Συζήτηση Αναβαθμίσεις παιχνιδιού

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Εδώ μπορείτε να υποβάλετε τα σχόλιά σας για τις αναβαθμίσεις του παιχνιδιού.
 

DeletedUser35672

Αναβαθμησεις για τα παρανομα ****ακια ποτε θα κανετε?

Να δουμε ενα κοσμο να παιζετε με πραγματικες δεξιοτητες και οχι με τα ρομποτ!!!
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Αναβαθμησεις για τα παρανομα ****ακια ποτε θα κανετε?

Να δουμε ενα κοσμο να παιζετε με πραγματικες δεξιοτητες και οχι με τα ρομποτ!!!

δηλαδη τι θεωρεις πραγματικη δεξιοτητα;
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Το κουμπι"Ζητα πορους' θα ηταν καλυτερα να βρίσκεται διπλα στο λευκο κουτι που τσεκαρεις πχ http://prntscr.com/mch2ec

Στην επόμενη ή τη μεθεπόμενη αναβάθμιση, θα προστεθεί ακόμη ένα κουμπί "Ζήτα πόρους" και στο επάνω μέρος της λίστας των χωριών. Το κατά πόσον θα βοηθήσει αυτό το έξτρα κουμπί, μένει να το διαπιστώσουμε στην πράξη.
Θα το στείλω κι αυτό και βλέπουμε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σε καθε περιπτωση αυτη η αλλαγη με τα κολληματα αν γινει θα ειναι κακη και θα φερνει τον επιτηθεμενο σε πολυ δυσμενη θεση. Γιατι πλεον ο αμυνομενος
-Εχει 600Ms να κοψει ενα τρενο
-Εχει παρατηρητηρια
-Εχει ποσους Paladins

Αν ειναι αναγκαιο κακο να αλλαξει κατι μια καλη αντιπροταση πιστευω ειναι να υπαρχει αποκλιση +-200ms απο τα ms που θα θελησει καποιος να βαλει την επιθεση. Να ισχυει ομως και για την επιθεση και για την αμυνα. Αν παλι αυτη η αλλαγη γινεται επειδη κολλανε πολλοι με λογισμικα στα 1 και 2ms μπορει καλλιστα η εταιρια να βαλει αυτοματο κενο μεταξυ σφηνας και αριστοκρατη τα 30-40ms και να μην χρειαστει να μπει καθολου η νεα ρυθμιση.
 

DeletedUser27094

Πόσο θα ήθελα να γράψω την άποψη μου αλλά βαριέμαι να απαντήσω γιατί δεν προκειτε να αλλάξει κάτι!!!

Γνωρίζω ότι προσπαθείτε να μαζέψετε κόσμο και προσπαθητε να μας βάλετε επιλογές που καταργούν τα σκιλλ του παίκτη!!! Μέγα λάθος

Κάντε το νέο παίκτη που μπαίνει και λογκαρει να μπορέσει να ανταγωνιστή μετά τα άλλα χωριά!!!

Αυτά για αρχή σαν σκέψη!! Όταν θα έχω ορεξει και χρόνο να γράψω!!! Έχω κάποιες ιδέες που θα πάει το παιχνίδι πολύ μπροστά!!! Και να έχει το ίδιο συμφέρων η εταιρία
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Οι αλλαγές στην επισκόπηση της φυλής πότε θα εφαρμοστούν?
 

stabab

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
καλησπερα μετα τη σημερινη αναβαθμιση βλεπω με τα λυπης μου ο χαρτης να ειναι απαισιος δεν μπορεις να ξεχωρησεις τιποτα.
 

Apoulos

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Μετά την τελευταία αναβάθμιση στις 23/2/21 το app σε android και ios δεν δίνει την δυνατότητα να δεις τα μέλη των φυλών. Υπάρχει σχετική επιλογή αλλά (θεωρητικά πρέπει να πατήσεις στο "Μέλη" για να δεις την λίστα) αλλά δεν "παίζει".
 
Κορυφή