Σοκολάτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35456
  • Ημερομηνία έναρξης

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
.Πες μου εναν παικτη σωστο ,εναν.

Εμφανίστηκα,το κρυφό όπλο της PRAXIS είναι εδώ. Το ακκ anthoulis ετοιμάζει να γράψει ένδοξες σελίδες στις φυλετικές,τόσο με την εμπειρία μου όσο και με την ενεργητικότητα του κο του anthoulis

Επειδή βλέπω σχολιάζετε γενικά για το κόσμο,εγώ ένα σύντομο σχόλιο να κάνω απο τα λίγα που έχω δει ως κοπλέι του λογαριασμού.Οι σοκολάτες είναι φιλότιμη φυλή,ξέρω 1-2 μέλη,ξεχωρίζει η Metalblack :cool::cool::cool: αλλά η διαφορά επιπέδου μεταξύ των PRAXIS και των άλλων φυλών είναι εμφανής και πιστεύω αργά η γρήγορα θα φανεί η ποιότητα μεταξύ των 2 φυλών.

Τώρα οι εκφράσεις που ακούγονται παραπάνω πιστεύω δεν είναι και ότι καλύτερο για ενα φαινομενικά γιολο κόσμο.Αναμένω να δω αν θα μπορέσουν οι DBC να μας βάλουν δυσκολα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser35784

Πηρατε χωρια απο ατομο που παιζει 2 μηνες φυλετικες ... μετα απο 3 πλανα ... πρεπει να κορνιζαρετε τις αναφορες στο προφιλ σας
 

DeletedUser32677

Σε ποιον μιλας ξερεις?Μαθε πρωτα και ασε τα περι ανακαταληψεων για δειξε μου μια να δω και εγω .

upload_2018-5-15_1-38-22.png
Τα δείχνει ανάποδα βέβαια για κάποιο λόγο, αλλά ελπίζω να πιάνεις το νόημα. :)

Το χωριό του goldval πάρθηκε από dbc και έσκαγε το ίδιο δευτερόλεπτο ρικλέιμ από peru. Το εξηγώ γιατί μπορεί να μου πεις ότι δεν μπορείς ούτε να διαβάσεις τα δοσμένα στατιστικά :p

Το ίδιο έγινε και αλλού, αλλά ντάξει πιο ξεκάρφωτα. :)

upload_2018-5-15_1-47-18.png

Αυτά είναι τα γεγονότα. Τώρα τα παραμύθια σου πούλα τα αλλού.

Και για να σου απαντήσω κιόλας στην ερώτησή σου, δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει με ποιον μιλάω, με ενδιαφέρουν αυτά που λέει και απ' την στιγμή που είναι στοχευμένα ψέματα έχω θέμα μαζί του, δεν είναι κάτι προσωπικό. :)
 

DeletedUser33851

εγω δεν ειμαι ακαδημια κανενος οτι γουσταρω κανω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Προβολή συνημμένου 1386
Τα δείχνει ανάποδα βέβαια για κάποιο λόγο, αλλά ελπίζω να πιάνεις το νόημα. :)

Το χωριό του goldval πάρθηκε από dbc και έσκαγε το ίδιο δευτερόλεπτο ρικλέιμ από peru. Το εξηγώ γιατί μπορεί να μου πεις ότι δεν μπορείς ούτε να διαβάσεις τα δοσμένα στατιστικά :p

Το ίδιο έγινε και αλλού, αλλά ντάξει πιο ξεκάρφωτα. :)

Προβολή συνημμένου 1387

Αυτά είναι τα γεγονότα. Τώρα τα παραμύθια σου πούλα τα αλλού.

Και για να σου απαντήσω κιόλας στην ερώτησή σου, δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει με ποιον μιλάω, με ενδιαφέρουν αυτά που λέει και απ' την στιγμή που είναι στοχευμένα ψέματα έχω θέμα μαζί του, δεν είναι κάτι προσωπικό. :)
Aυτο δειχνει οτι κανατε κοινο πλανο αφου η ΑΑΑ χτυπιεται και με Σοκολατες και με πραξις και με περου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ,δες λιγο τα στατιστικα και τις απωλειες και θα καταλαβεις .Αν εσυ δεν το ξερεις τοτε κατι σου κρυβουν οι αρχηγοι σου που προφανως το εχουν συμφωνησει να μπουν απο εκει δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο ,εκτος αν εσυ εχεις να μας δωσεις μια αλλη λογικη εξηγηση .
Καλο ειναι αν μαθαινεις με ποιον μιλας για να ξερεις τι θα γραψεις .

