Καλως τα τα παιδια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30987
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34147

r7MVEx.gif
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σταματαω να απανταω γιατι ειστε χασιμο χρονου.Αν καθοσουν να ψαξεις το ιστορικο του ακκαουντ θα δεις οτι ουδεποτε υπηρξα σε συνεργασια με οποιοδηποτε μελος της CxC σε κανεναν κοσμο και ποτε δεν ειχα ασχοληθει αλλωστε σοβαρα με φυλετικες για να φτασω μακρυα.Οποτε φατε λιγο σανο οποιοι ειστε προβατα.Μπεεεε :)

Φιλακια elisisi
Να μας ξανά έρθεις γιατί είσαι μεγάλος αετός αδερφέ και τσίφτης .
 

DeletedUser35759

και καπως ετσι χαθηκαν αλλοι 2 παικτες απο το παιχνιδι μαγκες.. καταφερατε και τους διωξατε!
 

DeletedUser35624

DeletedUser35759

ναι ναι αραξε και εγω με το μερος σου ειμαι ξερω τι τους κανατε απλα σας αρεσαν τα χωρια τους και τα πηρατε χωρις απωλειες μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας και εγω στην θεση σου το ιδιο θα εκανα .. βασικα το εχω κανει οποτε αραξε! απλα δεν θελω να ακουω δικαιολογιες τυπου δεν εχει διαθεση να παιξει και μαλακιες γτ ειναι μπαρουφες.. παμε γερα!
 

DeletedUser35042

ναι ναι αραξε και εγω με το μερος σου ειμαι ξερω τι τους κανατε απλα σας αρεσαν τα χωρια τους και τα πηρατε χωρις απωλειες μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας και εγω στην θεση σου το ιδιο θα εκανα .. βασικα το εχω κανει οποτε αραξε! απλα δεν θελω να ακουω δικαιολογιες τυπου δεν εχει διαθεση να παιξει και μαλακιες γτ ειναι μπαρουφες.. παμε γερα!
μαλακιες? δηλαδη αν ηταν καλοι παικτες δηλαδη και χρησιμοι θα επαιρναν και παλι το χωριο τους? αυτη ειναι η κυρια αιτια οτι αφου δεν ειναι χρησιμοι πρεπει να παει το χωριο τους σε εναν πιο αξιολογο παικτη!
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
το θεμα ειναι οτι ουτε αυτο μπορειτε να το κανετε σωστα...
 

DeletedUser35042

το θεμα ειναι οτι ουτε αυτο μπορειτε να το κανετε σωστα...
Σε αυτο θα συμφωνησω, εχουν λογαριασμους που οι περισσοτεροι δεν ξερουν το παιχνιδι αλλα ουτε και εσεις ειστε πολυ καλυτεροι

Γενικα ολοι ασχετοι ειστε
 

DeletedUser30987

Εγω χαρηκα για τη προσπαθεια να μου παρουν το χωριο που δεν τους βγηκε τελικα και το κρατησα μονος χωρις καμια βοηθεια.Παιχταρας δεν ειμαι ουτε το ειπα ποτε.Καποιοι τσουχτηκαν ομως και αυτο μου αρκει.Επισης elisisi τις ειρωνιες στη πατουρα σου κουκλαρα μου :) φιλικα παντα ετσι

Ένα μήνα εκτός φόρουμ.
Φιλικά πάντα, από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34912

Εγω χαρηκα για τη προσπαθεια να μου παρουν το χωριο που δεν τους βγηκε τελικα και το κρατησα μονος χωρις καμια βοηθεια.Παιχταρας δεν ειμαι ουτε το ειπα ποτε.Καποιοι τσουχτηκαν ομως και αυτο μου αρκει.Επισης elisisi τις ειρωνιες στη πατουρα σου κουκλαρα μου :) φιλικα παντα ετσι

Ένα μήνα εκτός φόρουμ.
Φιλικά πάντα, από aigokairos


Έπεσα από τον καναπέ!!. Χαχαχαχα.κλαιω στα αληθεια.ένα μήνα λέει φιλικά πάντα. Χαχαχα.ωχ παναγια μου να σαι καλά ρε αδερφέ αιγοκερε ότι περάσα σήμερα στην δουλειά τα ξέχασα ήδη κιόλας.
 

DeletedUser33515

Έπεσα από τον καναπέ!!. Χαχαχαχα.κλαιω στα αληθεια.ένα μήνα λέει φιλικά πάντα. Χαχαχα.ωχ παναγια μου να σαι καλά ρε αδερφέ αιγοκερε ότι περάσα σήμερα στην δουλειά τα ξέχασα ήδη κιόλας.

Αυτό ακριβώς, έχει αρχίσει και γίνετε χαβαλές. Πριν άπλα εβγαινε από τις σκιές έγραφε 10 πόντοι, 1 μηνάς και χανόταν πάλι στο φεγγαροφως. Τώρα κάνει και χαβαλεδακη.

Μπράβο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή