UD φουq

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35827
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35827

Προς UD

Ωραίες στρατολογίσεις κάνετε..

Η μεγαλύτερη διακίνηση ρ@@φι@νων στις φυλετικές
 

DeletedUser32953

Προς UD

Ωραίες στρατολογίσεις κάνετε..

Η μεγαλύτερη διακίνηση ρ@@φι@νων στις φυλετικές


λες ρουφιανοο ποιονν??? Εμενα??? Που κρατουσα μονος μου την φυλη απο το ξεκινημα?? Που βοηθησα τους παντες?? Που εβγαλα επιθετικο πλανο χωρις να ειναι αρμοδιοτητα μου???
Για πες μου τι εκανε ο ρουφ ο suicidal?? Κοιταξε τον κωλο του και την παρτυ του?? Με ρωτησατε ποτε για τα εσωτερικα που πηρατε με το ετσι θελω χωρις να ρωτησετε κανεναν?????

Μην ακουω βλακειες δεν μπορω
 

DeletedUser35868

Ποιος ακριβώς είναι ο ρουφιάνος?
ο metalheart,o hulk.13 ή μηπως ο panathinaikos13 που βοηθουσε σε όλα τα πλάνα.Πριν γράψουμε σκεφτόμαστε πρώτα!
 

DeletedUser35827

Το αν βοηθούσαν στα πλανα αυτό είναι άλλη υπόθεση.

Έφυγαν και πήγαν αλλού (UD)(!!)χωρις να έχουν δώσει εξηγήσεις, αυτό. εσείς αν το θεωρείτε λογικό τι να σας πω;;

Αν είναι έτσι να σηκωνωμαστε όλοι σε κάθε κόσμο και να πηγαίνουμε σε αντιπάλους
 

DeletedUser32953

Το αν βοηθούσαν στα πλανα αυτό είναι άλλη υπόθεση.

Έφυγαν και πήγαν αλλού (UD)(!!)χωρις να έχουν δώσει εξηγήσεις, αυτό. εσείς αν το θεωρείτε λογικό τι να σας πω;;

Αν είναι έτσι να σηκωνωμαστε όλοι σε κάθε κόσμο και να πηγαίνουμε σε αντιπάλους


θελεις εξηγησεις???? Εξηγησε μου λοιπον για ποιον λογο να ερθει ο suicidal σε εσας να παρει αμυνες και οχι καποιος αλλος??? εμενα ασε με ας μην ερχομουν γιατι να μην ερχοταν ο πχ inbusines πχ ο Λευκος τιγρης πχ ο ghost above απλα τα εφτιαξε καλα μαζι σας και με το γλυψιμο κατι καταφερε.....
Εχω μυνηματα που εχω αρπαχτει και με Army και με hunderlond το να περιμενα να με χτυπησουν ακομη μια φορα δεν το δεχομουν οχι παιχτηκα λογο εγωισμου προς τον suicidal.....

Θελεις κι αλλες εξηγησεις??? Εξηγησε μου γιατί ολα τα μελη της φυλης μου και μην ακουσω οχι ολα γιατι αυτο θα γινει πανε εσωτερικα??? Ποιος εδωσε την αδεια να γινει αυτο?? Με ρωτησε ποτε κανείς?? Ο Μονος ημουν που ασχοληθηκα με την φυλη οσο καλο παιδι και αν ειναι ο nightmare δεν μπορουσε να ασχοληθει για αλλους λογους ο suicidal μην πει βοηθησε θα γελασουν και οι πετρες.... Ναι μα τι λεω τωρα εγω ειμαι ομως ο ρουφιανος panathinaikos13 βγαζεται εναν ανθρωπο ρουφιανο χωρις να ξερετε τιποτα απο καταστασεις οχι κυριοι δεν ρουφιανεψα ποτε...


Οσο για τα παιδια μεταλ χαλκ καμικαζι ειναι φιλοι μου και ηρθαν μαζι μου ουδεμια σχεση εχουν με ρουφιανια...
Περιμενω απαντηση σου
 

DeletedUser35868

Το αν βοηθούσαν στα πλανα αυτό είναι άλλη υπόθεση.

Έφυγαν και πήγαν αλλού (UD)(!!)χωρις να έχουν δώσει εξηγήσεις, αυτό. εσείς αν το θεωρείτε λογικό τι να σας πω;;

Αν είναι έτσι να σηκωνωμαστε όλοι σε κάθε κόσμο και να πηγαίνουμε σε αντιπάλους


Τι ακριβώς σου φαίνεται παράλογο δηλαδή?Δηλαδή αν έρθει ο συμπαίχτης σου και σου πει βγάλε το στρατό σου έξω να σου πάρω το χωριό τι θα κάνεις θα κάτσεις με σταυρωμένα χέρια?Σου ξαναλέω αν θέλετε να μείνετε 35 άτομα στο τέλος καθίστε και παίξτε κι όποιος μείνει έμεινε.Αλλά εσείς θέλατε συμμαχίες με 2 ηπείρους,ε λουστείτε τις συνέπειες τώρα.
 

DeletedUser18131

Ας πώ και εγώ τη δική μου γνώμη. Πρώτα από όλα πήρατε ένα όνομα Black Pirates χωρίς οι περισσότεροι να γνωρίζετε καν τί εστί αυτό το όνομα στις φυλετικές.Χωρίς να γνωρίζετε την ιστορία αυτής της φυλής που από τον Κόσμο 1.Gr είχε στελεχωθεί ίσως από την Elit των ελλήνων παιχτών που έχουν περάσει από τους Gr. Αυτό ήταν το πρώτο μου σχόλιο.
Πάμε στο δεύτερο. Υπήρξε ηγεσία σε αυτή τη φυλή; Σοβαρά τώρα πιστεύτε ότι υπήρξε ηγεσία;Ξέρετε τί σημαίνει ηγεσία φυλών ; Ξέρετε τί σημαίνει να τρέχεις μια φυλή από το Α έως το Ω ?Πάτε καλά; Τόσο πολύ έχει πέσει το επίπεδό μας στις φυλετικές;
Πάμε και στο τρίτο σχόλιο και τελευταίο: Μιλάμε για ρουφιάνους κτλ. Πράγματι αν οι καταστάσεις ήταν διαφορετικές, οι χθεσινές μετακινήσεις θα ήταν απαράδεκτες.Παρόλα αυτά καταλαβαίνω την κίνησή τους .Σε μία φυλή που απλά δεν υπάρχει γιατί να κάτσεις;Από τη στιγμή που δίνεις αναφορές στρατευμάτων σε ηγεσία που τη χρησιμοποιεί καθαρά εγωιστικά; Από την πλευρά μου πάντως θα προτιμούσα τη λύση της διαγραφής.Θέλω να πιστεύω ότι όλες αυτές οι ενέργειες έγιναν από έλειψη εμπειρίας και μόνο αλλά νομίζω ότι είμαι λάθος....
Καλή συνέχεια σας εύχομαι και καλές μάχες να έχουμε με τους πρώην συμπαίχτες μου.
 

DeletedUser35827

Το όνομα black pirates δεν το διαλέξαμε εμείς, είναι το πρωην όνομα της νέας μας ακαδημίας (Τ.Μ4).
Τι εννοείς πως η ηγεσία χρησιμοποιεί τις αναφορές στρατού για προσωπικό συμφέρων;
Είμαι ο ένας απο τους δυο αρχηγούς της Τ.Μ και κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
Εξ άλλου πείτε μου μια φυλή που οι αρχηγοί δεν έχουν τις αναφορές στρατού
 

DeletedUser18131

Το όνομα black pirates δεν το διαλέξαμε εμείς, είναι το πρωην όνομα της νέας μας ακαδημίας (Τ.Μ4).
Τι εννοείς πως η ηγεσία χρησιμοποιεί τις αναφορές στρατού για προσωπικό συμφέρων;
Είμαι ο ένας απο τους δυο αρχηγούς της Τ.Μ και κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
Εξ άλλου πείτε μου μια φυλή που οι αρχηγοί δεν έχουν τις αναφορές στρατού

Μιλάμε πάντα για τους Black Pirates σαν αρχική φυλή του κόσμου 54.Δεν μιλάμε για Τ.Μ .Το τί συμβαίνει τώρα είναι άλλη ιστορία.Δεν κατηγόρησα την τωρινή ηγεσία της Τ.Μ αλλά των πειράτων.Μην παρεξηγείτε τα λεγόμενά μου.Θεωρώ απόλυτα πρόχειρη και εντελώς λάθος την αρχική προσέγγιση της ηγεσίας των Πειρατών. Σταθερά λαθασμένες επιλογές σχεδόν από την αρχή του κόσμου.Αυτά.
Όπως σας είπα και σε π.μ στο χέρι σας είναι να αποδείξετε τί μπορείτε να επιτύχετε σαν τη νέα μας ηγεσία.
Στους Πειρατές οι περισσότερες αναφορές στρατευμάτων χρησιμοποιήθηκαν πραγματικά για να αναπτυχθούν συγκεκριμένα Accounts. Μην γελίομαστε τώρα.Δεν είμαστε χθεσινοί αλλά ακόμα και αν ήμασταν είναι πασιφανές το τί συνέβή.
 

DeletedUser35868

PAGIDAS Σεπ 15,2018 21:44
Καλησπέρα σας Κυριοι και Κυριες !! Δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να απαντησω καν σε αυτα τα αστεια πραγματα που κανει ο αρχηγος σας [player]HunterLord[/player] αλλα και η υπομονη εχει καποια ορια οπως γνωριζεται . Μερικοι απο εδω νομιζεται οτι ξεφτιλιζεται την[ally] Τ.Μ.[/ally] στα εξωτερικα φορουμ ή με διαφορους αλλους τροπους βαζοντας αναφορες στα προφιλ σας απο επιθεσεις και και και . Θεωρειται ασοβαρα καποια πραγματα που γινονται και λετε για υπερσυμμαχιες εναντιον [coord]UD[/coord] κεταλοιπα λετε για χωρια που εχετε παρει λετε λετε λετε. Περιμενω λοιπον αφου βγαλετε καποιο συμπερασμα να ρωτησετε τον αρχηγο σας [player]HunterLord[/player] τι δουλειες κανει πισω απο αυτα με διαφορα κολπα . Τα χωρια που εχετε παρει ειναι αυτα τα συνεννοημενα που κανονιζει ο αρχηγος σας ή μαλλον απο ρουφιανους που εχετε βαλει στην Τ.Μ να παρακαλοθουν και μεσα σε μια νυχτα τους στρατολογειται? Τα κολπα αυτα του αρχηγου σας ειναι γνωστα απο τον Κοσμο 53. Τουλαχιστον αμα θελετε να λεγεστε σοβαρη φυλη και να να νομιζεται οτι ξεφτιλιζεται μια αλλη φυλη στα εξωτερικα φορουμ κοιταξτε να αλλαξεται λογικη .


Καλή συνέχεια και καλές μάχες .


Παραθέτω εδώ το μήνυμα που έστειλε ο PAGIDAS σε όλη την οικογένεια των UD χθες το βράδυ χωρίς κανένα σχόλιο.Βγάλτε μόνοι σας συμπεράσματα για ποιο λόγο στάλθηκε αυτό το μήνυμα:confused:.
 

DeletedUser35827

Μια χαρα τα λεει στο μήνυμα, έπρεπε να σας τα πει ενας για να φέρετε λίγο τα μυαλά σας γιατί πολύ αέρα πήρατε μερικοι
 

DeletedUser32953

Μιλάμε πάντα για τους Black Pirates σαν αρχική φυλή του κόσμου 54.Δεν μιλάμε για Τ.Μ .Το τί συμβαίνει τώρα είναι άλλη ιστορία.Δεν κατηγόρησα την τωρινή ηγεσία της Τ.Μ αλλά των πειράτων.Μην παρεξηγείτε τα λεγόμενά μου.Θεωρώ απόλυτα πρόχειρη και εντελώς λάθος την αρχική προσέγγιση της ηγεσίας των Πειρατών. Σταθερά λαθασμένες επιλογές σχεδόν από την αρχή του κόσμου.Αυτά.
Όπως σας είπα και σε π.μ στο χέρι σας είναι να αποδείξετε τί μπορείτε να επιτύχετε σαν τη νέα μας ηγεσία.
Στους Πειρατές οι περισσότερες αναφορές στρατευμάτων χρησιμοποιήθηκαν πραγματικά για να αναπτυχθούν συγκεκριμένα Accounts. Μην γελίομαστε τώρα.Δεν είμαστε χθεσινοί αλλά ακόμα και αν ήμασταν είναι πασιφανές το τί συνέβή.


Ποιος ηταν ηγεσια φιλε μου πες μου ποιος???? Μονο εγω προσπαθησα στα παντα και στις αμυνες και στις επιθεσεις με επιθετικα πλανα... Ποιος λογαριασμος αναπτυχθηκε συγκεκριμενα πες μου για να ξερω.. πασιφανες το τι συνεβη αν εμενα BP δεν θα υπηρχα στο χθεσινο πλανο τον UD γιατι δεν ηρθε απολυτος καμια βοηθεια..!!!
Καλη συνεχεια καλες μαχες να εχουμε
 

DeletedUser20797

αν δεν παιζεις τοτε δεν μπορεις να εκφερεις αποψη στα συγκεκριμενα θεματα μιας και δεν γνωριζεις την κατασταση που επικρατει στον κοσμο. Φιλικα παντα

Βγαζεις αρκετα συμπερασματα παντως :D
Σωραιος ρε μαγκα :D
 

DeletedUser32953

http://prntscr.com/kvnrba βοηθαγες την φυλη πως? Στην οργανωση? Πρωτον: Αν δεν βγουν οι παιχτες οι ιδιοι να που αυτο τοτε τα λογια σου δεν θα εχουν αξια. Και δεν μιλαω για τους φιλους αλλά για απλους παιχτες της φυλης. Δευτερον οπως ειπες δεν ηταν η αρμοδιοτητα σου το πλανο οποτε ηταν η πρωτοβουλια σου. Αν εγω για καθε πρωτοβουλια θα βγαινω και θα καυχιεμαι που εκανα στην φυλη μου τοτε θα σταματησω σε κανα μηνα να γραφω, ολοκληρη εκθεση θα γινει.
Παιζε το παιχνιδι σου, μπορουσες να φυγεις αμεσως μετα την διαλυση των πειρατων και να πας UD αμεσως αλλα πρωτα μπηκες σε εμας εκατσες αρκετο χρονικο διαστημα και μετα εφυγες. Η κινηση αυτη ειναι ενος ρουφιανου, οπως και των φιλων σου. Μια φορα ρουφ παντα ρουφ

Πες και εσύ με πιο ονομα παίζεις να ξερουξέ σε τι μιλαμε....

Τα εξήγησα παραπάνω πως βοήθησα το πλάνο ήταν πρωτοβουλία γιατί ο μέγας υπεύθυνος επιθέσεων suicidal και inbusiness δεν έβγαλαν ποτέ ένα πλάνο για αντίπαλη φυλη...!!!

Ποιους απλους παίχτες αυτούς που πήγατε εσωτερικά?? Η αυτούς που συμφωνούν με την στάση μου???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή