Αποχώρηση από τον κόσμο.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35035
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34056

Καταλαβαίνετε τι λέτε; Αρχικά δε με ενδιαφέρει κανένας φωτάρας και καμία νοβους, τα παιδιά τα γνώρισα κατά τύχη αφού λόγκαρα στον κόσμο και ζήτησα να παίξω εκεί, δεν τους ήξερα και ακόμη δεν τους ξέρω αφού δεν μπορείς να κρίνεις από έναν κόσμο το ποιόν ενός παίχτη.Μπορώ να πω σίγουρα όμως ότι ο Φώτης και ο Σάκης τρέξανε μία ολόκληρη φυλή με ανενεργούς κλπ (όπως ήμουν και εγώ ανενεργός πόσο καιρό-μπορεί να φανεί απτα στατιστικά μου-), σχεδόν τέλεια οπότε εμένα αυτό μου κάνει.Δεν γνωρίζω πολλά για την διοίκηση, δεν με αφορά καν αφού δεν είμαι στην διοίκηση, αλλά ξέρω ότι τα 2 μέτωπα δεν είχαν καμία σχέση σε ενεργητικότητα και ικανότητες οπότε σας ξαναλέω ότι είναι απολύτως φυσιολογικό να χρειαστεί τόσος καιρός για να κλέισει. Επίσης μην το βλέπετε παιχταράδες κλπ ότι δε χρειάστηκε να κάνετε απώλειες αυτά είναι για άσχετους, όλοι ξέρουμε ποιός είχε να κάνει με στακαρισμένα χωριά και ποιος με τείχος 10 παρατημένα!! Το μόνο που σας κάνει να έχετε το πάνω χέρι και που όταν έγινε το σκηνικό είπαμε όλοι μπράβο στην νταμπ είναι ότι μπορούσατε να είχατε κλείσει τον κόσμο και δεν το κάνατε(κάτι απόλυτα ηθικό βάσει των γεγονότων). Όπως και να το κάνουμε μας χρωστάτε που δεν συνεχίστηκε το 1vs2 εναντίων σας γιατί πολύ απλά εσείς θα ήσασταν τώρα στην θέση της σαμπ(να πατήσετε διαγραφή) και σας χρωστάμε για την βοήθεια σας (κοψιματα πλανα κλπ) και για το οτι δεν κλείσατε κόσμο, οπότε τι να λέμε ποιός είναι πάνω και ποιός είναι κάτω;; Έχει νόημα; Και όλα αυτά τα λέω γιατί ΕΣΕΙΣ βγήκατε και λέγατε ηλιθιότητες στο εξτέρναλ όχι εμείς! Και ξαναλέω όλα αυτά είναι για λαική κατανάλωση, το αποτέλεσμα θα δείξει. Μέχρι τότε μπορούμε να λέμε ο καθένας τα δικά του και δεν θα βγαίνει νόημα! :)
 

DeletedUser32716

Παιδευεστε λιγο εδω και επειδη κανετε ωραια συζητηση σε σχεση με αλλους κοσμους που γινεται χαμος θα ηθελε να σας πω και την δικια μας πλευρα να σας λυσω μερικες αποριες αν και δεν ηθελε να ξαναγραψω για τον 47.

Καταρχας θα πρωτινα στον λογαριασμο programmatisthc να μην προσπαθει να υποστήριξή την φυλη του απο την στιγμη που δεν ειναι διοικηση γιατι δεν ξερει τα πραγματα λεπτομερως απο την αρχη μεχρι το τελος του κοσμου, καλα κανει ομως και δεν βγαινει η διοικηση να γραψει εξτερναλ γιατι ειναι χασιμο χρονου και ο χρονος ειναι πολυτιμος.

Εγω μπηκα στον 47 και δεν ηξερε απολυτος κανεναν απο καμια φυλη, και στην διοικηση ενταχθηκα μετα απο τους 2 με 2.5 μηνες του κοσμου το αναφερω αυτο για να μην μου γραψετε για τις στρατολογησεις στην 45.

Οταν βρισκεσε να παιζεις 1v2 πρεπει να παρεις σκληρες αποφασεις , η αποφαση ηταν να επικεντρωθουμε στους νοβους πρωτα και να φαμε τα 2/4 ή και 3/4 της υπειρους τους για το λογο οτι ειχαν παιχτες πολυ χαμηλοτερου επιπεδου παικτηκα αλλα προ παντως οτι ειμασταν εμεις πιο δυνατοι κατω με περισσοτερους παιχτες καλους και ενεργους, οχι οτι πανω δεν ειχαμε,ειχαμε αλλα λιγους. Καποιοι συμπαιχτες στο τελος μου ειπαν οτι ηταν λαθος αυτη η αποφαση , την σεβομαι την γνωμη τους αλλα δεν μπορω να συμφωνησω. Ο χρονος να γυρναγε πισω παλι το ιδιο θα εκανα. Για αυτο το λογο οι νοβους εχουν περισσοτερες αμυντικες απωλειες, και στα 2 μετωπα ειχαμε δυνατους παιχτες στυμενους που οι περισσοτεροι ειχαν μεταφερθει και στο αλλο μετωπο λογο ελειψη παιχτων π.χ killerAoe,Duthee,Tagrez,illuz,DonJim και αλλοι. Ο 23ent ειπε για στακαρησμενα χωρια και παρατημενα... Να πληροφορησω το κοινο οτι αμυνες ειχαμε παντου διοτι σχεδον ολοι οι ενεργοι λογαριασμοι ειχαν κ χωρια και στα 2 μετωπα οπως ειπα, η φυλη ειχε αμυντικη αναλογια , ο duthee και το πονι φαγαν τοσα πλανα απο dab και ποτε δεν τους αφησαμε παρατημενους οπως εγραψες,η φυλη ειχε πληρης ομαδικο πνευμα ολες οι αμυνες απο κατω πηγαιναν πανω. Τα περισσοτερα πλανα που φαγαμε τα αμυνθηκαμε με επιτυχια (απο τους νταμπ) τα πλανα τον νοβους τα αφηνω ασχολιαστα, αυτα τα εκοβα και μονος μου μονο απο κανεναν ανενεργο παιρναν χωρια που δεν τα αναιβαζε φορουμ να τα κοψω.Στα 90 χωρια ας πουμε ειχα 20 επιθετικα κ 70 αμυντικα που πανω απο τα μισα ηταν στην θεση τους, και πως παιρναμε χωρια? Ουυυ τα 20 επιθετικα μου υπεραρκουσαν :) (Oποιος θυμαται λιγο τις επιθετικες απωλειες πριν φυγει η σαμπ) Παντα μπορουσαμε και καλυτερα ομως, παντα θα ηταν πιο ευκολα τα πραγματα αμα βοηθαγαν 1-2 ατομα παραπανω!

Πως φτασαμε ομως εδω? Το 2v1 που λες φιλε οτι θα κατεληγε η Νταμπ μεχρι "σημερα" και οτι αυτοι θα παταγαν διαγραφες , πιστεψε με δεν ισχυει. Την συμμαχια με νοβους θα την σπαγαμε εμεις αν δεν το κανανε αυτοι, εγω ο ιδιος φωναζα στην τοτε διοικηση 1 μηνα πριν κανει την δηλωση του ο Φωτης, να σπασουμε την συμμαχια πριν το κανουν αυτοι και οτι δεν τους χρειαζομαστε γιατι ειναι κακοι παιχτες (να το πω ευγενικα) και ας παιζαμε η καθε φυλη μονη της εγω ελεγα ή και 1v2 απο το να τους κουβαλαμε. Οχι ομως με αυτον τον τροπο που το καναν αυτοι. Αφου μαζεψαν ολα τα βαρβαρα στα συνορα και τα εσωτερικα εβγαλε ο φωτης την δηλωση του και ειπε δεν σας βαραμε για 7 ημερες.Αυτο το σεναριο που ειπες δεν επαιζε ποτε και αν θελεις πιστεψε με. Ενας κοσμος υπεραρκει να καταλαβεις τι ειναι ο αλλος,τα πιστευω του και την συμπεριφορα του. Μαθαμε στον 47 ποιοι εχουν ηθος και ηθικη,ποιοι ειναι κολοτουμπες , ποιοι μιλανε αντρικα ,ποιοι πραγματικα ξερουν να παιζουν ,ποιοι οχι, ποιοι παιζουν για την φυλη και ποιοι κοιτανε τους λογαριασμους τους . Πηραμε τα μαθηματα μας και προχωραμε καλυτεροι τωρα.

Στην φυλη παιζαμε ενεργα και σωστα μαξ 10 ατομα. Σε αυτο φταιγαμε και εμεις που ειμασταν αρκετα χαλαροι σαν διοικηση και δεν τρωγαμε αρκετο κοσμακι προσπαθοντας να τους κανουμε να παιξουνε να μας βοηθησουν στο 2v1 . Συν οτι ειχαμε υποχωρησεις αρκετων ΚΑΙ μεγαλων λογαριασμων και βρισκομασταν με απειρα εσωτερικα βδομαδα με την βδομαδα ενω εμεις θελαμε παιχτες. Να σας πω και το αστειο της υποθεσης ...
Σχεδον ολοι οι λογαριασμοι εκτος απο 4-5-6 παιζαν σολο :D Παραδειγματα ? KillerAoe,Donjim,Duthee(απο τη μεση του κοσμου και μετα), κλιμχ το ιδιο, και οι υπολοιποι. Βεβαια καλο ειναι να υπαρχουν κοπλει στους λογαριασμους.. αλλα ετυχε σε αυτον τον κοσμο :)
Ετσι λοιπον οταν η σκληρη δουλεια γινεται απο λιγους παιχτες και εχεις βασιστει σε καποιον και αυτος σε ενα πλανο τραβαει καλοδιο απο εκει που δεν το περιμενες ποτε ενω σαν φυλη εχεις τρεξει και εχεις προσπαθησει να τον βοηθησεις οσο περισσοτερο γινεται ωστε να μην χασει χωριο και μεχρι εκει που δεν παει αλλο, λογικο ειναι να στεναχωρηθεις και να πεσεις απο τα συννεφα. Οταν εχεις φαει τοσο ξυλο και εχεις κανει τοση αμυνα στον βορρα, καλη κιολας για 2v1 τα σχεδια σου αλλαζουν 180 μοιρες ! Φυσικα ο κοσμος δεν ειχε τελειωσει λογο των μυστικων αλλα πηραμε αυτη την αποφαση διαγραφης πανω απο ολα λογο υγειας γιατι οπως σας ειπα (αφηστε τους πισω) οι περισσοτεροι μετωπικοι λογαριασμοι δεν ειχαν κοπλει μεσα, αμα δεν γινοταν το περιστατικο αυτο ομως θα το τραβαγαμε ετσι και οσο πηγαινε :)

Η γνωμη μου ειναι οτι αμα ειχαμε 4-5 παιχτες να παιζουν οπως εμεις τα πραγματα θα ηταν πολυ ευκολα για εμας με ή χωρις κοπλει σε εμας ή σε αυτους τους 4-5 εξτρα χαχαχα :D
Τα αμα ομως δεν υπαρχουν... :)

Να ευχηθω εναν ωραιο πολεμο καθαρο οσο περισσοτερο γινεται και στις 2 πλευρες,φυσικα δεν υποστιριζω καμια αλλα το ποια πιστευω οτι θα κερδισει μαλλον το εχετε καταλαβει.

Καλη συνεχεια σε ολους με διασκεδαση!

Εκ της πρωην διοικησεως,
Donjim
 

DeletedUser27712

Προσέχω τι γράφω.Για αυτό και είπα δεν κάνω τον δικηγόρο κανενός,με την έννοια ότι δεν αντιπροσωπεύω κανένα.Παραθέτω απόψεις δικές μου από την σκοπιά ενός απλού στρατιώτη.Στην τελική δεν χρειάζονται εμένα για να μεταφέρω τα μηνύματα τους,αν το ήθελαν θα το έκαναν οι ίδιοι.Εγώ να κατευνάσω τα πνεύματα θέλω και να μην συνεχιστεί η προπαγάνδα προς την φυλή μου.

Τώρα τι έγινε στην σαμπ και το παρατήσατε είναι δικό σας θέμα και δεν το γνωρίζω,όσο για την συμμαχία που θέλατε να σπάσετε πρώτοι εσείς,μέχρι και εγώ είχα καταλάβει πως θέλατε να το κάνετε,είχατε δείξει τα απαραίτητα εναύσματα για αυτό.
Βάζωντας τώρα τα γεγονότα στο τραπέζι, εάν κάτι τέτοιο ο αρχηγός μου το είχε αντιληφθεί ,το ότι έσπασε την συμμαχία μαζί σας και αναζήτησε άλλου βοήθεια σημαίνει ότι δεν κάθισε με σταυρωμένα τα χέρια έχωντας όλο τον κόσμο αντίπαλο.Εσύ λες ότι το είχες και αυτό σαν επιλογή,δες όμως πως κατέληξε.Αν εσύ ήθελες να ρισκάρεις κάποιος άλλος δεν ήθελε .Οποιαδήποτε άλλη επιλογή θα είχε μικρότερο όφελος ως προς την νόβους. Αγόρασε χρόνο στην φυλή του και την έχει φτάσει σε σημείο όπου οι πιθανότητες της να κλείσει κόσμο είναι 50-50.Για εμένα αυτό δεν είναι κωλοτούμπα και δεν βλέπω κάτι αθέμητο σε αυτό όπως πολλοί αναφέρουν,είναι στρατηγική.
Ξανατονίζω πως αυτά είναι δικές μου απόψεις.
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Προσέχω τι γράφω.Για αυτό και είπα δεν κάνω τον δικηγόρο κανενός,με την έννοια ότι δεν αντιπροσωπεύω κανένα.Παραθέτω απόψεις δικές μου από την σκοπιά ενός απλού στρατιώτη.Στην τελική δεν χρειάζονται εμένα για να μεταφέρω τα μηνύματα τους,αν το ήθελαν θα το έκαναν οι ίδιοι.Εγώ να κατευνάσω τα πνεύματα θέλω και να μην συνεχιστεί η προπαγάνδα προς την φυλή μου.

Τώρα τι έγινε στην σαμπ και το παρατήσατε είναι δικό σας θέμα και δεν το γνωρίζω,όσο για την συμμαχία που θέλατε να σπάσετε πρώτοι εσείς,μέχρι και εγώ είχα καταλάβει πως θέλατε να το κάνετε,είχατε δείξει τα απαραίτητα εναύσματα για αυτό.
Βάζωντας τώρα τα γεγονότα στο τραπέζι, εάν κάτι τέτοιο ο αρχηγός μου το είχε αντιληφθεί ,το ότι έσπασε την συμμαχία μαζί σας και αναζήτησε άλλου βοήθεια σημαίνει ότι δεν κάθισε με σταυρωμένα τα χέρια έχωντας όλο τον κόσμο αντίπαλο.Εσύ λες ότι το είχες και αυτό σαν επιλογή,δες όμως πως κατέληξε.Αν εσύ ήθελες να ρισκάρεις κάποιος άλλος δεν ήθελε .Οποιαδήποτε άλλη επιλογή θα είχε μικρότερο όφελος ως προς την νόβους. Αγόρασε χρόνο στην φυλή του και την έχει φτάσει σε σημείο όπου οι πιθανότητες της να κλείσει κόσμο είναι 50-50.Για εμένα αυτό δεν είναι κωλοτούμπα και δεν βλέπω κάτι αθέμητο σε αυτό όπως πολλοί αναφέρουν,είναι στρατηγική.
Ξανατονίζω πως αυτά είναι δικές μου απόψεις.


εγω απο τα λεγομενα σου ενα καταλαβα...

εισαι βραδυνος τυπος κ δεν εισαι για βουτιες!!!χαχα.
 

DeletedUser35336

κατι για απωλειες ακουω και θελω να σπασω τον υπολογιστη!!!!δρακοι με φτερα και παγωμενες φλογες!!!
τι ακουμε θεε μου οτι χρωσταμε κι απο πανω γιατι πολεμησαν εναντιων των σαμπ!!!!
παλικαρι η σαμπ ειχε σχεδον 2 ηπειρος οποτε και σε αυτο σου καναμε χαρη εμεις γιατι απλα αν συνεχιζοταν θα εφτανες καποια στιγμη να εχεις με τα ζορια 1.5 ηπειρο και οι σαμπ 2.5 ηπειρους!!!
επισεις αλλοι πολεμαγανε και αλλοι μαζευανε βαρβαρα για να μην εχουν ξανα σκινικα οπως τοτε που εσκασαν οι σαμπ μεσα σας και αλλωνιζανε!!!βεβαια μετα την φτιαξατε την αμυνα σας αλλα με τα δικα μας αμυντικα μιας και οι σαμπ δεν μας βαραγανε και εμεις τα στελναμε κατω σε εσας!!!και ετσι παιζατε την αμυνα σας πολυ πιο ανετα!!!στο θεμα μας
3 μηνες για να φατε ανενεργους παιχτες!!!απιστευτο κι ομως αληθινο!!!κλαιει το συμπα!!!και το σχεδιο ξεκιναει αμεσα τρωτε παιχτες και μαζευετε χωρια!!!ξαφνικα κυκλωνετε την lws σαν να την αποφευγετε ρε παιδι μου!!!το σχεδιο βαδιζε ωραια αλλα καποια στιγμη μεινατε με την lsw κουτσου κουτσου μεχρι που αποφασισατε οτι καποιος επρεπε να φαγωθει και αυτος ηταν ο τσαρχ αν και ειδα τον μαζεψατε απο τις πρωτες μεταγραφες σας!!!γελιο και με αυτον μπηκε σε εσας σαν να μην εγινε τιποτα!!!!σανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
και καπου εκει στοπ!!!παιζατε τις κουμπαρες με τον μαιτρε!!!ναι αυτον τον παιχταρα που ελεγε οτι ειχε προτασεις απο εμας!!!ποιος ο μαιτρε που απο τοτε που ξεκινησε ο κοσμος ζητημα να επαιξε 2 μηνες!!!πηρατε ενα παιχτη θεατη που απλα καθοταν!!!αλλα γιατι να τον φατε???μετα αριστοι παπαλα πως θα πολεμησετε με τα τσαρουχια???σου λεει κατσε να κρατησουμε τους 300 αριστους που θα χαλαγαμε στον μαιτρε και θα τον παρουμε μαζι θα εχουμε 400 αριστους σιγουρα!!!μιας και ο μαιτρε μονο νομισματα θα εκοβε τοσο καιρο!!!και βγαινετε και λετε οτι ειμαστε 2-3 παιχτες!!!αφου ειμαστε 2-3 παιχτες γιατι στρατολογισατε???γιατι ξερετε απλα!!!αν και πλεον δωσατε αλλο χρωμα στο πολεμο!!!καποιους τους ξυπνησατε!!!αφηστε τα και καλα μιλαγαμε με μαιτρε!!!αυτον δεν τον βαζαμε στην φυλη ουτε με σφαιρες!!!

πειτε ευχαριστω που σας εδωσε ο αγγελος το μυστικο!!!εγω ειχα πει να πηγαινε στην ακαδημια μας μεχρι να τρωγατε και τον μαιτρε γιατι ηξερα οτι θα γινεται μαγειρες!!!
ειμαστε 2-3 παιχτες θα μας φατε αμεσα οπως λετε!!!μιας και ακουστηκε οτι σε 2-3 μηνες θα μας εχετε τελειωσει(ασχετα που σε 2-3 μηνες δεν μπορουσατε να φατε ανενεργους)
προγραματιστικ αραξε φιλε εδω θα ειμαστε ολοι ξερουμε οπως και εσυ ασχετα αν προσπαθεις να δειξεις οτι πιστευεις αλλα!!!
αν θυμαμαι καλα στο ρουμ της cxc στο σκυπε ειχες πεις αμα παμε πολεμο μαζι με την dab (ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ)
 

DeletedUser35057

Ποτε με το καλο ειπαμε ξεκινανε οι ανταλλαγες χωριων; σαν παλιοι παικτες του κοσμου να μπαινουμε να παρακολουθουμε ;)
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Ποτε με το καλο ειπαμε ξεκινανε οι ανταλλαγες χωριων; σαν παλιοι παικτες του κοσμου να μπαινουμε να παρακολουθουμε ;)
Πες μας με ποιο ακκ επεζες να σου πούμε. Δημιούργησες νεο ακκ στο εξωτερικό για να μην σε αναγνωρίσουμε;
 

DeletedUser35057

Πες μας με ποιο ακκ επεζες να σου πούμε. Δημιούργησες νεο ακκ στο εξωτερικό για να μην σε αναγνωρίσουμε;

ειχα τον Mr Empire στους SAB ημουν,δεν επαιζα ενεργα το τελευταιο 3μηνο του κοσμου ημουν καθαρα υποστηρικτικος λογαριασμος.
Εσύ είσαι clown σίγουρα! χαχα
χαχαχα οχι.
 

