UD φουq

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35827
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33933

καλα ρε παναθα ακομα μιλας ρε ασχετε;; με το που ειδες 2ο πλανο των αντιπαλων στα ποδια το εβαλες μη φας πυξιδα.αντε τωρα μιλανε ολοι μιλανε και οι κωλοι.μας κανεις και μπλοκ στα τσατ μαγκα,αυτα ειναι.το τι εκανε ο λογαριασμος για την φυλη ασε να το ξερουμε εμεις που παιζαμε,δες τι απωλειες υποστηριξης ειχαμε,μετα δες τις δικες σου,μετα των υπολοιπων,ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ.Και οσον αφορα το επιθετικο πλανο,τι να φτιαξουμε ενω οι μισοι σας δεν ειχατε ΟΥΤΕ μισο επιθετικο και εννοειται καθολου τρενα;
 

DeletedUser32953

καλα ρε παναθα ακομα μιλας ρε ασχετε;; με το που ειδες 2ο πλανο των αντιπαλων στα ποδια το εβαλες μη φας πυξιδα.αντε τωρα μιλανε ολοι μιλανε και οι κωλοι.μας κανεις και μπλοκ στα τσατ μαγκα,αυτα ειναι.το τι εκανε ο λογαριασμος για την φυλη ασε να το ξερουμε εμεις που παιζαμε,δες τι απωλειες υποστηριξης ειχαμε,μετα δες τις δικες σου,μετα των υπολοιπων,ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ.Και οσον αφορα το επιθετικο πλανο,τι να φτιαξουμε ενω οι μισοι σας δεν ειχατε ΟΥΤΕ μισο επιθετικο και εννοειται καθολου τρενα;

Μιλαει ο νουμπας για εμενα αχαχαχα εισαι το λιγοτερο τραγικος.. Εγινες γλυφτης του φιλου σου του εγωιστη??
Εσυ εγλυψες για αμυνες και μπηκες σε ΤΜ εμενα ουτε ενα δορι δεν ηρθε μην λες βλακειες,λες να μην εμενα αν ερχονταν βοηθεια???
http://prntscr.com/l0wngm ωραιες απωλειες ειχες και εσυ ασε τα περιτα λογια σε εμενα///
δεν υπαρχει καποιο μπλοκ σε τσατ ενω εσυ που βριζεις εισαι μαγκακι εεε???
 

DeletedUser33933

Μιλαει ο νουμπας για εμενα αχαχαχα εισαι το λιγοτερο τραγικος.. Εγινες γλυφτης του φιλου σου του εγωιστη??
Εσυ εγλυψες για αμυνες και μπηκες σε ΤΜ εμενα ουτε ενα δορι δεν ηρθε μην λες βλακειες,λες να μην εμενα αν ερχονταν βοηθεια???
http://prntscr.com/l0wngm ωραιες απωλειες ειχες και εσυ ασε τα περιτα λογια σε εμενα///
δεν υπαρχει καποιο μπλοκ σε τσατ ενω εσυ που βριζεις εισαι μαγκακι εεε???

1ον τι σε νοιαζει τι κανω εγω με τον coplayer μου;;
2ον αμυνες απο που να παρουμε απο το υπερπεραν;;σε καποιον επρεπε να βασιστουμε και σιγουρα οχι στους παικτες των ΒΡ που οι περισσοτεροι ηταν στον κοσμο τους
3ον δεν ξερεις καν να φαρμαρεις(εχεις και κοπ) και μιλας για ασχετοσυνη
4ον αν εσυ τις θεωρεις λιγες αυτες στις απωλειες σε 2 μηνες κοσμο(τοτε ειχε γινει το πλανο) τοτε μαλλον δεν ειχες ποτε απωλειες στις φυλετικες,κριμα και τα 10 χρονια που γραφει το προφιλ σου
5ον στα τσατ οτι θελω θα κανω για αυτο λεγεται και ΤΣΑΤ+προσωπικο μηνυμα οτι θελει γραφει ο καθενας αλλα εσυ εκανες μπλοκ και δεν το παραδεχεσαι,δε με νοιαζει αν το εβγαλες η οχι,ας απαντουσες αναλογως.
 

DeletedUser29126

Τι να κάνουμε βρε αδερφούλη δεν είμαστε τόσο παιχταράδες όσο εσείς...Πιάνεις ένα μεμονωμένο περιστατικό δικό σου και μαγκιά σου.. να πιάσω κι εγώ τους δικούς σου που βαράνε με 2-2μιση χιλιάρικα βαριά και περιμένουν να καθαρίσουν χωριό? ή να πιάσω τους παιχταράδες που στέλνουν να καθαρίσουν χωριά με αμυντικά? Ο νικολεας τι κάνει καλά είναι?


p.s σοβαρά, το επιθετικό του ragnal με τσεκούρια-βαριά από πότε άρχισε να υφίσταται ? Είναι λόγω των μπονους ή είναι θεϊκή επινόηση?
 

DeletedUser29126

Όντως ρωτάω πάντως :p

Αν εσένα πάντως με όσα έχασες για να το πάρεις,σε χαροποιεί μπράβο σου :Ρ no offense αλλά με όσα έσκασες μόνος σου (πέραν των υπολοίπων,γιατί τον παίχτη δεν τον βάρεσες μόνος σου και δεν αναφέρομαι μόνο στο χωριό που πήρες) εγώ προσωπικά θα χα πάρει 3 χωριά όχι 1 :ρ Μακάρι να χα βασικά τα επιθετικά σου :p


plus τι ακριβώς σε κάνει να πιστεύεις ότι είχες μεγαλύτερη αποτελεσματικότητα? οι άμυνες που έκαψες? το χωριό που πήρες? τι? το ότι πήρες το βραβείο?
 

DeletedUser34992

μπλα μπλα μπλα

κανα πλανο θα δουμε?
ή μονο η UD θα βαραει?
 

DeletedUser34992

Προς UD

Ωραίες στρατολογίσεις κάνετε..

Η μεγαλύτερη διακίνηση ρ@@φι@νων στις φυλετικές

εσυ εισαι ο αρχηγος της ΤΜ να φανταστω?
γιατι αν εισαι μαζευεσαι στο καβουκι σου και τα λεμε μεσα στον κοσμο

και ποιος εχει ρουφιανους και που ασε να το ξερουν αλλοι καλυτερα
 

DeletedUser29126

Οπορτουνιστ αλανι ... Μονο king silva !!!
Μόνο trolosapiens ρε Mike!

Βαραγα απο 16 ωρες, 3 χωρια δυσκολο θα επαιρνα. Εγω σε 10 μερες με 68% στρατολογηση θα τα εχω ετοιμα, το παλικαρι ο οποιος εβαλε αμυνες(ξερω ποιος τις εβαλε, μιλησαμε μετα) θα τα εχει ετοιμα μετα απο 20 μερες. Προλαβαινω να κανω 2 βολτες. Ναι, ειμαι επιτευγματακιας και κυνηγαω βραβεια. Απο την στιγμη που εσσφαξα τοσες αμυνες και βγηκα επιτεθομενος παιχτης της ημερς και ας βαρουσαμε 2 παιχτες, ειμαστε πιο αποτελεμσατικοι.

ΥΓ γκρατσιανι σας εκανε ρικλειμ με 1600 δορια, ντροπη

Κι εγώ πήρα χωριό τις προάλλες με τρένο που άλλαζε σεκ και 1 επιθετικό από τις 15 ώρες. Είμαι παιχταράς τότε! Με την δικιά σου λογική όσα έκαψες εσύ και ο φίλος εμείς τα κάψαμε πολλαπλάσια. Άντε και το πήρες το βραβείο so what? Υπάρχουν ήδη αρκετοί στον κόσμο που έχουν πάρει επιτιθέμενο της ημέρας και είναι απλά,αγνά και πεντακάθαρα σκουπίδια. Όσα έκαψες εσύ άλλα τόσα + κάψαμε και εμείς και σε αυτό το πλάνο και στο προηγούμενο τι πάει να πει? Oh please

ΥΓ Μάθετε να κάνετε σωστά επιθετικά. Ρώτα τον λολομπα και τον ragnal

ΥΓ2 Το ότι προσπαθείς να το "παίξεις" στο external και πέρα από εμένα που ασχολούμαι γιατί δεν έχω πραγματικά τίποτα καλύτερο να κάνω... το λες και λίγο pathetic :c είναι σαν το παιδάκι που κάνει κάτι που στο δικό του μυαλό φαντάζει "κάτι" και φωνάζει για προσοχή :rolleyes:
 

DeletedUser29126

Και τι να πειτε? Τιποτα δεν μπορειτε να απαντησετε xD

Όλα είναι θέμα οπτικής. Μιλώντας από μέσα,όντως απλά κανείς δεν σου δίνει αξία αδερφούλη :p Αν το να χεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου σε βοηθάει keep up πάντως :D
 

DeletedUser35868

ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΝΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΤΜ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή