Ο/Η πιο ολοκληρωμένος/η παικτης στις ΦΜ στον GR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34705

ειπα να δω πάλι ποιος θα γράψει ποιος θα απαντήσει και τι νόημα θα βγει.
συγνώμη που θα το πω αλλά οι περισσότεροι εδω μέσα που απαντάνε έχουν μαύρα μεσάνυχτα απο όλα η προπαγανδίζουν συνεχώς.
το κακό δεν είναι αυτο αλλά ενώ έχω σε καλή εκτίμηση αρκετούς καλους(πραγματικά) πάικτες, όταν δινουν σημασία σε ότι νούμερο γράφη σαν να είναι άτομα σοβαρά με κάνει να λέω γιατί το παιχνίδι έχει τελειώσει.
όταν αρχίζει το τρολ να γίνεται αλήθεια και η κάθε βλακεία του καθενός να μετράει σαν γνώμη.
μετα την προλογία θα πω και ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης έβερ στις φυλετικές
genlyn
ο δασκαλος σας, το γιατί ? επειδή κάποιος είπε και αποδείξεις θα βάλω 2-3 έτσι για να υπάρχουν
1)στον κ8 έφτασε τα 1000 πρώτος με τον δεύτερο να ειναι στα 900...
και ηταν εκει που η φυλή που έκλεισε τον κόσμο έκανε ΜΟΝΟ με αυτόν σαν άτομο σ.ε. για έναν μήνα.
και για ήθος? ενω του πρότειναν να μπει στην φυλή που θα έκλεινε τον κόσμο, αυτός προτίμησε να κάτσει σε μια φυλή της πλάκας ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
2)κ20 , ενώ ο θρόνος τον πεταξε απο την φυλή και τον έβαλε σε πλάνο και σχεδόν όλα τα χωριά ηταν στο κέντρο της φυλής και χωρίς καμοια άμυνα απο καμοιά φυλη, τον χτυπούσαν επι 3 μέρες όλη η φυλή .. το καλύτερο ο θρόνος έκλαιγε και παρακαλούσε να χτυπήσουν και οι σύμμαχοί τους απο την άλλη ήπειρο,σε αυτούς που ήταν στο πλάνο ηταν και αρκετοί καλοι παίκτες , ο ένας τερματισε και πρώτος στον κοσμο(τον κόσμο τον έκλεισε ο genlyn).
3)κ35 , πάλι μετα απο μαλώματα ο αρχηγός της φυλής τον πεταξε απο την φυλη.. αλλά μετά έγινε το απίστευτο, αντι να χάσει ο genlyn τα χωριά του και οι 2 φίλοι του, έγινε το αντίθετο, μια ολόκλυρη ήπειρος (54) τον χτυπούσε και το μονο που έκανε ηταν να χασουν χωρια και επιθετικα(εκει να δείτε κλαμα απο όλη την ήπειρο, που μετα τις απώλειες χάσανε και την ήπειρο σε εναν μηνα).
o δάσκαλος έιναι με διαφορά ο ποιο ενεργός παίκτης των φυλετικών αφού απο τον κ7 παίζει πάντα μόνος τον λογαριασμό του και είναι όλη την ημέρα μέσα τόσα χρόνια.
ΑΠΛΑ respect για τον καλύτερο έβερ.
υ.γ
ότι λέει ο δάσκαλος γίνεται , αλλά δεν το λέει όταν γίνει αλλά πολύ ποιο μπροστά (βδομάδα, μήνα), βλέπει τα πάντα
υ.γ2
τον 42 κόσμο η σολ δεν τον έκλεισε μονη της, ηταν ο genlyn σύμμαχος της (εκει και αν έκανε τα απίστευτα) αλλιως...
ηταν ο κόσμος με το περισσοτερο πρεμιουμ που παίχτηκε από κάθε άλλον κόσμο.
αυτό φάνηκε και στον κ49(γιατι κάτι σολάκια λέγανε πολλά....) ούτε μηνα δεν πήγαν
Δεν ξέρω τι λές εγω πάντως οπου σε βρισκω πυξιδα σε στέλνω , και βαζω μέσα και το τραβιγμα καλωδιου που ξαφνικα δεν επαιζες οταν σε μαζευα ενω εβαλες ολοι την φυλη σου να με βαραει αλλα και την μεταναστευσει σε αλλη ηπειρο για να σωθεις απο την πυξιδα οταν ξανα εβαλες ολοι την φυλη σου να βαρεσουν 7 χωρια μας μεσα σε 50+ δικά σας στην νυχτα με φούστες μεσα σε Σ.Ε. και τελικα σας στείλαμε όλους πυξιδα.
 

DeletedUser16076

Δεν ξέρω τι λές εγω πάντως οπου σε βρισκω πυξιδα σε στέλνω , και βαζω μέσα και το τραβιγμα καλωδιου που ξαφνικα δεν επαιζες οταν σε μαζευα ενω εβαλες ολοι την φυλη σου να με βαραει αλλα και την μεταναστευσει σε αλλη ηπειρο για να σωθεις απο την πυξιδα οταν ξανα εβαλες ολοι την φυλη σου να βαρεσουν 7 χωρια μας μεσα σε 50+ δικά σας στην νυχτα με φούστες μεσα σε Σ.Ε. και τελικα σας στείλαμε όλους πυξιδα.
εγω γιατι τα ξέρω αλλίως(όπως έγιναν πραγματικά και όχι στην φαντασία μου) ,
ας πω και μερικά εδω μια που μου έδωσες το δικαίωμα.ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΆΛΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΟΣΟ ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο GENLYN
με αποδειξεις.
ήμουν εχθρος δίπλα (αποσταση το πολυ 4 ωρες με αριστο)σε...Kythno,speeda,sniper kai μερικούς ακόμη(όπως εναν λογαριασμό που έπαιζε μέσα και βοηθούσε ο tsalkapone)
ολοι καταλαβαίνετε τι λογαριασμοί είναι αυτοί παικτικά.
σύνολο χρημάτων(οχι πρεμιουμ αλλά ευρώ) ρίξανε πάνω απο 2.000 ευρώ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
και δίπλα΄ο genlyn μονος χωρις ****άκι και με 4.000 πρέμιουμ,ΟΧΙ ΕΥΡΩ (προσοχη σε αυτό) και αυτό απο άλλους κοσμους που πούλησα πρέμιουμ(ΔΗΛΑΔΉ τσάμπα την έβγαλα)
ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ???????????????????????????????????????????
επι 2 μηνες δεν με ακουμπούσαν και έγιναν και όλοι αμυντικοί,όταν το έκαναν???????????(ξεθάρεψαν) χαχαχχαχαχαχ έριξα πυξίδες
και στο τέλος για να φάνε 2 άτομα(ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ οσοι παίζανε στον 42) μαζέυτηκαν 4 φυλές(2 ηπειροι στην κυριολεξία) συν όλους όσους μας πήραν απο την φυλή μας για να μας πάρουν τα χωριά.
η πλάκα????? χαχχαχαχαχχαχ πυξίδα ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ αχχαχαχαχ , ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΤΆΦΕΡΑΝ ΟΙ ΝΟΥΜΠΆΔΕΣ χαχχαχαχαχαχχα
και όλα αυτά γιατί οι σύμμαχοι μας (SOL) έφαγαν μπαν οι 3 μεγαλύτεροι λογαριασμοί τους , αλλιώς απο την αρχή πυξίδα(πηραν λίγο παράταση) θα έτρωγε σπιντα+βουβου, σνιπερ και σια.
λοιπον ένα ρεζουμε να ξεκαθαρήσει λίγο η κουβέντα.
genlyn vs (speeda+boyboyzela) snipers , kythnos συν μερικούς ακόμη ,
νικητής ο genlyn που τους ανάγκασε να γίνουν όλοι αμυντικοί....ενω ο genlyn έπαιζε και σε άλλα ταμπλό.
Υ.Γ.
το υπερ παίκτης ειναι λίγο για τον genlyn
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
O ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΑΣ
 

DeletedUser16076

kosmos απαντας σε ενα ατομο που μιλαει για τον εαυτο του σε τριτο προσωπο ... δε απαντας σε σοβαρο ατομο
σοβαρό άτομο όντος δεν είμαι αλλά....
ΔΑΣΚΑΛΟΣ στις φυλετικές έιμαι άσχετο νουμπίδη που έχεις και λόγο να απαντάς κι όλας.
σου είπα εσένα και τους ομοίους σου.. στον ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΑΣ εκει κάτι μπορει να εισαι, στις φυλετικές απλά ανυπαρκτος....
 

DeletedUser16076

ποιον λογαριασμο επαιζε στον κ20? ποιον στον κ7?

γιατι εγω ορκιζομαι με αυτο το ονομα δεν θυμαμαι κανεναν παιχτη.


τα εχουμε πει ο καλυτερος ειναι ο τσες..απο αυτους που εχω δει σαν παιχτης μοναδα..αλλα δυστηχως ειναι φυλετικες πρεπει να εχει κιαλλους διπλα του να βοηθανε και οχι απλα να παρακολουθουν.
το ότι εσυ δεν με ειδες και δεν ξέρεις δεν λέει κάτι, το ότι με ξέρουν οι αρχηγοί του κ20 και παικτες με αξία μεγάλη αυτό φτάνει.
το να λες εσυ ποιος είναι ο καλύτερος ... μονο καλύτερο δεν τον κάνει.
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ που νομιζεται έχει αξία σοβαρή ο λόγος σας
ΝΟΥΜΠΙΑ
υ.γ
μονο να λέτε μεταξύ σας ή στον ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΑΣ ποιος ειναι καλυτερος vs άλλου .
πουθενα αλλού δεν αξίζει η γνώμη σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

TROLL MASTER
με εσένα να γελάσω? που κάνεις και Like στον βουβουζέλα
ειναι παικταράς εεεεεεεεεεε??????????
χαχαχχαχαχαχχαχαχα
:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser33711

ΔΑΣΚΑΛΟΣ στις φυλετικές έιμαι άσχετο νουμπίδη που έχεις και λόγο να απαντάς κι όλας.
σου είπα εσένα και τους ομοίους σου.. στον ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΑΣ εκει κάτι μπορει να εισαι

Το προβλημα ειναι οτι εισαι ο μονος που μιλαει για τον εαυτο του και ολοι οι υπολοιποι μιλαμε για αλλους. Εσυ εισαι ο ασχετος με τον καθρεφτη που καυχιεσαι για τα δικα σου κατορθωματα κανεις αλλος

Αντε ξυπνα
 

DeletedUser16076

Το προβλημα ειναι οτι εισαι ο μονος που μιλαει για τον εαυτο του και ολοι οι υπολοιποι μιλαμε για αλλους. Εσυ εισαι ο ασχετος με τον καθρεφτη που καυχιεσαι για τα δικα σου κατορθωματα κανεις αλλος

Αντε ξυπνα
στους άλλους βάζεις εσένα και τους ομοίους σου?
χαχαχχαχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
εγω ειμαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ και το μάθημα θα το κάνω όπως εγώ θέλω, δυστηχός έτσι γίνεται, σχολείο δεν πήγες?
 

DeletedUser33711

ειδες εστω και εναν ρε ψυχακια εδω μεσα να σε αναφερει ? μονος σου μπηκες εγραψες για τον εαυτο σου...

ολοι οι αλλοι δυστυχως για σενα ειναι ολοι οι αλλοι παικτες και ανθρωποι του παιχνιδιου, εχεις τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου ενω στην πραγματικοτητα το να σε λεμε μηδενικο ειναι και κοπλιμεντο, στο μειον εισαι. Εσυ εισαι ο μονος που μιλαει για τον εαυτο του μονος του.
 

DeletedUser16076

ειδες εστω και εναν ρε ψυχακια εδω μεσα να σε αναφερει ? μονος σου μπηκες εγραψες για τον εαυτο σου...

ολοι οι αλλοι δυστυχως για σενα ειναι ολοι οι αλλοι παικτες και ανθρωποι του παιχνιδιου, εχεις τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου ενω στην πραγματικοτητα το να σε λεμε μηδενικο ειναι και κοπλιμεντο, στο μειον εισαι. Εσυ εισαι ο μονος που μιλαει για τον εαυτο του μονος του.
εισαι ΑΣΤΕΙΟ μωρο, εγω ναι εχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου, γιατί΄ άραγε?
δεν αποστόμωσα όλους όσους το παίζουν παικταράδες με αποδείξεις? σαν ανόητοι μονο με προπαγάνδα απαντάτε και βρισίδια.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΤΟΝ Κ42? δεν έκανα 2 ηπείρους στον ίδιο κοσμο να τρέχουν και να μην φτάνουν?
δεν έριξα πυξίδες και ανέβασα όλη την sol χαλαρά στην ηπειρο 45 του ίδιου κόσμου?
ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ (μην πω παιχνιδι που έμπειροι παίκτες ούτε καταλάβανε τι πάθανε?)
και ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΣΥ ποιος είναι καλός και ποιος όχι, που δεν έχεις μυρωδιά απο φυλετικές?
εσυ δεν εισαι ο ΤΡΑΧΑΝΑΣ που γράφεις χωρίς να έχεις ιδέα (όπως στο μπασκετ που μου είπες τι ήταν ο jordan? άλλο και εκείνο... ούτε ζούσες καν) απο πάραπολλους κόσμους και το τι έκανε ο κάθε ένας?
ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ναι είμαι παικταρας άπαιχτος με διαφορά απο τον δεύτερο
 

DeletedUser33703

Καλά επειδή πολλά τα ειπες .
Έχεις μια εικόνα για τον εαυτό σου εντελώς λανθασμένη την οποία δεν ξέρω από πού την έχεις υιοθετήσει .

Το παιχνίδι που κάνει το ξέρουμε όλοι .
Μπαίνεις στην αρχή του κάθε κόσμου με 5-6 λογαριασμούς γιατί δεν ξέρεις να φαρμαρεις κανονικά και τα πρώτα χωρια που παίρνεις είναι πάντα εσωτερικά .
Πάντα κοιτάζεις το πώς θα μεγαλώσεις το λογαριασμό σου με οποιοδήποτε τρόπο και δεν κοιτάς το καλό της φυλής Και όταν αρχίζουν τα δύσκολα την κανεις .
Εννοείται ότι παιζεις με ****άκια μιας και εχεις αποκλειστεί από το παιχνίδι για αυτό το λόγο αλλά αυτό δεν έχει και τόσο σημασία μιας και το μεγαλύτερο ποσοστό παίζει με ****άκια .

Να παίζεις δεν ξέρεις γενικά .
Το μόνο που κάνεις είναι να μεγαλώνεις το λογαριασμό σου εις βάρος της φυλης σου με εσωτερικά και διπλούς και στη συνέχεια να αποτελείς και πρόβλημα γιατί δεν είσαι συνεργάσιμος

Δυστυχώς φίλε Genlyn αυτή είναι η πικρή αλήθεια όσο και να σε πονάει και αυτή τη στιγμή δεν βγάζω χολή , στα λέω σε εντελώς φιλικό κλίμα μπας και σκεφτείς κάποια πράγματα και βελτιωθείς .
Όσο για τον 42 μην το λες και το ξαναλες
Πολύ περισσότερο σε βοήθησε η Sol από ότι βοήθησες εσύ τη sol.
Δεν λέω ότι δεν έκανες τίποτα.
Προσπάθησες να τους καθυστερήσεις αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερες όσο έπρεπε .
Έπεσες σχετικά εύκολα και γρήγορα και εννοείται ότι επειδή είμασταν σύμμαχοι σε βοηθήσαμε να συνεχίσεις το παιχνίδι και να παρεις χωριά κάτω .
Όπως βοηθουσαμε τη φυλή σου και με επιτηρήσεις αλλά και οργανωτικά .

Και αντί να είσαι ευγνώμων γιατί σαν φυλή και σαν ηγεσία σου φερθηκαμε κάτι παραπάνω από καλά κάθεσαι και ζητάς τα ρέστα .

Αν νομίζεις ότι είμαστε κακοί παίκτες σε περιμένουμε και εσένα τον Σεπτέμβριο γιατί έβγαλες πολύ γλώσσα.
 

DeletedUser16076

Καλά επειδή πολλά τα ειπες .
Έχεις μια εικόνα για τον εαυτό σου εντελώς λανθασμένη την οποία δεν ξέρω από πού την έχεις υιοθετήσει .

Το παιχνίδι που κάνει το ξέρουμε όλοι .
Μπαίνεις στην αρχή του κάθε κόσμου με 5-6 λογαριασμούς γιατί δεν ξέρεις να φαρμαρεις κανονικά και τα πρώτα χωρια που παίρνεις είναι πάντα εσωτερικά .
Πάντα κοιτάζεις το πώς θα μεγαλώσεις το λογαριασμό σου με οποιοδήποτε τρόπο και δεν κοιτάς το καλό της φυλής Και όταν αρχίζουν τα δύσκολα την κανεις .
Εννοείται ότι παιζεις με ****άκια μιας και εχεις αποκλειστεί από το παιχνίδι για αυτό το λόγο αλλά αυτό δεν έχει και τόσο σημασία μιας και το μεγαλύτερο ποσοστό παίζει με ****άκια .

Να παίζεις δεν ξέρεις γενικά .
Το μόνο που κάνεις είναι να μεγαλώνεις το λογαριασμό σου εις βάρος της φυλης σου με εσωτερικά και διπλούς και στη συνέχεια να αποτελείς και πρόβλημα γιατί δεν είσαι συνεργάσιμος

Δυστυχώς φίλε Genlyn αυτή είναι η πικρή αλήθεια όσο και να σε πονάει και αυτή τη στιγμή δεν βγάζω χολή , στα λέω σε εντελώς φιλικό κλίμα μπας και σκεφτείς κάποια πράγματα και βελτιωθείς .
Όσο για τον 42 μην το λες και το ξαναλες
Πολύ περισσότερο σε βοήθησε η Sol από ότι βοήθησες εσύ τη sol.
Δεν λέω ότι δεν έκανες τίποτα.
Προσπάθησες να τους καθυστερήσεις αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερες όσο έπρεπε .
Έπεσες σχετικά εύκολα και γρήγορα και εννοείται ότι επειδή είμασταν σύμμαχοι σε βοηθήσαμε να συνεχίσεις το παιχνίδι και να παρεις χωριά κάτω .
Όπως βοηθουσαμε τη φυλή σου και με επιτηρήσεις αλλά και οργανωτικά .

Και αντί να είσαι ευγνώμων γιατί σαν φυλή και σαν ηγεσία σου φερθηκαμε κάτι παραπάνω από καλά κάθεσαι και ζητάς τα ρέστα .

Αν νομίζεις ότι είμαστε κακοί παίκτες σε περιμένουμε και εσένα τον Σεπτέμβριο γιατί έβγαλες πολύ γλώσσα.
ακου νιάνιαρο νομίζεις ότι είσαι κάτι η κάποιος με το να προσπαθεις να μειώσεις τον genlyn?
ακριβώς το αντίθετο γίνεται επειδή ότι γράφεις είναι ακριβώς αυτά που λέω, προπαγάνδα ψέματα και υπεροψία απο έναν που ακόμη δεν βγήκε απο το αυγό του.
ακου μικρέ να πούμε και καμοιά αλήθεια έτσι?
λες αν έχω λανθασμένη εικόνα για τον εαυτό μου, ποιος θα το πει αυτό ΕΣΥ? μηπως τελικά γίνεται ακριβώς το αντίθετο με εσας όλα τα αυθάδικα ΠΑΙΔΑΚΙΑ?
Ας αρχίσω να γράφω και να σε εκθέτω, λες αν είμαι κάποιος, πόσο ήσουν όταν εγω έπαιζα στον κ8 και τα έπερνα όλα σβάρνα? 8 χρονων? στον κ10 που ταυτόχρονα με τον κ8 έφτασα λογαριασμο στην 20αδα και μεσα στα κοκκινα με 800.000 ποντους?(τελικα τον έδωσα στους συμπαίκτες μου, επειδη ειχα τεράστιο λογαριασμο στον κ8) εκει ποσο ησουν 9 χρονων?
στον 15 κοσμο που πάλι ήμουν 20 και έφτασα και στην 6η θέση με τα καλυτερα φάρμινγκ(****ακια ουτε ξέραμε τι είναι) εκει ησουν 9-10 χρονων?
ΕΠΑΙΖΑ ΜΟΝΟΣ χωρις ****ακια αυτακια και άλλα ακια, ΜΟΝΟΣ καμενος με το παιχνιδι.
οταν έπαιζα στον κ20 πόσο ήσουν? 10χρονων?
αυτά που γράφεις τάχα που μου τα λες φιληκά τάχα να μην με πονάνε επειδή δεν βγάζεις χολή και τάχα να βελτιωθώ... απο τι? αφού εσυ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ , απο τι να βελτιωθω.
εχεις 1 άντε 2 χρόνια που ξέφυγες απο την παιδική ηλικία και νομίζεις ότι ξέρεις όλον τον κόσμο?
νιανιαρο μεγάλωσε λίγο να έχει αξία ο λόγος σου και εσυ και το άλλα τα νιάνιαρα.
 

DeletedUser16076

μπλακακο για πες μου που μου πετάς και το γάντι, το έχεις κάνει και στον 49 μονο 2 φυλές μπηκαν και σε πηγαν σβάρνα χωρίς να κάνεις κανένα πλάνο.
αν με βολέψει να μπω θα μπω και τότε να τρέχεις πάλι να λες τα δικά σου, άλωστε ο λόγος σου δεν έχει αξία .
εγω όταν είπα κάποια πράγματα για τον κ42 γινανε ΑΚΡΙΒΩς όπως τα είπα και όχι μόνο.όταν λέω κάτι 9 στις 10 γίνεται.
Πες μου με ποιον θα παίξεις και θα κλείσεις "ΞΑΝΑ" χαχαχχαχαχαχ τον κοσμο?
με τον "ΤΣΙΡΙΖΕΣ"(εκουαλάϊζερ) και με άτομα σαν αυτόν? χαχαχχαχαχ οκ θα τον κλείσεις σίγουρα τον κόσμο χαχαχχαχαχ
εκτος απο τον davinci και 3-4 ακομη σοβαρούς αν δεν βρεις υλικο άλλο ξέχασε τον σεπτέβριο.
εχεις ένα ρητο
http://prntscr.com/ig0fwb
καταλαβαίνεις ότι μου δίνεις δίκιο και ότι όντος είμαι παικταράς? χαχχαχαχχαχαχχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

ακου νιάνιαρο νομίζεις ότι είσαι κάτι η κάποιος με το να προσπαθεις να μειώσεις τον genlyn?
ακριβώς το αντίθετο γίνεται επειδή ότι γράφεις είναι ακριβώς αυτά που λέω, προπαγάνδα ψέματα και υπεροψία απο έναν που ακόμη δεν βγήκε απο το αυγό του.
ακου μικρέ να πούμε και καμοιά αλήθεια έτσι?
λες αν έχω λανθασμένη εικόνα για τον εαυτό μου, ποιος θα το πει αυτό ΕΣΥ? μηπως τελικά γίνεται ακριβώς το αντίθετο με εσας όλα τα αυθάδικα ΠΑΙΔΑΚΙΑ?
Ας αρχίσω να γράφω και να σε εκθέτω, λες αν είμαι κάποιος, πόσο ήσουν όταν εγω έπαιζα στον κ8 και τα έπερνα όλα σβάρνα? 8 χρονων? στον κ10 που ταυτόχρονα με τον κ8 έφτασα λογαριασμο στην 20αδα και μεσα στα κοκκινα με 800.000 ποντους?(τελικα τον έδωσα στους συμπαίκτες μου, επειδη ειχα τεράστιο λογαριασμο στον κ8) εκει ποσο ησουν 9 χρονων?
στον 15 κοσμο που πάλι ήμουν 20 και έφτασα και στην 6η θέση με τα καλυτερα φάρμινγκ(****ακια ουτε ξέραμε τι είναι) εκει ησουν 9-10 χρονων?
ΕΠΑΙΖΑ ΜΟΝΟΣ χωρις ****ακια αυτακια και άλλα ακια, ΜΟΝΟΣ καμενος με το παιχνιδι.
οταν έπαιζα στον κ20 πόσο ήσουν? 10χρονων?
αυτά που γράφεις τάχα που μου τα λες φιληκά τάχα να μην με πονάνε επειδή δεν βγάζεις χολή και τάχα να βελτιωθώ... απο τι? αφού εσυ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ , απο τι να βελτιωθω.
εχεις 1 άντε 2 χρόνια που ξέφυγες απο την παιδική ηλικία και νομίζεις ότι ξέρεις όλον τον κόσμο?
νιανιαρο μεγάλωσε λίγο να έχει αξία ο λόγος σου και εσυ και το άλλα τα νιάνιαρα.
Στα λόγια όλοι καλοί είστε .
Δεν με νοιάζει ούτε που έχει παίξει ούτε πόσα χωριά και πόσοι λογαριασμοί έχουν περάσει από τα χέρια σου .

Σε πολύ μικρότερο διάστημα από εσένα και πολύ μικρότερος ηλικιακά από εσένα έχω κάνει πράγματα στις φυλετικές που δεν θα τα δεις ούτε σε 300 κόσμους.
Δεν ανέχομαι από κανέναν να μου μιλήσει και να βγάλει γλώσσα πόσο μάλλον από εσένα .
Μπες λοιπόν τον Σεπτέμβρη να σε ξεφτιλησω να τελειώνει και αυτό το κεφάλαιο .
Επειδή ο διασυρμός θα είναι μεγάλος σε προειδοποιω κόψε λίγο λόγια γιατί θα εκτεθεις ανεπανόρθωτα .
 

DeletedUser35752

Mr.dogma
xarisp1978
digol
da viNci
Blacko
Equalizer
Genlyn
Το Γρηγορο Φτυαρι
tomaraya
tourloubouki
chessknight
kpap
ΠΑΤΑΛΑΣ
ΠΑΝΟΣ615(τασος)
EristikosOPC
na mai kai egw(χρηστος)
Uppercut
fumal

ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΜΨΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ [URL='https://gr48.fyletikesmaxes.gr/guest.php?screen=info_player&id=7728193']dj paradise [/URL]!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!

ΔΗΜΗΤΡΗ GENLYN ΕΙΣΑΙ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΞΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ! (τωρα θα με κραζεις που σε εβαλα στο ιδιο τσουβαλι με καποιους αχαχαχ!)
 

DeletedUser16076

Στα λόγια όλοι καλοί είστε .
Δεν με νοιάζει ούτε που έχει παίξει ούτε πόσα χωριά και πόσοι λογαριασμοί έχουν περάσει από τα χέρια σου .

Σε πολύ μικρότερο διάστημα από εσένα και πολύ μικρότερος ηλικιακά από εσένα έχω κάνει πράγματα στις φυλετικές που δεν θα τα δεις ούτε σε 300 κόσμους.
Δεν ανέχομαι από κανέναν να μου μιλήσει και να βγάλει γλώσσα πόσο μάλλον από εσένα .
Μπες λοιπόν τον Σεπτέμβρη να σε ξεφτιλησω να τελειώνει και αυτό το κεφάλαιο .
Επειδή ο διασυρμός θα είναι μεγάλος σε προειδοποιω κόψε λίγο λόγια γιατί θα εκτεθεις ανεπανόρθωτα .
αυτο που εγραψες στην αρχη ότι στα λόγια καλοι είστε,
πάλι ότι λέω εγω αυτό πας και λες εσυ?
χαχαχχαχαχ
οκ εσυ ειδη όμως έχεις εκτεθει ανεπανόρθωτα, πας τώρα να περισώσης ότι μπορεις.
εγω τόσα χρόνια στις φυλετικές ΤΟΣΟ σαλιάρης δεν έγινα ποτέ.
ότι λέω έχει βάση και φυσικά αναλόγος την περίσταση μιλάω κι όλας, κρατάω πάντα την σοβαρότητα σε αυτό που θα πω αν κάνω δήλωση.
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΡΟΛΑΡΟ
χαχαχχαχαχαχχα
που φυσικά και αυτό είδη το έχω καλύψει πριν κάνω το τρολάρισμά μου.
 

DeletedUser16076

Mr.dogma
xarisp1978
digol
da viNci
Blacko
Equalizer
Genlyn
Το Γρηγορο Φτυαρι
tomaraya
tourloubouki
chessknight
kpap
ΠΑΤΑΛΑΣ
ΠΑΝΟΣ615(τασος)
EristikosOPC
na mai kai egw(χρηστος)
Uppercut
fumal

ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΜΨΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ dj paradise !

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!

ΔΗΜΗΤΡΗ GENLYN ΕΙΣΑΙ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΞΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ! (τωρα θα με κραζεις που σε εβαλα στο ιδιο τσουβαλι με καποιους αχαχαχ!)
όχι δεν κατάλαβα και δεν θα σε κράξω
:)
και επειδη σε όποιον σε τιμάει με οποιονδήποτε τρόπο το σωστό δεν είναι να τον κράζεις θα κάνω αυτό που πρέπει που ΚΑΠΟΙΟΙ ούτε αυτό το βασικό δεν ξέρουν να κάνουν.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ σε όποια θέση και να με έβαλες εφόσων θεωρείς ότι ανοίκω στους καλύτερους.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν θεωρό τον εαυτό μου ανώτερο η όχι , εφόσων δεν υπάρχουν ακριβή μέτρα και σταθμά στο ποιος θεωρήτε και με ποια σκιλ ο καλύτερος.
όλο αυτό με τον καλύτερο δεν είναι ποιος είναι καλύτερος η όχι αλλά είναι υποκειμενικό κρητήριο και οι περισσότερες απαντήσεις είναι ποιο πολύ για την αυταρέσκια μερικών.
ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ μεχρι τώρα τρολάριζα και έκανα αυτό που όλοι κάνουν , αλλά εσας σας πειραξε τους περισσότερους,ΑΣΧΕΤΟΙ.
τωρα σολακια με το να βαζεις τον "ΤΣΙΡΙΖΕΣ" (Equalizer) εσυ, δεν τον κάνει καλύτερο μου, απλά έτσι νοιώθεις και δεν θα στο χαλάσω.
;)
 

DeletedUser35752

οπα δεν ειναι με την σειρα απλα εβαλα 18-19 ονομα που ειναι στα τοπ για εμενα δεν ειναι με την σειρα ολα τυχαια ειναι ..
απο οτι καταλαβα δουλεια εισαι γτ εισαι κιτρινος σκαιπ !

υ.γ ΜΠΛΑΚΟ ΑΛΑΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΝΑ ΤΑ *****ΟΥΜΕ ΟΛΑ ..
υγ2 ΜΟΛΥΒΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΝΗ ΟΠΛΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΟΛΛΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ! ! !
 

DeletedUser16076

Mr.dogma
xarisp1978
digol
da viNci
Blacko
Equalizer
Genlyn
Το Γρηγορο Φτυαρι
tomaraya
tourloubouki
chessknight
kpap
ΠΑΤΑΛΑΣ
ΠΑΝΟΣ615(τασος)
EristikosOPC
na mai kai egw(χρηστος)
Uppercut
fumal

ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΜΨΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ dj paradise !

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!

ΔΗΜΗΤΡΗ GENLYN ΕΙΣΑΙ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΞΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ! (τωρα θα με κραζεις που σε εβαλα στο ιδιο τσουβαλι με καποιους αχαχαχ!)
τον Mr.dogma στον 35 του έπερνα αβέρτα τα χωριά.
ο digol στον κ42 όταν πήγα σε λογαριασμο του γκρατσιάνη δίπλα του, πήρε όλες τις άμυνες απο 13 φυλές(ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ, ας πει καποιος ότι είναι ψέματα) είχε 5 χωριά εγω 2 και δεν τολμούσε να με ακουμπήσει επι 10 μέρες, αν και αστακός, τότε ήταν που έριξα ταυτόχρονα και πυξίδα στον younoob με 3 μεγάλα χωριά(πάλι απο του γκρατσιάνη τον λογαριασμό, συν ότι του πούλησα 7.000 πρεμιουμ στο ίδιο διάστημα στον γκρατσιανη(κωστα)), επειδή κάποιοι λένε ότι δεν ξέρω να παίζω.
ο "ΤΣΙΡΙΖΕΣ" Equalizer είναι πραγματικά τόσο άσχετος που χωρις **** θα ήταν τελευταίος σε κάθε κόσμο. ακόμη και έτσι του έπερνε ένας άκυρος επι 5 μέρες χωριά και αυτός το μονο που έκανε ήταν να τσιρίζει στο σκυπε να τον χτυπήσουμε όλοι μαζι(και εμενα ενας μου πήρε 1 χωριο βάρβαρο που πηρα δίπλα του(LARISAIOS), αλλά μετα σε ένα μηνα πήγε πυξιδα.λες να το ξανα κάνει?
σύν ότι σε πλάνο που κάναμε το τελευταίο στους doom εγω πηρα 14 χωρια σε ενα χτύπημα και ο "τσιριζες" 4-5? με όλον τον λογαρισμό μου πίσω και του "τσιριζες" όλα τα χωριά του δίπλα στους doom.
o Blacko, είναι μέτριος στα πλάνα, τα έχω αναφέρει αναλυτικά όλα τα λάθη του και δεν μιλάει, όποιος θέλει μπορω σε άλλο θέμα να πω λεπτωμέριες ΠΑΛΙ.
μιλησα γι αυτούς που πέρασα παικτηκές ώρες μαζί τους και μπορώ ΧΩΡΙΣ "μου ειπαν οι άλλοι" να κρινω άνετα με αποδείξεις και όχι με φαντασίες και όνειρα.
 

DeletedUser34926

στον κ.10 στα νουμερα επαιζες? για εκει σε κοβω τετοιο νουμερο που εισαι.


ποιους λογαριασμους επαιζες ρε ασχετε που γραφεις οτι βλακεια σου ερχεται...ωχ θεε μου τι νουμερ@ κυκλοφορουν πλεον στο φορουμ.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Κορυφή