DeletedUser34056

κατι για απωλειες ακουω και θελω να σπασω τον υπολογιστη!!!!δρακοι με φτερα και παγωμενες φλογες!!!
τι ακουμε θεε μου οτι χρωσταμε κι απο πανω γιατι πολεμησαν εναντιων των σαμπ!!!!
παλικαρι η σαμπ ειχε σχεδον 2 ηπειρος οποτε και σε αυτο σου καναμε χαρη εμεις γιατι απλα αν συνεχιζοταν θα εφτανες καποια στιγμη να εχεις με τα ζορια 1.5 ηπειρο και οι σαμπ 2.5 ηπειρους!!!
επισεις αλλοι πολεμαγανε και αλλοι μαζευανε βαρβαρα για να μην εχουν ξανα σκινικα οπως τοτε που εσκασαν οι σαμπ μεσα σας και αλλωνιζανε!!!βεβαια μετα την φτιαξατε την αμυνα σας αλλα με τα δικα μας αμυντικα μιας και οι σαμπ δεν μας βαραγανε και εμεις τα στελναμε κατω σε εσας!!!και ετσι παιζατε την αμυνα σας πολυ πιο ανετα!!!στο θεμα μας
3 μηνες για να φατε ανενεργους παιχτες!!!απιστευτο κι ομως αληθινο!!!κλαιει το συμπα!!!και το σχεδιο ξεκιναει αμεσα τρωτε παιχτες και μαζευετε χωρια!!!ξαφνικα κυκλωνετε την lws σαν να την αποφευγετε ρε παιδι μου!!!το σχεδιο βαδιζε ωραια αλλα καποια στιγμη μεινατε με την lsw κουτσου κουτσου μεχρι που αποφασισατε οτι καποιος επρεπε να φαγωθει και αυτος ηταν ο τσαρχ αν και ειδα τον μαζεψατε απο τις πρωτες μεταγραφες σας!!!γελιο και με αυτον μπηκε σε εσας σαν να μην εγινε τιποτα!!!!σανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
και καπου εκει στοπ!!!παιζατε τις κουμπαρες με τον μαιτρε!!!ναι αυτον τον παιχταρα που ελεγε οτι ειχε προτασεις απο εμας!!!ποιος ο μαιτρε που απο τοτε που ξεκινησε ο κοσμος ζητημα να επαιξε 2 μηνες!!!πηρατε ενα παιχτη θεατη που απλα καθοταν!!!αλλα γιατι να τον φατε???μετα αριστοι παπαλα πως θα πολεμησετε με τα τσαρουχια???σου λεει κατσε να κρατησουμε τους 300 αριστους που θα χαλαγαμε στον μαιτρε και θα τον παρουμε μαζι θα εχουμε 400 αριστους σιγουρα!!!μιας και ο μαιτρε μονο νομισματα θα εκοβε τοσο καιρο!!!και βγαινετε και λετε οτι ειμαστε 2-3 παιχτες!!!αφου ειμαστε 2-3 παιχτες γιατι στρατολογισατε???γιατι ξερετε απλα!!!αν και πλεον δωσατε αλλο χρωμα στο πολεμο!!!καποιους τους ξυπνησατε!!!αφηστε τα και καλα μιλαγαμε με μαιτρε!!!αυτον δεν τον βαζαμε στην φυλη ουτε με σφαιρες!!!

πειτε ευχαριστω που σας εδωσε ο αγγελος το μυστικο!!!εγω ειχα πει να πηγαινε στην ακαδημια μας μεχρι να τρωγατε και τον μαιτρε γιατι ηξερα οτι θα γινεται μαγειρες!!!
ειμαστε 2-3 παιχτες θα μας φατε αμεσα οπως λετε!!!μιας και ακουστηκε οτι σε 2-3 μηνες θα μας εχετε τελειωσει(ασχετα που σε 2-3 μηνες δεν μπορουσατε να φατε ανενεργους)
προγραματιστικ αραξε φιλε εδω θα ειμαστε ολοι ξερουμε οπως και εσυ ασχετα αν προσπαθεις να δειξεις οτι πιστευεις αλλα!!!
αν θυμαμαι καλα στο ρουμ της cxc στο σκυπε ειχες πεις αμα παμε πολεμο μαζι με την dab (ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ)


1) Είχα πει (αν αναφέρεσαι σε μένα, γιατι παίζουμε 2 το ακκ) ότι η νταμ έχει καλύτερο υλικό από εμάς! Όπως και η σαμπ είχε καλύτερο υλικό από εμάς, δεν είναι κάτι κακό είναι η αντικειμενική αλήθεια αυτό!!Και σου είχα πει μάλιστα μακάρι να πάμε σε πόλεμο νόβους-νταμπ γιατί θα ήταν ξενέρωτο να κλείσουμε έτσι, να παιχτεί λίγο ξύλο στο τέλος και ο καλύτερος να νικήσει.Το θυμάσαι ή μήπως λέω ψέμματα;;;;Γιατί άκουσα κάτι απίστευτα ότι εμείς δε θέλουμε να πάμε πόλεμο θέλουμε να κλείσουμε κλπ...
2)Που είδες τους ανενεργούς πες μου λίγο.Σε διαφορετικό κόσμο παίζουμε;;;;; Γιατί εγώ όταν έπαιρνα χωριό κάτω δεχόμουν 3 ρικλέημ με κολλημένα επιθετικά κλπ. Έριξα απίστευτα ξενύχτια για να καταφέρω να κρατήσω όσα χωριά πήρα από σαμπ.Δεν τους είδα και πολύ ανενεργούς.
3)Αν το σχέδιο ήταν εξαρχής να βάλουμε μαιτρε και τσαρχ στη νόβους γιατί έσπασα σαν μ... 35 επιθετικά στον τσαρχ; Ας μου το λέγανε να κρατήσω τα επιθετικά μου τότε :Ρ Αν ήταν να μπει στη νόβους γιατί έμεινε με 5 χωριά; Μπορούσε να μπει από την αρχή στη νόβους με 200 χωριά να είμαστε και πιο χαλαροί να κρατήσουμε και τα επιθετικά μας όπως έκαναν μερικοί με τον παππού :)
 

DeletedUser9395

Καλες μαχες να εχουμε.
Απλα για την ιστορια θα μου μεινει η απορία γιατι η ΝΟΒΟΥΣ δεν μπορει να συγκρατήσει τον εαυτο της.
Είπαμε παμε σε πολεμο και ορίσαμε και μια ημ/νια. Μεχρι τοτε επρεπε να τηρήσουν τα συμφωνηθεντα.

1. Η ΝΟΒΟΥΣ αρχισε στρατολογηση πρην την ημ/νια == σπαει την συμφωνία
Η DAB εκανε υπομονη και αντεδρασε μονο με τον ιδιο τροπο, καναμε και εμεις στρατολογηση
2. Η ΝΟΒΟΥΣ πηρε βαρβαρα στην ηπειρο μας
Η DAB δεν αντεδρασε και δέχτηκε να το αφησει χωρις αντίδραση
3. Η ΝΟΒΟΥΣ άρχισε να νομπλαρει στην ηπειρο μας
Η DAB θεωρησε οτι ηταν μεμονωμένη κινηση και αρχισε να μαζευει τα καφε μονο στην ηπειρο της
4. Η ΝΟΒΟΥΣ συνεχιζει να νομπλαρει στην ηπειρο μας
Η DAB πλεον καταλαβε οτι δεν εχει νοημα να περιμένουμε την επομενη προκληση της ΝΟΒΟΥΣ και κηρύξαμε επισημα πολεμο πρην την ημ/νια.

Δεν μπορουσατε ρε παιδια να περιμένετε και 10 μερες και να κανουμε τον πολεμο μας ωραια και τίμια
Τα 5-10 χωρια θα κανανε την διαφορα????


ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
Νιώθω υπερηφανος που ειμαι μελος των DAB.
Σπανια εχω δει φυλη να κρατα τον λογο σε τετοιο βαθμο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35336

1) Είχα πει (αν αναφέρεσαι σε μένα, γιατι παίζουμε 2 το ακκ) ότι η νταμ έχει καλύτερο υλικό από εμάς! Όπως και η σαμπ είχε καλύτερο υλικό από εμάς, δεν είναι κάτι κακό είναι η αντικειμενική αλήθεια αυτό!!Και σου είχα πει μάλιστα μακάρι να πάμε σε πόλεμο νόβους-νταμπ γιατί θα ήταν ξενέρωτο να κλείσουμε έτσι, να παιχτεί λίγο ξύλο στο τέλος και ο καλύτερος να νικήσει.Το θυμάσαι ή μήπως λέω ψέμματα;;;;Γιατί άκουσα κάτι απίστευτα ότι εμείς δε θέλουμε να πάμε πόλεμο θέλουμε να κλείσουμε κλπ...
2)Που είδες τους ανενεργούς πες μου λίγο.Σε διαφορετικό κόσμο παίζουμε;;;;; Γιατί εγώ όταν έπαιρνα χωριό κάτω δεχόμουν 3 ρικλέημ με κολλημένα επιθετικά κλπ. Έριξα απίστευτα ξενύχτια για να καταφέρω να κρατήσω όσα χωριά πήρα από σαμπ.Δεν τους είδα και πολύ ανενεργούς.
3)Αν το σχέδιο ήταν εξαρχής να βάλουμε μαιτρε και τσαρχ στη νόβους γιατί έσπασα σαν μ... 35 επιθετικά στον τσαρχ; Ας μου το λέγανε να κρατήσω τα επιθετικά μου τότε :Ρ Αν ήταν να μπει στη νόβους γιατί έμεινε με 5 χωριά; Μπορούσε να μπει από την αρχή στη νόβους με 200 χωριά να είμαστε και πιο χαλαροί να κρατήσουμε και τα επιθετικά μας όπως έκαναν μερικοί με τον παππού :)


δεν θελω να λες ****μαρες!!!δυστυχως δεν θελω να ανοιξω το στομα μου!!!τον τσαρχ δεν ειπα οτι ειχατε σκοπο να τον βαλετε αλλα με τι τσιπα μπηκε τωρα σε εσας!!!για τον μαιτρε εκανε μπαμ αυτο μην μου κανεις τον κινεζο αργουσατε επιτηδες μιας και ξερατε οτι εμεις ειχαμε λιγα ατομα να φαμε!!!ασε τον παππου και μην αφηνεις υπονοουμενα σε εμενα!!!!
και ναι ανενεργοι ηταν ξεκινησατε και περνατε χωρια οταν σταματησαν
 

DeletedUser34056

δεν θελω να λες ****μαρες!!!δυστυχως δεν θελω να ανοιξω το στομα μου!!!τον τσαρχ δεν ειπα οτι ειχατε σκοπο να τον βαλετε αλλα με τι τσιπα μπηκε τωρα σε εσας!!!για τον μαιτρε εκανε μπαμ αυτο μην μου κανεις τον κινεζο αργουσατε επιτηδες μιας και ξερατε οτι εμεις ειχαμε λιγα ατομα να φαμε!!!ασε τον παππου και μην αφηνεις υπονοουμενα σε εμενα!!!!
και ναι ανενεργοι ηταν ξεκινησατε και περνατε χωρια οταν σταματησαν
Σου είπα, δεν είμαι στην διοίκηση για να ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει!Αλλά αυτό που λες ότι ήταν ανενεργοί σου λέω ξεκάθαρα ότι κάνεις λάθος!Όταν παίρνω χωριό και δέχομαι μετά πόσες επιθέσεις + το γεγονός ότι όταν έπαιρνα χωριά του τσαρχ ερχόντουσαν 5 αμυντικά σε κάθε χωριό του τσαρχ απο τον μαιτρε σημαίνει ότι μόνο ανενεργοί δεν ήταν! Αν λέω κάπου ψέματα να βγουν να το διαψεύσουν αυτοί που ανέφερα, είμαι σίγουρος ότι τα διαβάζουν! Ας αφήσουμε την προπαγάνδα και τις βλακείες και ας επικεντρωθούμε στον πόλεμο! Σύμφωνα με τα λεγόμενα σας η νταμπ ήθελε πόλεμο και η νόβους δεν ήθελε σωστά; Ε τώρα έχουμε πόλεμο οπότε ποιος ο λόγος να γράφουμε στο εξτέρναλ πως και τι;;; Να κάνουμε ωραίες μάχες και ας κερδίσει ο καλύτερος! Έπειτα να μιλήσουμε με αποτελέσματα όχι με λόγια!
Καλές μάχες και καλή τύχη σε όλους!!
 

DeletedUser9395

Καλη αρχη...

Πλευρά 1:
Φυλές: DAB
Πλευρά 2:
Φυλές: NOVUS

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 365
Πλευρά 2: 293
Διαφορά: 72

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,771,168
Πλευρά 2: 1,252,972
Διαφορά: 518,196

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 47,449
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 47,449

chart
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μηπως να ανοιγατε καινουργιο θεμα και να βαζετε στατιστικα και σχετικα σχολια με τον πολεμο να εχουμε ορεξη να διαβαζουμε οι ουδετεροι γιατι το εχετε στην αποχωρηση και νομιζουμε οτι θα ειναι ασκοπο σπαμ.
 

DeletedUser9395

astatos87 R

THE ACOUNT IS 24/7 CO PLAY

astatos87 k5 Nestoras
Stefan14 k5 ARGIRIS

Φαντασου φιλε να μην ηταν 24/7 CO PLAY ο λογαροιασμος τι θα γινοταν.
Καλη αρχη καναμε απλα για 24/7 λιγο αστατος ο λογαροιασμος....
 

DeletedUser34439

astatos87 R

THE ACOUNT IS 24/7 CO PLAY

astatos87 k5 Nestoras
Stefan14 k5 ARGIRIS

Φαντασου φιλε να μην ηταν 24/7 CO PLAY ο λογαροιασμος τι θα γινοταν.
Καλη αρχη καναμε απλα για 24/7 λιγο αστατος ο λογαροιασμος....

ναι φιλε μου οπως και ολοι οι novus 24ωροι και παιχταραδες:D:D:D
 

DeletedUser9395

Μετα τα δυο πλανα τα αποτελεσματα εχουν ως εξης

Πλευρά 1:
Φυλές: DAB
Πλευρά 2:
Φυλές: NOVUS

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 19
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 11

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 169,444
Πλευρά 2: 75,787
Διαφορά: 93,657

chart
 

DeletedUser9395

και η ζημια εγηνε απο τον ....
Πλευρά 1:
Φυλές: DAB
Πλευρά 2:
Παίκτες: astatos87

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 93,371
Πλευρά 2: 9,609
Διαφορά: 83,762

chart
 
Κορυφή