ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33851
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33851

προς ολους τους ανικανους παικτικα το 90% των αντιπαλων εχετε φαει ηδη πυξιδα απο μενα και τους συμπαικτες μου Π.Χ. king silva πρωταθλητης 52 τα στατς υπαρχουν δε μπορει κανεις να με πει ψευτη τρωτε πυξιδες ξανα και ξανα και νομιζετε οτι ειστε καλυτεροι για αυτο ειστε καταδικασμενοι να ζειτε το ιδιο σκηνικο ξανα και ξανα
 

DeletedUser34837

paradise ηρεμησε αγορι μου και πιες τον καφε σου.οταν λες στον χα ζο οτι εκανε χα ζομαρα ειναι λες και μιλας στον τοιχο.ετσι δεν υπαρχει λογος να βγαινεις να λες μονος σου ποσο μπροστα ειναι η σολ σαν φυλη,οταν και αν φτασουν στο επιπεδο της τοτε θα καταλαβουν ποσο πισω βρισκονταν τωρα
 

DeletedUser1292

προς ολους τους ανικανους παικτικα το 90% των αντιπαλων εχετε φαει ηδη πυξιδα απο μενα και τους συμπαικτες μου Π.Χ. king silva πρωταθλητης 52 τα στατς υπαρχουν δε μπορει κανεις να με πει ψευτη τρωτε πυξιδες ξανα και ξανα και νομιζετε οτι ειστε καλυτεροι για αυτο ειστε καταδικασμενοι να ζειτε το ιδιο σκηνικο ξανα και ξανα
Μίλησε ο πουθενας. Η υαινα τον σολ.. Που του πετάνε τ κόκαλα οι μεγάλοι της σολ κ τρώει κ επιβιωνει... Το τυπακι π στις κλήσεις κάνει σαν 12χρονο παιδάκι... Γύρνα στην κλιτσα του τσοπάνη τ μπλανκο κ παρακαλά για κάνα ξερολουκουμο
 

DeletedUser33851

βριζε βριζε ανικανος παικτικα και φαποσυλεκτης οποτε παιξεις εναντιον σοβαρης φυλη
μικρουλη φιλακια
 

DeletedUser34538

Ετουτος ο κυριος θωρω ειπε πολυ σοφη κουβεντα.iliasjames7.πρωτον οτι εχουν αφησει το παιχνιδι παικτες που στιγματιζαν με προσωπικοτητα και εδιναν χρωμα στο παιχνιδι και στο φορουμ.και δευτερον οτι μπαιναμε στο γκειμ οχι για να κλεισουμε κοσμο.αλλα για διασκεδαδη παρεα χαβαλε και ολα τα αλλα μετα.τωρα στοχος ειναι πρωτα τα μετα.κανενα δεσιμο δεν υπαρχει μεταξυ παικτων και αυτο αποδικνυεται οτι σε καθε κοσμο αλλα ονοματα φυλων ιδιοι παικτες σε αλλες φυλες καθε φορα.πανε οι εποχες που συμπαικτες πινανε και ενα καφεδακι εξω.εξαιρεση σολ cxc και λιγο απο nm.τα λεφτα σταυρωσανε τον κυριο.το παιχνιδι δεν θα χαλασουν? Και κλεινω ρομαντικα.οταν κατι δεν σου αρεσει που συμβαινει αλλα το αγαπας δεν φευγεις.προσπαθεις να το αλλαξεις.αν δεν αλλαζει αυτο ισως χρειαζεται να αλλαξεις εσυ.αν δεν αλλαζει τελικα τιποτα αλλαζεις απλα πορεια.και το αφηνεις πισω σου.μια σολ δεν φερνει την ανοιξη δυστηχως.θελει πολλες σολ(παρεες)το παιχνιδι.
 

DeletedUser34056

βριζε βριζε ανικανος παικτικα και φαποσυλεκτης οποτε παιξεις εναντιον σοβαρης φυλη
μικρουλη φιλακια

Παίζεις το παιχνίδι τα τελευταία 3 χρόνια που το καλύτερο που έχει να δείξει ο ελληνικός σέρβερ τα τελευταία χρόνια είναι η ΜΑΟΜΑΟ.
Αναφερθήκατε σε κάτι κ30 και κ42 που οι αντιπάλοι σας ήταν τα βάρβαρα των παλαιότερων κόσμων.
Πάλι καλά που δεν έγραψες για κ33 που σας έσωσε 3 φορές ο ρουφιάνος σας και τα πλάνα σας ήταν σε ανενεργούς + ο καφκαλιάς που έφαγε πέρμα και κρέμασε όλη την φυλή του.
Κατάφερες να χάσεις από την ΜΑΟΜΑΟ και για δικαιολογία είπες ότι ρίξανε άπειρο πρεμ. Απλά να πω σε αυτό το σημείο ότι ρίξανε ακριβώς το 1/4 πρεμ σε 2 μήνες που έριξες εσύ σε 3 βδομάδες στον 56. Όταν λέω εσύ εννοώ η φυλή σου προφανώς.
Δεν ξέρω γιατί βγαίνετε και μιλάτε ακόμα; Είστε σαν τον λάιτ και τον μαντ κλιπ, νομίζετε ότι είστε οι καλύτεροι, απλά δεν έχετε καταλάβει ότι γελάνε όλοι μαζί σας και όντως είστε οι καλύτεροι αλλά μεταξύ σας. Μην τα λες παραέξω αυτά.. Ή βασικά πες τα, πρέπει να έχουμε λόγο να γελάμε με τα χάλια σας, μην μας κάνετε κακούς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33851

μη μου λες τι εκαναν παλια πρωτη φορα παιζω σολ για αυτο εγραψα για τους πελατες μου πανω
 

DeletedUser34056

Εδω γελαμε φιλαρακο...
ντάξει εσένα ομηρε και τον dmitropanos σας εχω σε εκτιμηση γενικά, δεν είδα κάπου όμως να αναφέρομαι σε σένα, πιστεύω ξέρεις σε ποιους αναφέρομαι και σε ποιους όχι
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Και ψεύτης και ανενημέρωτος όπως πάντα. Στον 33 μπαν έφαγε ο chessknight και ο sotostheone. Εγώ ποτέ.

Στον 42 μπήκαν κατά σειρά:
Stop - νικήτρια κ31
Voodoo-Nm - Νικήτρια κ34-38
Doom - Νικήτρια κ19
AJE - Νικήτρια κ28


Όλες οι άλλες φυλές που είπες είναι αδιάφορες. Συνέχισε να ασχολείσαι μαζί μας για να φανείς στην κοινότητα. Δεν είσαι ο πρώτος ή ο τελευταίος. Ένα κοινό έχετε όλοι. Την πυξιδα. Εσυ σε 10 μέρες θα την έχεις και x2.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
ντάξει εσένα ομηρε και τον dmitropanos σας εχω σε εκτιμηση γενικά, δεν είδα κάπου όμως να αναφέρομαι σε σένα, πιστεύω ξέρεις σε ποιους αναφέρομαι και σε ποιους όχι
Δεν γινεται να λες τους αλλους δεν απεδειξαν κατι, οταν και εσυ ο ιδιος δεν απεδειξες σε κανενα κοσμο ως το τελος ρε φιλε.

γτ δεν βλεπω να εκλεισες σε κανενα κοσμο νικητης, εκτος απο τον 51 που εκλεισες 18 χωρια πραγμα που δειχνει οτι εμπαινες 1 φορα την μερα και αν.... επισης λες οτι η σολ δεν ειναι καλη αλλα σου πηραν και το χωριο στο 56 απο το 4ωρο
γιατι δεν αντεξες να τους παιξεις αφου δεν ειναι καλη?

εγω τους αντιμετωπησα σε αρκετους κοσμους και γνωριζω τη καθε φυλη αν ειναι καλη η οχι.

Αντικειμενεικα ειναι απο τις καλυτερες φυλες την τελευταια τριετια του gr. για τον 30-33 δεν γνωριζω γιατι δεν επαιξα ουτε παρατηρουσα να δω πως και τι, αλλα για την τωρα εποχη ειναι πολυ καλυτερη ειδικα απο την ΜΑΟ.

ποιον κοσμο εκλεισε η μαο αξια ?
τον 45 που εκανε αγκαλιτσα με τους κατσε πρειμειντ φυλη με 1000ευρο πορτοφολι ο καθενας?
η τον 49 που εγλυψε τους παντες για να πανε εναντιων την σολ κ μετα στρατολογησαν το γνωστο μπουκακη και με μπανς κερδισαν τον κοσμο ???
 

DeletedUser34705

Ο/Η 23ent. έγραψε:


Επείδη γενικά δεν μπορώ να ακουώ κουφά !
Οπως όλοι ξέρετε είμαι απο τους λιγους μόνημους εχθρους των SOL κ , οσα και αν εχουν γίνει οσα και αν εχουν υπωθεί γουσταρώ να παιζω ξυλο μαζι τους, επίησης με τον Equalizer ποτε δεν τα είχα καλά όπως και με τους περισσοτερους απο εκει.
( το εξηγω για να μην το πάρετε σαν υποστηριξη αλλά σαν αληθεια )

Μην αναφέρετε κάν την εθνική ομάδα speed , ο βασικός της κορμός εχει φτάσει μεχρι τελικο , κερδιζοντας την δευτερη θέση , και μετα ακουστηκε οτι η νικητρια φυλη "Πολωνία" εκανε χρηση παρανομου λογισμικου,
Στην τελευταια αποπηρα της, πρίν 2 χρόνια επειδη ημουν παρόν στο σκηνικό διότι ημουν στην ιδια ομάδα με τον καράφλα απογοητευτηκαμε τοσο πολυ με την ποιοτητα της ομάδας που άλλοι αποχωρησαν οπως εγω και κάποιοι άλλοι σαν το Γιωργο τα μπήξανε στην τότε Ο.Δ. της εθνικής.
 

DeletedUser1292

Και για να προσθέσω κάτι τελευταίο κ ν αποχωρήσω απ αυτό τ τσίρκο που μαζεύτηκε για άλλη μια φορά στο φόρουμ τάχα μ να μας το παίξουν κάποιοι.. Καταρχήν αγαπητοί μου equalizer 5forwards κ λοιποί υπερπαιχτουρες των πέντε ηπείρων που το παίζεται κάμποσοι . Παιχτικα δεν έχετε αποδείξει τπτ απ όσα κοκορευεστε... Όταν μιλάμε για απροσωπα account χωρίς ταυτότητα κ προσωπικότητα όπως είναι τα δικά σας.. Π ακούς equalizer κ τ άλλα σούπερ ντουπερ ακαουντ κ σ μενει μόνο σαν όνομα στο παιχνίδι κ στα επιτεύγματα κλεισίματος κόσμου.. Που θα τ στείλεις μύνημα κ δεν θα ξέρεις αν μιλάς στο Τάσο τον πανό στην λίτσα η στο μπαμπη.. Γιατί σε κάθε κόσμο τ παίζουν κ 2..3..4 διαφορετικά κο πλει.. Για αυτό αγαπητοί άσχετοι την επόμενη φορά που θα θελήσετε να μας εγκωμιασετε τα @@ να μας τας δείξετε με λογαριασμούς π έχετε παίξει μόνοι σας.. Π μόνοι σας ιδρωσατε κ γίνατε κάποιοι.. Πράγμα αδύνατον γιατί είστε παιδιά της φαπας.. Το ότι φαρμαρεις 1. 2μ την μέρα κ κάνεις 40κ λεηλασίες δεν μ εντυπωσιάζει καν κ ούτε σε κάνει παιχτουρα στα μάτια τ κόσμου γιατί πολύ απλά δεν παίζεις μόνος σ τ λογαριασμό .. Όταν φτάσεις στο σημείο να σ στέλνουν μύνημα.. Ν σ γράφουν στο φόρουμ κ ν σε αποκαλούν με τ μικρό σ παντού.. Κ όχι με το νικνειμ στο γκειμ.. Τότε έλα ν μ τ παίξεις παιχτουρα.. Απέκτησε προσωπικότητα πρώτα κ μετά απαίτησε την αναγνώριση της φυλετικές κοινότητας... Έως τότε είσαι απλά ένας άγνωστος .. Κ θέλεις πολλά καρντασια επίπεδα για ν φτάσεις άτομα που όλος ο κόσμος των φυλετικων δεν τους ξέρει σαν νικνειμ στο γκειμ αλλά με τ μικρό τους.. Βλέπε Σάββα (φουμαλ) Μήτσο (τουρλουμπουκι π κάποτε σε είχε τ παιδί για τα θεληματα ) κ άλλοι πολλοί.... Για αυτό κάτσε στην γωνία σ κ άραξε εσύ δεν δικαιούσαι ν μιλάς... Ν μ έλεγες για παίχτες της σολ όπως ο uppercat ναι ευχαρίστως να τ δεχτώ ότι είναι παίχτης κ μ μεγάλη ιστορία κιόλας όχι μόνο σαν όνομα αλλά κ σαν παίχτης κ ας παίζει κ αυτός τώρα με τόσα κοπλει..εχει όμως αποδείξει αππαλιοτερα την προσωπική τ αξία σαν ιδιοκτήτης τ λογαριασμό τις εποχές π έπαιζε μόνος... Για αυτό τσουτσεκια Άντε γειά που λέει κ ο τσουκαλας
 

DeletedUser33011

Τελικά η περίοδος του King Silva πότε τελειώνει?
 

DeletedUser35961

theotsak & 5forwards! Μιας και τον παιρνετε, βάλτε και καμια διαφημηση να βγαλτε και κανενα φραγκο! Δεν ειναι κακο! Σημερα η κοινωνία επι Τσιπρα είναι ανεκτική στους gey!
 
Κορυφή