Ο/Η πιο ολοκληρωμένος/η παικτης στις ΦΜ στον GR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16076

στον κ.10 στα νουμερα επαιζες? για εκει σε κοβω τετοιο νουμερο που εισαι.


ποιους λογαριασμους επαιζες ρε ασχετε που γραφεις οτι βλακεια σου ερχεται...ωχ θεε μου τι νουμερ@ κυκλοφορουν πλεον στο φορουμ.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
εσυ πρεπει να εισαι ο 'ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ'
και σιγουρα εισαι φίλος με τον .'ΤΣΙΡΙΖΕΣ'
 

DeletedUser16076

και επειδη blacko κάτι είπες για φάρμινγκ , κοιτα σε κοσμο που είμαι πάλι σε πολύ καλό επίπεδο τι φάρμινγκ κάνω και λεηλασίες(ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ) , όχι 50.000-70.000-100.000 λεηλασίες σαν τα λοιμά τα δικά σου με τα ****άκια , ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ποσο ****ς εισαι που συνέχεια λες βλακειες χωρις αποδειξεις?
σε αυτόν τον κόσμο να καταλάβεις μπηκα για πρεμιουμ(φυσικά θα θυμάσε κάτι ανάλογο όταν ΠΑΛΙ σας βοηθησα στον κ30, που είχα φτάσει μέχρι 1 θεση στον κοσμο, πάλι εσυ ήσουν η αιτία που τα παράτησα).
"παιδακι"
http://prntscr.com/igdhtb
 

DeletedUser35233

Εγώ είμαι ο καλύτερος και οι υπόλοιποι αποτελείτε πλέμπα, οπότε πλύντε μου τα πόδια.
 

DeletedUser16076

team pro online βλέπω και στις ΦΜ και στο stars
genlyn στις ΦΜ και Isildur1 στο stars τα account σου; :D
άκου φίλε μου,δεν ξέρω και το όνομα σου.
επειδή είσαι σοβαρός παίκτης να ξέρεις απο εμένα όλο αυτό με το να λέω είμαι ο καλύτερος και όλα αυτά είναι καθαρό τρολ.
ποτέ δεν έχω μπει σε σοβαρη σκέψη να συγκρίνω τον εαυτο μου με οποιονδήποτε άλλο.
αλλά να δω αν κάποιος είναι καλός η όχι αυτό άνετα μπορω να το κάνω.
οτι εχω γράψει όμως σαν αποδειξεις είναι όλα αλήθεια, αλλά δεν έχω κάνει μονο εγω τέτοια, έχω δει πολλους να κάνουν ανάλογα παιχνιδια και έχω ακούσει για πολλους.
απο μονο του το θέμα είναι τρολ.
 

DeletedUser32716

Οταν καποιος πιστευει οτι ειναι πολυ καλος παιχτης ή απο τους καλυτερους ή ο καλυτερος δεν υπαρχει κανενας λογος να μπει σε διαμαχει με καποιον αλλον ή αλλους για το αν πραγματικα ειναι. Αυτος την αληθεια την γνωριζει και το αντιθετο αν λενε καποιοι δεν εχει σημασια, η γνωμη τους δεν εχει αξια ,περισσευει και ειναι εντελως χασιμο χρονου να μπεις σε μια τετοια διαμαχη. Αμα το πιστευει αυτο καποιος τοτε πιστευει οτι μπορει κ να το αποδειξει ή το εχει αποδειξει ειδη και γι'αυτο το πιστευει και μπορει να το ξανακανει , να το κανει για τον εαυτο του ομως οχι για τους αλλους, γιατι οπως ειπα το τι λενε οι αλλοι δεν εχει σημασια απο την στιγμη που αυτος γνωριζει την αληθεια. Το ωραιο φυσικα ειναι να λενε οι συμπαιχτες/αντιπαλοι σου οτι εισαι καλος και οχι να το λες εσυ για τον εαυτο σου, μην το λες καθολου καλυτερα. Στην τελικη περισσοτερη σημασια εχει ποσο καλη ειναι η φυλη που εισαι και ποσο καλα συνεργαζεται παρα ποσο καλος ειναι ο καθενας ατομικα. Πιο ομορφο ειναι το παιχνιδι σε μια φυλη με μετριους παιχτες που συνεργαζονται και ειναι ομαδικοι μεταξυ τους παρα να εισαι σε μια φυλη με τον καλυτερο παιχτη στον gr (οποιος κ να ειναι αυτος) και να παιζει για την παρτη του .

Κατι γενικο γιατι σας βλεπω κ ζοριζεστε εδω μεσα :rolleyes:
 

DeletedUser33851

genlyn ψευτη για δειξε τα στατιστικα που επαιρνες χωρια απο το Mr.dogma εγραψες τι βλεπεις το βραδυ στον υπνο σ? γιατι ο Mr.dogma στο 42 επαιξε
 

DeletedUser16076

genlyn ψευτη για δειξε τα στατιστικα που επαιρνες χωρια απο το Mr.dogma εγραψες τι βλεπεις το βραδυ στον υπνο σ? γιατι ο Mr.dogma στο 42 επαιξε
ποιος παίκτης είσαι να μου πεις πρώτα και μετά θα σου πω.
http://prntscr.com/ihtp4s
Ο 00 jimmy 000 [Μάπες] δεν ήταν ο δογμα στον 35?
εγω ήμουν ο Anthony01 [REC!]
ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ο δογμα αυτός που λέω(έτσι είχα μάθει), ΤΟΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ και δεν του πήρα κανενα χωριό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

GENLYN ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΩΝ TRIBAL WARS !

Γελάστε ελευθερα !

http://captiongenerator.com/225592/Genlyn-K42-Puxida-Edition
βουβουζέλα είναι τόσο παλιο το προγραματάκι αυτό που έχεις μείνει πολύ πίσω, αλλά ΝΟΥΜΕΡΟ , πες μου πότε μου έριξες πυξίδα εσύ?
αντιθέτος ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ κανονικα
χαχαχαχχαχα
υ.γ.
το μεγαλύτερο νούμερο των φυλετικών, και ο ποιο άσχετος παίκτης.
ουτε μια μάχη κατάφερες να κάνεις με την σολ στον 42 με όλη την 45 ήπειρο δικη σας.
ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ
 

DeletedUser34705

βουβουζέλα είναι τόσο παλιο το προγραματάκι αυτό που έχεις μείνει πολύ πίσω, αλλά ΝΟΥΜΕΡΟ , πες μου πότε μου έριξες πυξίδα εσύ?
αντιθέτος ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ κανονικα
χαχαχαχχαχα
υ.γ.
το μεγαλύτερο νούμερο των φυλετικών, και ο ποιο άσχετος παίκτης.
ουτε μια μάχη κατάφερες να κάνεις με την σολ στον 42 με όλη την 45 ήπειρο δικη σας.
ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ

Μικρε μου πιγκουίνε ο μόνος λογαριασμός που πηρε χωριά απο Sol στον 42 και αν οχι καθε βραδυ ανα δευτερο εκανε βουτιές ηταν ο λογαριασμός μου κανενας άλλος απο την φυλή μου και το εχει παραδεχτει η φυλη που σε εσωσε στον 42 αυτό σε παλαιότερα πόστ.
 

DeletedUser16076

Μικρε μου πιγκουίνε ο μόνος λογαριασμός που πηρε χωριά απο Sol στον 42 και αν οχι καθε βραδυ ανα δευτερο εκανε βουτιές ηταν ο λογαριασμός μου κανενας άλλος απο την φυλή μου και το εχει παραδεχτει η φυλη που σε εσωσε στον 42 αυτό σε παλαιότερα πόστ.
ρε ΠΑΡΑΣΙΤΟ, πυξίδα δεν έφαγες εσυ και η φυλή σου?
τι κάθεσε και μιλάς?
έπαιζες με τον σπίντα μαζί? διπλή πυξίδα μετράει έτσι?
 

DeletedUser34705

ρε ΠΑΡΑΣΙΤΟ, πυξίδα δεν έφαγες εσυ και η φυλή σου?
τι κάθεσε και μιλάς?
έπαιζες με τον σπίντα μαζί? διπλή πυξίδα μετράει έτσι?
με εχεις στειλει ποτε εσυ πυξιδα ;
Αν θυμάμαι καλα οταν η *Ν*Μ* πατησε διαγραφες εσυ κοιταγες πως θα ξαναστησεις το διαλυμενο σου λογαριασμο με τριπλους λογαριασμους , κανιβαλισμους και βαρβαρα ..
Κάνω λάθος ; https://prnt.sc/ihu5ib
Επίσης μην τα ξαναλέμε έχω 11 χρόνια στις ΦΜ και δεν μου έχεις πάρει ποτε ουτέ ενα χωρίο μονο εγω σε εχω πάει ασάλιοτο !
Πως νίωθεις που ένας άσχετος όπως λές σε εχει κάνει να τριγυρνάς με τα σοβρακα παικταρα μου ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

πριν γίνει αυτό που έβαλες, ΑΣΧΕΤΕ, έγινε αυτό
http://prntscr.com/ihu7w2
νουμερο, ποτε μου πηρες εσυ χωριό? όταν τα παράτησα στον 32? εκει βρε που δεν ηξερες τι είναι κολωνα και κόψιμο? χαχχαχαχ
ναι όταν τα είχα παρατήσει σωστά.
η στον 42? είχες δικό σου λογαριασμό? μπαααα η μήπως το έκανες με 5 φυλές συν όσες ήταν σύμμαχοι μου?
δηλαδή όλη την 44 και 45 ήπειρο?
ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟ
 

DeletedUser34705

πριν γίνει αυτό που έβαλες, ΑΣΧΕΤΕ, έγινε αυτό
http://prntscr.com/ihu7w2
νουμερο, ποτε μου πηρες εσυ χωριό? όταν τα παράτησα στον 32? εκει βρε που δεν ηξερες τι είναι κολωνα και κόψιμο? χαχχαχαχ
ναι όταν τα είχα παρατήσει σωστά.
η στον 42? είχες δικό σου λογαριασμό? μπαααα η μήπως το έκανες με 5 φυλές συν όσες ήταν σύμμαχοι μου?
δηλαδή όλη την 44 και 45 ήπειρο?
ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟ
Τι μας διχνεις ακριβος τα εσωτερικα που σου εδωσαν οι sol ?
Φωναξα παρέα για να σε φάμε γιατι μόνος μου δεν μπορουσα γιατι αλλωστε το παιχνιδι λέγετε ατομικές μάχες.
Δημήτρη μου σταμάτα να ξεφτυλιζεσαι εγω για εσένα το λέω σε κράζει όλο το extrenal δεν σου εχει μεινει κανένας να παιξεις μαζι του !
 

DeletedUser16076

Τι μας διχνεις ακριβος τα εσωτερικα που σου εδωσαν οι sol ?
Φωναξα παρέα για να σε φάμε γιατι μόνος μου δεν μπορουσα γιατι αλλωστε το παιχνιδι λέγετε ατομικές μάχες.
Δημήτρη μου σταμάτα να ξεφτυλιζεσαι εγω για εσένα το λέω σε κράζει όλο το extrenal δεν σου εχει μεινει κανένας να παιξεις μαζι του !
πίνεις τ'ιποτα?
αλήθεια τώρα, ποιο εσωτερικό είδες στο πριντ?
14 χωρια απο ντουμ πήρα και έκανα και τον odin να τα παρατήσει.
το αν με παίζουν ασε εμένα να ξέρω καλύτερα εσύ ζεις σε φανταστικό κόσμο.
να σε ρωτησω και κάτι ακόμη που δεν το κατάλαβα.
όταν ο davinci εφαγε μπαν ολικό , ατάκαμπλ, γιατί δεν του πήρες τα χωριά στην ηπειρο 55?
να τελειώνανε οι σολ με την μια? ουτε μπαναρισμένο παίκτη δεν φάγατε σε στρατηγικό σημείο να τελέιώνανε όλα?
ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΙ?
 

DeletedUser34705

Ρε Μητσό ... ρε μήτσο ... https://prnt.sc/ihuhfs

Δεν σου απαντάω άλλο κρίμα είναι ρε φίλε είναι σαν να κοροιδευω παιδακι με νοητικη υστερηση . Κάτσε γράφε μόνος σου και μίλα για τον ευατό σου έχεις συνηθίσει πλέον.

Αυτο μου θυμιζεις όταν μιλάμε :
 

DeletedUser16076

http://prntscr.com/ihuktk
ΧΧΧΑΧΑΧΧ φώναξα παρέα λέει χαχχαχαχχα ναι 2 ηπείρους να χτυπήσουν εμενα και τον τέτο μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχχαχαχαχχα
 
Κορυφή