Και ξαφνικά εξαφανιζόλ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Πηγε ο βουβουζελας να παιξει με τους ghost και χασανε σε ενα 3ημερο 50-60 χωρια

Φημες θελουν τον ζεν μαστερ να ξεμεινε σε ενα παγκακι της Φιλαδέλφειας με τον Liberta21 λιαρδα απο τις μπυρες.
Αν τους δειτε πειτε τους θα παω να τους παρω σημερα γιατι το τεραστιο αυτο σαββατοκυριακο δεν τελειωσε ακομα (οσο για αν ποναει ο φιλος μου ο dhm..)
 

DeletedUser20797

Πηγε ο βουβουζελας να παιξει με τους ghost και χασανε σε ενα 3ημερο 50-60 χωρια

Φημες θελουν τον ζεν μαστερ να ξεμεινε σε ενα παγκακι της Φιλαδέλφειας με τον Liberta21 λιαρδα απο τις μπυρες.
Αν τους δειτε πειτε τους θα παω να τους παρω σημερα γιατι το τεραστιο αυτο σαββατοκυριακο δεν τελειωσε ακομα (οσο για αν ποναει ο φιλος μου ο dhm..)


Α ρε βουβουζελα μας γκαντεμιασες :(
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Αντί να ευχαριστείτε την CxC που σας δίνει την δυνατότητα να κάνετε διακοπές και ένα όμορφο καλοκαίρι κάποιοι είστε εδώ κα γράφετε ανοησίες, 0 σεβασμός, 0 κριτική ικανότητα, όλο αυτό για το καλό σας γίνεται :)
Ο μόνος που πρέπει να ευχαρίστησε τη CxC που θα κάνει διακοπές και συγκεκριμένα ανέμελες είναι ένα μέλος σας.Τώρα τα υπόλοιπα που λες κουβαλημένο σαλιγκάρι που δεν ξέρουμε καν το ονομα σου δεν το σχολιάζω. Πρέπει νάσαι κάποιος πυξιδιασμένος του HP :eek::eek::eek:...

Αράντο ή Καλαγχόηdaigremontiana (Bryophyllum daigremontianum), είναι ένα φυτό της οικογένειας Crassulaceae.ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
.
Στείλε μύνημα στον EXCON να σου πει και τον ορισμό του σαλιγκαριού να μάθεις και εσύ τι είσαι.

Φημες θελουν τον ζεν μαστερ να ξεμεινε σε ενα παγκακι της Φιλαδέλφειας με τον Liberta21 λιαρδα απο τις μπυρες.
Αν τους δειτε πειτε τους θα παω να τους παρω σημερα γιατι το τεραστιο αυτο σαββατοκυριακο δεν τελειωσε ακομα (οσο για αν ποναει ο φιλος μου ο dhm..)
Τη χρονιά που η ΑΕΚ σαρώνει τα πάντα εγώ χάνω σε κάθε κόσμο που λογκάρω,περιεργα σκηνικά :p:p:p

Α ρε βουβουζελα μας γκαντεμιασες :(
MIRDONA αλάνι :D:D:D


Τη μέρα που βαρέσαμε διάλυση για να κάνουμε ήρεμες διακοπές άρχισαν να γίνονται περιεργα σκηνικά στον κ51. Δημιουργήθηκαν νέες φυλές,εχθροί σε ένδειξη συμπαράστασης αποφάσισαν να έρθουν μαζί μας για ΒΑΝ-ια και πολλά ακόμα..Δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει καθε μέρα...Στο τέλος θα γίνει κανα περίεργο θα κερδίσουν οι κοτες οι ΦΑΠ και θα γελάει ο κόσμος :p:p:p

ΥΓ.1 Περίεργο που με το που βαρέσαμε διάλυση έπεσαν τα βαν,μου θυμίζει άλλο κόσμο που με το που διαλύθηκε μια δυνατή φυλή,λίγο μετά έπεσαν 2 καθοριστικά μπαν...περιεργα πραγματα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ΥΓ.2 Πάλι στον ίδιο κόσμο οι 2 συμμαχικές φυλές άρχισαν να μαλώνουν για κάτι πατήματα,στρατολογήσεις και άλλα τέτοια...ιδωμεν :cool::cool::cool:
 

DeletedUser34056

Ο μόνος που πρέπει να ευχαρίστησε τη CxC που θα κάνει διακοπές και συγκεκριμένα ανέμελες είναι ένα μέλος σας.Τώρα τα υπόλοιπα που λες κουβαλημένο σαλιγκάρι που δεν ξέρουμε καν το ονομα σου δεν το σχολιάζω. Πρέπει νάσαι κάποιος πυξιδιασμένος του HP :eek::eek::eek:...


Στείλε μύνημα στον EXCON να σου πει και τον ορισμό του σαλιγκαριού να μάθεις και εσύ τι είσαι.


Τη χρονιά που η ΑΕΚ σαρώνει τα πάντα εγώ χάνω σε κάθε κόσμο που λογκάρω,περιεργα σκηνικά :p:p:p


MIRDONA αλάνι :D:D:D


Τη μέρα που βαρέσαμε διάλυση για να κάνουμε ήρεμες διακοπές άρχισαν να γίνονται περιεργα σκηνικά στον κ51. Δημιουργήθηκαν νέες φυλές,εχθροί σε ένδειξη συμπαράστασης αποφάσισαν να έρθουν μαζί μας για ΒΑΝ-ια και πολλά ακόμα..Δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει καθε μέρα...Στο τέλος θα γίνει κανα περίεργο θα κερδίσουν οι κοτες οι ΦΑΠ και θα γελάει ο κόσμος :p:p:p

ΥΓ.1 Περίεργο που με το που βαρέσαμε διάλυση έπεσαν τα βαν,μου θυμίζει άλλο κόσμο που με το που διαλύθηκε μια δυνατή φυλή,λίγο μετά έπεσαν 2 καθοριστικά μπαν...περιεργα πραγματα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ΥΓ.2 Πάλι στον ίδιο κόσμο οι 2 συμμαχικές φυλές άρχισαν να μαλώνουν για κάτι πατήματα,στρατολογήσεις και άλλα τέτοια...ιδωμεν :cool::cool::cool:



- Πυξιαδιασμένος στον ΗΡ που μπήκα μόνος μου εναντίων όλων εσάς (6 χωρια εγω 150κάτι εσείς και πάλι κάνατε 2 μέρες να με φάτε και χάσατε και χωριό απο μένα, ήθελε προσπάθεια αυτό :p)
- Με το που έπεσε ένα μπαν βγήκες απ'το λαγούμι σου, το περίμενα αυτό, όπως και στην αρχή του κόσμου που σχολίαζες, είχες έστω και την παραμικρή ελπίδα ότι θα κοντράρετε έστω και λίγο την CxC, δε πειράζει και 4-5 μήνες που αντέξατε πρέπει να το βάλετε στο βιογραφικό σας μερικοί, είναι το σημαντικότερο επίτευγμα που έχετε στο παιχνίδι όλα αυτά τα χρόνια.
- Η ΦΑΠ όπως λες σας έχει πονέσει τόσους μήνες τώρα, μήπως άλλοι τρώνε φάπες απ'τη ΦΑΠ τελικά; χμ...
- Καλό καλοκαίρι, καλά μπάνια ΖΕΝ- ώ καλύτερε παίχτη των φυλετικών μαχών-
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@TROLL MASTER
όχι ενα μελος μας. 2 μελη μας.
ξεχνας οτι ενας δικος σου εκανε αιτηση σε φιλο του ε? και οχι για **** κλπ αλλα για ιδιωτική συνομιλια. μη το ξεχνας ;)
Οσο για τα αλλα που γραφεις γραφικοτατος οπως παντα.

32,5 ώρες ακόμα. ΤΙΚ ΤΑΚ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
- Πυξιαδιασμένος στον ΗΡ που μπήκα μόνος μου εναντίων όλων εσάς (6 χωρια εγω 150κάτι εσείς και πάλι κάνατε 2 μέρες να με φάτε και χάσατε και χωριό απο μένα, ήθελε προσπάθεια αυτό :p)
- Με το που έπεσε ένα μπαν βγήκες απ'το λαγούμι σου, το περίμενα αυτό, όπως και στην αρχή του κόσμου που σχολίαζες, είχες έστω και την παραμικρή ελπίδα ότι θα κοντράρετε έστω και λίγο την CxC, δε πειράζει και 4-5 μήνες που αντέξατε πρέπει να το βάλετε στο βιογραφικό σας μερικοί, είναι το σημαντικότερο επίτευγμα που έχετε στο παιχνίδι όλα αυτά τα χρόνια.
- Η ΦΑΠ όπως λες σας έχει πονέσει τόσους μήνες τώρα, μήπως άλλοι τρώνε φάπες απ'τη ΦΑΠ τελικά; χμ...
- Καλό καλοκαίρι, καλά μπάνια ΖΕΝ- ώ καλύτερε παίχτη των φυλετικών μαχών-

Ρε ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ εγώ 5 μήνες τώρα γράφω ανα τακτά διαστήματα στο εξωτερικό, δεν κρύβομαι σε κανένα λαγούμι. Και με το ονομά μου στο παιχνίδι και εδώ. Εσένα ούτε σε ξέρω ούτε θα σε μάθω γιατί είσαι ασχετος. Το οτι θα χάσουμε το ήξερα απτη στιγμή που κάποιοι έγιναν κότες,ντάξει τι να κάνουμε,δεν πήγαν τα πράγματα όπως τα ειχα σχεδιάσει :p:p:p. Τώρα αν εσύ θεωρείς τρομερό επίτευγμα το οτι κέρδισες 2 non-premade φυλές ενώ είχες συμμαχία και με premade φυλή(=συνοθήλευμα παιχτών είναι η ΦΑΠ,έστω πες την premade φυλή) σε 5 μήνες,ΕΥΓΕ. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια στο τέλος,πριν τα μπάνια έχει και εξεταστική όμως :oops::oops::oops:

@TROLL MASTER
όχι ενα μελος μας. 2 μελη μας.
ξεχνας οτι ενας δικος σου εκανε αιτηση σε φιλο του ε? και οχι για **** κλπ αλλα για ιδιωτική συνομιλια. μη το ξεχνας ;)
Οσο για τα αλλα που γραφεις γραφικοτατος οπως παντα.

32,5 ώρες ακόμα. ΤΙΚ ΤΑΚ

Ναι κάτι πήρε το αυτί μου για τα παραπάνω σκηνικα :rolleyes::rolleyes::rolleyes: .Όσο για το ΤΙΚ ΤΑΚ αραξΖΕΝ,αυτά αλλού :cool::cool::cool:

Βρήκατε ban και παίρνετε χωρια αλλιως δεν θα βγαίνετε απ τα καβουκια σας.
Ετσι ban να γελαει και ο καθε πικραμένος ιδιωτική συνομιλία & Συναλλαγές μεχρι και innogames γελαει .

Μπράβο στη Ο.Δ. που κανει τι δουλεια της σωστα.
;):confused::cool:
Εσύ μάλλον λες για τους λόγους που έφαγε βαν ο κπαπ(συνομιλία) και ο ανέμελες(συναλλαγές) , δεν τα ξέρω αυτά αλλά μην μου λες για Ο.Δ. γιατί αν ήθελαν τα έριχναν και πριν το πλάνο σας :D:D:D.
Όσον αφορά το ''παίρνετε χωριά αλλιώς δεν θα βγαίνατε απτά καβούκια σας΄΄ ελπίζω να το λες αλλού γιατί εγώ ξαναείπα εδώ είμαι όλο το καιρό.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ :cool::cool::cool:
 

DeletedUser20797

Αυτο που καθε φορα σας σχολιαζει ο ζεν και μας ψαχνει στο σκαιπ για να του κανουμε λαικ αξια ανεκτιμητη :p:p
 

DeletedUser34147

hXhZsvX.gif
 

DeletedUser33711

Μπράβο στη Ο.Δ. που κανει τι δουλεια της σωστα.
;):confused::cool:


Π_ _ υ σ _ _ _ α μ _ _ _ ς φ _ _ ε

Παντως ο ζεν χωριο δε πηρε ηταν κυριος. Σε τουτη την δυσκολη περιοδο σταθηκε στο υψος του και ειπε οχι στα ευκολα νομπλ, ναι στις νεες προκλησεις!!
 

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ηρεμα αγαπουλες!!!!! Δώστε μόνο αγαπη!!!!




Φιλακιααααααα!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*
 

DeletedUser34705

Πηγε ο βουβουζελας να παιξει με τους ghost και χασανε σε ενα 3ημερο 50-60 χωρια


Πανούλη , δεν θές να αρχίσω να γράφω και να σας ξεφτυλίσω .
Δεν με γουστάρατε απο την πρώτη στιγμη στης CxC μέλη σας εσυ ο ιδιος μου το είπες.
Απλα μέσα στα κόκκινα τα χωρια μου ηταν λουκουμι για εσάς που δεν μπορέσατε να πάρετε χωρια μέσα τους οπως εκανα εγω με το 1/5 απο τα χωρια των υπολοιπων παικτων σας και με το 1/5 ελευθερου χρόνου.

Αλλα ας πουμε 2 πράγματα ομορφα και εξηγημένα. δεν με γουσταρατε , δεν θέλησα να δωσω εσωτερικο τα χωρια μου γιατι απλα εσεις το αποφασίσατε , εφυγα και έπαιξα μόνος δεν μπηκα στην εχθρικλη φυλή σαν λογαριασμός και τελειώνει εκει το θέμα.

Είναι ένα παιχνιδι και μέχρι εκει για εμένα.

Ένα πραγμα ομως που δεν δέχομαι στην ζωη μου ειτε εικονικα ειτε real life είναι να με προσβάλει κάποιος , ο τολάκης και ο κάθε τολάκης πίσω απο μια κλικά φιλών στο σκυπέ ροομ είτε πίσω απο ενα υπολογιστη δεν έχει κανενα δικαιωμα να μιλάει λές και ειναι σκουπίδι ο άλλος , πράγμα που οπως σας ειπα και εκει δεν θα μπορουσε να κάνει σε real life γιατι πολυ απλα η συνθηκες και η πραγματικη ζωη δεν είναι πληκτρολόγιο.

Κια μην ξεχνάμε ο βουβουζέλας σε μια εβδομάδα έγινε κακός και πάει εσωτερικό.

Κάντε το παιχνιδι σας εσεις , τωρα που ειναι ευκολος ο κόσμος και δεν ειναι σαν το 37 που τους πηγατε ολους εσωτερικα και μετα μεινατε 6 ατομα και παρακαλουσατε εμενα και αλλους να μπουν co play για να βοηθησουνε..

Ντάς φιντάνια !
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλά τα λές κύριε Βουβουζέλα αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι. Έχεις παίξει στον 37 και ξέρεις οτι τον πάρτακα που θεωρητικά ήταν ο πιο μετωπικός λογαριασμός των σεσέδων και είχε τις περισσότερες εχθρικές κατακτήσεις, τον έβγαλαν νούμερο 2 στη κατάταξη για να βγεί νούμερο 1 ο -επιθετικά- ανύπαρκτος νεμοτάκης απλά και μόνο επειδή είναι στην κλικα.Παράλληλα αρκετά άτομα που στρατολόγησαν στην 44 για να έχουν πατήματα σιγά-σιγά τους πήγαν εσωτερικό.

Στον κ51 στο μέτωπο ήσουν εσύ και ο DUBFX που κάνατε κατακτήσεις εχθρικών χωριών,η κατάληξη παρόμοια με του πάρτακα.Και φυσικα το ίδιο που έπαθαν οι συμμαχίες την cxc στον 37 θα πάθουν και οι ΦΑΠ εδώ,πυξίδα.

Μου θυμίζετε παίχτες που έπαιρνε τα παλιά χρόνια ο Ολυμπιακός μόνο και μόνο για να μην τους πάρουν οι άλλες ομάδες,τους έστελνε δανεικούς και δεν έπαιζαν ποτέ(βλέπε Ντε Βιντσέντι) .

Τέλος πάντων,αφού θέλετε να σας πιάνουν κορόιδο οι υπερεκτιμημένοι δεκτό :D:D:D .Για να δούμε τι θα δούμε ακόμα στον κ51 ο οποίος όπως τόνισα και σε άλλο ποστ μου θυμίζει έντονα ένα πρόσφατο κόσμο :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser34705

Καλά τα λές κύριε Βουβουζέλα αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι. Έχεις παίξει στον 37 και ξέρεις οτι τον πάρτακα που θεωρητικά ήταν ο πιο μετωπικός λογαριασμός των σεσέδων και είχε τις περισσότερες εχθρικές κατακτήσεις, τον έβγαλαν νούμερο 2 στη κατάταξη για να βγεί νούμερο 1 ο -επιθετικά- ανύπαρκτος νεμοτάκης απλά και μόνο επειδή είναι στην κλικα.Παράλληλα αρκετά άτομα που στρατολόγησαν στην 44 για να έχουν πατήματα σιγά-σιγά τους πήγαν εσωτερικό.

Στον κ51 στο μέτωπο ήσουν εσύ και ο DUBFX που κάνατε κατακτήσεις εχθρικών χωριών,η κατάληξη παρόμοια με του πάρτακα.Και φυσικα το ίδιο που έπαθαν οι συμμαχίες την cxc στον 37 θα πάθουν και οι ΦΑΠ εδώ,πυξίδα.

Μου θυμίζετε παίχτες που έπαιρνε τα παλιά χρόνια ο Ολυμπιακός μόνο και μόνο για να μην τους πάρουν οι άλλες ομάδες,τους έστελνε δανεικούς και δεν έπαιζαν ποτέ(βλέπε Ντε Βιντσέντι) .

Τέλος πάντων,αφού θέλετε να σας πιάνουν κορόιδο οι υπερεκτιμημένοι δεκτό :D:D:D .Για να δούμε τι θα δούμε ακόμα στον κ51 ο οποίος όπως τόνισα και σε άλλο ποστ μου θυμίζει έντονα ένα πρόσφατο κόσμο :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Δεν έπαιξα 37 , δεν ειχα χρονο για λιγο ειχα μπει να βοηθισω το φίλο μου κουνιέστε.
Ενα παιχνιδι ειναι .. ολα μένουν εδω για επομενους κόσμους.. καλα τους λένε κότες με καμια γκοόστ και πολυ τους ειναι για αντιπάλοι.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
o dub παρεδωσε τα χωρια του για προσωπικους του λογους, μονο αν θελει αυτος θα τους πει σε 3ους
ο βουβουζελας εφαγε κικ επειδη χτυπησε συμμαχους + 2-3 ακομα ατοπήματα που εκανε που και παλι δεν ειναι ανακοινωσιμα σε 3ους.

Καποια αλλη απορια ζεν;
 

DeletedUser33711

τον πάρτακα που θεωρητικά ήταν ο πιο μετωπικός λογαριασμός των σεσέδων και είχε τις περισσότερες εχθρικές κατακτήσεις

Ο λογαριασμος που ειχε τις περισσοτερες εχθρικες κατακτησεις οταν τουλαχιστον ο πολεμος ακομα κρατουσε ηταν το Ολιζα και με μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο...

Εαν βγηκε μπροστα ο μετριος ηταν επειδη μετα μαζευε νεκρους :D
 

DeletedUser34699

Μητσο μου καλο θα ηταν να μην δημιουργεις εντυπωσεις απλα για να τις δημιουργησεις. Ο μονος που προσεβαλε κατι ησουν εσυ με την νοημοσυνη μας. Μπορω να γραψω μακροσκελεστατα πως και γιατι σου ζητηθηκε να παραχωρησεις χωρια σε πρωτη φαση και επισης πως και γιατι εγινες εσωτερικο σε δευτερη, αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να βγεις στην σεντρα ουτε εσυ ουτε τα ενδοοικογενειακα μας.
Καλα κατι αστεια οτι σε παρακαλουσαμε να παιξεις στον 37 σε παρακαλω μην τα πεις παραεξω θα γελανε και οι καταπελτες..

Στα θετικα παντως χαρηκαμε ολοι που επαιξες στο πλανο που εκρινε τον κοσμο.


Ζεν μου σαλεψες και εσυ , ισως τα δακρυγονα στον τελικο , ισως η μια πυξιδα μετα την αλλη , πολλα μπορει να προκαλεσουν..

Σε καμια περιπτωση η Νιωστε του 37 δεν συγκρινεται με την Φαμ του 51. Η νιωστε ειχε 5 λογαριασμους οι οποιοι ασχολουνταν και για αυτο απορροφηθηκαν στην cxc, σορρυ κιολας που δεν σας δωσαμε και την 44 free με στρατολογηση (γιατι τους ειχατε προσεγγισει, βεβαια τα 3v1 μονο αλλου ξερετε να τα λετε).

Και τελος φυσικα και θυμιζει προσφατο κοσμο ο 51, οι απερκατ λεγαν πολλα και εξαφανιστηκαν , εσυ θα πας 3η σερι φορα πυξιδα και ο βουβουζελας απογοητευσε την φυλη του.
 
Κορυφή