Και ξαφνικά εξαφανιζόλ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34705

Και εκει που τα κοκόρια μιλούσαν 1 μήνα νεκρό το externalκαι η κοινότητα του κ51.

Λογικό εν μέρη τρέχουν οι Ghosts να μαζεψουν οτι παίκτη υπάρχει διπλά σε παίκτες της CxC που εχουνε μπει μέσα τους.. ή μαλλον που αφησαν να μπουν χωρίς κανένα πρόβλημα.. η λύση μια γι αυτους τρώμε τους δικους μας 5 άτομα θέλουν δεν θέλουν.
Ευγενής άμμιλα πάνω απ όλα !

Το θέμα είναι οτι το παιζουν και παικαταράδες επειδη κοβουν τρένα μέσα στο πυρινά τους... και μας την λένε κι όλας που με ένα χωριο μέσα τους καναμε πυρινα 7 χωρια και δεν μπορεσαν να τα παρουν πίσω.

#οού_ρε_λάσπη
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Και εκει που τα κοκόρια μιλούσαν 1 μήνα νεκρό το externalκαι η κοινότητα του κ51.

Λογικό εν μέρη τρέχουν οι Ghosts να μαζεψουν οτι παίκτη υπάρχει διπλά σε παίκτες της CxC που εχουνε μπει μέσα τους.. ή μαλλον που αφησαν να μπουν χωρίς κανένα πρόβλημα.. η λύση μια γι αυτους τρώμε τους δικους μας 5 άτομα θέλουν δεν θέλουν.
Ευγενής άμμιλα πάνω απ όλα !

Το θέμα είναι οτι το παιζουν και παικαταράδες επειδη κοβουν τρένα μέσα στο πυρινά τους... και μας την λένε κι όλας που με ένα χωριο μέσα τους καναμε πυρινα 7 χωρια και δεν μπορεσαν να τα παρουν πίσω.

#οού_ρε_λάσπη

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου!!! :):):)

Αν δεις μέλη απο Ghosts,τους αρχικούς όμως όχι μετά την ένωση με την A,που έχουν γράψει στο εξτέρναλ εδώ και 3 μήνες πες τα μου να τα γνωρίσω και εγώ :p:p:p.

Μετά να μου πεις ποιοι το παίζουν παιχταράδες απο τους αρχικούς Ghosts καθώς εγώ δεν έχω ακούσει κάτι,ίσως φταίει το οτι δεν ασχολούμαι και πολύ :eek::eek::eek:.
Βέβαια παιχταράδες το παίζουν άλλοι που κάνουν συμμαχίες με premade φυλές βρίσκουν αντίσταση χωρίς να το περιμένουν και τους φαίνεται περίεργο :rolleyes::rolleyes::rolleyes: . Α παιχταράδες το παίζουν και άλλοι που στέλνουν μηνύματα σε φυλές τύπου ΒΕΕ και ζητάνε συμμαχία ΚΑΙ με αυτούς,ονόματα να μη λεμε τώρα...
Ε ΠΑΝΟΥΛΗ;;;:p:p:p
.

Τέλος όσον αφορά αυτό που λες με ευγενή άμμιλα ένα θα πω.. Πήγαινε στους premade συμμάχους σου τους ΦΑΠ και δες απο εκεί και με βάση τις απώλειες ποιοι καννιβαλίζουν με το ζόρι και ποιοι οχι.

Λοιπον τόχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ,τη προπαγάνδα σας αλλού,σε τα μας δεν πιάνουν αυτά.Αντε μην ανεβάσω πάλι κανα σκρινσοτ που έχετε προτείνει συμμαχία και έχετε συμμαχήσει με όλο τον κ51 και γελάνε και οι πέτρες,ΑΝΤΕ :D:D:D
 

DeletedUser35624

Κι ομως ειμαι ακομα εδω κι αυτο το καλοκαιρι λιωμενο παγωτοοοοο κολλαει στο χεριιι
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
http://prntscr.com/j6qb1v

Ετσι ηταν ο χαρτης στην αρχη του κοσμου, τα γαζαλια ηταν ακαδημια και FAM
Tα καφε δεν ηταν κοκκινα γιατι ειχατε τοσες πολλες φυλες μαζι σας που βαριομασταν να ανανεωσουμε τη διπλωματια.

Οσο για τη BEE εχω και γω μηνυματα που μας εχουν στειλει ζητωντας μας συμμαχια επειδη οι δικοι σου τους πηγαινουν εσωτερικο παρα τη θεληση τους.

Το αν επικοινωνησαμε εμεις καποια στιγμη μαζι τους ειναι κολπα που δε σηκωνουν τα μυαλα σας, παντως συμφωνα με τα στατιστικα τους πυξιδα εμεις τους πηγαμε, αρα αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Η φυλη ΖΕΝ που ειναι; α ξεχασα, πηγε εσωτερικο.

Απο την αρχη του κοσμου αντιπαλοι ηταν οι Ghost για εμας. Ποτε δε λογαριάσαμε κανεναν αλλον και δεν ασχοληθηκαμε με κανεναν αλλον. Το οτι στρατολογηθηκατε συμμαχησατε και κανιβαλιστηκατε ειναι και η απαντηση στον βουβουζελα που αναρωτιεται γιατι εξαφανιστηκατε ολοι απο το εξτερναλ.
 

DeletedUser35042

http://prntscr.com/j6qb1v

Ετσι ηταν ο χαρτης στην αρχη του κοσμου, τα γαζαλια ηταν ακαδημια και FAM
Tα καφε δεν ηταν κοκκινα γιατι ειχατε τοσες πολλες φυλες μαζι σας που βαριομασταν να ανανεωσουμε τη διπλωματια.

Οσο για τη BEE εχω και γω μηνυματα που μας εχουν στειλει ζητωντας μας συμμαχια επειδη οι δικοι σου τους πηγαινουν εσωτερικο παρα τη θεληση τους.

Το αν επικοινωνησαμε εμεις καποια στιγμη μαζι τους ειναι κολπα που δε σηκωνουν τα μυαλα σας, παντως συμφωνα με τα στατιστικα τους πυξιδα εμεις τους πηγαμε, αρα αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Η φυλη ΖΕΝ που ειναι; α ξεχασα, πηγε εσωτερικο.

Απο την αρχη του κοσμου αντιπαλοι ηταν οι Ghost για εμας. Ποτε δε λογαριάσαμε κανεναν αλλον και δεν ασχοληθηκαμε με κανεναν αλλον. Το οτι στρατολογηθηκατε συμμαχησατε και κανιβαλιστηκατε ειναι και η απαντηση στον βουβουζελα που αναρωτιεται γιατι εξαφανιστηκατε ολοι απο το εξτερναλ.


εσυ νουμπα σκασε εχεις βαλει σαν εχθρους ακομα και φυλες που ηταν δικες σας και παραλληλα ηταν εχθρικες με ghost, drink εξαρχης, βλεπε μυστηριο επισης ασχετε οι ανενεργοι επειδη εκαναν εγραφη και ηταν 36 ποντους δεν μετρανε. Ο κοσμος εξαρχης χωριστηκε στην μεση και η δικη σας μεση περιελαμβανε 2 premade φυλες
Την επομενη φορα κανε καλυτερη προπαγανδα ΑΣΧΕΤΕ Ε ΑΣΧΕΤΕ
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209

+bonus στιχάκι
Πές μου τ’ όνομά σου
Τα παράνομά σου
Κόμπο να μη δέσεις
Τόσες αντιθέσεις
 

DeletedUser35624

ex.con Θυμιζεις δικηγορους του Παοκ.Εχεις αδικο και το γυρνας στην ειρωνια.Ο αρχηγος μας ο ΖΕΝ εχει δικιο και με την τιμια σταση του μας κανει περηφανουςς
 

DeletedUser34705

Σβήνω όλα τα φώτα, μόνος να δακρύσω
και ν'ακούω σαν πρώτα, τ' άστρα να μου τάζεις..
 

DeletedUser34699

@Kpap,excon,βουβουζελας
Παρτε μια κατσαρολα αλατονερο, αφηστε την να βρασει για 10 λεπτα , ριξτε 2 τσεκουρια και ενα ξιφος και κλειστε το καπακι. Μετα απο 5 λεπτα ανοιξτε και παρτε μυρωδια ασχετοι

+bonus
Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: Ghosts, Ghοsts, ΖΕΝ

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 14
Διαφορά: 21

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 273,464
Πλευρά 2: 105,810
Διαφορά: 167,654

chart
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Ερωτησεις προς ghost και drink.

Αφου εχετε περισσοτερα χωρια γιατι συνεχιζετε τα πλανα στα βαρβαρικα;

Σε τι συνεισφερει ενας παικτης που βγαινει εσωτερικο να παει πιο πισω στο ριμ ενω ειναι ηδη πισω;

Γιατι αυτοι που χανουν χωρια αντι να κανουν ρικλεημ με ο,τι εχουν βλεπεις ενα μισαωρο μετα να νομπλαρουν βαρβαρικο;

Την τελευταια εβδομαδα εχουν φυγει εσωτερικο παικτες απο cxc και fam που ηταν στα συνορα και δεν το εκμεταλλευτηκατε.

Επειδη παρακολουθω το κοσμο, δεν ξερω αν κανω λαθος, αλλα ακομα και ενας τριτος παρατηρητης, μπορει να διαπιστωσει οτι απλα ετοιμαζετε τα χωρια σας γι αυτους που αντιμετωπιζετε ειτε ως εχθρους ειτε ως ανωτερους.
 

DeletedUser20797

Ερωτησεις προς ghost και drink.

Αφου εχετε περισσοτερα χωρια γιατι συνεχιζετε τα πλανα στα βαρβαρικα;

Σε τι συνεισφερει ενας παικτης που βγαινει εσωτερικο να παει πιο πισω στο ριμ ενω ειναι ηδη πισω;

Γιατι αυτοι που χανουν χωρια αντι να κανουν ρικλεημ με ο,τι εχουν βλεπεις ενα μισαωρο μετα να νομπλαρουν βαρβαρικο;

Την τελευταια εβδομαδα εχουν φυγει εσωτερικο παικτες απο cxc και fam που ηταν στα συνορα και δεν το εκμεταλλευτηκατε.

Επειδη παρακολουθω το κοσμο, δεν ξερω αν κανω λαθος, αλλα ακομα και ενας τριτος παρατηρητης, μπορει να διαπιστωσει οτι απλα ετοιμαζετε τα χωρια σας γι αυτους που αντιμετωπιζετε ειτε ως εχθρους ειτε ως ανωτερους.
Δεν λεω
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@Barry καλησπέρα
μία επίσκεψη στην ερωτική Θεσσαλονίκη από εμένα παρακαλώ

Ευχαριστώ
 
Κορυφή