Συζήτηση Events του παιχνιδιού

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε για τα events του παιχνιδιού.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι πρεπει να κανουμε δεν εχω καταλαβει ,παρτακαλω ας μου εξηγησει καποιος .
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Τι πρεπει να κανουμε δεν εχω καταλαβει ,παρτακαλω ας μου εξηγησει καποιος .

Συνδυάζοντας 3 υλικά (είτε ίδια είτε διαφορετικά) δημιουργούνται τα γνωστά αντικείμενα του παιχνιδιού
Όσο πιο σπάνια τα υλικά τόσο καλύτερα τα αντικείμενα
Ο συνδυασμός ίδιων υλικών δεν δίνει τα ίδια αντικείμενα σε όλους τους παίκτες (πχ σε έναν παίκτη το Χ αντικείμενο χρειάζεται Α + Α + Β υλικά και σε κάποιον άλλον Δ + Ε +Ζ)
Κάποια αντικείμενα δημιουργούνται με περισσότερες από μία συνταγές
Κάθε 24 ώρες δίνονται δωρεάν 8 υλικά από ενέργειες στο παιχνίδι (στρατολόγηση, χτίσιμο, αναβάθμιση, νομίσματα, άμυνα, επίθεση)
Μπορούν να αγοραστούν υλικά και συνταγές με αυξανόμενο κόστος για την κάθε επόμενη αγορά
Υπάρχουν τα αντίστοιχα επιτεύγματα
Υπάρχουν αποστολές που ζητείται να ανακαλυφθεί x αριθμός μοναδικών συνταγών και ως αντάλλαγμα δίνει υλικά
Αναλόγως της ημερήσιας κατάταξης για τα δημιουργημένα αντικείμενα, δίνονται υλικά όταν μηδενίζει η κατάταξη (αριστερός πίνακας στην οθόνη του event)
Στο τέλος του event και αναλόγως της τελικής κατάταξης, δίνονται πακέτα πόρων (δεξιός πίνακας στην οθόνη του event)
Τα υλικά δεν χάνονται αν δεν χρησιμοποιηθούν την ίδια μέρα
Τα αντικείμενα παραμένουν στον κατάλογο και μετά τη λήξη του event
Όσα υλικά δεν χρησιμοποιηθούν όταν λήξει το event, θα αφαιρεθούν από τον κατάλογο


Σε γενικές γραμμές αυτά είναι τα κύρια σημεία. Αν μου έχει διαφύγει κάτι, ευχαρίστως να το δούμε.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σας ευχαριστω πολυ.
Ακομα αποστολες δεν εχει δωσει ,αναμένουμε
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Θα ηταν ακομα καλυτερο στο event δρακου αν μπορουσες με premium να εισαι ασταματητος. Να δινεις premium και να μην σε γυρνανε στην αρχη οι φλογες. Επισης θα ηταν ωραια ιδεα να ειχε επιλογη με 100premium να φερνεις ψηλες ζαριες για καποιους γυρους.

Για παραδειγμα
Επιλογη 1: 100 prem---> Ζαρια 4-6 για 2 γυρους
Επιλογη 2: 200 prem---> Ζαρια 5-6 για 3 γυρους

Ελπιζω να πρωθησετε την ιδεα μου
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Για καθε 5 ζαρια που αγοραζετε το κοστος θα αυξανεται.

Πολυ καλο μπορω να πω, δεν το χα σκεφτει, βοηθαει τους παιχτες χωρις premium. Κανει καποιον να ξανασκεφτει αν θα αγορασει ζαρι απο την στιγμη που γινεται πιο ακριβο. Μεριμνα προς τον παιχτη που δεν ξοδευει premium. Συγχαρητήρια για την εισαγωγη αυτου του event το οποιο ειναι για ολους τους παιχτες και διατηρεί την ισοτητα.
 
Κορυφή