Προκηρυξη SOL MAFIA

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Εμείς σαν ΜΑΟ σας αγαπάμε όλους .
Βαρύγδουπες δηλώσεις και συκοφαντίες δεν αποτελούν μέρος του παιχνιδιού μας .
Και έχουμε μάθει να περνάμε καλά είτε κερδίζουμε είτε χάνουμε .
Τα φαντάσματα τα βλέπουν μόνο όσοι τα πιστεύουν ... εμείς ζούμε την αλήθεια

Θυμομαστε ολοι ποσο ωραια και ποσο σαν παρεα ολη η μαο πηγε 45 και εσυ επαιζες 37. Πρεπει να περασατε πολυ ωραια τοτε.


Καλή επιτυχία σε όλους στον κόσμο 56, προβλέπεται ενδιαφέρον και με χαρά μου θα τον παρακολουθήσω από μια γωνιά του ριμ.

Όσο για προσκλήσεις/προκλήσεις κλπ είναι λογικό και παρακαλώ όσοι CxCίτες θέλουν να απαντήσουν σε αυτό εδώ το θέμα να δείξουν λίγη κατανόηση.

Όλες οι ομάδες του Γ' τοπικού έχουν σαν όνειρο να παίξουν με τη πανάξια πρωταθλήτρια Ελλάδας 2017-2018, την ΑΕΚ, αλλά δε κάθεται μια ευρωπαϊκή ομάδα που έχει αντιπάλους τη Μπαγερν τον Αγιαξ τη Μιλαν κλπ κλπ κλπ να ασχοληθεί με τον κάθε Αστέρα Ραχούλας. Όποτε Αν και Όπως εκείνη το θελήσει...

Φιλιά σε όλους καλό χειμώνα και ήρεμα με τα μεγάλα λόγια γιατί παραμονεύει ο φίλος μου ο Fumal.

Αν ειναι ποτε δυνατον.

1. Διαφημιζεις τον ανθρωπο που εβαλε ως αυτοσκοπο της ζωης του να κερδισει μια φυλη σε ενα παιχνιδι, απειλησε τη σωματικη ακεραιοτητα οποιου μιλαει ελληνικα, και παρατησε την παρεα του μολις το πετυχε. Το μεγαλυτερο παρασημο της SOL η ξεφτιλα σας στον 49 και τα παρακαλια να σωσουμε τη ΝΜ.

2. Δεν νομιζω κανενας να μιλησε για τη CxC. Στο κατω κατω, οταν 2 φορες εχεις μετατρεψει τον εαυτο σου σε ανενεργο πτηνο που δεν πεταει (κ42-49), αλλα 2 μηνες μετα ενεργοποιειται, δεν νομιζω οτι εχεις τη δυνατοτητα να συγκαταλεγεσαι ουτε καν στις μεσαιες φυλες.

Η προ(σ)κληση πηγαινε σε φυλες που σε καθε περιπτωση κρατουσαν τον λογο τους. Ελεγαν περιμενουμε προσκληση να μπουμε και εμπαιναν. Η φυλη σου εχει χασει το προνομια να συγκαταλεγεται στις μεγαλες πολλους κοσμους πριν. Ασχολεισαι με τη SOL για να φανεις στην κοινοτητα, οπως κανουν και πολλοι αλλοι σε αυτο το ποστ. Ξερετε που να μας βρειτε πολλους κοσμους τωρα. Καλες φυλες μονο στο φορουμ δεν μας αγγιζουν.
 

DeletedUser33703

Καλή επιτυχία σε όλους στον κόσμο 56, προβλέπεται ενδιαφέρον και με χαρά μου θα τον παρακολουθήσω από μια γωνιά του ριμ.

Όσο για προσκλήσεις/προκλήσεις κλπ είναι λογικό και παρακαλώ όσοι CxCίτες θέλουν να απαντήσουν σε αυτό εδώ το θέμα να δείξουν λίγη κατανόηση.

Όλες οι ομάδες του Γ' τοπικού έχουν σαν όνειρο να παίξουν με τη πανάξια πρωταθλήτρια Ελλάδας 2017-2018, την ΑΕΚ, αλλά δε κάθεται μια ευρωπαϊκή ομάδα που έχει αντιπάλους τη Μπαγερν τον Αγιαξ τη Μιλαν κλπ κλπ κλπ να ασχοληθεί με τον κάθε Αστέρα Ραχούλας. Όποτε Αν και Όπως εκείνη το θελήσει...

