Εμφανιση φορουμ σε συγκεκριμενους παιχτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33361
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33361

Καλησπερα σας.

Θα ηθελα να προτεινω να γινει μια προσθηκη στις ηδη υπαρχουσες δυνατοτητες του φορουμ.
Θα εκτιμουσα πολυ μια μεγαλυτερη ελευθερια στο ποια φορουμ μπορουν να δουν οι παιχτες.
Το "ολοι", "εμπιστοι", "κρυφα" δεν μου φτανει για να ειμαι ειλικρινης.

Αν ειχα την δυνατοτητα να φτιαχνω ενα φορουμ και να βαλω συγκεκριμενα ατομα, θα μου λυνοντουσαν τα χερια (σε μενα και σε πολλους αλλους φανταζομαι).
Δεν ειδα την ιδεα αυτη στα τελευταια 9 τοπικ, με συγχωρειτε αν εχει ειπωθει ξανα.

Με εκτιμηση,
Σταθης
 

DeletedUser2088

Προτείνετε και 4Τη επιλογή; ή θέλετε πχ. στο έμπιστο ρούμ, να έχετε την δυνατότητα ποιους από τους έμπιστους θα βάζετε μέσα;
 

DeletedUser33361

4η επιλογη στην ουσια.
Γκρουπ ατομων που διαλεγω εγω (ως βαρωνος ή δουκας) για να βλεπουν ενα συγκεκριμενο φορουμ (οχι απαραιτητα εμπιστοι).
Βασικα, δεν θα παιζουν ρολο τα δικαιωματα για το εκαστοτε γκρουπ ατομων!

Ευχαριστω για την απαντηση!

Υ. Γ. Ιδανικα θα μπορουσα να φτιαξω 3+ διαφορετικα φορουμ, με 3+ διαφορετικους συνδυασμους παιχτων που θα μπορουσαν να το δουν (πχ αμυντικοι, επιθετικοι, ενεργοι τα βραδια).
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Μέχρι τις 25/05 που είναι η καταληκτική ημερομηνία εφαρμογής του GDPR για όσες επιχειρήσεις δραστηριοποιούνται στην ΕΕ, δεν πρόκειται να γίνουν (ορατές) προσθήκες/αλλαγές/τροποποιήσεις στο παιχνίδι. Οι μόνες αλλαγές που θα γίνουν (και δεν αφορούν δυνατότητες του παιχνιδιού), σχετίζονται με το GDPR και θα ανακοινωθούν προς το τέλος του μήνα με αρχές Μαΐου.
Ελέω GDPR λοιπόν δεν έχω δώσει απάντηση και στις άλλες ιδέες που προτάθηκαν (για αναφορές, κόσμο buy-in, κλπ).

Θα πάει και αυτό στην Εταιρεία, αλλά πριν τον Ιούνιο είναι δύσκολο έως απίθανο να έχω ενημέρωση για το αν θα εφαρμοστεί ή όχι κάποια στιγμή στο παιχνίδι.
 

DeletedUser33361

Ok, κατανοητο..
Και εμεις εδω ποναμε με το GDPR.
Καλη δυναμη!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή