Ο ποιο ολοκληρωμενος ρουφιανος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35042
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35042

Ποιος πιστευετε πως ειναι ο ποιο ολοκληρωμενος ρουφιανος;
1. αυτος που εχει ρουφιανεψει πιο πολλες φορες;
2. αυτος που εχει ρουφιανεψει δυο φυλες παραλληλα (2πλο ταμπλο)
3. ή αυτος που σημασια δεν εχει σε ποια φυλη ξεκιναει αλλα σε ποια τελειωνει;

Τις απαντησεις θα μου τις δωσετε βεβαια εσεις και για αυτο ανοιξα αυτο το νεο θεμα αντε και για την αποθαρρυνση των νεων ταλεντων
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Επειδή δεν στηρίζει κανείς το post σου θα σε στηρίξω εγώ.
Από τα πιο σημαντικά κλειδιά οι ρουφιάνοι στο παιχνίδι, δεκάδες κόσμοι έχουν χαθεί εξαιτίας τους. Για πιο κομψή αναφορά θα τους λέω πληροφοριοδότες :D
Το είχαμε αναφέρει και παλιότερα οτι υπάρχουν κατηγορίες πληροφοριοδοτών, δεν θυμάμαι σε ποιο post αλλά βαριέμαι να ψάξω.

Η δική μου προσέγγιση θα ήταν: Έχεις υπάρξει ποτέ πληροφοριοδότης ή έστω έδωσες μια σημαντική πληροφορία σε αντίπαλη φυλή και αν ναι τι είδους πληροφορία, σε ποιο κόσμο και για ποιό λόγο το έκανες; :p
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Κατάσκοποι λέγονται όχι ρουφιάνοι.
Συνεχίστε..
 

DeletedUser35042

Κατάσκοποι λέγονται όχι ρουφιάνοι.
Συνεχίστε..

Δεν λεγονται κατασκοποι, λεγονται γλυφτες/ φυγαδες που φοβουνται να φανε πυξιδα
Αυτοι που καθιστουν αδυνατο προς εσενα να δημιουργησεις φυλη εαν δεν εχεις παιξει στους προηγενους 30 κοσμους και δεν ξερεις ποιος ειναι τσιρακι ποιανου. Νοημα στο παιχνιδι δεν ειναι ποιος θα καταφερει να αποκτησει το πλανο του αλλου αλλα ποιος θα οργανωσει το καλυτερο πλανο, με λιγα λογια ειναι αυτοι που καταστρεφουν το παιχνιδι.
 

DeletedUser34705

Οχι δεν θα ντραπω να δωσω τα ονοματα τους, εχουν κανει ρουφιανιες και αξιζουν διασυρμο οσο τιποτε αλλο. Αμα καποιος εχει απορια γιατι καποιος απο τους παραπανω ειναι ρουφιανος ας ρωτησει να το γραψω εδω. Αν καποιος απο τους παραπανω μου στειλει προσωπικο θα το βαλω σε πριντ εδω λεγωντας παλι τι εχει κανει.

ΝΑΙ, ΤΟ ΝΑ ΡΟΥΦΙΑΝΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Ok δεκτά αλλα στο speeda του 42 ζητώ διορθωση , όλα εγιναν αφου εγω είχα βγει απο το λογαριασμο , όσο επαιζα ημουν απο τους τελευταιους που παρεδωσαν τα οπλα σε αυτο το πόλεμο και το επαιξα μεχρι τέλους ας χτυπαγα μονος μου αξημέρωτα :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Επιβεβαιωνω αυτο που λεει οτι δεν ηταν εκεινος για να μην εχουμε παρεξηγησεις. Δεν εννοουσα εσενα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μεγαλυτεροι ρουφιανοι που εχω δει τον τελευταιο καιρο ειναι οι παρακατω
Τώρα ειλικρινά, αν ξαναδιαβάσεις το post σου, σ' αρέσει; o_O:p

Οκ να πεταξεις ενα ονομα και να πεις ο ταδε μας επαιξε φουστια στον Κ86 κατανοητό, αλλά πλήρη καταγραφή των ρουφιάνων είναι σαν ενα εφοριακό που αντί να πάει τα ευρήματα του στον προιστάμενο ή στην δικαιοσύνη... τα πάει στα μέσα ενημέρωσης και λέει "δείτε τους, αυτοί είναι!" :cool:
Τουλ/τον εγώ έτσι το διάβασα.

"Όποιος δεν έβαλε άμυνες σε χωριά που του σφύριξε ένας ρουφιάνος οτι θα χτυπηθούν, πρώτος το λίθο βαλέτω"
chess :D
 

DeletedUser35341

Τώρα ειλικρινά, αν ξαναδιαβάσεις το post σου, σ' αρέσει; o_O:p

Οκ να πεταξεις ενα ονομα και να πεις ο ταδε μας επαιξε φουστια στον Κ86 κατανοητό, αλλά πλήρη καταγραφή των ρουφιάνων είναι σαν ενα εφοριακό που αντί να πάει τα ευρήματα του στον προιστάμενο ή στην δικαιοσύνη... τα πάει στα μέσα ενημέρωσης και λέει "δείτε τους, αυτοί είναι!" :cool:
Τουλ/τον εγώ έτσι το διάβασα.

"Όποιος δεν έβαλε άμυνες σε χωριά που του σφύριξε ένας ρουφιάνος οτι θα χτυπηθούν, πρώτος το λίθο βαλέτω"
chess :D
ο δημόσιος εξευτελισμός σε αυτην την περίπτωση ειναι η καλύτερη τιμωρία!!!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το αστειο δεν ειναι οτι ο Θοδωρης εδωσε λιστα "τοπ 20 ρουφιανοι" αλλα το γεγονος οτι ενω τους θεωρειτε ρουφιανους θα τους εμπιστευτειτε σε επομενους κοσμους
 

DeletedUser34705

Το να δώσει ο Theo λίστα δημοσια με ρουφιανους παει να πει οτι εχει καρυδια ( στο ντουλαπι του σπιτιου του :p ) και δεν το θεωρω κακό , το κακο ειναι οτι αυτους τους παικτες τους βλέπεις μέσα σε premade φυλες με ονομα που πανε να κλεισουν κόσμους και τους εμπιστευοντε !

Ωρεεεε πίσσα και πουπουλά !!! :mad:
 

DeletedUser34705

Επισης δεν θεωρω ρουφιάνο τον Λετσακμαρ που μπηκε στην λιστα , μπορει να ειναι οξυθυμος χαρακτηρας σαν εμενα αλλα ειανι τιμιος και σωστο παικτης οσες φορες εχουμε τυχει μαζι μπορουσα να συνεργαστω αψογα ας του αρεσουν τα αγορακια. :p ( δεν ειναι ρατσιστικο )

Επίσης ρουφιανος ειναι ο Λανιστερ , διοτι μου ελεγε τις φαρμες που εκανε ο κο πλευ του και πηγαινα και τις φάρμαρα ! <3
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Επίσης ρουφιανος ειναι ο Λανιστερ , διοτι μου ελεγε τις φαρμες που εκανε ο κο πλευ του και πηγαινα και τις φάρμαρα
Εγώ φταίω που σου έδωσα διαμοιρασμό ρε με έβγαλες και ρουφιάνο χαχαχαχαχ... ακόμα λετσακμαρ Κ42 απλά δεν ήθελε να παίξει με στοπ και βγήκε επειδή τους θεώρησε άσχετους και θα έχανε το χρόνο του γιατί τον έβγαλαν ρουφιάνο δεν μπορώ να καταλάβω, εκτως αν το λένε επειδή και καλά χρησιμοποιουσε ρουφιάνους αλλά αυτό δεν είναι ρουφιανιά νομίζω.
 

DeletedUser34705

Εγώ φταίω που σου έδωσα διαμοιρασμό ρε με έβγαλες και ρουφιάνο χαχαχαχαχ... ακόμα λετσακμαρ Κ42 απλά δεν ήθελε να παίξει με στοπ και βγήκε επειδή τους θεώρησε άσχετους και θα έχανε το χρόνο του γιατί τον έβγαλαν ρουφιάνο δεν μπορώ να καταλάβω, εκτως αν το λένε επειδή και καλά χρησιμοποιουσε ρουφιάνους αλλά αυτό δεν είναι ρουφιανιά νομίζω.
Παρατηρητηρια ! μην με μπερδευεις !
 

DeletedUser16076

Ok δεκτά αλλα στο speeda του 42 ζητώ διορθωση , όλα εγιναν αφου εγω είχα βγει απο το λογαριασμο , όσο επαιζα ημουν απο τους τελευταιους που παρεδωσαν τα οπλα σε αυτο το πόλεμο και το επαιξα μεχρι τέλους ας χτυπαγα μονος μου αξημέρωτα :p
αν και παλιο είπα να απαντήσω η μαλλον να ΡΩΤΗΣΩ τον βουβουτρελα,
ρε ανοητε μιλας εσυ για ρουφιανους?
πες στον κ32 γιατι και με ποιον σκοπο με πουλησες? ΑΡΧΗΡΟΥΦΙΑΝΕ
 

DeletedUser2088

lp9QRBC.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή