Ο/Η πιο ολοκληρωμένος/η παικτης στις ΦΜ στον GR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35341

Σκοπός αυτου του πόστ είναι η έυρεση του καλύτερου και του ποιο ολοκληρομένου παίκτη στις Φυλετικές Μάχες στον GR!!! ο καθένας μπορεί να αναφέρει το όνομα του καλύτερου έλληνα παίκτη μόνο με επιχειρηματα παρακαλώ!

Εγώ λόγο του οτι είμαι καινούργιος σχετικά στο παιχνίδι θα αναφέρω ως καλυτερο παίκτη, τον αρχηγό όλων μας ΖΕΝ ΜΑΣΤΕΡ... νομίζω ειναι περιττα τα όποια επιχειρήματα για αυτον τον παικτη θαυμα!
 

DeletedUser34912

Γυναίκα είναι αδερφέ.((ολοκληρωμενοι παίκτες σημαίνει τα πάντα όλα έτσι δεν ειναι;άμυνα επίθεση κλπ κλπ κλπ.)).και το όνομα αυτής σταθενα.
 

DeletedUser34926

Δύσκολη ερώτηση ....

Ίσως ο τσες ίσως αλλά παίζουν πολλα ρόλο αν παίζει κάποιος με co play παράδειγμα.

Βασικά ομως πιστεύω ότι η φυλή κάνει τον παίχτη οχι ο παίχτης την φυλή.
 

DeletedUser35341

Δύσκολη ερώτηση ....

Ίσως ο τσες ίσως αλλά παίζουν πολλα ρόλο αν παίζει κάποιος με co play παράδειγμα.

Βασικά ομως πιστεύω ότι η φυλή κάνει τον παίχτη οχι ο παίχτης την φυλή.

περα απο την φυλή εδω μιλαμε για μονάδες!!!
στις μονάδες παιζει ρολο τα μεκανικς το στησιμο του λογαριασμου στον χαρτη, την ομαδικοτητα του και την αντιληψη του για το παιχνιδι!
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Zen master

Αποκορύφωμα του που ζήσει Κ44, έτρωγαν πλανο 4 λογαριασμοί σηκώθηκαν 40 τρένα από 1 ώρα τα ποιο μακρινά, δεν πήρε κάνεις άλλος επιτήρηση για να βάζουμε ρικλειμ τις πήρε όλες μόνος του και δεν έχασε χωριό.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ασε καλε Ταμειος ,το καλυτερο **** εχει η σταθενα ,2 φορες μπαν για **** στον ιδιο κοσμο εφαγε στο κ29 πηγα να παθω εγκεφαλικο και εφραγμα μαζι , για να μην πω για τον κ30 και κουρασω ,τερμα ασχετη σε θεμα αρχηγιας μεχρι που κανιβαλκιστηκε και πηρε αλλον λογαριασμο κρυφα σε συμμαχικη φυλη και εκανε αντιπολιτευση ,σαχλαμαρες παιδιαστικες, εκδικητικη προσπαθει να στραφει εναντιον τον συμπαικτων της .Επισης γυριζει απο φυλη σε φυλη για να κλείσει κοσμο αν η πρωτη φυλη που μπηκε δεν παει καλα ή τσακωθει ή ξερω γω τι αλλο .
Ο καλυτερος αυτη την στιγμη στο gr ειναι ο Τουρλκουμπουκης το εχει τερματισει το θεμα φυλετικες . Αγαπαω Ζεν βεβαια .

ΥΓ Αι στο καλο στρεσαριστηκα παλι μονο που τα θυμαμαι και εκανα 3 επεξεργασιες για να γραψω μια προταση χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34912

Ασε καλε Ταμειος ,το καλυτερο **** εχει η σταθενα ,2 φορες μπαν για **** στον ιδιο κοσμο εφαγε στο κ29 πηγα να παθω εγκεφαλικο και εφραγμα μαζι , για να μην πω για τον κ30 και κουρασω ,τερμα ασχετη σε θεμα αρχηγιας μεχρι που κανιβαλκιστηκε και πηρε αλλον λογαριασμο κρυφα σε συμμαχικη φυλη και εκανε αντιπολιτευση ,σαχλαμαρες παιδιαστικες, εκδικητικη προσπαθει να στραφει εναντιον τον συμπαικτων της .Επισης γυριζει απο φυλη σε φυλη για να κλείσει κοσμο αν η πρωτη φυλη που μπηκε δεν παει καλα ή τσακωθει ή ξερω γω τι αλλο .
Ο καλυτερος αυτη την στιγμη στο gr ειναι ο Τουρλκουμπουκης το εχει τερματισει το θεμα φυλετικες . Αγαπαω Ζεν βεβαια .

ΥΓ Αι στο καλο στρεσαριστηκα παλι μονο που τα θυμαμαι και εκανα 3 επεξεργασιες για να γραψω μια προταση χαχαχα

Πιθανών να είχε κο τότε που λες.επίσης το θέμα λέει για ολοκληρωμένο παικτη βρε αγάπη. Ο τουρλουμπουκι έχει τερματισει τον συντονισμο-αρχηγια.όχι σαν παίκτης. Το παιδί τον Ζεν δεν τον ξέρω όσο θα ήθελα. Δεν μπορώ να έχω άποψη.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Το παιδί τον Ζεν δεν τον ξέρω όσο θα ήθελα. Δεν μπορώ να έχω άποψη.
Δεν χρειάζεται να έχουμε άποψη... είναι πεντακάθαρο

1. Ο ΖΕΝ είναι ο μόνος που κέρδισε τον Τζακ Νόρις
2. Όταν ο ΖΕΝ μπαίνει σε έναν κόσμο έχει έτοιμη nuke
3. Ο λογαριασμός του ΖΕΝ δεν έχει αποστολές
4. Ο ΖΕΝ κάνει κλικ στο χάρτη για να κατακτήσει το χωριό σου
5. Ο ΖΕΝ είπε στον mad18 "Γιώργο, ήρθα. Μπορείς να αποχωρήσεις" (Κι έτσι έγινε...)
6. Ο Θεός πιστεύει στον ΖΕΝ

Συνεχίστε στο ρυθμό που χάραξε ο ΖΕΝ... :D
 

DeletedUser34912

Ίσως ο τσες ίσως αλλά παίζουν πολλα ρόλο αν παίζει κάποιος με co play παράδειγμα.

Βασικά ομως πιστεύω ότι η φυλή κάνει τον παίχτη οχι ο παίχτης την φυλή.[/QUOTE]

Είχα και τον τσες μέσα στους υποψήφιους. Και φυσικά μίλησα για πριν πρεμιούμ εποχή.τώρα πρώτος μπορεί να πάει και ο μπιριμπαμπούλας.και όλοι σχεδόν έχουν κό.

Ούτε η φυλή κάνει τον παίκτη ούτε ο παίκτης την φυλή. Ο Ταμειος τα κάνει και τα 2.:po_O έγραψα παλί το αλάνι:cool:

((Απάντηση στον κόσμος με κόλλησε η ελίsisi επεξεργασίτιδα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34056

δεν εχετε γνωρισεις εσεις στο gr ακομα εμενα, τα υπολοιπα ingame...
Είπε το παλικάρι που γράφει στο προφίλ του αυτό: as **PG** k15 MIA ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ PREM και αυτό: W15: rank1(only to 60k points), και δεν χρειαζεται να αναφέρουμε ποσο πρεμ έχει χαλάσει στον 51. Α και που σαι, εγω στον Κ3 ημουν πρώτος μέχρι τους 120 πόντους, να το βάλω βιογραφικό όπως εσύ;
 

DeletedUser35354

Καλησπερα φιλε Ταμειε , ας τα παρουμε απο την αρχη αφαιρωντας το κομματι των φυλων που εχει κλεισει ο καθενας .

Ομαδικη παιχτρια δεν την λες ,καθως οπου παιζει κοιταει το ακκ της.Ενα γρηγορο παραδειγμα που σκεφτηκα μολις , Κ38 πηγε παιχτη εσωτερικο επειδη πηρε χωριο που ηθελε εκεινη .
Συνεργασιμη δεν την λες ,οταν στον κ36 ειχε παρει ολες τις αμυνες της DC ενω για 25η φορα της εκαναν fake πλανο γνωριζωντας οτι τα κανει πανω της με τα σπαθακια.
Γνωσεις εχεις συμφωνουμε , για το ποιο ειναι το καλυτερο ****ακι. Γιατι απο αμυνα ,εαν και ο potidea ειχε το στακ που παιρνει η snipers πιθανοτατα απο τα 40 να εχανε τα 10.
Εμπειρια εχει συμφωνουμε απολυτα.
Χαρακτηρας τωρα ,εδω γελανε και τα μαρμαρα στο λουβρο. Ρουφιανα κ36. Ρουφιανα κ42. Ρουφιανα Κ49.

Αυτο ακριβως τιποτα αλλο.

Για εμενα ο καλυτερος παιχτης των φυλετικων διαχρονικα ειναι ενας .Ταραχη . Γιατι ? επειδη ειναι νομιμος

ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ HAHA ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΛΙΚΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΕΥΣΗΜΑ . ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
kpap γιατι κρατησε μονος του την CxC στον 16 ασχετα αν τελικα δεν εκλεισε τον κοσμο η φυλη του και βγηκε 2ος(ασχετα επισης πως εγινε αυτο)
 

DeletedUser20441

Είπε το παλικάρι που γράφει στο προφίλ του αυτό: as **PG** k15 MIA ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ PREM και αυτό: W15: rank1(only to 60k points), και δεν χρειαζεται να αναφέρουμε ποσο πρεμ έχει χαλάσει στον 51. Α και που σαι, εγω στον Κ3 ημουν πρώτος μέχρι τους 120 πόντους, να το βάλω βιογραφικό όπως εσύ;

καλα εσυ εισαι μεγαλος ασχετος, οι μαθηματικοι τροποι που χρησιμοποιω στο start up δεν θα ξανα εμφανιστουν ουτε σε 30 χρονια. Εχεις καθολου ιδεα απο το παλιο στυλ φυλετικων; στο start up 500-1000 ποντοι διαφορα ο ενας απο τον αλλον θεωρουταν τεραστια διαφορα, δεν ειχε πετυχει κανεις διπλασια καν διαφορα απο τον δευτερο, εγω πετυχα το ακοτορθωτο, τριπλασια. ΑΧΧ θα μου πεις τωρα αυτος παιζει μονο start up τι νουμπας που ειναι, ναι ρε μπαγκλαμα γιατι δεν γουσταρα να παιζω 3-4 χρονια εναν κοσμο μεχρι να κλεισει(που τοσο επαιρναν τοτε οι κοσμοι) ειχα σχολειο και αθληματα, γουσταρα πιο πολυ τους speed που τοτε που επαιζα η εθνικη ειχε 3-0 και μαντεψε ποιος ηταν πρωταγονιστης. Οσο για τις ικανοτητες μου στα κοψιματα, σφηνες, επιθετικα πλανα ειτε επιθετικα ειτε αμυντικα; ρωτα κ10 timetolose, εγω και αλλος εναν στον αντιπαλο πυρηνα των υπερνουμποφυλων νο1 εως νο5 τους περναμε χωρια μονοι μας και δεν χασαμε ουτε ενα, ρωτα κ46uppercut τι θεματα ειχε δημιουργησει στην γραμμη των OMG πριν φαει περμαμπαν, ρωτα κ49 uppercut τι θεματα ειχε δημιουργησει στον πυρηνα των *NM* (που για εμενα ειναι η καλυτερη συγχρονη φυλη μετα απο τους sol) οσο για το εαν ξερω να βγαζω πλανα και να τρεχω φυλη; θα το δεις στον 51

α καλα τοσο ασχετος που νομιζεις οτι ο uppercut παιζει με πρεμ.. αντε να σου λυσω την απορια εχουμε ριξει μονο 2.500 πρεμ (τα υποδιπλασια-υποτριπλασια απο ολους στην 25αδα) τα οποια σε 5 μερες θα τα εχουμε πισω, απλα θελει λιγα μαθηματικα για το πως να αξιοποιεις το πρεμ
αντε να σου πω και ποσο ευκολα θα τα βγαλουμε πισω ασχετε, δες την εικονα http://prntscr.com/i8d25j και μετα κανε
2.500/78=32
32*20.000=640.000
uppercut/day 400.000

συμπερασμα το φαρμ μονο 1,5 ημερων (αγορα 15 που τωρα παει 20 για να πουλαμε)
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΣΧΕΤΕ
 

DeletedUser34912

Καλησπερα φιλε Ταμειε , ας τα παρουμε απο την αρχη αφαιρωντας το κομματι των φυλων που εχει κλεισει ο καθενας .

Ομαδικη παιχτρια δεν την λες ,καθως οπου παιζει κοιταει το ακκ της.Ενα γρηγορο παραδειγμα που σκεφτηκα μολις , Κ38 πηγε παιχτη εσωτερικο επειδη πηρε χωριο που ηθελε εκεινη .
Συνεργασιμη δεν την λες ,οταν στον κ36 ειχε παρει ολες τις αμυνες της DC ενω για 25η φορα της εκαναν fake πλανο γνωριζωντας οτι τα κανει πανω της με τα σπαθακια.
Γνωσεις εχεις συμφωνουμε , για το ποιο ειναι το καλυτερο ****ακι. Γιατι απο αμυνα ,εαν και ο potidea ειχε το στακ που παιρνει η snipers πιθανοτατα απο τα 40 να εχανε τα 10.
Εμπειρια εχει συμφωνουμε απολυτα.
Χαρακτηρας τωρα ,εδω γελανε και τα μαρμαρα στο λουβρο. Ρουφιανα κ36. Ρουφιανα κ42. Ρουφιανα Κ49.

Αυτο ακριβως τιποτα αλλο.

Για εμενα ο καλυτερος παιχτης των φυλετικων διαχρονικα ειναι ενας .Ταραχη . Γιατι ? επειδη ειναι νομιμος
Ελα αγορίνα καλησπέρα. Δεν θέλω να κουραζω γράφοντας συνεχέια. Αλλά πριν πω αυτό το όνομα έβαλα κάτω μεγάλα ονόματα και συγκρίνα.σε καμία περίπτωση δεν μιλάω για την τον the snipers.που αν έχω καταλάβει καλά είναι η στελλα με κό πλέι. Μιλάω για την stathena σόλο. Την έχω μέσα στην 5 Αδά εβερ και το πρεμιούμ δεν βοηθάει το να έχω μέσα κάποιον νεότερο για διαχρονική πορεία κατά κάποιο τρόπο. Είναι δύσκολη η απόφαση για ((ολοκληρωμενο παικτη )) και η λέξη έχει την σημασία της ταυτοχρονα σε οδηγεί να απόρίψεις ακόμα και καποιους ακόμα κιλλερ.έχω δει την πορεία της διαχρονικα καταλήγω σε μια τριάδα τους οποίους ίσως να μην τους ξέρουνέ και αρκετοί. Για ποιον να πρώτο πω τώρα ..ισως αντιλαμβάνομαι διαφορετικά το ((ολοκληρωμενος παικτης )
 
Κορυφή