| The Snipers | Ένα Acount = Mια ιστορια στα TW.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34705

καλα ποσο ψεύτης μπορει να είσαι?
εκτος αν σου είπαν οι μαο ότι τα παρατάω, γιατί εγώ και εσένα και σε άλλους είπα ακριβως τι πήγα να κάνω με προσωπικο μυνημα,
ΚΑΙ το έκανα άσχετε, πηρες την πυξιδα σου στους μαο? ηταν καλη?
εισται τόσο άσχετοι που δνε καταλάβατε τις σας βρήκε, όχι μονο εσυ όχι μονο η μαο όχι μονο η ακα αλλά και η κουτουρού,
φάγατε δούλεμα κανονικό σαν αυτό βρε στον κ42?
που δεν καταλάβατε τι σας βρήκε? σας χτύπησε κεραυνος ? μηπως τα άστρα ηταν αναδρομα?
χαχαχχαχαχχα
επερνες χωρια απο μαο?
ααα καλαααα
με αμυνες της φυλής και δικές μου? που έκανα μια ακαδημια μονο για εσενα στην κ55? επειδη δυστηχός έφαγα το παραμύθι τοτε(ναι η αληθεια με ξεγέλασες ότι είσαι καλός παίκτης αλλά ουτε κοψιμο ούτε κολώνα δεν ήξερες τι είναι).
ΞΑΝΑ γιατι μας πούλησες? μπορεις να απαντησεις σωστά και όχι με υπεκφυγές?
κανονικότατα έμπαινα στην αρχή μέχρι να φύγετε όλοι απο την φυλή.
η εμονή μου για εσένα και όλα τα λοιμά, έρχεται απο την εμονη την δική σας να λέτε ανακρίβιες και να κατηγοράτε τον άλλο ΟΤΑΝ τα κάνετε όλα πρώτοι.
ξέχασες το κάθε λοιμό που το έβαζες μέσα να με βρίζει? μανάδες και ότι άλλο του ερχόταν στο μυαλό?
σου είχα πει μην το κάνεις θα ακούσεις και εσυ.
μάθε σου είπα πρώτα ήθος ΠΟΥΛΗΜΕΝΕ και μετα να μιλάς για παιχνιδι, όπως ακούω εγω θα ακούς και εσυ αν συνεχίζεται, ας μην το έκανες να μην άκουγες.
ΡΟΥΦΙΑΝΕ
χαχαχααχχαχα
Επινόησες καινουρια ιστορία τωρά που στα έδωσα όλα αναλυτικά .. χαχα είσαι ταγικός ρε Μήτσο !
Μια τελευταια ερώτηση πριν σε γράψω στα παλια μου τα παπουτσια , στον κ32 που ο δεινοσαυρος REX έκανε κρυφη συμμαχια με τους εξωγιηνους και στρατολογησανε το Harry Potter για να σε βαρεσουνε μόνο εσένα , πως τους αντιμετώπησες τελικα ;
 

DeletedUser16076

χαχαχααχχαχα
Επινόησες καινουρια ιστορία τωρά που στα έδωσα όλα αναλυτικά .. χαχα είσαι ταγικός ρε Μήτσο !
Μια τελευταια ερώτηση πριν σε γράψω στα παλια μου τα παπουτσια , στον κ32 που ο δεινοσαυρος REX έκανε κρυφη συμμαχια με τους εξωγιηνους και στρατολογησανε το Harry Potter για να σε βαρεσουνε μόνο εσένα , πως τους αντιμετώπησες τελικα ;
καλα εισαι εντελό χάλιας, ήπαμε το ότι κανόνιζες να πας μαο και να μας πουλήσεις κάπως πρέπει να το καλυψεις έτσι?
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΆΨΩ ΑΠΟ ΚΆΤΩ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ οι μπλακο, davinci , statis.
οταν αρχισε ο κόσμος εγω έκλεισα την 45 ήπειρο και μπηκα στην 44 και έπερνα σβάρνα την κουτουρου, πανω είμασταν πολυ δυνατοί και ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕς.
αυτην την φυλή ήθελα να την τσακισω λόγο προσωπικών γιατι μου το παίζανε παικταράδες.
εσυ και οι άλλοι κάτω ήσασταν άσχετοι αν και έκανα ακαδημια για εσενα μονο μεσα στην 55, ήσουν ανίκανος να παίξεις μονος σου και έκανες και αρκετούς να τα παρατήσουν με την συμπεριφορά σου(αληθεια πέρα για πέρα).
μου πρότηνε η dnd συμμαχία αλλα δεν τους απάντησα ποτε(γιατι όλοι λέγαμε οτι ειναι η φυλη που έχει τις περισσοτερες πιθανότητες νίκης στον κοσμο, θα την κάναμε ότι όλοι στον 29).
αλλά... ο πονηρος ο νολάντερ και οι κουτουρού κάνανε συμμαχία να με χτυπήσουν, ο ένας απο κάτω και ο ένας απο αριστερά, τέτοιο πόλεμο κανεις δεν τον αντεχει(παραδείματα πολλά...dnd k29, sol k48 και άλλα πολλά).
επειδ΄ξη ΕΓΩ ξέρω πως δεν γίνεται τέτοιος πόλεμος, μιας που εκει εσυ και οι άλλοι ησασταν ΑΣΧΕΤΟΙ απο παικτικες ικανοτητες, έκανα το εξης που μου είπε ο davinci (ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΑΣΧΕΤΕ)
αφου ο davinci kai o blacko, (εκει οντος με βοηθησε ο μπλακο και το έχω και καλό γι αυτό και τους βοηθουσα) κάνανε ανάκριση τον statis που ημασταν σύμμαχοι(δυστηχος μπηκε στην ηγεσια των λαμογιων , έτσι λεγόταν η φυλή, και μας έκανε άνω κάτω ενω πηγέναμε για ένωση, ΘΥΜΑΣΕ ΑΣΧΕΤΕ?),αναγκάσανε τον στατις να τα πει όλα, τέτοιο πράγμα δεν ξανα είδα και μπορώ να πω οτι σε αυτό ο μπλάκο είναι πάρα πολύ καλός.
ο νταβίντζι μου είπε να βάλω την φυλή στους κουτουρού, το σκέφτηκα και είπα αυτό θα κάνω να τους ανακατέψω και να χαλάσουν την συμμαχία του, ΜΗΠΩς ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΣΕ 3-4 ΜΕΡΕς?
εγινε ετσι?
γιατι? μπηκα στο σκυπε με τον νολαντερ και του έλεγα θα βάλω την φυλή στους κουτουρού, το΄ ίδιο έκανα με τους ακα και τον αρχηγό τους τον τασο , τους είπα αν δεν ανοίξουν πόλεμο με κουτουρού θα έβαζα την φυλή στους κουτουρού.
αυτό κράτησε 5-6 μέρες τουλάχιστον με συνεχείς επαφες με όλους.
να σου πω την συνέχεια? επειδη ησουν τα είπα αλλά εσυ άσχετε άλλα είδες.
έβαλα την φυλή στους κουτουρού και έστειλα σε υποτιθεται καλούς παικτες να μην φυγουν γιατι θα ξανα πάρουμε την φυλη(μια που τα δικαιωματα του δούκα τα είχαμε , απλά μας βάλανε εναν παίκτη δούκα στην φυλη να ελεγχουν), απλα κάναμε πουστια να χαλάσουν οι σχέσεις όλων με τους κουτουρού.
ΕΓΙΝΕ ΑΚΡΙΒΩς ΑΥΤΟ αλλά εσυ και άλλα άσχετα λοιμα δνε με ακούσατε.
ο νολαντερ το έφαγε , μολις έβαλα την φυλη στους κουτουρου, διαλύθηκαν την ίδια μέρα οι ακα(η μεγαλύτερη φυλή τοτε που χτυπόύσε χαλαρά τους dnd, και ειχε στην κατοχη της την 54 ηπειρο ολη) , οι κουτουρού αντέξανε 1 εβδομαδα και μετ αδιαλύθηκαν, οι παίκτες της ακα και των κουτουρού μπηκαν στην dnd
και ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΗΡΟΙ που δεν με ακουσατε μπηκατε στην μαο χαχχαχαχα
πες μου τι πάθατε? 1 μηνα αντέξατε? σας βαρούσαν συνέχεια και εσεις ούτε κουνηθήκατε ΑΣΧΕΤΟΙ
πυξιδα χαλαρά.
το μονο που δεν μπορεσα να πετύχω με όλα αυτά να πάρω την φυλή πίσω επειδη εσεις πήγατε είδη στην ΜΑΟ
σε αυτά υπάρχουν άτομα που μπορουν να το πουν ότι έτσι έγινε, μια που εσυ μπορει να έπαιζες αλλά απων ήσουν νοητικα απο το παιχνιδι, ούτε θυμόσουν τι μου έκανες.
νομιζες ότι δεν θα γινοταν ότι είπα έτσι?
τι πάθατε? ότι ο ν.μ. στον κ42?
ουτε καν μαχη? ΑΣΧΕΤΟΙ
Υ.Γ.
κανονικα αυτά δεν λεγονται γιατι μαθένετε και κολπα που δεν πρέπει.
αποδειξεις : dacinci, statis , blacko
και άλλοι που παίζανε όπως ένας φίλος μου που επειδη έκανα τα ίδια και στους άκα, δεν με μιλούσε άλλο με έκανε διαγραφη απο το σκυπε τοτε, μετα φυσικα το μετάνοιωσε επειδη του τα έλεγα πως με δούλευε(νομιζε) ο αρχηγός τους και ότι αυτός είναι η αιτία όλων αυτών.
υ.γ
τοσο κοροϊδο είσαι που το δούλεμα το νομιζεται για αλήθεια , αλλά αυτο είναι το νοημα του ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33851

σαν μαρτυρας οτι γραφεται ειναι αληθεια και ντροπη σ οταν ημασταν τοσα ατομα στο ρουμ να το αρνεισαι αν ειναι να φαει μπαν ας φαμε και οσοι τα ειδαμε
 

DeletedUser34705

κανονικα έπρεπε να φας μπαν για ψευδείς ειδησεις.
καλα ποσο ψεύτης εισαι βουβουτρέλα?
τα προγραματάκια που τα κάνεις αυτά είναι γνωστά, εντελός ΧΑΛΙΑΣ
Μητσό είσαι απλά απαραδεχτος ! ηταν τοσα ατόμα στο room αυτο και εσυ λές οτι θα εβγαλα μονος μου ... πόσο ****ς μπορεί να εισαι ρε σι ;
 

DeletedUser16076

σαν μαρτυρας οτι γραφεται ειναι αληθεια και ντροπη σ οταν ημασταν τοσα ατομα στο ρουμ να το αρνεισαι αν ειναι να φαει μπαν ας φαμε και οσοι τα ειδαμε
καλα συμμορια ηστε τι θα έλεγες εσυ?
κανονικος ψευδομάρτυρας, το μπαν μάλλον και εσυ πρέπει να το φας για αναφορα ψευδών ειδησεων
 

DeletedUser16076

Μητσό είσαι απλά απαραδεχτος ! ηταν τοσα ατόμα στο room αυτο και εσυ λές οτι θα εβγαλα μονος μου ... πόσο ****ς μπορεί να εισαι ρε σι ;
εισαι εντελος αίσχος, κάνετε λογαριασμους διπλους και τριπλους, ΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΔΩ.
εσυ πες μου ποσους λογαριασμους έχεις κανει ΕΔΩ?
δεν ντρέπεσται με ψέματα να κοροϊδευεται τον κοσμο?
ΦΤΟΥ ΣΑΣ
 

DeletedUser34705

καλα συμμορια ηστε τι θα έλεγες εσυ?
κανονικος ψευδομάρτυρας, το μπαν μάλλον και εσυ πρέπει να το φας για αναφορα ψευδών ειδησεων
καλα συμμορια ηστε τι θα έλεγες εσυ?
κανονικος ψευδομάρτυρας, το μπαν μάλλον και εσυ πρέπει να το φας για αναφορα ψευδών ειδησεων
Δίνω κωδικους skype σε οποιον απο την Ο.Δ.θέλει να τα δεί όλα !
Εισαι μια ντροπη Δημητρη εισαι 50 χρονων και μιλας σε ενα παιδακι 20 χρονων τον τεοτσακ έτσι !

Αν εχω διπλους λογαριασμους μπορει αν το δει η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ !
Εσυ παλι με τον τετο τετιτο τελουλακο αυτα κανεις...
Απο εμενα τελειωσες ημουν ο μονος που σου μιλουσα εστω τυπικα τωρα που καταλαβα τι εισαι ακριβος μακρυα μου !
 

DeletedUser16076

αν ειναι σωστος ο διαχειρηστης πρεπει να μπαναρη κάθε τετοια συμπερηφορα, δεν γινεται να μας βριζουν να μας λενε ψεματα να βάζουν πριντ πλαστα και να μας σπιλωνουν έτσι
 

DeletedUser16076

Δίνω κωδικους skype σε οποιον απο την Ο.Δ.θέλει να τα δεί όλα !
Εισαι μια ντροπη Δημητρη εισαι 50 χρονων και μιλας σε ενα παιδακι 20 χρονων τον τεοτσακ έτσι !

Αν εχω διπλους λογαριασμους μπορει αν το δει η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ !
Εσυ παλι με τον τετο τετιτο τελουλακο αυτα κανεις...
Απο εμενα τελειωσες ημουν ο μονος που σου μιλουσα εστω τυπικα τωρα που καταλαβα τι εισαι ακριβος μακρυα μου !
αν δεν σε ριξει μπαν η διαχειρηση θα ειναι οτι ποιο άδικο έχει γίνει στις φυλετικες, ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΡΕ ΑΙΣΧΟΣ.
κανετε 10αδες λογαριασμους εσυ και τα παιδακια και μου το ριχνεις σε εμενα?
τετοιο στησιμο το περιμενα γιατι ΤΕΤΟΙΟΙ ειστε

10 πόντοι από aigokairos (6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33851

μεχρι τωρα δεν ημουν σιγουρος αλλα τωρα καταλαβα ποσο δικιο εχουν ολοι που σε κραζουν εισαι ενας ψευτης
 

DeletedUser16076

μεχρι τωρα δεν ημουν σιγουρος αλλα τωρα καταλαβα ποσο δικιο εχουν ολοι που σε κραζουν εισαι ενας ψευτης
εισαι αλητης που λες τετοια ψέματα,, θα έπρεπε να ντρέπεσε, δεν ξέρεις ποσους διπλους έχει ο τεοτσακ και εδω dimitrag, και πολλους ακομη, τα ίδια κάνει παντου και θα το ρίξεις σε εμένα?
φτου σου.
 

DeletedUser34705

Πρός Ο.Δ. επειδη ο ανθρωπος εχει προβλημα καλο ειναι να το σεβαστουμε και να τον απομακρυνουμε απο το παιχνιδι για το καλο ολων , ειναι διχασμενη προσωπικοτητα.
Επιθυμω επωνυμα να μιλησω με μελος τις διαχειρησης να του δωσω κωδικους στο σκυπε για εξακρυβωσει στοιχειων στα οποια συγκοφατουντε απο τον ανθρωπο σαν πλαστα .
Και επιθυμω τον άμεσω αποκλεισμο του απο το παιχνιδι λόγο προβλημάτων συμπεριφορας.
Δεν θέλω να το ταβιξω άλλο γι αυτο δεν ξαναγραφω , καποιος απο τους ΟΔ να ερθει σε προσωπικη επηκοινωνια μαζι μου.
Ευχαριστω .
 

DeletedUser16076

Πρός Ο.Δ. επειδη ο ανθρωπος εχει προβλημα καλο ειναι να το σεβαστουμε και να τον απομακρυνουμε απο το παιχνιδι για το καλο ολων , ειναι διχασμενη προσωπικοτητα.
Επιθυμω επωνυμα να μιλησω με μελος τις διαχειρησης να του δωσω κωδικους στο σκυπε για εξακρυβωσει στοιχειων στα οποια συγκοφατουντε απο τον ανθρωπο σαν πλαστα .
Και επιθυμω τον άμεσω αποκλεισμο του απο το παιχνιδι λόγο προβλημάτων συμπεριφορας.
Δεν θέλω να το ταβιξω άλλο γι αυτο δεν ξαναγραφω , καποιος απο τους ΟΔ να ερθει σε προσωπικη επηκοινωνια μαζι μου.
Ευχαριστω .
βουβουτρέλα?
δεν είσαι ο πρώτος που προσπαθει να με σπιλώσει, το έκανε και ο πρωταθλητής στον κ23, μάλιστα επειδη ήξερα τι έκανε(ακριβως αυτά που κάνετε και εσεις εδω) απλά έγινε ρεζίλη των σκυλιών.
μπορει να παιζεται με διπλους τριπλους φέικ και χιλιους δυο λογαριασμους, ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΣΤΟ FACEBOOK και όπου αλλου τους κάνετε,
ρε τενεκε δύσκολο είναι να έκανε ένας φίλος σου η ο τεοτσακ η όποιο άλλο λοιμο είναι δικο σς να κανει αυτό που κάνετε πάντα?
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ για τους διπλους εδω που όλοι το ξέρουν τι γίνεται και πολλές φορες με την ανοχη ακομη και του mad δεν τρώνε μπαν?
εγω ο ιδιος είδα τον mad να μπαναρει έναν απο τους λογαριασμους που αναφέρομαι.
στο σκυπε που είναι απείρος ποιο εύκολο να το κάνετε δεν το κάνατε?
ΑΙΣΧΟΙ
το κακο ότι ακόμη δεν φάγατε μπαν εδω για αυτές τις απαράδεκτες αναρτήσεις.
υ.γ.
και βρίζεις κι όλας? ποσο ΑΙΣΧΟΣ αλλο να γίνεις? ετσι θα γίνει πιστευτό?
η περιμένεις να βρίσω να φάω μπαν εγω?
 

DeletedUser33851

ο τυπος ειναι διαταραγμενος εγω το φοβηθηκα παντως περα απο τη πλακα
 

DeletedUser33851

δε σε βριζω
απλα προσπαθω να καταλαβω ποσο διχασμενη προσωπικοτητα εισαι οποιος θελει αποδειξεις τα μυνηματα ειναι εκει
 

DeletedUser16076

δε σε βριζω
απλα προσπαθω να καταλαβω ποσο διχασμενη προσωπικοτητα εισαι οποιος θελει αποδειξεις τα μυνηματα ειναι εκει
να εισαι καλα που δεν βρίζεις ενω βρίζεις, όπως δεν ειναι στημένο που είναι.
ποιος τελικά λέει ότι να ειναι?
μαλλον πρεπει να σου επιστρέψω τον χαρακτηρισμο
 

DeletedUser28662

Με 80 άτομα μάρτυρες στο ρουμ, όχι έναν, όχι δύο... 80 άτομα μόνο πάς να βγάλεις τρελούς... παρ'το αλλιώς γιατί θα βρείς.
Κουράζεις τραγικά πολύ...

Kisses
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή