Ρύθμιση #5

Ποια θα είναι η ταχύτητα κόσμου:ταχύτητα μονάδων;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    77
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Για να δουμε αν η CxC θα κλαιει παλι για τις ρυθμισεις
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Όλοι ψηφίστε ταχύτητες 2:1 να είναι τέρμα μούφα ο κόσμος :p
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Οντως, γιατι ο 7 που ειχε 2-1 δεν ηταν στους 3 καλυτερους του .gr, και ο 16 αν δεν ειχε τη χαλια ρυθμιση για το κλεισιμο δεν θα ηταν απο τους καλυτερους.
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Πλακίζω τρελέ μου, κι εγώ αυτό ψήφισα. Καλό κάψιμο.
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Μακαρι να μπει κοσμος, γιατι οι ρυθμισεις μυριζουνε oldschoolια
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μπαρμπα ξεκινα να ετοιμαζεις το κοτετσι σου
 

DeletedUser35347

Το κοτετσι που περυσι ζητουσε 2 χωρις παρατηρητηρια και χωρις εκκλησιες φετος τι θα ζητησει για να μην μπει; Να βγει να γραψει τι θελει, και συνυπογραφουμε ολοι αν ειναι να μπουνε να χασουν.

Θελετε ο χαρτης να είναι μπλε;
Θελετε αφαιρεση μερους συγκέντρωσης απο τους αντιπαλους σας;
Θελετε τσαμπα πρεμ;
Θελετε περισσοτερο σιταρι; ειδικη τροφη;
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
@beyonder Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα, καλή χρονιά, ευτυχισμένος ο καινούριος χρόνος, γιατί θα σας ξαναδούμε τέλη Γενάρη.
@iliasjames7 Μην βάλετε στοίχημα πως θα υπάρξουν άκυρα. Τουλάχιστον εγώ στη θέση σας δε θα έβαζα.

Αυτές οι αναφορές στα πουλερικά καλό θα ήταν να σταματήσουν άμεσα. Όχι γιατί είμαι βίγκαν και έχω θέμα, αλλά κρίμα είναι να ξεκινήσει ο κ56 και κάποιοι να βλέπουν το forum ως επισκέπτες.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Να φανταστω οτι έχυσες δάκρυα συγκινησης λόγω των ρυθμίσεων που θυμιζουν κάτι απτα παλιά η δάκρυα χαράς για τις ωραίες ρυθμίσεις; ;) .Δεν καταλαβαίνω το λόγο να φάει μπαν ο φιλος beyonder, τέλος παντων το προσπερναω.:D:D:D

Μακαρι να μπει κοσμος, γιατι οι ρυθμισεις μυριζουνε oldschoolια
Ακριβώς επειδη οι ρυθμίσεις θυμίζουν oldschool εποχές, πιστεύω το 2-1 ταχύτητα θα βοηθήσει και τους παλιούς νοσταλγούς των φυλετικών που δεν χώνουν πρεμ να ανταπεξέλθουν,κόντρα στα σημεια των καιρών και του αθέμιτου ανταγωνισμού :eek::eek::eek:
 

DeletedUser33703

Αν δεν μπουν φυλές σε αυτόν τον κόσμο τότε είμαστε για γέλια .
Τέτοιες ρυθμίσεις έχουν να βγουν από κ30 .
Και ταχύτητα 2-1 έχει να βγει από κ16 , πολλοί νέοι παίκτες δεν την έχουν δει ποτέ αυτή την ταχύτητα .
Η κοινότητα ζήτησε καλές ρυθμίσεις και τις πήρε , κανένας δεν έχει δικαιολογία για τις ρυθμίσεις του κόσμου και κανένας δεν έχει δικαιολογία για την εποχή που ανοίγει ο κόσμος .
Οπότε αναμένουμε ...
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
[...]Δεν καταλαβαίνω το λόγο να φάει μπαν ο φιλος beyonder, τέλος παντων το προσπερναω.[...]

Ο φίλος σας αν θέλει μπορεί να κάνει αίτηση και να εκφράσει εκεί τις όποιες αντιρρήσεις του. Δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί που μπορούν να ισχυριστούν πως δεν με βρίσκουν στο Κέντρο Υποστήριξης.
Εσείς τώρα φίλτατε @TROLL MASTER δεν μπορείτε ούτε να εκπροσωπήσετε αποκλεισμένο χρήστη αλλά ούτε και να εκφράσετε την άποψή σας για την οποιαδήποτε ποινή.

Και επειδή δεν μου αρέσει το τόσο επίσημο ύφος στο forum (μιας είναι μαθηματικώς αποδεδειγμένο πως όταν γίνεται έχουμε απώλειες μελών) ας λήξει εδώ ο οποιοσδήποτε σχολιασμός ποινών. Από όλους. Ανεξαιρέτως.

Ευχαριστώ :)
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
@iliasjames7 Μην βάλετε στοίχημα πως θα υπάρξουν άκυρα. Τουλάχιστον εγώ στη θέση σας δε θα έβαζα.

Ελπίζω να μην υπάρξουν άκυρα,για να είναι ένας πολύ καλός κόσμος.Γενικά είμαι από αυτούς που δεν τους πολυνοιάζουν οι ρυθμίσεις και πιστεύω ότι δεν επηρεάζουν τον κόσμο που μπαίνει τις πιο πολλές φορές,αλλά με ρυθμίσεις:

Ταχύτητες 2:1
Χωρίς παρατηρητήρια
Χωρίς εκκλησίες
Με τοξότες

διαμορφώνονται συνθήκες για καλό ξυλίκι.Βάλτε και όπλα στον πάλαντιν να γίνει τέρμα old school ο κόσμος:D.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Να καούν τα κάρβουνα 2:1

Να ευχηθω καλο πτυχιο, αν και δεν το βλεπω με τετοια ταχυτητα

Και μην ξανα ακουσω για την ρυθμιση του κ16 ,ολοι την ηξεραν και αυτο επιδίωκαν ,ηττα CXC με συνοπτικές διαδικασίες γιατι ειχαμε και σοβαροτερα πραγματα να κανουμε .
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Δεν είναι δύσκολο να μαντέψει κάποιος το σενάριο κλεισίματος. Εξηγώ:
- για τέτοιο κόσμο όπως ο κ56 δεν θα ζητούσα μυστικά. Δεν είναι άσχημο ως σενάριο, είναι ιδιαίτερο. Ειδικά δε όταν ο κόσμος είναι στάσιμος και φυτρώνουν μυστικά όπου να 'ναι. Η μόνη περίπτωση να έχει τώρα σύντομα κόσμος του .gr μυστικά, είναι μόνο αν βγει πακετάκι ρυθμίσεων όπως στον κ55.
- μεγάλη πολιορκία; έχει ο κ55.
- ρούνους; έχει ο κ54.
ε δε μένουν πολλά ακόμα :p

Απλά θα είναι λίγο τσιμπημένα τα ποσοστά :rolleyes:
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
@iseizwimapoel παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ εδώ στο forum να μου πείτε σε ποιον λογαριασμό θέλετε να πιστωθούν οι 200 μη μεταφέρισμοι πόντοι premium.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή