REC vs PUN Στατιστικά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35544
  • Ημερομηνία έναρξης

Tutenstein

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Συγγνώμη που δεν με ενδιαφέρει ποιος βγαζει αυτα τα φανταστικά πλάνα εκει στην ρεκ..
Εμένα δεν με κόφτει κατι..
Αντιθέτως εσένα σε κόφτει και γι'αυτό μετά από 25 μερες θυμήθηκες οτι υπάρχει ένα ξεχασμένο θέμα εδώ πέρα..
 

DeletedUser35544

α γιαυτο λες; ε ενταξει μου λειψε ο επιταφιος, τι να κανω..
 

DeletedUser35681

ανσελμο αρχινουμπα των φυλετικων απλα σταματα να γινεσαι γελειος με τις μ@λακιες που λες καθε φορα,, τα παιρνεις στο χερι και θα συνεχιζεις να τα παιρνεις γιατι απλα εισαι ΕΝΑΣ νουμπας που ακομα να μαθει να σεβεται.

10 πόντοι για Παράβαση Κανόνων από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35544

παιζει κανα πιεσομετρο;Screenshot_1.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35681

πιεσομετρο για πιο λογο νουμπακο? επεξεργασια λεξης εκανα αχ0αχ0αχ0αχ00αχ
 

DeletedUser16076

ανσέλμο άλλο δεν γράφεις για τον επιτάφιο, χαχαχχαχα,
αλήθεια σας βοηθάει πολυ έτσι? πρεπει αν είναι ποιο ενεργός απο ότι στους lsd χαχχαχαχχα
δυστηχός δεν την γλυτώσατε μπήκε σε εσας να σας ψάλλει το η ζωη εν ταφω, λίγο πριν το πάσχα(ασχημοι οιωνοι).
 

DeletedUser35544

ο γλυκη μου dimtauros01, γλυκυτατον μου τεκνον, για να δουμε θα επιβεβαιωθουν οι οιωνοι η θα δουμε αλλη μια μαγικη κωλοτουμπα απο τον αρχηγο ηλια aka promanager?
 

DeletedUser16076

ο γλυκη μου dimtauros01, γλυκυτατον μου τεκνον, για να δουμε θα επιβεβαιωθουν οι οιωνοι η θα δουμε αλλη μια μαγικη κωλοτουμπα απο τον αρχηγο ηλια aka promanager?
κωλοτουμπα για ποιον λογο?
εννοεις για τον κ42?
εκει ολοι ξέρουμε τι εγινε οποτε κακος το αναφέρεις
 

DeletedUser31309

ο γλυκη μου dimtauros01, γλυκυτατον μου τεκνον, για να δουμε θα επιβεβαιωθουν οι οιωνοι η θα δουμε αλλη μια μαγικη κωλοτουμπα απο τον αρχηγο ηλια aka promanager?


Κωλοτουμπες κανετε εκει που ενωθεικατε με go, punisher, nmf και v.m.

Αλλα τι λεω εσυ μας λες στο σκαηπ με 5 ατομα μας εχετε...η μαγικη 5αδα...
Αφου σε τρολλαραμε λιγακι το κανες μαγικη 10αδα...
Εφτασες στη 15αδα με τα πολλα που σου ειπαμε...αλλα δε ξερω αν σου φτανουν ακομη κι 50 να γινουν εκει οι μαγικοι σας παικτες!!!
 
Κορυφή