Εγκλημα και τιμωρια...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Eίναι σίγουρο οτι ο Ντοστογιέφσκι όταν έγραφε το γνωστό αυτο μυθιστόρημα δεν είχε καμία γνώση οτι οι πράξεις ενός ''φυλετικομάχου'' θα επιβεβαίωναν το τίτλο απο το βιβλίο αυτό...

Ο ''κύριος'' Vanblack πήγε να γράψει ακόμα μια χρυσή σελίδα στην φυλετική ιστορια της ρουφιανιάς και και ανηθικότητας, προερχόμενος απο τον κ51 που ξεπέρασε τον εαυτό του μετά τα υψηλά στάνταρ που έθεσε στον κ49.

Γνωρίζω οτι μια μορφή όπως εγώ είναι λάθος να ασχολείται με το κατακάθι των φυλετικών αλλά καλό είναι να μαθαίνουν οι νέοι και να θυμούνται οι παλιοι. Πρόσφατα παίχτης απτη φυλη του βανμπλακ μου έστειλε μύνημα αναγνωρίζοντας το λάθος του να μπει σε αυτή τη φυλή. Θα αναφέρω εν τάχει τα γεγονότα με τον βανμπλακ σε αυτή τη παράγραφο μην ξεφύγουμε και απτα τεκτενόμενα του κ55 και μας ερθει καμια περίεργη όρεξη για χειμωνιάτικο μπάνιο :p . Κόσμος 34 ο βανμπλακ κράζει τη νμ ,κ49 το ίδιο,στα μισά του κ49 μπαίνει μαζί τους. Κ51 δηλώνει οτι θέλει να παίξει εναντίων της CxC, στα μισά του κόσμου βγαίνει μαζί με τα τσιράκια του απτη ντρινκ και ενώ βλεπει τους συμπαίχτες του να πηγαίνουν ενας-ενας πυξίδα αυτός κλείνει συμφωνία και στρατολογείται απο τη CxC προκειμένου να πάρει κλείσιμο κόσμο. Λογικό θα μου πείτε, αν δεν ταιριαζανε δεν θα ''συμπεθεριάζανε'' :D:D:D.

Αφού έχουν γίνει όλα αυτά ξαναμπαίνει στον κόσμο 55 με τα τσιράκια του(τα οποία πούλησε στον κ51, τι να πει κανεις και για αυτούς,τουλάχιστον έσωσα τον εναν απο αυτους και εβαλε μυαλο...). Το πρώτο μυνημα που έστειλα σε αυτόν είναι οτι δεν βγάζει μήνα στο κόσμο. Η αλήθεια είναι οτι η αισιόδοξη πρόβλεψή μου επιβεβαιώθηκε και τελικά αυτός και ο κύριος μαιτρε δεν έβγαλαν ούτε παρέλαση... Για την μέχρι τώρα παρουσία τους στο κόσμο δεν αξίζει να πω κάτι,σε κάθε πλάνο χάνανε 10-20 χωριά απο τους ΝΜ... Μετά και τη σημερινή μέρα πιστεύω οτι η παρασιτοφυλή σου φτάνει στο τέλος και η κάθαρση σε ένα μεγάλο ποσοστό θα επέλθει σύντομα απο τα υπολείμματα που άφησες...

Το ποστ γίνεται προς ενημέρωση νέων παιχτών να μην πιαστούν στα δίχτυα παρτάκηδων του παιχνιδιού. Ελπίζω η γρήγορη αποχωρησή σου απο τον κόσμο 55 να σε ωθήσει και στον κόσμο 56 και ακόμα καλύτερα μαζί με τη φυλή σου και την τσιρακοφυλή σου...

Ασχετο φυλετικό σίχαμα θα ανέβαζα και συνομιλίες σου εντός του παιχνιδιού που επιβεβαιώνουν το ποιόν σου αλλά δεν θα γίνω παράνομος εγώ για να τιμωρηθώ όπως εσύ...

ΥΓ. Αναμένουμε ξανά ανακοινωσή σου για αποχώρηση απο τους ελληνικούς κόσμους και κράξιμο προς ολους όπως έκανες στο κόσμο 49 αλλά επειδή ο εθισμός για πυξίδα δεν σε αφήνει σε περιμένω και στον κ56..
ΥΓ.1 Για τον μαιτρε δεν έγραψα πολλά, ένα σκηνικό μόνο αρκεί... Στον κ49 έπαιζε κοπλει στον ανακοντα(ΜΑΟ) και συζήταγε σε κλησεις σκαιπ με τον βανμπλακ(ΝΜ) πόσα επιθετικα ριχνει ο ενας που,ποσες αμυνες εχει ο αλλος.. ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΦΥΛΕΤΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ μεταξύ ρουφιάνων... για κ47 μαιτρε δεν σχολιαζω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Τιποτα, αν γραψω για τον vanblack εδω θα φαω μονιμο ban για παντα απο ολους τους server.

Τα εχω πει skype, σε ρουφιανιλικι συναγωνιζεται τον Snipers
 

DeletedUser35294

Βαγγελακη μην ακους κανεναν εδω μαζι μας για παντα.Εισαι μια απο τις διαχρονικες μασκοτ του παιχνιδιου και της ρουφιανιας.

ΥΓ. MONO ZEN MASTER
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32716

Και λιγα ειπεςςςςςς

Βανμπλακ - Μετρ = Κυλισε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι του
 

DeletedUser34056

Τιποτα, αν γραψω για τον vanblack εδω θα φαω μονιμο ban για παντα απο ολους τους server.

Τα εχω πει skype, σε ρουφιανιλικι συναγωνιζεται τον Snipers
Θέλω να ηρεμίσεις λίγο, είπες πολύ μεγάλη κουβέντα τώρα
 

DeletedUser35429

Ουάου, κάποιος που έχει διαβάσει Ντοστογιέφσκι σε αυτό το παιχνίδι !!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ναι φτιαχουμε ρουμ λογοτεχνιας τα βραδια και ο Ζεν μας διαβαζει κλασσικούς .
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εγω παλι λεω να φτιαχνουμε room με vanblack,snipers,ταραχη και τετοιους, ειναι πραγματικα πολυ διασκεδαστικο
 

DeletedUser33011

Κραζετε, θαυμαζετε.

Ο βασιλιας της ρουφιανιας, ειναι εστω βασιλιας.

Μεγαλε Βαγγελαρα, ****** της καρδιας μας (μετα το Ταβερνιαρη), εισαι ενα διαμαντι που δε σπανιζει στις μερες μας, παρολα αυτα ομορφαινει τη ζωη μας.

Ανυπομονουμε με αγωνια την επιστροφη σου και αναζηταμε σαν εθισμενοι μια τζουρα απο το μεγαλειο που μπορεις να μας προσφερεις στο skype.

Ειμαστε οι μεγαλυτεροι σου φαν, δωσε μας την ευκαιρια για αλλη μια κληση και σου υποσχομαι μια αξεχαστη εμπειρια με πολυ χαβαλε και πολιτισμενες συζητησεις που θυμιζουν αυτες τις υπεροχες του Κ49.
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Ποιός είναι ο vanblack; Τέλος πάντων, συνοπτικά το πρόβλημα των b2p δεν ήταν ο φερόμενος vanblack, άλλος ασκούσε πραγματική διαχείριση και μάζευε πάνω του όλες τις άμυνες με συνέπεια να τρώνε πυξίδα ένας ένας, χωρίς αμυντικές απώλειες.
Ξέρει ποιός είναι δεν λέμε ονόματα, εις το επανιδείν.
 

DeletedUser35347

Προτεινω απο σημερα ο ορος πυξιδομαχοι, να αλλαξει σε πυξιδομαοχοι.

Τι ειναι πιο γρηγορο από 4G της κοσμοτε; μηπως είναι πουλι; μηπως αεροπλανο; μηπως η πυξιδα του ταραχη;

Τα λεμε 56 συνταξιουχοι. Θα σας κανουμε εμεις το τραπεζι. Μηπως ειστε και εσεις ανενεργοι σαν τη φυλη του @tourloubouki ;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή