Ο/Η πιο ολοκληρωμένος/η παικτης στις ΦΜ στον GR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Λοιπόν, ακούστηκαν πολλές απόψεις, θα συμφωνήσω κυρίως με τις πρώτες που ανέφεραν τον Zen Master σαν πιο ολοκληρωμένο παίχτη :p:p:p καθώς μετά το θέμα ξέφυγε λίγο.

Πάντως πέραν πλάκας πιο ολοκληρωμένος παίχτης είναι δύσκολο να θεωρηθεί κάποιος καθώς εξαρτάται απο πολλές παραμέτρους (χρόνος, σε ποια και πόσο καλή φυλή παίζει,ποιοι ειναι οι αντίπαλοι κ.α...)

Κατε με το θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό καθώς εγώ θεωρώ τοπ παίχτες που έχω παίξει μαζί και ξέρω τι μπορούν να κάνουν βλέπε Death Dealers,Da Vinci, ενώ άλλους που απλά έχω ακούσει βλέπε Chessknight δεν μπορώ να τους κρίνω :D:D:D

Επίσης σημαντικό είναι και το πόσο μπροστά απο την εποχή του είναι κάθε παίχτης αλλά κυρίως το LEGACY που αφήνει στις νέες γενιές :eek::eek::eek: . Για παράδειγμα εγώ προσωπικά όταν ξαναξεκίνησα στον 37 και στους επόμενους κόσμους, όποτε η κουβέντα πήγαινε στους τοπ παίχτες πάντα άκουγες τον Chess και αναρωτιόμουν σαν άλλος Φέργκιουσον, WHO IS CHESS?:rolleyes:

Eτσι και οι νεες γενιές θα μιλανε για τον ΖΕΝ :D:D:D:p:p:p
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ένας Ιάπωνας πολεμιστής αιχμαλωτίστηκε από τους εχθρούς και φυλακίστηκε. Εκείνη τη νύχτα, δε μπορούσε να κοιμηθεί, φοβούμενος ότι την επόμενη μέρα ίσως να τον ανακρίνουν, θα τον βασανίσουν και τελικά τον εκτελέσουν. Μα, εκείνη τη στιγμή θυμήθηκε τα λόγια του ζεν δασκάλου του:
«Το αύριο δεν είναι πραγματικό. Είναι μια ψευδαίσθηση. Η μόνη πραγματικότητα είναι το τώρα».
Θυμούμενος αυτά τα λόγια, γαλήνεψε και κοιμήθηκε.

Συμπέρασμα: Εμείς χαράξαμε το δρόμο μέχρι να έρθεις, το παρόν το καθορίζεις εσύ και το μέλλον ζεν το ξέρει κανείς. ΖΕΝ αφού! :D
 

DeletedUser35661

δε ξερω τη λετε εσεις εγω παντως μπηκα φμ για να ξεπερασω τον ζεν στο τρολ.. τους κοσμους κλειστε τους εσεις
 

DeletedUser34705

Ένας είναι ο ολοκληρομένος παίκτης !

GENLYN !

Ο Μονος αρχηγος φυλης που μέσα σε Σ.Ε. χτυπησε 4 το ξημερωμα 8 χωρια μέσα στα 40 πυρινα της φυλης του και μέχρι τις 11 το πρωι καταφέρε στο δικο του πλάνο σε συμαχικη φυλη να χάσει 12 χωρία.

Μέγας στρατιλάτης τον FM του Skype , με ηχογραφημένα αποσμασματα του να ευχετε ολοψυχα βρωμοαρρώστιες σε οικογενεις παικτων !

ο λεγόμενος και γνωστος σε όλους ως Goat Shepherd akka Genlyn.

Και Υιος του μέγαλου, Γιώργου Εκουαλάιζερ του Μέγα.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Εχει δικιο ο ταμειος σε αυτο που λεει, τον μπλακο εννοει και εχει δικιο εφερε μερικα ακομα ατομα(π.χ ντριμερ μπιλ ο οποιος εγινε και αρχηγος αργοτερα). Και χωρις τις διπλωματικες κινησεις του μπλακο θα ηταν αλλιως ο κοσμος

Γιατί εγώ τι εγραψα ρε Τεό?

Δεν έγραψα για την ένωση των 2 φυλών?

Λέμε το ίδιο πράγμα αλλά το παρουσιάζει ο καθένας από την πλευρά του.

Κλασικό πρόβλημα των φυλετικών και όχι μόνο...

Εγώ έγραψα αν δεν είχε γίνει η ένωση θα ήταν αλλιώς και εσύ απαντάς την ένωση την κατάφερε διπλωματικά ο Νίκος.

;););)
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Κατε με το θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό καθώς εγώ θεωρώ τοπ παίχτες που έχω παίξει μαζί και ξέρω τι μπορούν να κάνουν βλέπε Death Dealers,Da Vinci, ενώ άλλους που απλά έχω ακούσει βλέπε Chessknight δεν μπορώ να τους κρίνω :D:D:D


όταν επαιζα εγώ στον 6 εως τότε όλοι μιλούσαν για ενα παικτη απο κ3 και τη φυλή του την qq .. 1α2α3α διότι όπως έλεγαν.. εκανε πραγματα που οι άλλοι παίκτες ουτε γνώριζαν οτι υπάρχουν .

διαβασα καποιες αποψεις και συμφωνω με μερικες όπως:
1)o πολυ καλός παικτης φαίνεται κυρίως στην άμυνα .. οπου δεν πανικοβάλλεται, εχει εξαρχης πολυ σωστό στήσιμο, ξερει που στακάρει,
πού κοβει και αν ειναι να χάσει χωριό επιλέγει εκείνος πιο θα χαθεί
2) φυσικά φαινεται και στην επίθεση, ειναι διορατικός . το καλυτερο χτυπημα ειναι πάντα ομαδικο, και οταν επιτίθεσαι πρέπει να δημιουργείς πανικό στον αμυνόμενο.πολλες φεικ και πολύ μπλόφα , θα πρέπει να κουράζεις τον αντίπαλο όσο δεν πάει . μεγάλο θέμα να χεις πάρει τον αέρα που λέμε του αντιπάλου σου
3)ο καλος παικτης και οι καλες φυλές ειναι αυτες που εξελίσουν το παιχνίδι. δε μενουν στις τακτικες που ηδη χρησιμοποιουνται αλλά δημιουργουν δικές τους τακτικές αμυντικες και επιθετικές.

4)για τον πολύ καλό παικτη μιλάνε κυριως οι αντίπαλοι η' εστω οι συμπαικτες αλλά ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!! αυτά...
 

DeletedUser34612

Χαλαρωστε παιδια ΠΛΕΟΝ δεν υπαρχει Ολοκληρωμενος-Καλυτερος παικτης.

Αν καποτε υπήρχε για μένα αυτος είναι καποιος που έχει απεριοριστο χρόνο.
Σαν απολυτα ολοκληρωμένος εγω βλέπω τον noobsfarmer. (Ο οποιος εχει σταματησει)

Η εταιρεια με σκοπο να τα τσεπωνει χοντρα φροντισε γι αυτο.
Εχει βαλει το ανεξελεγκτο Premium που μπορει στην αρχη του κοσμου να κανει τεραστια διαφορα. Πλεον δεν θα μ εντυπωσιαζε να χασει κοσμο CxC με Sol μαζι Vs Mao k Stop... :D:D:D

Τα Παρατηρητηρια ήταν η υπογραφη του τελους των φυλετικων. Κοσμοι με Παρατηρητηρια κ Οριο Φεικ....Αν παιξουν 2 καλες φυλες αντιπαλες το παιχνιδι θα τελειωσει το 2080. (Αν δεν πεσουν ΒΑΝ απο ΒΟΤ)
Οι κοσμοι κουραζουν πλεον τον παικτη και δεν τον ωθουν να παιξει. Εχει χαθει η μαγεια πχ ν αναγνωρισεις που σκαει το πλανο αναμεσα απο τις 20000 φεικ...Πλεον εχεις στακαρει διοτι τους βλεπεις κανονικα τι στελνουν απο τις 100 ωρες μακρια που λεει ο λογος. (ΑΗΔΙΑ)

Ακομη κ ενας που ξεκινησει αυριο το παιχνιδι μεσα σε 1 εβδομαδα ειναι Μετριος...Αν παρει και 2 "Βοηθηματα" ;) που πλεον εχει κ η Κουτση Μαρια θα γινει παιχταρας.

Οποτε χαλαρώστε και απολαυστε οσο εχει απομεινει απο το παιχνιδι.
:):):):):):)
 

DeletedUser25720

Χαλαρωστε παιδια ΠΛΕΟΝ δεν υπαρχει Ολοκληρωμενος-Καλυτερος παικτης.

Αν καποτε υπήρχε για μένα αυτος είναι καποιος που έχει απεριοριστο χρόνο.
Σαν απολυτα ολοκληρωμένος εγω βλέπω τον noobsfarmer. (Ο οποιος εχει σταματησει)

Η εταιρεια με σκοπο να τα τσεπωνει χοντρα φροντισε γι αυτο.
Εχει βαλει το ανεξελεγκτο Premium που μπορει στην αρχη του κοσμου να κανει τεραστια διαφορα. Πλεον δεν θα μ εντυπωσιαζε να χασει κοσμο CxC με Sol μαζι Vs Mao k Stop... :D:D:D

Τα Παρατηρητηρια ήταν η υπογραφη του τελους των φυλετικων. Κοσμοι με Παρατηρητηρια κ Οριο Φεικ....Αν παιξουν 2 καλες φυλες αντιπαλες το παιχνιδι θα τελειωσει το 2080. (Αν δεν πεσουν ΒΑΝ απο ΒΟΤ)
Οι κοσμοι κουραζουν πλεον τον παικτη και δεν τον ωθουν να παιξει. Εχει χαθει η μαγεια πχ ν αναγνωρισεις που σκαει το πλανο αναμεσα απο τις 20000 φεικ...Πλεον εχεις στακαρει διοτι τους βλεπεις κανονικα τι στελνουν απο τις 100 ωρες μακρια που λεει ο λογος. (ΑΗΔΙΑ)

Ακομη κ ενας που ξεκινησει αυριο το παιχνιδι μεσα σε 1 εβδομαδα ειναι Μετριος...Αν παρει και 2 "Βοηθηματα" ;) που πλεον εχει κ η Κουτση Μαρια θα γινει παιχταρας.

Οποτε χαλαρώστε και απολαυστε οσο εχει απομεινει απο το παιχνιδι.
:):):):):):)


Διαφωνώ , κατά τη γνώμη αυτή είναι η άποψη όλων όσων δεν μπορούν ή δε θέλουν να ανταπεξέλθουν στις νέες απαιτήσεις του παιχνιδιού.
Το γεγονός του ότι μπήκαν νέες ρυθμίσεις , ένας " έξυπνος " παίκτης θα τις χρησιμοποιήσει υπέρ του με πάρα πολλούς τρόπους.

Το θέμα είναι ότι έχει ανέβει το επίπεδο πολλών παικτικά. Σκοπός είναι όμως κάποιος να κάνει τη διαφορά και να βρει τις "τρύπες" που θα τον κάνουν να ξεχωρίσει.
 

DeletedUser34926

Λοιπόν συμφωνώ ότι το παρατηρητήριο ειναι πολύ κακό για το παιχνίδι και πολυ κακο για τον επιτιθέμενο αλλά αν σε ενα πλάνο βάλεις φεικ αριστους και κοτσάρεις μπροστά αρκετές αναλωσιμε μονάδες πχ 2000 δορια κάνα κριάρι θα την βλέπει γεμάτη θα τραβήξει αμυνες η θα πάει να κόψει εκει..και το πλάνο σκάσει αλλου θα ψάχνεται .

Ειναι πάντως αδικία το παρατηρητήριο για αυτόν που έχει βοτακι και βάζει 1000 φεικ σε ένα 5λεπτο όπως και η αναγνώριση του παιχνιδιού. Οι παίχτες χάλασαν αυτό το game οχι η εταιρία.

Κάποτε που δεν υπήρχαν smartphone έπαιζες πιο ωραία και το διασκεδάζες τωρα έχει γίνει αρωστια 2-3 co play λογαριασμούς που παίζει 24 ώρες.

3 παίχτες σε ένα ακκαουντ ειναι είναι 2 ακκαουντ λιγότερα άρα και λιγότερα χωρια στον χάρτη άρα και πιο μικρός και σύντομος κόσμος.

Όταν ξεκίνησα να παίζω οι κόσμοι τελείωναν με πολλα εκατομμύρια πόντους και όχι με μαξ 3-4.

Αυτά.

Άρα εμείς οι νουμπαδες φταιμε με τα co play και τα σκριπτ για φεικ και τα άλλα ****άκια.
 

DeletedUser16076

ειπα να δω πάλι ποιος θα γράψει ποιος θα απαντήσει και τι νόημα θα βγει.
συγνώμη που θα το πω αλλά οι περισσότεροι εδω μέσα που απαντάνε έχουν μαύρα μεσάνυχτα απο όλα η προπαγανδίζουν συνεχώς.
το κακό δεν είναι αυτο αλλά ενώ έχω σε καλή εκτίμηση αρκετούς καλους(πραγματικά) πάικτες, όταν δινουν σημασία σε ότι νούμερο γράφη σαν να είναι άτομα σοβαρά με κάνει να λέω γιατί το παιχνίδι έχει τελειώσει.
όταν αρχίζει το τρολ να γίνεται αλήθεια και η κάθε βλακεία του καθενός να μετράει σαν γνώμη.
μετα την προλογία θα πω και ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης έβερ στις φυλετικές
genlyn
ο δασκαλος σας, το γιατί ? επειδή κάποιος είπε και αποδείξεις θα βάλω 2-3 έτσι για να υπάρχουν
1)στον κ8 έφτασε τα 1000 πρώτος με τον δεύτερο να ειναι στα 900...
και ηταν εκει που η φυλή που έκλεισε τον κόσμο έκανε ΜΟΝΟ με αυτόν σαν άτομο σ.ε. για έναν μήνα.
και για ήθος? ενω του πρότειναν να μπει στην φυλή που θα έκλεινε τον κόσμο, αυτός προτίμησε να κάτσει σε μια φυλή της πλάκας ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
2)κ20 , ενώ ο θρόνος τον πεταξε απο την φυλή και τον έβαλε σε πλάνο και σχεδόν όλα τα χωριά ηταν στο κέντρο της φυλής και χωρίς καμοια άμυνα απο καμοιά φυλη, τον χτυπούσαν επι 3 μέρες όλη η φυλή .. το καλύτερο ο θρόνος έκλαιγε και παρακαλούσε να χτυπήσουν και οι σύμμαχοί τους απο την άλλη ήπειρο,σε αυτούς που ήταν στο πλάνο ηταν και αρκετοί καλοι παίκτες , ο ένας τερματισε και πρώτος στον κοσμο(τον κόσμο τον έκλεισε ο genlyn).
3)κ35 , πάλι μετα απο μαλώματα ο αρχηγός της φυλής τον πεταξε απο την φυλη.. αλλά μετά έγινε το απίστευτο, αντι να χάσει ο genlyn τα χωριά του και οι 2 φίλοι του, έγινε το αντίθετο, μια ολόκλυρη ήπειρος (54) τον χτυπούσε και το μονο που έκανε ηταν να χασουν χωρια και επιθετικα(εκει να δείτε κλαμα απο όλη την ήπειρο, που μετα τις απώλειες χάσανε και την ήπειρο σε εναν μηνα).
o δάσκαλος έιναι με διαφορά ο ποιο ενεργός παίκτης των φυλετικών αφού απο τον κ7 παίζει πάντα μόνος τον λογαριασμό του και είναι όλη την ημέρα μέσα τόσα χρόνια.
ΑΠΛΑ respect για τον καλύτερο έβερ.
υ.γ
ότι λέει ο δάσκαλος γίνεται , αλλά δεν το λέει όταν γίνει αλλά πολύ ποιο μπροστά (βδομάδα, μήνα), βλέπει τα πάντα
υ.γ2
τον 42 κόσμο η σολ δεν τον έκλεισε μονη της, ηταν ο genlyn σύμμαχος της (εκει και αν έκανε τα απίστευτα) αλλιως...
ηταν ο κόσμος με το περισσοτερο πρεμιουμ που παίχτηκε από κάθε άλλον κόσμο.
αυτό φάνηκε και στον κ49(γιατι κάτι σολάκια λέγανε πολλά....) ούτε μηνα δεν πήγαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34912

Μετά από πολύ σκέψη κατέληξα ότι ο πιο ολοκληρωμενος παίκτης είναι αυτός που όταν γράφει προκαλεί ιερή συγκίνηση με φω το ρόνι όμορφη και φάρμινκ δροσερό σαν ταμείουλης όμορφος. Άπαντες μέτριοι.:p:p:D:)
 

DeletedUser34926

ειπα να δω πάλι ποιος θα γράψει ποιος θα απαντήσει και τι νόημα θα βγει.
συγνώμη που θα το πω αλλά οι περισσότεροι εδω μέσα που απαντάνε έχουν μαύρα μεσάνυχτα απο όλα η προπαγανδίζουν συνεχώς.
το κακό δεν είναι αυτο αλλά ενώ έχω σε καλή εκτίμηση αρκετούς καλους(πραγματικά) πάικτες, όταν δινουν σημασία σε ότι νούμερο γράφη σαν να είναι άτομα σοβαρά με κάνει να λέω γιατί το παιχνίδι έχει τελειώσει.
όταν αρχίζει το τρολ να γίνεται αλήθεια και η κάθε βλακεία του καθενός να μετράει σαν γνώμη.
μετα την προλογία θα πω και ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης έβερ στις φυλετικές
genlyn
ο δασκαλος σας, το γιατί ? επειδή κάποιος είπε και αποδείξεις θα βάλω 2-3 έτσι για να υπάρχουν
1)στον κ8 έφτασε τα 1000 πρώτος με τον δεύτερο να ειναι στα 900...
και ηταν εκει που η φυλή που έκλεισε τον κόσμο έκανε ΜΟΝΟ με αυτόν σαν άτομο σ.ε. για έναν μήνα.
και για ήθος? ενω του πρότειναν να μπει στην φυλή που θα έκλεινε τον κόσμο, αυτός προτίμησε να κάτσει σε μια φυλή της πλάκας ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
2)κ20 , ενώ ο θρόνος τον πεταξε απο την φυλή και τον έβαλε σε πλάνο και σχεδόν όλα τα χωριά ηταν στο κέντρο της φυλής και χωρίς καμοια άμυνα απο καμοιά φυλη, τον χτυπούσαν επι 3 μέρες όλη η φυλή .. το καλύτερο ο θρόνος έκλαιγε και παρακαλούσε να χτυπήσουν και οι σύμμαχοί τους απο την άλλη ήπειρο,σε αυτούς που ήταν στο πλάνο ηταν και αρκετοί καλοι παίκτες , ο ένας τερματισε και πρώτος στον κοσμο(τον κόσμο τον έκλεισε ο genlyn).
3)κ35 , πάλι μετα απο μαλώματα ο αρχηγός της φυλής τον πεταξε απο την φυλη.. αλλά μετά έγινε το απίστευτο, αντι να χάσει ο genlyn τα χωριά του και οι 2 φίλοι του, έγινε το αντίθετο, μια ολόκλυρη ήπειρος (54) τον χτυπούσε και το μονο που έκανε ηταν να χασουν χωρια και επιθετικα(εκει να δείτε κλαμα απο όλη την ήπειρο, που μετα τις απώλειες χάσανε και την ήπειρο σε εναν μηνα).
o δάσκαλος έιναι με διαφορά ο ποιο ενεργός παίκτης των φυλετικών αφού απο τον κ7 παίζει πάντα μόνος τον λογαριασμό του και είναι όλη την ημέρα μέσα τόσα χρόνια.
ΑΠΛΑ respect για τον καλύτερο έβερ.
υ.γ
ότι λέει ο δάσκαλος γίνεται , αλλά δεν το λέει όταν γίνει αλλά πολύ ποιο μπροστά (βδομάδα, μήνα), βλέπει τα πάντα
υ.γ2
τον 42 κόσμο η σολ δεν τον έκλεισε μονη της, ηταν ο genlyn σύμμαχος της (εκει και αν έκανε τα απίστευτα) αλλιως...
ηταν ο κόσμος με το περισσοτερο πρεμιουμ που παίχτηκε από κάθε άλλον κόσμο.
αυτό φάνηκε και στον κ49(γιατι κάτι σολάκια λέγανε πολλά....) ούτε μηνα δεν πήγαν



ποιον λογαριασμο επαιζε στον κ20? ποιον στον κ7?

γιατι εγω ορκιζομαι με αυτο το ονομα δεν θυμαμαι κανεναν παιχτη.


τα εχουμε πει ο καλυτερος ειναι ο τσες..απο αυτους που εχω δει σαν παιχτης μοναδα..αλλα δυστηχως ειναι φυλετικες πρεπει να εχει κιαλλους διπλα του να βοηθανε και οχι απλα να παρακολουθουν.
 

DeletedUser35341

ειπα να δω πάλι ποιος θα γράψει ποιος θα απαντήσει και τι νόημα θα βγει.
συγνώμη που θα το πω αλλά οι περισσότεροι εδω μέσα που απαντάνε έχουν μαύρα μεσάνυχτα απο όλα η προπαγανδίζουν συνεχώς.
το κακό δεν είναι αυτο αλλά ενώ έχω σε καλή εκτίμηση αρκετούς καλους(πραγματικά) πάικτες, όταν δινουν σημασία σε ότι νούμερο γράφη σαν να είναι άτομα σοβαρά με κάνει να λέω γιατί το παιχνίδι έχει τελειώσει.
όταν αρχίζει το τρολ να γίνεται αλήθεια και η κάθε βλακεία του καθενός να μετράει σαν γνώμη.
μετα την προλογία θα πω και ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης έβερ στις φυλετικές
genlyn
ο δασκαλος σας, το γιατί ? επειδή κάποιος είπε και αποδείξεις θα βάλω 2-3 έτσι για να υπάρχουν
1)στον κ8 έφτασε τα 1000 πρώτος με τον δεύτερο να ειναι στα 900...
και ηταν εκει που η φυλή που έκλεισε τον κόσμο έκανε ΜΟΝΟ με αυτόν σαν άτομο σ.ε. για έναν μήνα.
και για ήθος? ενω του πρότειναν να μπει στην φυλή που θα έκλεινε τον κόσμο, αυτός προτίμησε να κάτσει σε μια φυλή της πλάκας ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
2)κ20 , ενώ ο θρόνος τον πεταξε απο την φυλή και τον έβαλε σε πλάνο και σχεδόν όλα τα χωριά ηταν στο κέντρο της φυλής και χωρίς καμοια άμυνα απο καμοιά φυλη, τον χτυπούσαν επι 3 μέρες όλη η φυλή .. το καλύτερο ο θρόνος έκλαιγε και παρακαλούσε να χτυπήσουν και οι σύμμαχοί τους απο την άλλη ήπειρο,σε αυτούς που ήταν στο πλάνο ηταν και αρκετοί καλοι παίκτες , ο ένας τερματισε και πρώτος στον κοσμο(τον κόσμο τον έκλεισε ο genlyn).
3)κ35 , πάλι μετα απο μαλώματα ο αρχηγός της φυλής τον πεταξε απο την φυλη.. αλλά μετά έγινε το απίστευτο, αντι να χάσει ο genlyn τα χωριά του και οι 2 φίλοι του, έγινε το αντίθετο, μια ολόκλυρη ήπειρος (54) τον χτυπούσε και το μονο που έκανε ηταν να χασουν χωρια και επιθετικα(εκει να δείτε κλαμα απο όλη την ήπειρο, που μετα τις απώλειες χάσανε και την ήπειρο σε εναν μηνα).
o δάσκαλος έιναι με διαφορά ο ποιο ενεργός παίκτης των φυλετικών αφού απο τον κ7 παίζει πάντα μόνος τον λογαριασμό του και είναι όλη την ημέρα μέσα τόσα χρόνια.
ΑΠΛΑ respect για τον καλύτερο έβερ.
υ.γ
ότι λέει ο δάσκαλος γίνεται , αλλά δεν το λέει όταν γίνει αλλά πολύ ποιο μπροστά (βδομάδα, μήνα), βλέπει τα πάντα
υ.γ2
τον 42 κόσμο η σολ δεν τον έκλεισε μονη της, ηταν ο genlyn σύμμαχος της (εκει και αν έκανε τα απίστευτα) αλλιως...
ηταν ο κόσμος με το περισσοτερο πρεμιουμ που παίχτηκε από κάθε άλλον κόσμο.
αυτό φάνηκε και στον κ49(γιατι κάτι σολάκια λέγανε πολλά....) ούτε μηνα δεν πήγαν
καλα εσυ αγορι μου!! πεσε κοιμησου!
 
Κορυφή