Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Στον κ29 σε κουβαλησαμε και έκανες την κότα και δεν μίλησες το επαιζες υπακουω και καλό παιδάκι και καθόσουν σαν κοτουλα στην φυλη ΜΟΥ γιατί δικη μου έγινε και αυτή όταν σας παράτησε ο δουκας και την ανέλαβα. Άρα μην μας λες για Ζέπελιν γιατί δεν έχεις .
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Μπλαμπλαμπλαμπλαμπλα.

Σου έδωσα άδεια να μιλήσεις;

Πες σε ποιό ακκάουντ παίζεις ρε ΠΑΡΑΣΙΤΟ και κότα αλλιώς ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ σου είπα.

Έχει κανόνες το φόρουμ να συμβαδίζει το ακκάουντ με κάποιο ingame.

Ούτε τα βασικά δεν ξέρεις.

ΔΡΟΜΟ ΕΙΠΑ!!!!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Και μάθε ελληνικά αγράμματη.

Τι υπάκουω με ωμέγα.

Μην ταράζεσαι και πάθεις κανένα εγκεφαλικό στην ηλικία σου σάπια!!!!

Σουτ μη μιλήσεις είπα!!!!

Έτσι σούζα!!!!

Και πες ακκάουντ κότα!!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Άλλος ένας κλασσικος παντοφλακιας που ονειρεύεται εξουσία. Τι λες ρε σκουπίδι των φυλετικών ότι γουστάρω κάνω ετσι μου ηρθε βγηκα και σε ξεφτυλισα για το **** φαρμ χαχαχα θεση 69 και στο φαρμ πρωτια ωπα ρε νουμπι που δεν εχεις **** .Τι μιλας για ρυθμισεις κσι κανονες αρχινουμπα όταν εσύ ξεκινούσε στο κ24 εγώ είχα κλείσει 5 -6 κόσμους και με παρακαλουσες να μην σε πυξιδιασω και να σε καλέσω στην φυλή μου.Ποίος κανόνας είναι αυτός που λες για βάλτον εδώ χαχαχα ούτε τους κανόνες του φόρουμ δεν ξέρεις και το παίζεις και παικτης.Ρέιιιιι δεν χρειάζεται να έχεις το ίδιο όνομα με το παιχνίδι γιατί μπορεί να είσαι cp μπορεί να έχεις νέο ακαουντ κτλ .Ήρθες να κάνεις και υποδείξεις άσχετε. Όταν θα σε πάω εσωτερικό θα μάθεις το όνομα μου αν και θα έπρεπε να το είχες καταλάβει αλλα θέλει και λιγο να στροφαρεις φυλετικά .Αυτοί που ρωτάς δεν θα σου πουν γιατί είναι όλοι δικοί μου φίλοι.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Προσωπική κόντρα βλέπω κ δεν είναι καθόλου όμορφο κ κομψό.
Στον κόσμο λογικά δεν παίζεις, κανείς δεν ξέρει που βρίσκεσαι κ τι ακκ παίζεις. Από προχθές απλά ψαχνεσαι για καβγαδες .
Δεν ξέρω τι συμφέροντα εξυπηρετεί ο τόνος σου αλλά σίγουρα δεν ταιριάζει στην εμπειρία που αναμφίβολα μπορεί και να έχεις.

Πες μας τουλάχιστον τι όνομα παίζεις, ρωτάει ο διπλωματης μας.
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Ψυχολογικα για το ποιος την εχει μεγαλυτερη
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιος ρωτάει Κρήτη Γιάννης? ?????? Χα χα χα χάχα ποιος ειναι ο διπλωματης και ποιας φυλης?
Πες μας τουλάχιστον τι όνομα παίζεις, ρωτάει ο διπλωματης μας.
και κάτι ακόμα όπως βλέπεις δεν ανακατεύετε κάνεις κάνε το ίδιο .
 

DeletedUser2088

Μπλαμπλαμπλαμπλαμπλα.

Σου έδωσα άδεια να μιλήσεις;

Πες σε ποιό ακκάουντ παίζεις ρε ΠΑΡΑΣΙΤΟ και κότα αλλιώς ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ σου είπα.

Έχει κανόνες το φόρουμ να συμβαδίζει το ακκάουντ με κάποιο ingame.

Ούτε τα βασικά δεν ξέρεις.

ΔΡΟΜΟ ΕΙΠΑ!!!!

10. Επιπλέον Θέματα

10.α. Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής.

Αγαπητέ σας διαβεβαιώ ότι εμείς που πρέπει, ξέρουμε ποιος / ποια είναι ο παίχτης.
Και εσείς έχετε γλυτώσει 2 10άρες μια για συμπεριφορά και μια για σχολιασμό ορθογραφίας.
 

DeletedUser35759

Σημερα απεβιωσε ο θειος νωντας !

Οποιος θελει για καταθεση στεφανων θα ειμαστε στον ιερο ναο του χωριου μας!


υγ. εριστικε σε τρολλαρουν και οι ΑΣΧΕΤΟΙ (ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤΑ!)

 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Dj εσύ είσαι μαζί μου μην ανακατεύετε με τον νουμπα
.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Dj εσύ είσαι μαζί μου μην ανακατεύετε με τον νουμπα
.


Εσύ μιλάς σίγουρα για κάποιο άλλο κόσμο, χαχαχαχαχαχαχα ειλικρινά σε κάθε ποσταρισμα που κάνεις ρίχνουμε τρελό γέλιο. Ξέρεις τώρα, κλήση στο Skype με φραπέ και φράουλες.

Βγάζεις μια κακία πότε πότε αλλά σίγουρα είσαι καλό κορίτσι.

Αιγόκερως σταμάτα να σπαμαρεις ,
Ευκαιρία ψάχνεις συνέχεια χαχαχαχα


Υ.Γ: Μακριά από τον εριστικο!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φραπέ και φράουλες? Είσαι πολύ μπροστά εγώ είχα μείνει στο Skype, τσάι και συμπάθεια Ο Εριστικός απλά δεν υπάρχει και ξέρει ότι όταν λέω κάτι το εννοώ το εχει δει να συμβαίνει 2 φορές.
 

DeletedUser34887

ο πιο ανιδεος παικτης που βαραει μικρα χωρια που παιζουμε για πρεμιουμ ειναι ο ατμονουμπας . ευχομαι να σε πανε πυξιδα
 

DeletedUser33515

ο πιο ανιδεος παικτης που βαραει μικρα χωρια που παιζουμε για πρεμιουμ ειναι ο ατμονουμπας . ευχομαι να σε πανε πυξιδα

Ειναι ανιδεος και νουμπας γιατι φαρμαρει παιχτες που παιζουν για πρεμ? Ποσο ασχετος μπορει να ειναι ο αλλος να παιρνει δωρεαν πορους ενω μπορει πολυ ευκολα να τους αγορασει απο το ανταλλακτηριο, εχεις δικαιο τελικα. Εβγαλες αρκετο πρεμ φιλε? Σε ποιον κοσμο θα το βαλεις να μπουμε να δουμε την τρομερη πορεια σου?
 

DeletedUser35672

****ακιας ο Εριστικος??? το ειδαμε και αυτο.....

Να μιλουσες για οποιονδηποτε αλλον να πω ισως.......αλλα να μιλας για τον Εριστικο οτι ειναι ****ακιας???

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

Μεινε με το τσαι σου.....
 

DeletedUser34887

Ειναι ανιδεος και νουμπας γιατι φαρμαρει παιχτες που παιζουν για πρεμ? Ποσο ασχετος μπορει να ειναι ο αλλος να παιρνει δωρεαν πορους ενω μπορει πολυ ευκολα να τους αγορασει απο το ανταλλακτηριο, εχεις δικαιο τελικα. Εβγαλες αρκετο πρεμ φιλε? Σε ποιον κοσμο θα το βαλεις να μπουμε να δουμε την τρομερη πορεια σου?

οσο και αν εβγαλα μια χαρα ειμαι. τρομερη πορεια ευτυχως ακομη δεν εκανα και μακαρι μια μερα να το καταφερω . εσυ ομως δεν βλεπω να εχεις τρομερη εμπειρια στο παιχνιδι.
ο τυπος μου κατεδαφισε χωριο 500-600ποντους επειδη ξερει να παιζει. με 4 χωρια τι χρειαζεται απο ενα 500αρι που μονο για πρεμιουμ παιζει. λογικο ειναι να θυμωσω
 

DeletedUser34601

οσο και αν εβγαλα μια χαρα ειμαι. τρομερη πορεια ευτυχως ακομη δεν εκανα και μακαρι μια μερα να το καταφερω . εσυ ομως δεν βλεπω να εχεις τρομερη εμπειρια στο παιχνιδι.
ο τυπος μου κατεδαφισε χωριο 500-600ποντους επειδη ξερει να παιζει. με 4 χωρια τι χρειαζεται απο ενα 500αρι που μονο για πρεμιουμ παιζει. λογικο ειναι να θυμωσω

Να φαρμάρει θέλει ο άνθρωπος.. Δεν φτάνει που το 70% των χωριών την πρώτη βδομάδα του κόσμου ήταν παίκτες που παίζουν για πρεμ και χωριά με αποθήκη 6 κρυψώνα 10...πρέπει να έχουμε και κάποιο σεβασμό προς τους παίκτες που παίζουν για πρεμ; Ή έχουμε κάποια υποχρέωση να μην τους χτυπάμε; "Μην με χτυπάς φίλε, για πρεμ παίζω" Αυτοί που παίζουν στον κόσμο πως θα αναπτύξουν δηλαδή τους λογαριασμούς τους;
 
Κορυφή