Φιλιά σε όλους καλό χειμώνα και ήρεμα με τα μεγάλα λόγια γιατί παραμονεύει ο φίλος μου ο Fumal.

Το ριμ του κ56 θα έχει σίγουρα μια κρατημένη θέση για εσένα όπως και κάθε ριμ σε κάθε κόσμο , ελπίζω όμως και ο φίλος Ripply να έχει μια θέση για εσένα στη φυλή του αλλιώς βλέπω να σε πηγαίνει πυξίδα .

Τώρα όσο για το πανάξια πρωταθλήτρια , με αυτά που λες θα γελάνε μέχρι και τα βάρβαρα , μάλλον είσαι η Λάρισα των φυλετικών γιατί έχετε 2 μεγαλα κοινά
το πρώτο είναι ότι η Λάρισα έχει να πάρει πρωτάθλημα από όταν ήμουν αγέννητος όπως και
η CxC έχει να πάρει πρωτάθλημα απο τότε που ιδρύθηκε η sol , και κατά 2ον , σούζα το αλογάκι ...
μιας και όλοι γνωρίζουν ότι η cxc δεν έμπαινε ποτέ σε κόσμο με μεγάλες φυλές γιατί φοβόταν τον ανταγωνισμό .

Το πόσο έχει πέσει η cxc φαίνεται από το ποιοι την εκπροσωπούν , κάποτε έπαιζαν με tomaraya , noobsfarmer και jameson και τώρα παίζει με ex.con, nemotaki και soukoufloukou
τα λόγια είναι περιττά .

Τώρα όσο για τον Fumal δεν καταλαβαίνω το σχόλιο μιας και η sol έχει παίξει 2 κόσμους μαζί του και τον έχουμε 1-0 {μιας και δεν έκλεισε ούτε αυτός τον 49} , τουλάχιστον αυτός το τόλμησε , εσένα ακόμα στα λόγια σε βλέπω .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35784

Ωραίο παράδειγμα δείχνετε σε μας τους καινούργιους παίκτες όλοι σας... Τσακώνεστε για το ποιος την έχει μεγαλύτερη αλλά να την μετρήσετε δεν μπαίνετε καν στον κόπο.
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Προφανως και ειναι πολυ δυσκολο να μπουν οταν το 90% της κοινοτητας των Ελληνικων φυλετικων αποτελειται απο πουλερικα.
Τι παει να πει ειναι οι ρυθμισεις στα μετρα μας? Ενας κοσμος χωρις παρατηρητηρια και χωρις οριο φεικ ευνοει ολους οσους ξερουν το παιχνιδι αρα ερχεσαι στα λογια μας. Οσο για τον κ49 οταν ενωνονται 3 ηπειροι και τουλαχιστον 30 λογαριασμοι τους βαζουν απο 3-4χιλιαρικα ευρω ο καθενας για να κερδισουν την μιση ΣΟΛ εγω το βλεπω σαν παρασημο.
Γενικα οποτε μπαινει η ΣΟΛ σε κοσμο ειναι η χαρα της εταιρειας με τα κερδη που βγαζει, απλα η διαφορα ειναι οτι στον 56 θα ειμαστε ολοι και πιο ετοιμοι απο ποτε. Οποτε περιμενουμε με χαρα να δουμε υπερσυμμαχιες και μικρους και μεγαλους κοκκινους δρακους στον 56. :)

Στο 80% που ειπες συμφωνω....αλλα εχει και ενα 20% που δεν σε συμμεριζομαι.....

Το ότι σας βαρεσαν 3 ηπειροι στον 49 για να σας κερδισουν ισχυ....και αυτο δειχνει και το ποσο ανταγωνιστικη φυλη ειστε. Το ότι ξοδεψαν απο ενα αυτοκινητο σε πρεμ παλι ισχυ.....αλλα ειναι μεσα στους κανονες του παιχνιδιου και δεν μπορεις να το φέρνεις σαν επιχειρημα. Δεν εκαναν κατι παρανομο..!!!

Το ότι μιλαει όλη η κοινοτητα για την ΣΟΛ παλι ισχυ......Θεωρείστε μια καλη ανταγωνιστική φυλη!!

Αλλα να βγαινετε και να λετε ελατε να μας νικησετε σε ενα κοσμο χωρις παρατηρητιρια οπως ο 56 ειναι οντος μια προσκληση σε ενα κοσμο στα μετρα σας!!! Αν θεωρεις οτι ειναι νουμπαδες οσοι θελουν παρατηρητιρια, δικη σου αποψη, αλλοι το βλεπουν διαφορετικα.

