Και ξαφνικά εξαφανιζόλ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34699

βασκο ψυχουλα μου βγαινεις που βγαινεις απο το καβουκι σου μονο οταν βρεχει, δεν σιγουρευεσαι πρωτα οτι οντως εβρεξε;

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: Ghosts, Ghοsts, ΖΕΝ, DRINK, DRINΚ

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 17
Πλευρά 2: 13
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 130,958
Πλευρά 2: 108,195
Διαφορά: 22,763

chart

Πλευρά 1:
Παίκτες: Κουνιέστε Κουνιέστε
Πλευρά 2:
Φυλές: Ghosts, Ghοsts, ΖΕΝ, DRINK, DRINΚ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 8

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 102,113
Πλευρά 2: 57,328
Διαφορά: 44,785

chart
 

DeletedUser35624

βασκο ψυχουλα μου βγαινεις που βγαινεις απο το καβουκι σου μονο οταν βρεχει, δεν σιγουρευεσαι πρωτα οτι οντως εβρεξε;


καβουκι;;;

δεν εφυγα ποτε κουκλε,χασω κερδισω δεν κρυβομαι και δεν κρυφτηκα ΠΟΤΕ

ξερω που μενεις

Μόνιμο - Απειλή σωματικής ακεραιότητας
Από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35624

Τα πιο ενδιαφεροντα στατς ειναι για το ποιος κανιβαλησε τα περισσοτερα αυτη τη βδομαδα απο γκοστ :D
Κωστάκη να ανεβάσω τα μήνυματα που μου λες αν σταματήσω να σου δώσω τα χωριά μου γιατί ξέρω τον κοπ σου?Ε τελικά πήρα πρώτα εγώ δικό σου
 

DeletedUser35624

Ναι ανεβασε γιατι κακο ειναι;Καλυτερα σε μενα παρα να σε νομπλαρει κανας εξκο.
Οσο για το χωριο επιτηδες να σου χαλασω τα στατιστικα απ τα κανιβαλισματα ηταν
η αληθεια ειναι πως απο το να τα παρει ο εξκον καλυτερα σε εσενα που ξες και να παιζεις


το χωριο που σου απεσπασα το ειχες κανιβαλισει
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Συμβαινει και στα καλυτερα ακκαουντ
Που ειναι να βγουν να μας το πουν τα καλυτερα acc ΑΣΧΕΤΕ

Λοιπόν,το καλύτερο ακκ βγήκε να μιλήσει. Η αλήθεια είναι οτι μπορεί να συμβεί σε όλους παρότι σε εμένα δεν έχει συμβεί, μάλλον γιαυτό εγώ ειμαι ο ΑΦΡΟΣ και εσείς είστε μέτριοι.

Όσον αφορά το το ban έχω να πω οτι ''Η Δημοκρατία δεν εκβιάζεται'' και θα συνεχίσουμε να λέμε την αλήθεια όσο και αν αυτή δεν αρέσει σε μερικούς. Θα συνεχίσουμε τον αγώνα μας απέναντι στους βάρβαρους/βαρβαροφάγους :cool::cool::cool: .

Ο πόλεμος λάσπης ενάντια στη καλύτερη φυλή αραξΖΕΝ και στον καλύτερο παίχτη ΖΕΝ δεν θα περάσει. Νιώθω σαν την ΑΕΚ που δίκαια πήρε το πρωτάθλημα και κάποιοι ρίχνουν λάσπη σε αυτό τον τίτλο.

Σύντροφε Βάσκο γερά,σε αυτό το κόσμο θα παλέψουμε για την ελευθερία σου αλλα και για την ελευθερία των φυλετικών μαχών απο το κατεστημένο της CxC και των τσιρακιων τους(ΦΑΠ)



''Για ιδέστε τον ακροβάτη που κι όταν πέφτει γελά και ποτέ δεν κλαίει, ποτέ δεν κλαίει...''
 

DeletedUser33711

τωρα αυτο με τον ταμειο δε νομιζεις οτι ηταν λιγο τραβηγμενο ?
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Συμβαινει και στα καλυτερα ακκαουντ

Και για να κλείσουμε το θέμα του ''και καλά καλύτερου ακκάουντ'' και να αποδειχτεί οτι kpap=ΚΦΑΠ και οχι kpap=καλυτερο ακκαουντ


Ας ρίξουμε μια ματιά σε κάτι αναφορές απο σήμερα το πρωί

http://prntscr.com/jcaiaa --> ώρα 02.52.24 ο κύριος κΦΑΠ παίρνει ανίχνευση απο το χωριό και λέει θα κουβαλήσω πάλι νομπλάρωντας ανενεργούς

http://prntscr.com/jcaium --> ώρα 07.47.08 στέλνει τρένο και κόβεται μόνος του καθώς ήξερε τι έχει μέσα το χωριό και δεν έστειλε τίποτα να το αδειάσει.

140ms μετά τον τελευταίο αριστοκράτη κολλάει και άμυνες...περίεργα πράγματα..

Προσομοιωτής : Βρίσκεται στο μέρος συγκέντωσης και βοηθάει στο να προσομοιώνει μάχες για να βλέπεις απώλειες.

Τέλος πάντων δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν, ο kpap όταν είπε οτι ανήκει στα καλύτερα ακκάουντ μπορεί να τρόλαρε,να θεώρησε οτι έχουμε πρωταπριλιά και οχι Πρωτομαγιά...δεν ξέρω τι να πώ..

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :cool::cool::cool:
 

DeletedUser33711

Το χωριο ηταν δικο μου λαθος επειδη εκανα εργασια και δεν ασχοληθηκα να βαλω ενα μικρο νουκακι.

Για να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη ο kpap ο Κωστας και ο λογαριασμος σας εχει γλεντησει ανελιπως απο την αρχη του κοσμου. Τωρα εσυ Ζεν μπορεις να λες οτι θελεις για να γλυψεις τις πληγες σου. 11-2 υπερ του λογαριασμου και να ευχεσαι να τρολαρω και αλλες φορες γιατι απο οτι βλεπεις ειναι το μονο που σας γλιτωνει...
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Μόνο σε αυτό το θέμα, δύο μόνιμοι και δύο μηνιαίοι. Καλά το πάτε.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Εχω και γω ενα καλο οταν νομπλαρα τον Στρατο.Να ξεκινησω με τις αναφορες ή με τα μηνυματα τυπου "ΕΕΕ παιζεις με **** πως βαζεις 10 επιθεσεις στο ιδιο μσ".Ελα ζεν διαλεξε.Κουρτινα 1 ή κουρτινα 2

Καλησπέρα και καλη βραδιά.Μου λες να διαλέξω κουρτίνα 1 η κουρτίνα 2. Καταρχάς να σου πω οτι είμαι ΑΕΚ,πίσω απο κουρτίνες κρύβονται άλλοι μετά τις ήττες στο Σ.Ε.Φ...

Μόνο σε αυτό το θέμα, δύο μόνιμοι και δύο μηνιαίοι. Καλά το πάτε.
Πάμε λίγο ψιλοκαλά ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ. Τώρα βέβαια δεν ξέρω που αναφέρεται το μόνιμοι και το μηνιαίοι,όσον αφορά το παιχνίδι δηλαδή μόνιμοι παιχτες,που είναι απο την έναρξη του κ51(βλέπε εμένα και τον φίλτατο κpap) και όπως λέει και ο ομοιδεάτης excon μηνιαία σαλιγκάρια τύπου DHM και elenitsa :p:p:p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ααααα τώρα που το ξανασκέφτομαι,μάλλον θα εννοείς μηνιαίους και μόνιμους αποκλεισμούς στο εξτέρναλ..Καλά είμαστε για την ώρα,που να σφίξουν και οι... ζεστες ;):oops::oops::oops:

ΥΓ.Καλή τύχη στην εργασία Βασίλη :D:D:D καταλαβαίνω απόλυτα τι τραβάς (=|καταλαβαίνω|)
 

DeletedUser34056

Αντί να ευχαριστείτε την CxC που σας δίνει την δυνατότητα να κάνετε διακοπές και ένα όμορφο καλοκαίρι κάποιοι είστε εδώ κα γράφετε ανοησίες, 0 σεβασμός, 0 κριτική ικανότητα, όλο αυτό για το καλό σας γίνεται :)
 

DeletedUser35731

Αράντο ή Καλαγχόηdaigremontiana (Bryophyllum daigremontianum), είναι ένα φυτό της οικογένειας Crassulaceae. Έχει ρίζα από τη Μαδαγασκάρη, αν και πιστεύεται ότι προέρχονται από τη Λατινική Αμερική. Έχει περίπου ένα μέτρο ύψος, με σαρκώδη φύλλα, τα οποία και αναλαμβάνουν το ρόλο της αναπαραγωγής του.

"Το πάντα ζωντανό" ή "Η μητέρα των χιλιάδων" είναι μερικά μεταξύ πολλών ονομάτων που του έχουνε δωθεί. Τα φύλλα του μπορεί να φτάσουν σε μέγεθος 30 cm, είναι σαρκώδη, επιμήκη λογχοειδή με σκούρες κηλίδες στην κάτω πλευρά. Η ανθοφορία του είναι απρόβλεπτη καθώς δεν συμβαίνει σταθερά κάθε έτος. Ορισμένες καλλιέργειες ανθίζουν το δεύτερο έτος. Το κύριο στέλεχος τους από τα άνθη επιμηκύνεται γρήγορα σε τσαμπιά από ροζ - μοβ άνθη.
 
Κορυφή