Κλείσιμο του Κ48 – Επισκόπηση

Κατά τη γνώμη σας τα παρατηρητήρια έκαναν το παιχνίδι σας γενικά κάπως καλύτερο ή κάπως χειρότερο;

  • Κάπως καλύτερο

  • Κάπως χειρότερο


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο μετά την ψηφοφορία.
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12715

και θα στο πω και ευθεος το πλανο σας στον λολομπα ηλικρινα δεν μου αρεσε............
με το ζωρη να μου αρεση? ξερω οτι ο μπλανκο βγαζει καλα πλανα ξερω οτι το παλικαρι τα δινη ολα οκ αυτο το πλανο δεν πετηχε.........δεν τον μυωνω σαν παιχτη και ουτε εχω καμια τετοια προθεση να μυωσω κανεναν........εχτος απο τον μαντη χαχααχαχα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Και τα στατιστικά λένε ότι μέχρι να πατήσω διαγραφή έχασες 2500 χωριά.
http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&id=64894&tab=conquer_periods

Δες το και σε εικόνα γιατί είσαι λίγο από αυτούς που ΔΕΕΕΝ
https://prnt.sc/ix6wql

Πες σε όλους ότι μετά σε αφήσανε οι δικοί μου γιατί τους έγλυφες
αλλά στο τέλος όταν πήγαν να σε βαρέσουν πάλι πάτησες διαγραφή
γιατί ΔΕΝ σου βγήκε η τελευταία λαδιά που πήγες να κάνεις

Mojitaki

Το πάλεψες αλλά δεν μπορούσες χωρίς τον Manti
 

DeletedUser35456

AGGELOSDELTA γνωμη μ ειναι οτι πλανο και να κανεις αν ειναι ολοι ενεργοι και συννενοησιμοι βγαινει η αμυνα ευκολα με τα παρατηρηρια και πηγαινει καθαρα σε λαθακια παικτων μερικα χασιματα χωριων που οι απωλειες ειναι μηδαμινες.Ηταν και ο λογος π ολο το παινχιδι παιζοταν στις βουτιες π θα καναμε κανα 10αρι χρονια να βγαλουμε νικητη
 

DeletedUser12715

Γιάννη μου βγήκαν τα μάτια και δεν κατάλαβα τίποτα επί της ουσίας. Όσα έγραψα ισχύουν ότι και να λες.
Τα στατσ του Κ2 γράφουν MantisGM ξεσκίζει τον aggelosdleta ασταμάτητα, έβαλες έναν να σε παίξει επιτήρηση και να κάνει
που και που reclaim.

Σου είπα να μιλήσουμε και να με πάρεις τηλέφωνο γιατί πέρασαν 7 χρόνια από τότε και νόμιζα το ξεπέρασες.
Αλλά μάλλον δεν με ξεπέρασες ποτέ, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Στο τέλος του Κ2 σε έβριζαν και οι GA, τουλάχιστον εμένα οι δικοί μου άνθρωποι δεν με έβρισαν ποτέ.
(εκτός από την jina που μαλώναμε για ερωτικούς λόγους , χαχαχαχαχα )

Αν δεν αλλάξεις το παιχνίδι σου θα είσαι πάντα μια βδέλλα στα αχαμνά των άλλων.
ciaoooo

μαντη δες καλα τη γραφης τωρα βριζεις για να φας μπαν και να μην μπωρεις να ξανα γραψεις ατιμουλικο ποσα ξερεις................δες τα στατσ.....3000 χωρια διαγραφη...........μονο ενας με βριζει το τερας....αν και τον αγαπω πιξιδα.....και μαθε να βλεπεις στατιστικα........παταω διαγραφη περνετε χωρια ουτε ενα ρικλειμ λες να μην μπορουσα να κανω? με παρακαλανε τα παιδια ισος και το τερας ισος και τα παιδια απο βολο κ.λ.π να παιξουν επιτηρηση και τους τον δινω και κοκορεύεσε????? παμε λιγο να δουμε http://prntscr.com/ix708y αν ημουν ιδιος σαν εσενα θα ελεγα να και εγω σε φακ φακ μεχρι που πατησα διαγραφη......αλλα η αλειθεια ηταν οτι εφαγα τοση ξενερα απο το πουλημα σου και δεν ξανα επαιξα κ2.....εδω θα δουμε τον βιασμο του μαντη απο τον τασκη γνωστος ος τασουλης πλεον http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&mode=conquers&id=84498&type=lose&pn=-1 βαλε και τα στατιστικα τις φυλης σου να δουν ποτε εκανες το πουλημα...... για να σου θυμησω ρ.ι.π δεν υπαρχη πουλημενε ειναι η π.μ 2 βγαλε να θυμηθεις ξεχασιαρη χαχχααχαχαχαχααχα εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος αχχαχαχααχαχαχα εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος

και με 3000 χωρια διαγραφη μπωρεις να πεις οτι φοβήθηκα το στοιχημα εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος αχαχαχαχαχχααχχααχα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
μαντη δες καλα τη γραφης τωρα βριζεις για να φας μπαν και να μην μπωρεις να ξανα γραψεις ατιμουλικο ποσα ξερεις................δες τα στατσ.....3000 χωρια διαγραφη...........μονο ενας με βριζει το τερας....αν και τον αγαπω πιξιδα.....και μαθε να βλεπεις στατιστικα........παταω διαγραφη περνετε χωρια ουτε ενα ρικλειμ λες να μην μπορουσα να κανω? με παρακαλανε τα παιδια ισος και το τερας ισος και τα παιδια απο βολο κ.λ.π να παιξουν επιτηρηση και τους τον δινω και κοκορεύεσε????? παμε λιγο να δουμε http://prntscr.com/ix708y αν ημουν ιδιος σαν εσενα θα ελεγα να και εγω σε φακ φακ μεχρι που πατησα διαγραφη......αλλα η αλειθεια ηταν οτι εφαγα τοση ξενερα απο το πουλημα σου και δεν ξανα επαιξα κ2.....εδω θα δουμε τον βιασμο του μαντη απο τον τασκη γνωστος ος τασουλης πλεον http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&mode=conquers&id=84498&type=lose&pn=-1 βαλε και τα στατιστικα τις φυλης σου να δουν ποτε εκανες το πουλημα...... για να σου θυμησω ρ.ι.π δεν υπαρχη πουλημενε ειναι η π.μ 2 βγαλε να θυμηθεις ξεχασιαρη χαχχααχαχαχαχααχα εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος αχχαχαχααχαχαχα εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος

και με 3000 χωρια διαγραφη μπωρεις να πεις οτι φοβήθηκα το στοιχημα εισαι πουλημενος εισαι πουλημενος αχαχαχαχαχχααχχααχα
χαχαχαχαχαχαχ να φωνάξεις την iris-dp που επίσης ξέσκισα στο νομπλάρισμα μαζί με τα αδέλφια της για να μου ρίξει ποινή...

Την iris-dp λέω, που την έσωσα τότε, της έκανα την δημόσια καμπάνια για να βγει admin και έγινε head admin με την πλήρη στήριξη 24.000 παιχτών που κουβάλησε ο Μάντης

Και αυτή για κάποια λόγο δεν άντεχε τον Μάντη και ήθελε να τον βαρέσει, με αυτή είχες μείνει στο τέλος...

Γιάννη όταν πάτησες διαγραφή είχες πολλά χωριά γιατί σε είχαν αφήσει και δεν σε βαρούσαν για πολύ καιρό,
πριν γίνει αυτό είχες μείνει με 180 και σε έβλεπα με χαμηλό ηθικό.

Έλα τώρα, το θυμάσαι το μήνυμα που σου είχα στείλει ;

Γιάννη, σε βλέπω με χαμηλό ηθικό.
και είχες απαντήσει λέγοντας ότι ξέρεις ότι το ευχαριστιέμαι.

Να σου πω τι ευχαριστήθηκα: Το ότι έμεινες για μένα και αναγκάστηκες να κλείσεις κόσμο μαζί μου στον Κ48.

Νουμπάκι..
 

DeletedUser12715

Ναι ελα πες τωρα οτι GA & CB δεν εψαχναν αφορμη, να εμπλακουν με ΠΜ, απλα ειχαν ερθει τοτε κατι ωραια μνματα στο ταχυδρομειο μας οπου οι χαφιεδες μας(απο crs παντα, γιατι σοτυς rip δεν ειχαμε) σας εδωσαν ολους στεγνα, ποιοι στελνουν αμυνες, ποιοι ειναι υπο επιτηρηση μονιμη και μη και γνωριζαμε οποιαδηποτε κινηση που θα εκανε η φυλη και παρα αυτα που ελεγε ο Παντελης δεν τα εκτελουσατε και τους γεμιζατε, μεσω των κωδικων που εδιναν ή επιτηρησεων. Η RIP ηταν κλινικα νεκρη και οτι εκανε, καλα το εκανε ο Παντελης, επελεξε να ερθει σε εμας(και τον ζηταγαμε για αρχηγια ομοφωνα ολης της οικογενειας ΠΜ, γιατι αραγε, μηπως επειδη ειναι κακος διπλωματης/παιχτης?). Το οτι 2+ χρονια καναμε να παρουμε 1 χωριο απο αυτον, δεν αρκει να φανταστω? Εδω εσενα σε πηγαν εσωτερικο μεταβιας και σε κρατησαν ζωντανο γιατι μερικοι(οι περισσοτεροι που σε μισουσαν) δεν μπορουσαν να σε βαρεσουν λογω ηθικου και με συνδιασμο με τις κλαψες σου σε αφησανε να παρεις μια ανασα.

ΥΓ Παρε ενα λεξικο του Μπαμπινιωτη, δεν βλαπτει ;)
μαιμου αρτουρακο να σε ενημερωσο οτι ειμαι τσακομενος με τον μπαμπινιωτη....

δεν του περνατε χωριο γιατι του εβαζα αμυνες......ασε αυτα που λεει.......

μου φτανει που το ειπες η ριπ ηταν κληνικα νεκροι.........και απο το να χασει κοσμο διαλεξε την προδοσια........

με προτεργατη αυτης τον προδοτη ολον τον φυλων mantisgm ο στρατηλατης χαχαχαχαχα

και θα σου πω κατι τον τουνα τον θυμασε? ακομα εχω σχεσεις μαζι του αν θες τον φερνω να σου πει ποιος εκλεγε στην π.μ να πανε μαζι τους..........και μου ελεγε ελα ρε ****** καλητερα εσυ παρα η ριπ εχουμε κουραστη.............εγω οχι δεν προδίδω ..................

α εχω και κανα 2 ποιο χαμηλου βελινεκες αθανατο και σλαν

οποτε θες κανουμε μια ανασκοπηση που βγηκες να κανεις τον χασοδικη του πουλημενου...............δικη χμ ζεν ελα εδω ρε
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
μαιμου αρτουρακο να σε ενημερωσο οτι ειμαι τσακομενος με τον μπαμπινιωτη....

δεν του περνατε χωριο γιατι του εβαζα αμυνες......ασε αυτα που λεει.......

μου φτανει που το ειπες η ριπ ηταν κληνικα νεκροι.........και απο το να χασει κοσμο διαλεξε την προδοσια........

με προτεργατη αυτης τον προδοτη ολον τον φυλων mantisgm ο στρατηλατης χαχαχαχαχα

και θα σου πω κατι τον τουνα τον θυμασε? ακομα εχω σχεσεις μαζι του αν θες τον φερνω να σου πει ποιος εκλεγε στην π.μ να πανε μαζι τους..........και μου ελεγε ελα ρε ****** καλητερα εσυ παρα η ριπ εχουμε κουραστη.............εγω οχι δεν προδίδω ..................

α εχω και κανα 2 ποιο χαμηλου βελινεκες αθανατο και σλαν

οποτε θες κανουμε μια ανασκοπηση που βγηκες να κανεις τον χασοδικη του πουλημενου...............δικη χμ ζεν ελα εδω ρε
πωωωω
ανοίξτε τον Κ2 πάλι να του σκίσω ότι έχει και δεν έχει ...
πεταμένε
 

DeletedUser12715

χαχαχαχαχαχαχ να φωνάξεις την iris-dp που επίσης ξέσκισα στο νομπλάρισμα μαζί με τα αδέλφια της για να μου ρίξει ποινή...

Την iris-dp λέω, που την έσωσα τότε, της έκανα την δημόσια καμπάνια για να βγει admin και έγινε head admin με την πλήρη στήριξη 24.000 παιχτών που κουβάλησε ο Μάντης

Και αυτή για κάποια λόγο δεν άντεχε τον Μάντη και ήθελε να τον βαρέσει, με αυτή είχες μείνει στο τέλος...

Γιάννη όταν πάτησες διαγραφή είχες πολλά χωριά γιατί σε είχαν αφήσει και δεν σε βαρούσαν για πολύ καιρό,
πριν γίνει αυτό είχες μείνει με 180 και σε έβλεπα με χαμηλό ηθικό.

Έλα τώρα, το θυμάσαι το μήνυμα που σου είχα στείλει ;

Γιάννη, σε βλέπω με χαμηλό ηθικό.
και είχες απαντήσει λέγοντας ότι ξέρεις ότι το ευχαριστιέμαι.

Να σου πω τι ευχαριστήθηκα: Το ότι έμεινες για μένα και αναγκάστηκες να κλείσεις κόσμο μαζί μου στον Κ48.

Νουμπάκι..
παλη ψεματα και αλλα ψεματα υπαρχουν στατιστικα χαζε ακομα http://gr.twstats.com/gr2/index.php?page=player&id=64894

ρε ****υλη σου απαντησα........παλι τα ιδια θα σου λεω πηγες τωρα στην ιρις......ελεος μετα που θα πας στον τασκι? χαχαχαχαχαχχαχα

εγω θα στο ξανα πω δεν επεζα μολεις με πουλησες τελος......

δεν αναγκαστικα εγω..... εσυ ηθελες να κληση ο κοσμος εγω δεν ηθελα...........το οτι κλησαμε στην ιδια φυλη οπως ειπες δεν ησουν αρχηγος παρησακτος σαν και εμενα ισουν.....σε αλλον κοσμο εχουμε μελλον
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
εγω θα στο ξανα πω δεν επεζα μολεις με πουλησες τελος......

μετά από μένα το χάος ...

στον Κ48 εγώ άξιζα να κλείσω..
δεν ξέρω για σένα και δεν με νοιάζει...

Θυμάσαι μια φορά που μπήκα σε ένα κόσμο και βγήκαμε δίπλα;

Σου είχα μήνυμα και είχα πει:
Γιάννη σε έχω 7:30 ώρες με αριστοκράτη.

Και μετά έκανες επανεκκίνηση


χααχαχαχαχαχαχαχα, χέστη χαχαχαχαααχαχχαχαχαχαχαχ

Πάω να φάω, όταν γυρίσω και αν δεν έχω φάει μόνιμο θα συνεχίζω και σε ξεφτιλίζω
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
ελα μην με φοβασαι, δεν θα σε πονεσω αυτην την φορα, θα ειμαι γκλυκος μαζι σου οπως ο Θανασης με την Σταυρουλα ;)

Σόρρυ αρτουρινο που δεν θα έχεις ξανά λανι experience, δεν έχω κάτι προσωπικο μαζί σου, με άλλον έχω που δυστυχώς δεν μπορώ να τα βαλω εντός πίστας.
 

DeletedUser12715

μετά από μένα το χάος ...

στον Κ48 εγώ άξιζα να κλείσω..
δεν ξέρω για σένα και δεν με νοιάζει...

Θυμάσαι μια φορά που μπήκα σε ένα κόσμο και βγήκαμε δίπλα;

Σου είχα μήνυμα και είχα πει:
Γιάννη σε έχω 7:30 ώρες με αριστοκράτη.

Και μετά έκανες επανεκκίνηση


χααχαχαχαχαχαχαχα, χέστη χαχαχαχαααχαχχαχαχαχαχαχ

Πάω να φάω, όταν γυρίσω και αν δεν έχω φάει μόνιμο θα συνεχίζω και σε ξεφτιλίζω
αφου σου ειπα αυτο επιδιοκης να φας μπαν.......
ας ειναι καλα ο τασουλης που κληνεις κοσμο...........

αλήθεια κ48 γιατι ηρθες να μου ζητησης συμαχεια??? αφου σε φοβαμε απο αλλους κοσμους?
μιλάμε τι μου θημησες χαχαχααχαχα fiss αστυνομικος που οταν τον πουλησες σε απηλησε και ηρθες κλεγωντας να μου πεις τι να κανεις,,,,,χαχαχααχαχααχα 1 μηνα εκανες να βγεις απο το σπιτι χαχααχαχαχαχαχαχα για τις παιχτικες σου ικανοτητες ηθελε να σε δειρει......

κανατε ψηφοφορία και ειπαν ο μαντης αξηζει χαχαχχαχαχα μην το φωναζεις σε πιστευω για αυτο αλώστε δεν εισαι αρχηγος...........μπραβω θα πας μπροστά
 

DeletedUser12715

πωωωω
ανοίξτε τον Κ2 πάλι να του σκίσω ότι έχει και δεν έχει ...
πεταμένε
μην βριζεις θα φας μπαν και σε θελω εχουμε πολλα να πουμε χαχααχαχαχαααχ

και προσεχε το καλτσον...μην κανει χρατσ χααχαχαχα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
μιλάμε τι μου θημησες χαχαχααχαχα fiss αστυνομικος που οταν τον πουλησες σε απηλησε και ηρθες κλεγωντας να μου πεις τι να κανεις,,,,,χαχαχααχαχααχα 1 μηνα εκανες να βγεις απο το σπιτι χαχααχαχαχαχαχαχα για τις παιχτικες σου ικανοτητες ηθελε να σε δειρει......
τι γράφεις ρε ανόητε ; δεν ντρέπεσαι ; ο άνθρωπος με την παρέα του ήταν επικίνδυνοι

σου έχω απαντήσει στις ερωτήσεις σου , έκανα την πλάκα μου μαζί σου και τώρα σε αφήνω στην μιζέρια σου ...
όπως στον Κ2.. τσιράκι μου
 

DeletedUser12715

τι γράφεις ρε ανόητε ; δεν ντρέπεσαι ; ο άνθρωπος με την παρέα του ήταν επικίνδυνοι

σου έχω απαντήσει στις ερωτήσεις σου , έκανα την πλάκα μου μαζί σου και τώρα σε αφήνω στην μιζέρια σου ...
όπως στον Κ2.. τσιράκι μου
αυτο ακριβώς εκανες εκμεταλλευτικές την αγαπη μου για την νικη εναντίον τις π.μ .......σε υποστηριζα σε ολα μεχρι που με πουλησες ελα σιγα σιγα θα πεις ολη την αλήθεια.......χααχχαχαχαχαχαχα μου θυμηζεις πολλα
ο φισ αν δεν ημουν εγω το ξερεις και στο ειχε πει............οπως μου ειπε και εμενα και επαληθευτικε οτι θα με πουλησεις τελευταίο.........

α η τζινα το τζινακι που πηγε η παιχτουρα και εφτιαξε οριζωντιο λογαριασμο εναντιον τις π.μ.................χααχαχααχααχχαχα που την πηρα επιτηρηση και ειχε τις αμυνες στο ριμ κατω....θυμασε που στα ελεγα.............που δεν σήκωνε τοιχος.....τι μου θυμησες που τις εστειλα 300 και αμυντικα και μου τα εσφαξε και μου εδωσε επιτηρηση και εφριξα.......θυμασε κυρ παντελη..........??? πες και αλλα να θυμηθω πανε και τοσα χρωνια χαχαχχαχαχα
θυμασε που την μαλοσες?
θα σου θυμησω και αλλα για πες......χαχαχααχχαχαχαα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
α η τζινα το τζινακι που πηγε η παιχτουρα και εφτιαξε οριζωντιο λογαριασμο εναντιον τις π.μ..
έλα ρε πήρες την jina μια μέρα επιτήρηση και έχεις και γνώμη...

καλά είναι , μιλάμε καμιά φορά.. βρεθήκαμε τυχαία στην Πελοπόννησο ... φοβερό ;
 

DeletedUser12715

μην φευγεις δεν θα σου στειλω τον φισσ χαχαχαχαχχαχαχα 1 μηνα κλησμενος στο σπιτι χαχααχαχααχαχαχα α ρε αυτο ηταν η φυλετικες καποτε ωραιες αναμνησης.....ειχα κληση ραντευβου με τον τουνα στα νταμαρια τον μπουχεσα και δεν ηρθε ποτε χαχαχααχα και οταν συναντιθηκαμε για καφε καταλαβα γιατι.......το αλλο το παλικαρη που ηρθε στο μολ να καταγραψη την συνομηλια με τον αρτουρ εμενα την ειρηνη την γλυκα χαχαχαχαχαχα ποιος ηταν ρε απο μοχιτο ηταν......ισος το θυμηθω με την συζητηση
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
έκανε τέτοια πράγμα χαχαχαχαχαχαχα
πωωωωωωω

κοίτα μπορώ να το θέσω και αλλιώς το θέμα

εγώ και εσύ παίξαμε το πιο καθαρό παιχνίδι του κ2 μέχρι που γυρίσαμε ο ένας εναντίων του άλλου .. δλδ και αυτά που λέω ότι έκανες (που τα έκανες) σε σχέση με όλους τους άλλους ήσουν αγγελούδι

η crs είχε κάνει 7 συμβούλια για να μας βαρέσουν χχααχαχαχ
 

DeletedUser12715

έλα ρε πήρες την jina μια μέρα επιτήρηση και έχεις και γνώμη...

καλά είναι , μιλάμε καμιά φορά.. βρεθήκαμε τυχαία στην Πελοπόννησο ... φοβερό ;
γιατι τολμουσα να την ξανα παρω χαααχχαχαχχα παρατημενος λογαριασμος.........

το τζινακι θυμαμε το κλαμα της 2 μερες πριν με πουλησεις στο σκυπε μετα φαντασμα δεν εμφανηστικε ποτε........................την ρωτησα τζινα μου ειπαν οτι ο μαντης θα με πουληση και θα με χτυπηση κατεβαζει αμυνες στο ριμ.......μου το ειπε η π.μ για να παω μαζι τους η ειναι αληθεια............οχι γιαννη σου ορκιζομε ο παντελης δεν θα εκανε ποτε κατι τετοιο χαχαχααχαχα 2 μερες μετα ο παντελης π.μ και το τζινακι αφαντο........φαντασμα χαχαχαχαχαχα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
τώρα που τα λέμε το jinaki σου έκανε τρελό νομπλάρισμα και αυτή .. μη την κράζεις, ήταν η ασπίδα της φυλής
 

DeletedUser12715

έκανε τέτοια πράγμα χαχαχαχαχαχαχα
πωωωωωωω

κοίτα μπορώ να το θέσω και αλλιώς το θέμα

εγώ και εσύ παίξαμε το πιο καθαρό παιχνίδι του κ2 μέχρι που γυρίσαμε ο ένας εναντίων του άλλου .. δλδ και αυτά που λέω ότι έκανες (που τα έκανες) σε σχέση με όλους τους άλλους ήσουν αγγελούδι

η crs είχε κάνει 7 συμβούλια για να μας βαρέσουν χχααχαχαχ
ακομα δεν καταλαβες μπωρεις να πιστευεις οτι θες..........δεν θα σε πουλαγα ποτε θα πηγενα μαζι σου πιξιδα............αντιθετα απο εσενα...........δεν με εδιαφερουν η αλλες φυλες....η αλλοι εκαναν νερα τα ξερω....τους εδοσες αφορμη? δεν με εδιαφερη εγω ξερω οτι 3,5 χρονια παρεας την πεταξες για να κλησης εναν εικονικο κοσμο......επιδει κουραστικες καταλαβενω και την κουραση..........μου αρεσει που ξερεις οτι καταβαθος σε αγαπω χαχαχαχαχχαχα καποια στιγμη θα σου κανω ωραιο σεξ χαχααχαχαχα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή