Σύγκριση παικτών! (1vs1)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Καποιος θα ειναι ο μαρινος και θα νομιζει οτι ασχολουμαστε με αυτον. Εμεις αλλον μαρινο λεμε, δικος μας, μεγαλος παιχτης. Ισως λιγο καλυτερoς στα κοψιματα απο σενα
καλα τα πηγατε παλι στο πλανο

ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35624

Καποιος θα ειναι ο μαρινος και θα νομιζει οτι ασχολουμαστε με αυτον. Εμεις αλλον μαρινο λεμε, δικος μας, μεγαλος παιχτης. Ισως λιγο καλυτερoς στα κοψιματα απο σενα
καλα τα πηγατε παλι στο πλανο

ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ
εγω προσωπικα δεν εεχασα τιποτα,οποτε τα κωψιματα μου μαλλον ηταν καλα

εγω ειμαι σαλιγκαρι,εσυ εισαι γιος σαλιγκαριου αρα

10 πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

Παρακαλώ να σταματήσει αυτή η ιστορία που έχετε ξεκινήσει, με υιούς πατεράδες
και ότι άλλο λέτε για να θίγετε οικογένειες,
γιατί είμαι στα δευτερόλεπτα μου να αρχίσω να δίνω μόνιμα μπάν.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@aigokairos

Είναι της μοδός βρε μην τους παιρνεις απο τα μουτρα.
Περναγα απο ενα λυκειο της προάλλες και τσακωνόντουσαν για το ποιος ειναι πατερας ποιου. Ο ενας ελεγε μαρινακη λενε τον μπαμπα σου και ο αλλος ελεγε αραουχο ο πατερουλης σου. Πιστευω ειναι στα ορια του χιουμορ μην χανεις τη ψυχραιμια σου :p:cool:
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Κοινή παραδοχή όλων: Μια φορά ρουφιάνος πάντα ρουφιάνος. ΣΟΡΡΥ Ε?
 

DeletedUser2088

@aigokairos

Είναι της μοδός βρε μην τους παιρνεις απο τα μουτρα.
Περναγα απο ενα λυκειο της προάλλες και τσακωνόντουσαν για το ποιος ειναι πατερας ποιου. Ο ενας ελεγε μαρινακη λενε τον μπαμπα σου και ο αλλος ελεγε αραουχο ο πατερουλης σου. Πιστευω ειναι στα ορια του χιουμορ μην χανεις τη ψυχραιμια σου :p:cool:
Καλά θα σας βρούμε έναν πιο μοντέρνο mod, εγώ είμαι της παλιάς σχολής, έως τότε υπομονή.:cool::p
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@aigokairos
κοίτα, στο παιχνίδι έχετε mod που έβριζε μανάδες και πριν 2 χρόνια τον απειλούσαν με μηνύσεις εδώ δημόσια κι όλας, μάλιστα ποστ που εσύ διέγραφες, άρα μπορείτε να βάλετε και έναν Mod στο φόρουμ που βρίζει πατεράδες έτσι για τη ποικιλία.. ;)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
@aigokairos
κοίτα, στο παιχνίδι έχετε mod που έβριζε μανάδες και πριν 2 χρόνια τον απειλούσαν με μηνύσεις εδώ δημόσια κι όλας, μάλιστα ποστ που εσύ διέγραφες, άρα μπορείτε να βάλετε και έναν Mod στο φόρουμ που βρίζει πατεράδες έτσι για τη ποικιλία.. ;)

Κυριε σαλιγκαροκατακτητη για ποιον μιλατε καλε? μηπως του κανετε συκοφαντία απλη?
 

DeletedUser2088

@ex.Con
Παίσατε σε παράβαση κανονισμών και το ξέρετε.

Είπαμε εγώ είμαι της παλιάς σχολής, υπομονή!

Ξέρετε καλά ότι η CoMa και μόνο στην υπόνοια ότι κάποιος από την ΟΔ δεν είναι αυτό που πρέπει να είναι, τον καθαρίζει με συνοπτικές διαδικασίες.

Ας μην πλατιάσουμε άλλο το θέμα, έχει ξεφύγει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ξέρετε καλά ότι η CoMa και μόνο στην υπόνοια ότι κάποιος από την ΟΔ δεν είναι αυτό που πρέπει να είναι, τον καθαρίζει με συνοπτικές διαδικασίες.

Εάν έχουμε παράπονα από συγκεκριμένα μέλη της διαχείρισης που μπορούμε να τα κάνουμε χωρίς να έχουμε θεμα με επίθεση προς την διαχείριση? Ακόμα μπορούμε να κατανομασουμε εδώ στο φόρουμ για να τα αληψετε με πισσα και πούπουλα?
 

DeletedUser2088

Εάν έχουμε παράπονα από συγκεκριμένα μέλη της διαχείρισης που μπορούμε να τα κάνουμε χωρίς να έχουμε θεμα με επίθεση προς την διαχείριση? Ακόμα μπορούμε να κατανομασουμε εδώ στο φόρουμ για να τα αληψετε με πισσα και πούπουλα?

Εδώ στο φόρουμ απαγορεύεται!

Αν υποθέσουμε ότι θέλετε να το κάνετε εδώ δεν έχετε θέμα με την ανωνυμία σας.

Άρα να το κάνετε με αίτηση υποστήριξης και θα προωθηθεί εκεί που πρέπει.

Όπως και στις άλλες αιτήσεις δεν θα σας δοθεί άμεση απάντηση, αλλά να είστε σίγουρος ότι θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν.
 
Κορυφή