Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Καλησπέρα σε όλους,
Ας δούμε λίγο εδώ τα σχέδια μας για τον κόσμο. Ποιες φυλές θα συμμετέχουν, καθώς και το υλικό τους.

Παρακαλώ να μην μπερδευτεί το θέμα με άλλους κόσμους, ας το κρατήσουμε το επίπεδο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αν μπει ο Stattis θα μπω και εγω ,μονο να μου πει μην τον ψαχνω τσαμπα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Θα τον βρούμε.. kritigiannis.1 το Skype μου. Στείλε να τα πούμε.
Είναι στα σκαριά μια πολύ δυνατή ομάδα, θα μπούμε να περάσουμε καλά. Όσοι φίλοι επιθυμείτε στείλτε μου στο Skype
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ο Άρθουρ είναι ένα από τα στάνταρ μας,
Όπως λέμε χωριό κολωνα σε μέτωπο χαχαχαχα
Για την Ήπειρο θα κάνουμε κλήρωση τελευταία στιγμή.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Αγαπητή Αγγελική σε ποια ήπειρο να λογκαρω;
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αν κρινω απο την συμμετοχη μεχρι στιγμης, μια ηπειρο κοσμος θα ειναι ,θα κλεισουν κοσμο αυτοι που θα πουλανε πριμιουμ γιατι θα ειναι περισσοτεροι
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Τελικά τα θέλει η κοινότητα τα παρατηρητήρια; γιατί δεν έχω καταλάβει..

mad γηρνα πεισο
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Όπως αρχικά έγραψα...
Παίκτες, φυλές, δηλώσεις...

Προς όλους δηλώνω, εκ μέρους της ομάδας μου... Η προπαγάνδα που πάτε να περάσετε, απλά έχει κοπεί εδώ.

Θλιβομαι που σοβαροί υποτίθεται παίκτες λειτουργούν ως κοινές κατινες κάνοντας πράξη την απόλυτη ξεφτίλα.

Συνεχίζοντας θα πω,
Η προπαγάνδα άρχισε ήδη...αλλά...

Όπως έγραψα και στο ρουμ που μας προσκάλεσαν, βέβαια χωρίς τη θέληση μας, είπα. Ας κρατήσουμε ένα επίπεδο.

Ονόματα δεν θα αναφέρω,
Ας ξεκατινιαστητε μόνοι σας...
 

DeletedUser33711

Μπαινεις πετας τη σπιθα και εξαφανιζεσαι. Μας αφησες στο σκοταδι, ποιος που γιατι ?

Τι θα κανετε εσυ και η φυλη σου για αυτο ? Το κομποδεμα θα φτασει για τον νεο κοσμο ? Πρεπει να τα χωσετε ολα ο ανταγωνισμος απο οτι καταλαβαινω θα ειναι τεραστιος.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Μπαινεις πετας τη σπιθα και εξαφανιζεσαι. Μας αφησες στο σκοταδι, ποιος που γιατι ?

Τι θα κανετε εσυ και η φυλη σου για αυτο ? Το κομποδεμα θα φτασει για τον νεο κοσμο ? Πρεπει να τα χωσετε ολα ο ανταγωνισμος απο οτι καταλαβαινω θα ειναι τεραστιος.


Θα σου έλεγα ότι είσαι παπ@ρ@ς αλλά δεν αξίζεις ούτε 1 ποντο να φάω για πάρτη σου.

Πάμε παρακάτω τώρα,
Μάλλον έχεις μπερδέψει το τυρί με την παγίδα. Εσύ λογικά είσαι από τα ποντίκια που τα πιάνει η φάκα χωρίς καν δόλωμα. Άρα το να σου κάνω ανάλυση είναι μάλλον χαμένος χρόνος.

Αν έχεις κομποδεμα μπες,
Αν δεν έχεις πάλι μπες...
Ο κανόνας είναι ένας βρε τενεκε,
Σου λέω τον κανόνα λοιπόν για ξέρεις.
Κοίτα τούβλο...
Ρίχνεις πρεμ γιατί έτσι γουστάρεις, το δικαίωμα σου το δεινει η ίδια η inno games.
Αν η φυλή σου αξίζει, το πρεμ θα πιάσει τόπο τενεκε ξεγανωτε
Αν η φυλή είναι τούβλα, όσο πρεμ και να ρίξεις θα παραμείνει τούβλο κ τζάμπα το πρεμ.

Πιστεύω να κάλυψα κ εσένα αλλά κ κάθε άλλο μουλάρι της κατηγορίας σου.

Υ.Γ 30 ΠΌΝΤΟΥΣ ΤΙΜΩΡΊΑ ΝΑ ΦΑΩ, ΠΙΣΤΕΎΩ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΧΑΛΒΆ :)

10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Πόσο κόμπλεξ κατωτεροτητας πια...
Όταν κ αν μπεις στον κόσμο γράψε με όνομα παιχνιδιού,
Έτσι να ξέρουμε κ ποιος είσαι.
 

DeletedUser33711

Πιστεύω να κάλυψα κ εσένα αλλά κ κάθε άλλο μουλάρι της κατηγορίας σου.

Εγω μπηκα να κανω λιγο καζουρα χωρις να σε προσβαλω. Η εκρηξη σε τι οφειλετε ? Κανεις προπαγανδα οπως λες. Αμα ειμαι εγω το μουλαρι που δεν ειπα τιποτα για εσενα προσωπικα, αυτο τι καθιστα εσενα ? Με ξερεις ποιος ειμαι, τι εχω κανει ?

Και ξαναλεω γραφεις προπαγανδα παω να κανω προπαγανδα. Αυτα που λες δεν εφαπτονται σε κανενα παραλληλο συμπαν με κατι απο αυτα που ειπα, εγω να μπω στον κοσμο και να πουλησω λιγο πρεμιουμ θελω, για αυτο παω να κανω λιγο πλακα μπας και βγαλουμε και εμεις οι εμποροι λιγο παραπανω πρεμ.

Ρε θεε μου τι αλλο θα δουμε εδω μεσα με τα προσωπικα του καθενος.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Σου επιτέθηκαν επειδή ξέρω ποιος είσαι, αν έγραφε κάποιος άσχετος δε θα είχα ασχοληθεί. Μιλάς για κομποδεμα, τη γνωστή καραμέλα του κάθε απελπισμενου.
Με τον ίδιο τρόπο που μπαίνεις εσύ έτσι μπαίνω και εγώ και οι περισσότεροι .

Η ατάκα τύπου "εγώ πρεμ δε ρίχνω" είναι για άσχετους χωρίς όρεξη και χρόνο. Βαρέθηκα τόσο καιρό να διαβάζω για λεφτάδες και κομποδεματα.

Έχω 30κ να τα ρίξω όλα για πλάκα μετά θα βάλω άλλα 30κ χαχαχαχα

Υ.Γ: μουλάρι σε είπα, ούτε καν γάιδαρο :p
 
Κορυφή