Αυτο δεν αλλαζει.....και ξανατονίζω...αν οντος θελετε να παιξετε με τις θεωριτικα καλυτερες φυλες, πρεπει εσεις να τις κυνηγησετε και οχι να περιμενε τα σας κυνηγησουν αυτοι!!! Αυτοι σας νικησαν οταν ανακοινωσατε οτι μπαινετε 49...Αν ησασταν οι μισοι ΣΟΛ στον 49, δεν λεει κατι...ας μην μπαινατε...Η ιστορια λεει οτι στον 49 κερδισαν οι ΜΑΟ τους ΣΟΛ

Καντε υπομονη λιγο καιρο να μαθετε που θα μπουν οι αλλες φυλες και μπειτε στον κοσμο να παρετε την εκδικηση σας με οποιες ριθμισεις και αν εχει ο κοσμος!!!

Οταν το καταφερετε αυτο τοτε θα ειναι πιο λογικο να προσκαλειτε αλλους να μπουν εκει που θα μπειτε για να παρουν αυτοι την εκδικηση τους.

Την καλημέρα μου
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Δεν απαντάω σε μπ0τάκηδες και ρουφιάνους.

Όσο για σένα Νικόλα:
είχα γράψει ένα κατεβατό που σου απαντάει για ανενεργούς, για 42, για 49, για φουμάλ κλπ κλπ κλπ αλλά βαρέθηκα. Θα απαντήσω μόνο στο επί προσωπικού για πυξίδες γιατί πλέον εκπροσωπώ μόνο τη πάρτη μου εδώ και κανέναν άλλον.
Ότι έχει να αποδείξει ο καθένας μας αυτά τα χρόνια σε αυτό το παιχνίδι τα χει αποδείξει. Εγώ πιστεύω ότι ο,τι είχα να κάνω το έκανα.
Το μόνο που δεν έχω κάνει είναι να παίξω κόντρα στη CxC και να κερδίσω, θα το κάνω κι αυτό όμως κάποτε, όνειρο πολλών είναι αυτό..

Κράτα λοιπόν τις ευχές μου για έναν όμορφο κόσμο και άσε όλα τα άλλα τα χιλιο-αναλυμένα.
Χαιρετισμούς σε παιδιά από όλες τις φυλές που θα παίξουν και κυρίως σε liberta21 uppercut vasko assasins κλπ που έδειξαν το πόσο ήθελαν να παίξουν vs CxC και είναι πραγματικά καλοί παίχτες και άξιοι αντίπαλοι (κι ας φαγανε τα μουτρα τους εκεινο το πρωινο :p ).
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Το ότι σας βαρεσαν 3 ηπειροι στον 49 για να σας κερδισουν ισχυ....και αυτο δειχνει και το ποσο ανταγωνιστικη φυλη ειστε. Το ότι ξοδεψαν απο ενα αυτοκινητο σε πρεμ παλι ισχυ.....αλλα ειναι μεσα στους κανονες του παιχνιδιου και δεν μπορεις να το φέρνεις σαν επιχειρημα. Δεν εκαναν κατι παρανομο..!!!

Το ότι μιλαει όλη η κοινοτητα για την ΣΟΛ παλι ισχυ......Θεωρείστε μια καλη ανταγωνιστική φυλη!!

Αλλα να βγαινετε και να λετε ελατε να μας νικησετε σε ενα κοσμο χωρις παρατηρητιρια οπως ο 56 ειναι οντος μια προσκληση σε ενα κοσμο στα μετρα σας!!! Αν θεωρεις οτι ειναι νουμπαδες οσοι θελουν παρατηρητιρια, δικη σου αποψη, αλλοι το βλεπουν διαφορετικα.

η αληθεια φιλε μου ομως οι καλες φυλες και οι καλοι παιχτες σε αυτους τους κοσμους φαινονται
αλλη μια αληθεια ειναι οτι η cxc δεν ειναι η παλια η cxc που τρομαζε κοσμο οπου μπαινε, πλεον ειναι μια απλη φυλη που μπορει να χασει

οσο για την SOL ολοι γνωριζετε αν ειχα εγω αντι-παραθεσεις με παικτες, η αρχηγους απο αυτη τη φυλη αλλα αλλη μια αληθεια ειναι η μοναδικη φυλη που τα εχει για να προκαλεσει την οποιαδηποτε φυλη

η μαο δεν αποδειξε τιποτα σε αυτο το παιχνιδι
να θυμησω το 45 τον εκλεισε αγκαλιτσα με την κατσε
και στο 49 κερδισε ενα κοσμο που ηταν 3v1 και στο τελος πεσανε ban's για αυτο κριθηκε ο πολεμος...
α και ενας ρουφιανος στην μεση τον ξεχασα...
δεν λεω πως δεν ειναι καλη φυλη ομως, καλη φυλη για μενα δεν ειναι μονο τα σκιλλς αλλα και η ενεργητικοτητα, το δικαιο ομως να μιλαγε καποιος για καλες φυλες απο τη στιγμη που εχει γινει αυτο με το ανταλλακτηριο εχει ξεφυγει.

τι θελω να πω? ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ συγκρισης η μαο με την σολ.
 

DeletedUser33818

Ενω την ΣΟΛ που την εχεις θεοποιησει δεν εκλεισε κοσμο με αγκαλιτσες ουτε κερδισε κοσμο εξαιτιας των μπανς.Επειδη τα εχουν κανει τουλαχιστον σε 2 κοσμους που ημουν και εγω μεσα ασε με να ξερω κατι παραπανω.Δεν υπαρχει καμια φυλη που να την φοβασαι εν ετη 2018.
 

DeletedUser13738

φφφφφ είστε ακούραστοι . να ρωτήσω αν μπούμε στον 56 5 φυλές και σας παίξουμε 5vs1 (η αν εσείς πιστέψετε και λέτε και ξανά λέτε ότι το κάναμε αυτό ) θα είναι για σας δικαιολογία για να πάτε στον 76 και να ξανά προκαλέσετε ?? και θα λέτε πάλε δεν μετράει ?? λέω εγώ τώρα . μας προκαλέσατε στον 49 και ακολουθήσαμε μια , εεε φτάνει . δεν θα μπαίνουμε εμείς σε όσους κόσμους εσείς θέλετε μήπως καταφέρεις και μας κερδίσεις μια για να πεις ότι τα κατάφερες
ότι λέτε τα έχω ξανά ακούσει στον 49 πείτε μας και κάτι καινούριο ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Στατι θα βγεις ενας αντρας απο εσας να απαντησει για την αρχικη τοποθετηση του post η θα παιζεις την κολοκυθια με τον εξαλλο σπυριδη;
 

DeletedUser13738

πρέπει να γράψω πολλά και βαριέμαι . η μήπως θες να μου πεις εσύ και πότε θα απαντήσω ? γιατί μέχρι τώρα μας λέτε σε πιουν κόσμους θα μπούμε να παίξουμε . με ποιους θα συνεργαστούμε . και πόσες συμμαχίες θα έχουμε .. ααα και τι να λέμε η να μην λέμε στης ανακοίνωσης πολέμου μας .
όσο για τα κλάματα , ναι είδα μια μέρα τον αρχηγό μας συγκινημένο αλλά δεν ήξερα πως ει ταν γιατί μιλούσε μαζί σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

φφφφφ είστε ακούραστοι . να ρωτήσω αν μπούμε στον 56 5 φυλές και σας παίξουμε 5vs1 (η αν εσείς πιστέψετε και λέτε και ξανά λέτε ότι το κάναμε αυτό ) θα είναι για σας δικαιολογία για να πάτε στον 76 και να ξανά προκαλέσετε ?? και θα λέτε πάλε δεν μετράει ?? λέω εγώ τώρα . μας προκαλέσατε στον 49 και ακολουθήσαμε μια , εεε φτάνει . δεν θα μπαίνουμε εμείς σε όσους κόσμους εσείς θέλετε μήπως καταφέρεις και μας κερδίσεις μια για να πεις ότι τα κατάφερες
ότι λέτε τα έχω ξανά ακούσει στον 49 πείτε μας και κάτι καινούριο ..

Δεν είπαμε ότι δεν μετράει κάποια νίκη , σίγουρα και ο παράγοντας διπλωματία παίζει σημαντικό ρόλο στο παιχνίδι .
Στον κ49 η νικήτρια είναι η ΜΑΟ και αυτό δεν γίνεται να το αμφισβητήσει κανείς , τώρα το πως κέρδισε αυτό είναι στην κρίση του καθενός .
Η δικιά μου κρίση λοιπόν λέει ότι μία ΜΑΟ πολύ ενισχυμένη , ρίχνοντας άπλετο χρήμα και με ρυθμίσεις που ήταν υπερ της όπως τα παρατηρητήρια δεν μπόρεσε να κερδίσει μία αποδυναμωμένη SOL χωρίς τον παράγοντα διπλωματία και αυτό για εμένα λέει πολλά .

Τώρα όσο για τον 56 θα είναι ένας κόσμος χωρίς παρατηρητήρια , καλώς η κακώς τα παρατηρητήρια έχουν μπει στο παιχνίδι τους τελευταίους κόσμους και καλώς η κακώς είναι μία ρύθμιση που ανεβάζει πολύ τους μέτριους παίκτες μιας και εκμηδενίζει τον παράγοντα στρατηγική , όσο αφορά τα επιθετικά πλάνα που μπορεί να σχεδιάσει μία φυλή αλλά και σε ατομικό επίπεδο όπως επιτίθεται και όπως αμύνεται ένας παίκτης χωρίς να ξέρει το παιχνίδι του αντιπάλου του .
Αντιθέτως σε έναν κόσμο χωρίς παρατηρητήρια ένας παίκτης θα πρέπει να είναι ένα βήμα μπροστά και να έχει μελετήσει κάθε κίνηση του αντιπάλου του για να μπορεί να τον αντιμετωπίσει , παίζοντας με παρατηρητήρια λοιπόν είναι σαν να παίζεις poker με ανοιχτά χαρτιά .
Αυτά για τον φίλο yianno που μάλλον είναι από τους παίκτες που έχουν γίνει καλοί παίζοντας με παρατηρητήρια .

Στον κ56 λοιπόν θα το ξαναπώ και το έχω ξαναπεί ήδη ότι η sol δεν χάνει και 5vs1 να παίξει , και 10vs1 , οπότε αν μπορείτε να αποδείξετε το αντίθετο , μπείτε να μας δοκιμάσετε ...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ο Προπελα ,ο Ταραχη και κατι αλλοι αφου χορτασαν ξυλο και παρατησαν τους λογαριασμους τους στον κ53 , μπηκαν στο κ55 να το παιξουν προ.Εισαστε με τα καλα σας?Ποσες φορες πρεπει να πυξιδιαστητε για συνειδητοποιησετε την κατασταση σας?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
τωρα συζηταμε για μια φυλη που αν δεν ηταν το πρεμιουμ δεν θα εκλεινε ποτε κοσμο:;
Γελαω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οσο παιρναει ο καιρος πιστευω οτι η Μαο ειναι εδω με σπονσορα μια χασαποταβερνα στην Χασια ή στα Λαδαδικα.
Ο δε Σπυριδης φαντασιωνεται οτι δερνει Σολ .(τωρα το διαβασα το ποστ του ανυπαρκτου φυλετικα λογαριασμου )Με την δικη του λογικη ,εμεις στον κ53 που εχουμε 6 λογαριασμους ΣΟΛ και 10 λογαριασμους ΜΑΟ ,παιζουμε ΣΟΛ εναντιον ΜΑΟ ή Ε.Β.εναντιον R.V.?Μπερδευτηκα ουπςςςς .Για να ξερω και ποιους κερδισα ρωταω Χαχαχα

Ασχετοι,νουμπαδες,πυξιδοφατσες με μεγαλη γλωσσα .Θα μαθεις επιτελους φυλετικες βρε Σπυριδη ή τσαμπα χαλας τα λεφτα σου εδω? Ρητορικη ειναι η τελευταια ερωτηση η απαντηση ειναι "Τσαμπας χαλας"
Το οτι είσαστε μονο για κοψιδια, τσαι και συμπαθεια , ειναι γνωστο, και θα μεινετε σε αυτο ,σερ
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35347

Φημες λενε πως οι πυξιδοΜΑΟχοι δεν θα παρουν εχθρικο χωριο μεσα στο 2018.

5 μερες για τον 56 συνταξιουχοι.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αρτουριτο εισαι πραγματικα πολυ αστειος. Σε αφηνω βεβαια στον δικο σου κοσμο οσο εγω θα κανω διακοπες στην εξωτικη γκανα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αν κατσουμε να μετρησουμε τις πυξιδες που εχει φαει η Μαο κατα καιρους θα μας παρει η νυχτα γελώντας ,εχουν φαει 10 μαρμιτες ψαροσουπες της παρηγοριας στις συναντησεις τους,υπαρχουν εντονες διαμαρτυριες απο τους κοκοβιους δεν θελουν να συμμετεχουν στην νεα πανωλεθρια τους .Με εκεινα και τα αλλα επεστρεψε ο Ταραχη στο κ53 ,το αγορι μου ειναι βεγκαν τελικα ερχεται για σανο ,αγαπη και φροντιδα στην κουνελοφωλια του.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή