M.B Family Vs 11880 Family

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
H φυλη Μ.Β ηττηθηκε απο πραξηκοπηματιες δεν υπαρχει πλεον. Μηπως να κλειδωσει το θεμα;
 

DeletedUser35784

χαιρετιζω τα αδελφια τρολλ που εκαναν το πραξικοπημα.
Viva la revolución
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εγω ως ο συντονιστης του πραξικοπηματος που εδιωξα τον κουμαν89 απο την ιδια του την φυλη και του την πηρα μπορω να σας ευχηθω καλες μαχες.

15ωρες χρειαστηκαν για να οργανωσω τα απελπισμενα και καταπιεσμενα μελη της φυλης κατα της τυραννιας και να δημιουργησουμε στην φυλη ενα νεο ειρηνικο και φιλικο καθεστως προς ολα τα μελη ωστε να περασουν ενα ομορφο καλοκαιρι.

Η τεως ηγεσια της φυλης εστελνε τα μελη της να νομπλαρουν 20 ωρες μακρυα σε κοσμο με εκκλησια υπο απειλες οτι θα πανε σωτερικο. Επισης απαιτουσαν να εχουν ολα τα μελη πολυ στρατο ενω ο ιδιος ο τεως αρχηγος ειχε 19αρι αγροκτημα

Ζητω οι Επαναστατημένες Βουβουζέλες
 

DeletedUser35784

φιλε μ αδιαφορο μου ειναι το τι και πως...το καλαμπουρι μου το εκανα στον 53 ..πλεον παω στην κουβα να απολαυσω το καλοκαιρι μ να πινω τα μοχιτο μ και να χορευω τη σαλσα μου...
los cursos de salsa están abiertos en septiembre
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
φιλε μ αδιαφορο μου ειναι το τι και πως...το καλαμπουρι μου το εκανα στον 53 ..πλεον παω στην κουβα να απολαυσω το καλοκαιρι μ να πινω τα μοχιτο μ και να χορευω τη σαλσα μου...
los cursos de salsa están abiertos en septiembre
τη καλυτερη λυση διαλεξες φιλε μ καλες διακοπες και καλα μπανια!!

lock please!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή