Κάτι τέτοιους τυπάκος σαν εσένα τους είχα για φάρμες να μ στέλνουν κύριε Σίλβα σας παρακαλώ μην με βαράτε.. Μοκο κ στην τρύπα σ παρασιτο
 

Grumpy Bill

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Στον κ52 θα μας πεις γιατί τράβηξες καλώδιο ή απλά θα το παίζεις παιχταράς για όποιον αρκείται σε φήμες και δεν σε έχει δει να παίζεις;
 

DeletedUser30115

και fumal κ24 μέτριους τους βρήκα.

δεν ξερω για φουμαλ τι λες και ουτε με νοιαζει αλλα για κ24 αν δεν κουναγες,κοσμο δεν εκλεινες ουτε με σφαιρες!!
ασε,ειμασταν εκει και βλεπαμε ΚΑΙ εκτιθεσαι!!!

Οσο για ΣΟΛ τι να πω?Ειμαστε απλα οι καλυτεροι! :cool:
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
δεν ξερω για φουμαλ τι λες και ουτε με νοιαζει αλλα για κ24 αν δεν κουναγες,κοσμο δεν εκλεινες ουτε με σφαιρες!!
ασε,ειμασταν εκει και βλεπαμε ΚΑΙ εκτιθεσαι!!!


Μην της δινεις αφορμή και αρχίσει τις ιστορίες πάλι..
 

DeletedUser33851

εγω φιλε σιλβα θελω να απαντησεις στο bill τι εφταιγε ??? δεν ησουν σε φορμα ???
 

DeletedUser1292

εγω φιλε σιλβα θελω να απαντησεις στο bill τι εφταιγε ??? δεν ησουν σε φορμα ???
Ήμουνα σε τζιν παράσιτο... Τώρα π είμαι σε φόρμα γιατί δεν μ έρχεσαι να σ δείξω τι εστι Τέζα? Ουπς μα τι λεωωω πρέπει ν πάρεις έγκριση απ τον τσοπάνη να τ τ ρίψεις κ λίγο την γκλίτσα για ν σε αφήσει ν πάρεις κάνα χωριό κ εσύ φουκαριαρηηη...σηκωθηκαν τ αγγούρια ν χτυπήσουν τον μανάβη κ γεννήθηκε ο παραδεισένιος χαχαχ
 

DeletedUser33851

γτ βριζεις φιλε εχω βαλει πορεια ευθεια προς τα σενα
 
Κορυφή