Αποχώρηση από τον κόσμο.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35035
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35755

ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΙΣ ΝΟΥΚ?

Προειδοποίηση από aigokairos
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9395

Θελω να πω ενα ευχαριστω στα παιδια για την συγκηνιση, αγωνια και ευχαριστηση που μας χαρησανε στο τελος με το αψογο παιχνιδη που κανανε στο γυπεδο του αντιπαλου και σε απο σταση 5ωρων απο τις πιο κοντινες αμυνες.
Οι Νοβους εκει δεν ξερω τι παθανε αλλα δεν τα καταφεραν να σταθουν στο υψος των περιστασεων.

με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,580 Hero of Chaos [DAB] tortosmaraia 2018-03-20 - 20:38:08 ανταλαγη χωριων μεταξυ μας
με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,580 spartakoss7 [NOVUS] Hero of Chaos [DAB] 2018-03-20 - 20:27:03 --->ξανα κατακτηση απο DAB
με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,580 Hero of Chaos [DAB] spartakoss7 [NOVUS] 2018-03-20 - 20:27:03 --->ρεκλειμ απο ΝΟVUS
με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,580 philippos g1 [NOVUS] Hero of Chaos [DAB] 2018-03-20 - 19:59:26 --->ξανα κατακτηση απο DAB
με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,604 tortosmaraia [DAB] philippos g1 [NOVUS] 2018-03-20 - 19:59:25 --->ρεκλειμ απο ΝΟVUS
με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,654 tortosmaraia [DAB] tortosmaraia [DAB] 2018-03-20 - 14:22:56 --->ξανα κατακτηση απο DAB
με υπογραφη DAB (533|519) K55 9,654 astatos87 [NOVUS] tortosmaraia [DAB] 2018-03-20 - 14:22:56 --->κατακτηση απο DAB

και ολλα αυτα εγηναν χωρις αριστονουκ, χωρις αμυνες απο πισο...
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Τώρα πως συνδυάζετε τον κ40,τον κ47 και τον κ48...Μόνο εσείς τα ξέρετε αυτά. Το που ήμουν στον 48 ή στον 49 ή στον 12345432 δεν αφορά τα φόρουμ άλλων κόσμων. Από κει και πέρα δεν χρειάζονται καν πριντ για το τι έκανα ή όχι στον 40.Η ηγεσία της σαμπ ήξερε ανέκαθεν το τι έκανα σε όσους κόσμους αναφέρατε,Όπως ήξεραν και το τι επαφές είχα με τον Τόνυ,όχι από τον κ40 μόνο,άλλα από τον κ36 που παίξαμε μαζί. Τώρα το τι έκανα και τι όχι στον κ47,νομίζω πάλι η ηγεσία το ξέρει καλύτερα,επίσης αν ίσχυαν οι ασυναρτησίες του Γιάννη νομίζω όλο και κάποιος από νταμπ θα το ήξερε...Εγω βλέπω τη διοίκηση της νταμπ πάντως να μην έχει ιδέα για το τι λετε για τον 47.
Καλό θα ήταν να μην μπερδεύεται τα φόρουμ. Αν έχετε να πείτε κάτι γράψτε στον σωστό κόσμο.Εδώ δεν γράφει 40 αλλά 47. Και τα σκηνικά του 40 αφήνουν παγερά αδιάφορα τα άτομα του 47.Λυπάμαι που σας το χαλάω αλλα πρέπει να βρείτε κάτι αλλό να ασχοληθείτε. Πέρασαν 11 κόσμοι



Θα ήμουν επιεικώς απαράδεκτος αν δεν έμπαινα στον κόπο να το κανω, όχι από υποχρέωση αλλά καθαρά θέμα συνείδησης και ειλικρινής μεταμελειας.

Επειδή νιώθω ότι εδω δημόσια σε έχω εκθέσει σε καποιο σημειο, σου ζητάω συγνώμη για να επανορθωσω στο ελάχιστο το λάθος που έκανα μαζί σου με χαρακτηρισμους που δεν αρμοζουν ούτε στο ήθος, ούτε στη σοβαρότητα και το μεγαλείο της ψυχουλας σου.

Αν και η συγνώμη μου έγινε δεκτή σε προσωπική συνομιλία που είχαμε. Το κάνω και εδώ για να κατευνασω όσο το δυνατόν τις σκέψεις ότι σε αδικησα και να εξαλειψω τις κακές σκέψεις όσων διάβασαν προηγούμενα μηνύματα.

Δεν θα έκανες ποτέ κακό στην παρέα σου και είμαι ευτυχής που είμαι μέλος της με ότι αυτό συνεπάγεται.

Συγνώμη Στελλιο μου <3
 

DeletedUser35336

Παντως αν θελετε να γραψουν τα στατς χωρια απο νταμπ μπορω να στειλω προσκληση στον φλουφλι να μπει σε εμας και να κανει την ενωση του μετα...

Δεν χρειάζεται να φτιαχνει δικια του φυλη DAB
 

DeletedUser9395

Παντος πελι πρωτη φορα το βλεπω αυτο το κολπο... χαχαχα Φτιαξανε την DAB των ωνειρων τους που καθεται και την τρωει απο ΝΟVUS γιατι στην πραγματικη DAB ουτε απ'εξω δεν περνανε πλεον. Φοβερο κολπο.... Εχω απο το πρωι που εχω πεθανει στα γελεια.... χαχαχα.
σε καλό μας, ευθυμήσαμε πάλι
 

DeletedUser35354

Παιδια της νοβους , εκτος απο το γεγονος οτι ο γκαμπριελ σας στελνει για τσαι καθημερινά , δεν εχει μεινει και κανα βαρβαρο να παρετε , ΛΥΠΆΜΑΙ ΠΟΛΥ. :D
 

DeletedUser29736

Αραξε τρελε κολπο ειναι να γραψουν τα στατς οτι περνουν χωρια απο την dab...

Χαχαχχα καταντια
κατάντια είσαι εσύ ρε καημένε, που αυτό κατάλαβες.
Οταν τρόλλαρα την SAB και έβαζα τρολλ ονόματα στα χωριά που του έπαιρνα, ήταν ωραία και μου στέλνατε μηνύματα και χαιρόσασταν.
Καημένοι, τυχαίοι, ξαναμμένοι και περαστικοί.....καλά κρασιά.
 

DeletedUser29736

flouflis --> την κανει....

MaitreGr --> τον κανει η DAB

με ποιον θα πολεμησει η NOVUS???

Άμα ήξερες στο ελάχιστο να διαβάζεις και να συμπεραίνεις σωστά από τα στατιστικά κάποιου παίκτη, θα καταλάβαινες ότι ο flouflis, επέστρεψε...όχι "την κάνει"
Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα και να καταλάβεις...
Βασικά εσύ έπαιζες από την αρχή στον κ47, δεν σε θυμάμαι...και πως είπαμε σε λένε;
 

DeletedUser35766

κατάντια είσαι εσύ ρε καημένε, που αυτό κατάλαβες.
Οταν τρόλλαρα την SAB και έβαζα τρολλ ονόματα στα χωριά που του έπαιρνα, ήταν ωραία και μου στέλνατε μηνύματα και χαιρόσασταν.
Καημένοι, τυχαίοι, ξαναμμένοι και περαστικοί.....καλά κρασιά.

Αλλο να αλλαζεις ονομα σε χωριο που παιρνεις και αλλο να βγενεις απο τη φυλη και να κανεις αλλη φυλη με το ονομα του εχθρου.. αλλα θα μου πεις τωρα αμα σε ολοκληρο πλανο σε πολεμο 1v1 ημισφαιριο ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΩΡΙΟ εν αντιθεση με εμας που πηραμε καθαρά 50 (ΝΑΙ 50 ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ 1 ΠΛΑΝΟ) σε ποιο χωριο θα αλλαξεις ονομα για να τρολλαρεις; αα ναι σωστα αφου γενικα σαν νοβους δεν πηρατε τιποτα ειπες να κανεις καινουριγα φυλη να τρολλαρεις τον εαυτο σου χαχα


Άμα ήξερες στο ελάχιστο να διαβάζεις και να συμπεραίνεις σωστά από τα στατιστικά κάποιου παίκτη, θα καταλάβαινες ότι ο flouflis, επέστρεψε...όχι "την κάνει"
Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα και να καταλάβεις...
Βασικά εσύ έπαιζες από την αρχή στον κ47, δεν σε θυμάμαι...και πως είπαμε σε λένε;

Το αν επαιζε απο την αρχη ο IskanderGR ασε την DAB να το ξερει καλυτερα απο εσενα. Εμεις ξερουμε τι εχει προσφαιρει απο επιτηρησεις που ηταν παντα προθιμος να παρει και αλλα πολλα! Τεσπα εγω ηθελα να σου απαντησω στο αλλο σου ποστ γιατι λογικα αναφερεσε και σε εμενα αλλα δεν το εκανα για την ωρα γιατι θα προσπερασεις το μυνημα του γκαμπριελ και θα απαντησεις κατευθιαν σε εμενα.. απαντα απο εκει να λυσουμε το 1ο θεμα και μετα συνεχιζουμε και στα υπολιπα για πυξιδιασμενους κλπ καημενε ασχετε.
 

DeletedUser35336

Νομπλαρε 2 χωρια ο μαυρος μεσα απο το λεωφορειο με ιντερνετ (Ε) ουτε καν 3g
 
Κορυφή