Dj το να παρεις εναν κοσμο που δεν εχεις αντιπαλο δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο .Υλικο δεν εχεται αφου δεν μπορειται ουτε τρενο να στειλετε της προκοπης .Οταν βαλετε κοκκινα στον χαρτη και μαθαιτε και τα βασικα (τρενα ,εκκαθριστικες ,κολληματα )ελα να μας τα ξανα πεις
 

DeletedUser33515

Aυτο δειχνει οτι κανατε κοινο πλανο αφου η ΑΑΑ χτυπιεται και με Σοκολατες και με πραξις και με περου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ,δες λιγο τα στατιστικα και τις απωλειες και θα καταλαβεις .Αν εσυ δεν το ξερεις τοτε κατι σου κρυβουν οι αρχηγοι σου που προφανως το εχουν συμφωνησει να μπουν απο εκει δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο ,εκτος αν εσυ εχεις να μας δωσεις μια αλλη λογικη εξηγηση .
Καλο ειναι αν μαθαινεις με ποιον μιλας για να ξερεις τι θα γραψεις .

Dj το να παρεις εναν κοσμο που δεν εχεις αντιπαλο δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο .Οταν βαλετε κοκκινα ελα να μας τα ξανα πεις

Καλα δεν γινετε να εισαι τοσο χαζη. Τι δεν καταλαβενεις οταν σου λεει ο αλλος οτι καποια μελη της ΑΑΑ εστειλαν στους αντιπαλους τους χρονους που σκανε οι Σοκολατες για να μην αφησουν τους Σοκολατες να παρουν τα χωρια? Δεν χριαζομαστε αλλες συμμαχιες , αφου εσεις τσακωνεστε μεταξυ σας. Θα πουμε ενα ευχαριστω λοιπον που και εσεις και εμεις θα παμε νωρις για διακοπες. Και οπως ειπε και η Ελισσισι δεν εχουμε αντιπαλο, αλλα λογικο ειναι. Τι να σου κανει η ελισσισι και καθε ελισισσι? Αυτοι ειναι μονο για το εξωτερικο φορουμ και το εσωτερικο χωριο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Anthoulis εισαι τερμα νουμπας και αγαθουλης .Τους χρονους τους εδωσε ο ρουφιανος που εβλεπε ποτε σκαει το τρενο απο τον διαμοιρασμο οχι ο παικτης που χτυπιοταν .Ειστε απλα τερμα νουμπαδες με μηδεν εμπειρια και το παίζεται και προ .
****νουμπι οταν λεω οτι ουτε τα βασικα δεν ξερετε τον εννοω ,οταν εγω επαιζα φυλετικες εσας σας ειχαμε για εσωτερικο .
 

DeletedUser35784

αλλαξαν οι εποχες και σιγα σιγα πρεπει να πας για αποσυρση... προτεινω να κανουμε κανα ερανο να καλυψουμε την ετησια συνδρομη σου στο δαφνι..
 

DeletedUser33851

Aυτο δειχνει οτι κανατε κοινο πλανο αφου η ΑΑΑ χτυπιεται και με Σοκολατες και με πραξις και με περου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ,δες λιγο τα στατιστικα και τις απωλειες και θα καταλαβεις .Αν εσυ δεν το ξερεις τοτε κατι σου κρυβουν οι αρχηγοι σου που προφανως το εχουν συμφωνησει να μπουν απο εκει δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο ,εκτος αν εσυ εχεις να μας δωσεις μια αλλη λογικη εξηγηση .
Καλο ειναι αν μαθαινεις με ποιον μιλας για να ξερεις τι θα γραψεις .

Dj το να παρεις εναν κοσμο που δεν εχεις αντιπαλο δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο .Υλικο δεν εχεται αφου δεν μπορειται ουτε τρενο να στειλετε της προκοπης .Οταν βαλετε κοκκινα στον χαρτη και μαθαιτε και τα βασικα (τρενα ,εκκαθριστικες ,κολληματα )ελα να μας τα ξανα πεις
εσυ ρε ασχετη τι μιλάς σε εχουμε εδω τοσες μερες..... μιλησα και με τον αρχηγος της φυλης σου μια ασχετη λεει ειναι που δε μπορει να παιξει και μας εδωσε τα χωρια της ..... σε καθε κοσμο μπαινεις και λες ασχετους αυτους που το κλεινουν οπως εκανες και με τη μαομαο . Λοιπον για να ξερεις δεν εχω αντιπαλο επειδη εσυ εισαι ο αντιπαλος μου νουμπακι
 

DeletedUser33851

Anthoulis εισαι τερμα νουμπας και αγαθουλης .Τους χρονους τους εδωσε ο ρουφιανος που εβλεπε ποτε σκαει το τρενο απο τον διαμοιρασμο οχι ο παικτης που χτυπιοταν .Ειστε απλα τερμα νουμπαδες με μηδεν εμπειρια και το παίζεται και προ .
****νουμπι οταν λεω οτι ουτε τα βασικα δεν ξερετε τον εννοω ,οταν εγω επαιζα φυλετικες εσας σας ειχαμε για εσωτερικο .
Μακραν καλυτερος ο anthoulis...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Νιαουρισε κανείς? Dj εσύ σε ποιον κοσμο εγινες παικτης και εχεις και αποψη ?
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Anthoulis εισαι τερμα νουμπας και αγαθουλης .Τους χρονους τους εδωσε ο ρουφιανος που εβλεπε ποτε σκαει το τρενο απο τον διαμοιρασμο οχι ο παικτης που χτυπιοταν .Ειστε απλα τερμα νουμπαδες με μηδεν εμπειρια και το παίζεται και προ .
****νουμπι οταν λεω οτι ουτε τα βασικα δεν ξερετε τον εννοω ,οταν εγω επαιζα φυλετικες εσας σας ειχαμε για εσωτερικο .
Δεν γίνεται αυτό που λές γιατί με τον διαμοιρασμό βλέπεις τι επιθέσεις στέλνει με αυτόν που έχεις διαμοιρασμό και όχι τι επιθέσεις δέχεται :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Epitelous οι επιθεσεις που στελνονται ειναι ιδιες με τις επιθεσεις που δέχεται ,τι σε μπερδευει ? :D:p
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Epitelous οι επιθεσεις που στελνονται ειναι ιδιες με τις επιθεσεις που δέχεται ,τι σε μπερδευει ? :D:p
Καμία σχέση.το δοκίμασα και ξέρω.αν έχουμε διαμοιρασμό εμείς οι 2 και σου στέλνει κάποιος επίθεση που δεν τον έχω δεν μπορώ να ξέρω αν δέχεσαι επίθεση ενώ σε όποιον στείλεις μπορώ να το δώ.ψάξε το και θα δείς.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Γιαννη εγω και εσυ εχουμε διαμοιρασμο ,εγω στελνω ενα τρενο ,εσυ το βλεπεις και λες σε οποιον θες ποιο χωριο χτυπαω ,ετσι ο αλλος ερχεται και σκαει ακριβως μετα .Θα σου πω σε πμ
http://prntscr.com/jiojir Πρωτη σε απωλειες με διαφορα ειναι τα παιδια , ολοι οι αλλοι χτιζουν .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35784

Αχ βρε ατιμη πως καταλαβες οτι υπαρχει συμμαχια με τους αρχηγους των σοκολατων και στο τελος θα μπουν πραξις...μας εκανες expose
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Υποθεσεις κανω αυτο ειπατε οτι δεν ισχυει τοτε το κοινο πλανο εξηγητε ως εξης ,οτι καποιος ρουφιανος εδινε διαμοιρασμο στουςεχθρους σας ,να δινει ο παικτης χωρια ενα στον ενα και εναν στον αλλο αποκλειται και να συχρονος να ζητουσε αμυνες .Εσυ πως το εξηγεις εξυπνε?
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Για αυτό και ο παίχτης σας πήγε praxis.χαχαχα εμείς είμαστε που λέγαμε τους χρόνους
 
Κορυφή