Roma1834 ο πυξιδιαρης και οι υπολοιπες σοκολατες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33851
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
δεν ήταν μαζί μας η Αγγελική ; ρε σ Αγγελική πότε θα κλείσουμε κόσμο στην ίδια πλευρά;

Θα μας χωρισουν τα ταιρια μας να ξερεις ΑΛΛΑ θα το ξεπερασουμε χαχαχαχαχαχαχα .


Ενταξει ναι ο Τασος ελεγε σε εμενα τι θα κανω που ειχα τα πενταπλασια χωρια απο αυτον και ημουν στην καλυτερη φυλη διπλα στους καλυτερους , ...τι λεμε μωρε τωρα? Το παιχνιδι δεν εξελίχθηκε αυτος εμαθε πεντε πραγματακια που αγνοουσε .
Ο τελευταιος κερδισμενος κοσμος μου ειναι πριν 2 χρονια και ηταν σκληρος κοσμος οχι νουμποκοσμος, αλλαξε απο τοτε πολυ?Αλλαξε ναι αλλα αλλαξε προς το χειροτερο γιατι δεν υπαρχουν παιχτες πια .Οποτε εχω χρονο και διαθεση θα παιξω προς το παρον παίρνω καμια επιτηρηση κοβω ,γελαω ,σπαμαρω και γενικα κανω οτι θελω γιατι μπορω να το κανω .Ξεφτυλλα ειναι να σου γινεται το παιχνιδι αυτοσκοπος οχι να μπαινεις να σπαμαρεις να παιρνεις επιτηρησεις να δινεις πριμιουμ στα ανηψια σου .Ξεφτυλλα ειναι να νομιζεις οτι θα καταξιωθεις μεσα απο τις φυλετικες .Εγω δεν εχω να αποδειξω τιποτα σε κανεναν γιατι εχω βρει αλλου τις ισσοροπιες μου .(Δωρεαν ψυχαναλυση σας κανω την επομενη φορα θα σας χρεωσω )

Χαιρομαι που εκλεισες κοσμο αλλα ειναι ξεφτυλλα κοσμος ,πως να το κανουμε? .Εδω μιλαει ο ανθουλης με 11 χωρια και μηδεν νομπλαρισματα εχθρικα .Ολες τις απωλειες σαν φυλη της εχω εγω μονη στον πρωτο μηνα παιχνιδιου .Δεν υπαρχει μετρο συγκρισεις νουμπαδες μια ζωη .Εχει ο ανθουλης 11 χωρια και λεει εκλεισα κοσμο αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχαχαχα ασε μας βρε νηπιαγωγείο .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33515

Δεν ντρεπεσε καθολου ρε ψευτρα. Αμα ειναι να μιλας για ακκαουντς να κανουμε συγκριση. http://prntscr.com/jolxsq ενα εσωτερικο 500 ποντον και ενα βαρβαρο 500 αντιστοιχα. αυτη εισαι στης φυλετικες θα μιλησεις κιολας. ψευτρα. Που εχεις και απωλειες λεει ψευτρα. το καθε σκουπιδη που το νομπλαρανε στο μηνα βγαινει να μιλησει. Φυσικα και υπαρχει μετρο συγκρισεις, να το παρουμε σε χωρια? 1100% φορες καλυτερος μιας και εχω 11 εγω και 1 εσυ. να το παρουμε σε ποντους? σε απωλειες? Τωρα μας λες τα στατιστικα του menta lemoni που πηρες επιτηρηση να κοψεις ενα τρενο. Γενικα οποιο ακκαουντ και να πεις για γελεια ειναι ολα. Εισαι και ψευτρα και τελευταια και σε ποναει που παλι πας πυξιδα. Και πυξιδα γρηγορη πιο γρηγορη δεν γινεται. Ετσι τους ασχετους που μιλανε πολυ τους τιμωρουμε ψευτρα, ερχονται πυξιδες και δεν μπορεις να το αποφυγεις.

Δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα? Ειναι ο μονος σκοπος της ζωης σου λελ προσπαθεις τοσο πολυ να δειξεις οτι ξερεις γιαυτο σε ποναει καθε φορα που σε ταπωνω με αληθειες που λες ψεματα. Συγνωμη αν η επερχομενη πυξιδα σε πληγωσε τοσο πολυ που πρεπει να λες ψεματα δεν ηξερα ποσο σημαντικο ειναι για σενα να νομιζουν οτι ξερεις απο φυλετικες ενα hint ομως να σου πω. Κανενας δεν ψαρωνει πλεον ολοι ξερουν οτι δεν το κατεχεις γιαυτο και φυσικα καταληγεις να παιζεις με τον καθε πυξιδιασμενο. Sore loser εισαι , ετσι λεμε στην αγγλια. Τωρα καταλαβα και γιατι δεν παιζεις εισαι τοσο κακος παιχτης που καμια μεγαλη φυλη δεν σε θελει και οπου μπεις σε πανε πυξιδα. Ε ρε με κατι τελευταιους που εμπλεξα. Τιποτα οπως ειπαμε εισαι το 0 των φυλετικον και το τσιρκο του εξωτερικου.
 

DeletedUser33515

Στον Κ2 ο Δογμα ηταν ο Δουκας σου,αυτος σου εδωσε πατηματα να κατεβεις και μη λες ανακριβιες γιατι θα εκτεθεις παλί,μη πω θα ξευτιληστεις.....ειπαμε...respect και δεν ηξερες τι ειναι το dodge ..ρουφηξες κ εμαθες,οσο μπορουσες....οταν εχεις ορεξη να ξαναρουφηξεις θα δουμε αν σου δωσουμε.... μεχρι τοτε τα κλασσικα εσωτερικα χωρια και τσιρκο του εξωτερικου θα μεινεις. Ναι Ναι παιζεις για πρεμ το ξερουν ολοι.

20 πόντοι για Σεξουαλικά υπονοούμενα
από aigoakairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

Έλεος τι πάθατε ξαφνικά, παρακαλώ να ρίξετε τους τόνους και να αλλάξετε ύφος.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&id=58020 Aυτη ειμαι εγω και αυτος ειναι ο Τασκι http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&id=112128 Πηγαινεις στο πινακα με τα χωρια http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&mode=conquers&id=58020σε αυτον τον πινακα μπες και βαλε στο old player το ονομα taski2003 αν βρεις χωριο που πηρα εγω πατημα σφύρα μου .Τι ιστοριες για αγριους ειναι αυτες που λεει .Οπως παρατηρεις οι δυο λογαριασμοι ειναι η ημερα με την νυχτα εγω εχω 13627 (+7117-6510) και ο Τασκι 5614 (+3338-2276) και το πρωτο χωριο που πηρα στην κ54 και κατεβηκα πιο κατω ειναι απο παικτη http://prntscr.com/jp120e γιατι τα στατιστικα μενουν .Αισιχτιρια παλιονουμπο.Παικτες που φορανε ****ες και παιζουν εγω δεν τους παραδεχομαι γιατι ετσι γουσταρω .Βαλτε τα ορθοπεδικα ****ακια σας και πουληστε μουρη στα πιτσιρικια οχι σε εμενα που εχω καει απειρες ωρες εδω.Ποσες φορες εχει φαει μπαν για ****ες??? για ρωτησε να μαθαινεις .Ποσες εγω ? καμια Στο κ29 που μπηκε να παιξει εφαγε την πυξιδουλα του απο αυτους που εγω κερδισα και πηρα τον κοσμο.
Αν θελει να καταξιωθει στις φυλετικες να κερδισει κοσμους οπως εγω απεναντι σε φυλες οπως cxc ,sol, dnd και αλλες το να κερδιζεις τον κ52 φτου και βγαινω με 4 συμμαχιες ειναι ενα μηδεν ,μονο τις λιμνες δεν ειχε συμμαχια ρε και αυτο ειναι διπλωματια?Νουμποκατασταση ειναι και μασημα .

Οσο για τον κ52 δεν επαιζα ,μου ειπαν 2 φιλαρακια ελα να κοψεις οπως κανω παντα αν μου το ζητησουν καποιοι,και μπηκα και εκοψα τα παντα για να κανω τον χαβαλε μου , αλλα τοσο νουμπας που εισαι αδυνατον να καταλαβεις και για να κοβω πηρα και βαρβαρο και εβγαλα και 200 δορια και απο εκει σας εκοβα ασχετα Νουμπιδια χαχαχαχαχαχαχαχα με 200 δορια κοψιμο μεχρι εκει ειστε.

Υγ και που μιλαω με εσενα που εχεις 11 χωρια και λες εκλεισα κοσμο χαρη σου κανω ,ουτε ξερεις φυλετικες ουτε θα μαθεις ποτε με αυτα τα μυαλα


20 πόντοι για παραβάσεις Κανονισμών του παιχνιδιού
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιος δουκας μου ηταν ο Δογμα βρε ψωνισμενοι νουμπαδες ? αφου εγω ημουν σε αλλη φυλη ,στην cb και πηγα σε αυτους αφου ειχε κριθει ο κοσμος και αυτος δεν ηταν δουκας της μοχιτο ,o Βαιος και ο ΝΙκος και οταν τον βγαλανε τον Βαιο απο την φυλη του οι δικοι του γιατι εβριζε το συμπαν , εγω τον εφερα πισω και τον ξανα εκανα δουκα γιατι εγω ειχα δικαιωματα δουκα χαχαχαχαχαχα ο Δογμα απλο μελος ηταν και ειχε ερθει απο την φυλη του Μαντη οπου ειχε τσακωθει και ειχε φυγει ,απλο μελος και εκει ,πες ρε Μαντη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πρεπει να φας πολλα ψωμια για να δωσετε σε εμενα πυξιδα, γατακια .Τις σοκολατες εγω τους κερδισα στο κ29 και τοτε ηταν φυλη οχι αποτυχημενη διαδηλωση οπως τωρα (σορρυ παιδια ) και ειχαν και την dnd μαζι τους χαχαχαχαχαχαχα .
 

DeletedUser34439

ελεος ρε παιδια κανατε τον κοσμο speed
εσεις των praxis δεν μπορω να πω κατι,μαγκια σας που μπηκατε τοσο δυνατη φυλη και με διπλωματιες και με τα ολα σας
αλλα πιο το νοημα να κλεισετε τον κοσμο στο 2ο μηνα?
 

DeletedUser35456

ελεος ρε παιδια κανατε τον κοσμο speed
εσεις των praxis δεν μπορω να πω κατι,μαγκια σας που μπηκατε τοσο δυνατη φυλη και με διπλωματιες και με τα ολα σας
αλλα πιο το νοημα να κλεισετε τον κοσμο στο 2ο μηνα?
Ποιο το νόημα; Απλά σε κάθε πλάνο διαλυόταν και μια φυλή τι να κάναμε ας πούμε
 

DeletedUser24680

ΚΟΤΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΓΙΑ ΠΥΞΙΔΑ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΕΣ!!!
ΚΟΤΑ ΛΙΡΑΤΗ.

10 πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Με λογια δε .. κανεις.

Ας καθοσουν να παιξεις, τι βγαινεις και γραφεις τωρα ;;

Απο τη στιγμη που παρατησες τον κοσμο δικο σου φταιξιμο και οχι του dj
 

DeletedUser34439

Ποιο το νόημα; Απλά σε κάθε πλάνο διαλυόταν και μια φυλή τι να κάναμε ας πούμε
θα μπορουσατε να το παιξετε χωρις καθολου διπλωματια ,να αφησετε καπως τους αντιπαλους σας λιγο χρονο
μπας και γινει λιγο πιο ανταγωνιστικο
γιατι με το να χτυπατε καθε φυλη και με ενα πλανο να διαλυετε δεν ξερω αν ειναι και τοσο καλο και για εσας νομιζω καταντα βαρετο
χωρις να εχω σκοπο να μειωσω την αξια σας και φυσικα και η διπλωματια ειναι στο παιχνιδι και οπως ειπα μαγκια σας να το κλεισετε στο 2μηνο
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
ξεκινησαν τα επίτηδες μπανννννννννννν χαχαχαχαχα που εισαι ρε μπερετ ασχετη



Υπαρχει ακομα αυτη;;;;;;;;;; χαχαχαχαχα
Αιωνόβια ειναι η καρχια :D

10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλα εσυ απο τις πολλες πυξιδες δεν μπορεις να αναγνωρισεις ποιος ειναι ποιος .
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
20 πόντοι για Σεξουαλικά υπονοούμενα
από aigoakairos


Καλα κανω και δεν γραφω...σε λιγο θα πεις οτι τη βιασαμε κιολας... :D
 
Κορυφή